PDA

Pogledaj cijelu verziju : hitno auto navlake



navlake
22-11-2002, 17:57
Trebao bi pomoć. Ako tko ima kakvu ideju za navlake neka stavi koju sliku ili link za neki site.

Hvala

_Stevo
22-11-2002, 18:18
Evo ti prijedlog, ako si u mogućnosti. Ak nisi, ××××ga...
Ali je unutrašnjost zato lijepa unutrašnjost...


http://www.automobilismo.it/edisport/automobilismo/magazine.nsf/d1ec20125ddf445bc12567830046a3da/628db2e95b8c5e7dc1256c5b004a45ba/$FILE/11.jpg

doc
22-11-2002, 21:16
Ima u Vraždinu jedna dobra firma koja prozivodi navlake. Naprave točno po mjerama sjedala u autu, samo odabares materijal i boju. A za metarijale garantiraju da isti kao na tvorničkim sjedalima. Čak ti ušivaju i znak auta koji voziš.

Fresh
22-11-2002, 22:38
Ja sam kupio navlake od te firme iz Varaždina, vjerovatno mislimo na istu.
Kupio sam ih prije godinu dana, i nemam nikakve zamjerke. Platio sam ih 425 kn.

Calibra Zender
22-11-2002, 22:43
I meni su tamo za karavana napravili jedne. Samo kaj je stari izabrao ogavnu boju pa bi ih najrađe izvadio. Na kvalitetu nemam nikakvog prigovora. Firma se zove Beauty, broj telefona je (042) 261 100.

Puntolino_
22-11-2002, 23:06
Ima u Čulincu jedan tapetar koji radi presvlake, kupio sam ih tamo za starog una, trajale su 3 god(dalje neznam jer sam prodal auto), kupio sam ih tamo i za punta i već su dvije godine u autu - ko nove a imaju i fiatov logo na naslonu - 400kn sa ugradnjom. Fakat su kvalitetne

OPA
23-11-2002, 01:56
Pogledaj na
:URL=http://www.mareta-prom.hr:Mareta prom:/URL:

doc
23-11-2002, 12:48
ja inače mrzim navlake niti ne vidim neku svrhu od njih. ajde za one koji puše u autu su ok. Kad sam kupio auto bile su njemu neke crne navleke. Isti dan sam ih nožem rasporio jer mi se nije dalo zajebavat sa skidanjem.

Calibra, nisam znao da su i tvoje od beuty. Stari je valja kombinirao boju s autom! :)

Calibra Zender
23-11-2002, 14:35
Niti meni nisu navlake previše drage, ali pod uvjetom da sicevi dobro izgledaju. Ali mi i sicevi imaju neki odvratan dezen pa ne znam da li je gore s navlakama ili bez. A pošto navlake nisu bile badave i donekle se čuvaju sjedala onda neka ostanu.

INTCP
23-11-2002, 14:51
Ja navlake mrzim iz dna duše. Zamislite tipa, kupi polovni auto s kožnim sicevima koju je netko prije njega doplatio, a on navali na njih neke navlake od 150 kn kao fol da se sicevi ne oštete. Isto je s velurom koji se nadoplaćuje, znači nadoplaćuje se kvalitetnija presvlaka koja je ljepša i ugodnija i koja je onda svrha staviti na to navlake sa svrhom čuvanja tvorničke kad će te jeftine navlake biti ciejli vijek na autu i nećete nikada doprijeti do tvorničkih i diviti se dezenu i udobnosti .. i kroju. Šta se to čuva za sljedećeg vlasnika. Navlake su možda imale funkciju pred 30 g kad su sicevi bili od hladnog tvrdog skaja. Makar ih ja ne bi ni na takve siceve stavio. Navlake obično izgledaju jadno iz razloga što nikad ne sjedaju kao kalup na sic pogotovo ako je školjkasti i top uvijek izgleda jadno i jeftino, fušerski. Nikakva navlaka ne može biti priljubljhena za sic. Osim ako nije UŠIVENA.

Dakle kome se ne sviđaju presvlake ili su mu izderane preporučujem mu da ode tapetaru i neka presvuče cijeli sic novim stoffom, skajem ili kožom :))


Meni su sicevi na miniju izderani pa ću skinuti tvornične i odmah na spužvu po mjeri tvorničkih i načinu na koji su ušivene skrojiti od crnog skaja cijeli sic. 800 kn za prednje siceve i toliko za zadbnju klupu. Još u tu cijenu ulazi popravak sica ukoliko je propao, zamjena spužvi, oprugi i pojačanje okvira varenjam :))

Fresh
23-11-2002, 21:12
Ja sam stavio navlake isključivo zato da dobijem malo živosti. Kad sam kupovao auto a to je bilo krajem 2000 (iskorištavao sam situaciju jer su bile najavljene veće trošarine), na lageru je ostalo svega par modela pa sam uzeo tamno plavu boju koja na suncu pozeleni. Nekakva bolesna kombinacija.
Službeni naziv boje je ''smokestone'' što bi u doslovnom prijevodu značilo zadimljeni kamen. Nisam vidio da kamen gori ali ako pri tome nastaje zelena i plava boja onda ok.
Da razbijem stereotipnost auta stavio sam unutra kombinaciju crno žutih navlaka. Mišljenja su podijeljena, nekima auto izgleda super, a drugi se hvataju za glavu.

navlake
24-11-2002, 09:20
Hvala.
Ima li tko neku ideju za dobru kombinaciju boja. Osobno koža mi se ne sviđa.

Extreme
24-11-2002, 19:40
Evo ti link pa izbaberi
:URL=http://www.autopresvlake.com:web stranica:/URL:

u mojem autu su ovakvehttp://free-vz.hinet.hr/Autopresvlake-beauty1/Slike/Autopresvlake/WT_P505_2.jpg