PDA

Pogledaj cijelu verziju : JOŠ JEDAN OKRET, JOŠ JEDAN POGLED



ico
21-11-2002, 07:08
jeste li primjetili kad sparkate auto i nakon zakljucavanja odlazite od auta, gotovo u 99,5% slucajeva ponosni vlasnik limenog ljubimca jos se jednom okrene i baci jos jedan pogled na auto!
moram priznat da sam se nebrojeno puta prepoznao u ovoj situaciji a vi?

ovisi
21-11-2002, 09:44
koji auto voziš, ako voziš golf neznam zašto bi se okrenuo ??? Da vidiš koji je tvoj valjda ??? ;)

SAAB
21-11-2002, 16:18
Samo 99,5% ?! Ja se uvijek okrenem!!! :smile06: :smile06: :smile06:

_Stevo
21-11-2002, 17:43
cccccccccccccccccccccccccccccccc
Nemrem vjerovat......
Imam ja jednog profu, stariji čovjek, bosanac, visok skoro 2 metra, škembicu ima, predaje fiziku,.... Uglavnom tip ima pola onog sa kraja 80-tih. Kad ulazi u njega prvo primi volan a onda sjedne. Znači gurne "torzo" unutra, a u isto vrijeme drži volan, i nakon toga sjedne na još uvijek čudan način.
Kad ga zaključa, prijeđe cestu, popne se na nogostup, okrene se i promotri kak se sparkiral...
Ljudi moji to trebate vidjet. Inače je tip ok, snimali smo ga jedan sat na kazetu, al sam ju zgubil.
Čovo iz fizike :P

Puntolino_
21-11-2002, 22:53
Uvjek se okrenem, ponekad i vratim i provjerim jel sam zaključao. To kad ga ostavljam negdi dalje, a doma i na poslu mi je uglavnom otključan. Lopovi, navalite

VR6
21-11-2002, 22:57
Okrenem se!!

DKW_
22-11-2002, 02:26
To je jedna prokleta istinita istina!
Doduše, neobjašnjiv poriv, ali je tako.
Zadnja su mi 4 auta fakat dobro izgledala, ali ni to nije nikakav razlog da se okrenem... Zašto bi?
Stvarno neobjašnjivo...

INTCP
22-11-2002, 03:36
Ja ga zaključam i kad ga stavim u garažu. I uvijek se okrenem da vidim da li je bolji od susjednih kola :))

TRANS AM_odlog
22-11-2002, 08:00
Stvarno je to neobjašnjiv fenomen. Vidio sam svoje aute mali milijun puta, ali fakat se skoro svaki puta okrenem i bacim još jedan pogled. Samo izuzetno velika žurba može me spriječiti u tome. Fakat neobjašnjiva pojava, ko NLO!

Dr. Strangelove
22-11-2002, 08:26
... u principu svi mi ljubitelji auta na svoje metalne ljubimce gledamo kao i na kućne ljubimce.. a neki čak i kao članove obitelji... normalna stvar da kada tu skupu (ili jeftinu kako kome) o tako dragu hrpicu lima negdje ostavimo...da uvijek bacimo zadnji brižljivi pogled... pogledajte samo svoje frendove a pogotovo frendice koje ne interesiraju auti.. pa njih nije ni briga kak su se sparkali niti gdje...

Medonja
22-11-2002, 09:03
Pa pogledamo još jednom svoj autić jer smo nakon 5 godina šljakanja po baušteli konačno skupili za ljubimca i onda nam je na svijetu najljepši, pa makar u pitanju bila i Kia Pride. Evo i ja se svaki put okrenem, unatoč tome da imam ružan auto. :))

Girrari
22-11-2002, 13:37
Uvijek se okrenem.... i mahnem.... i brižljivo šapnem neka se čuva histeričnih baba u Yugićima... :))

Seatibiza
22-11-2002, 14:15
istina i to ne 99,5 % neg 100%

307
22-11-2002, 14:45
Ja prije kad sam vozio ono ×××××× od opela skoro da se i nisam okretao, a sad otkad vozim 307-icu, ama baš svaki put se okrenem.
A tek kad žena treba auto onda su to šokovi. Svaki put molim boga da dođe kući "neogrebana". Hebiga kad vozi ko da je sama na svijetu... Moram njoj pod hitno kupiti nekakvog autića "na baterije", ali kad neće. :smile09:

Fresh
22-11-2002, 15:27
Da se okrenem to je istina i ne smeta me, ali da dva, tri puta provjeravam da li sam ga zaključao, to mi je već prešlo u bolest.
Samo čekam dan kad će mi kvaka ostat u ruci od silnih provjera.

A ne do bog da me žena nakon 300 m pita jesi li zaključao auto, obavezno se vraćam provjerit. Sad već zna da to ne smije pitat.

Jednom smo se ukrcali na brod, auto je ostao u luci, brod isplovljava a ona me pita jesi li zaključao auto ?

Calibra Zender
22-11-2002, 15:33
Fresh, ta bolest provjeravanja jel auto zaključan ili ne je očito dosta raširena! :))
Nikako da se toga riješim i da prestanem provjeravati da li sam zaključao auto ili ne. A i to vraćanje...to me ubija u pojam. Kad odlazim od auta trudim se uopće ne razmišljti o njemu jer odmah treba nekaj provjeriti.

quattro
22-11-2002, 15:47
Uvjek pogledam i to više puta, ali ne zbog samog avta, ma zbog toga, jer kad ga pogledam, sjetim se dali sam nešto zaboravio kao ključeve, gsm, papire i ostale predmete potrebne za posamo....

KAM&
22-11-2002, 19:36
Da, sa vama ovdje na forumu se jedino mogu poistovjetit drugi misle da sam lud.Pa kaj ga tolko gledaš , pa još je uvjek isti, daj makni se od prozora i tako dalje stalno prigovaraju a šta mogu kad ga volim.Okretao sam se i kad sam vozio jugića tak da izgled opće nije bitan glavno da je moj.

Lanser
22-11-2002, 20:44
...zatvorim vrata, zaključam ga i provjerim na kvaki, uvijek malo prdnem kad iziđem iz kola, pa prducnem još jednom jer mi se varivo natiskalo po utrobi (vozim živo i napeto), odstupim još par koraka, pa se vratim i napravim krug pod ručnom, ma gdje bio parkiran....ali uvijek..hm...čudno! :smile11: :smile11:

LagunasZwei
22-11-2002, 21:16
ma gledam gledam
a prije nego sto odem od auta jos tri puta obidjem oko njega

DKW_
22-11-2002, 23:31
Ha, ništa, onda...

U ponedjeljak u 09.00 ujutro nas sve čeka autobus za Vrapče...

:)) :)) :))

Opa
23-11-2002, 01:53
Najgore su ovakve situacije... Sparkiram se na mjesto gdje pored kojeg stoje neki ljudi, zaključam auto daljinskim centralnim, obiđem ga da vidim dal su zatvoreni prozori i krenem. Nakon cca 200m me neko od ekipe pita dal sam uopće zaključao auto (znaju da sam pacijent) i slijedi povratak. Ljudi su jos uvijek tam. E onda, da nebi ispal tenkre, fol potražim nešto po pretincu i opet zaključavam auto.
E, baš sam za Vrapče !!! :))

LagunasZwei
23-11-2002, 09:44
ova tema bi se dala prosiriti i na pitanje koliko vam treba da izadjete iz auta.
Ili situacija...parkiram, pa dok povadim sve iz pretinaca sto nosim sa sobom (mobitel, kljuc jedan, kljuc dva, naocale, ako imam kapu onda kapu, aktovku, jaknu, smrdljivi McDonalds u onoj sarenoj vrecici etc.) i da jos ga ubacim u rikverc i zakljucam multilockom, i tek onda izadjem iz auta, naravno ponekad je potrebno 74 puta stisnuti na kartici zakljucavanje:) (××××ga nov auto zasto bi bas sve radilo besprijekorno) i odsetam nekih stotinjak metara i onda se okrenem, bacim pogled kad ono nisam se bas najbolje uparkirao...e onda se vratim, opet stiscem pedesetak puta dok otkljucam auto, pa opet ubacim sve stvari u auto (neke stavim na krov) pa multilock, pa ovo pa ono i tako u beskonacnost.

DKW_
23-11-2002, 21:09
Evo, danas je subota, sutra lagano spremanje, četkica za zube, pidžama, i u devet u ponedjeljak svi na zadnjoj stanici u Črnomercu...

Ja uvijek nekaj zaboravim, najčešće mobitel (ono malo govnance T28 koje se ni ne vidi u crnom kokpitu)

Fresh
23-11-2002, 22:00
Sve mi je poznato, ali kad još tome pribrojimo ono tipa, hm stao sam malo preblizu ovome, tko zna tko to vozi i da li će znati izać a da me ne zakači.

Ili kad dođem na relativno prazan parking pa onda dilema,
- da li se ugurat između neke dvojice ili
- ostavit ga na samo i pitat se, a tko će stati pored mene i da'l će znati stati.

Slažem se, trebali bi svi na godišnji u Vrapče, barem tjedan dana.

DKW_
23-11-2002, 22:04
:)) :)) :))

Ha ha! kako je dobro znati da ima ljudi sa istim sindromom!!!

LaNciA
29-11-2002, 16:24
:)) :)) Nisam ni ja nista bolji.Imam isti sindrom kao i vi,ali imam jednog prijatelja koji je jako jako bolestan bolesniji nego svi mi ovdje. :))
Iz auta vadi sve moguce dokumente,handy,itd,itd,zakljucava po dva tri puta isto tako kontorlise gleda imali kakva ogrebotina prije nego sto ode od auta.ali najgore je to sto kad se vozis u njegovom autu moras da sjedis kao pickica da mu nebi isprljao original tepih iako je asfalt suh kao barut.kad se vraca autu opet ista procedura dokumenti nazad,provjera dali je netko ogrebao itd itd itd itd :smile08: :smile08:
Ok treba paziti na auto ali ovako kako on to radi to je stvarno previse.Trebate vidjeti da bi vjerovali :))

exclusive
29-11-2002, 21:37
Još jedan pogled još jedan okret(više puta) obavezno.Ali dilema po noći na mračnom parkiralištu malo van ruke, da li ga sparkat kraj nekog pa riskirat da ga ogrebe ili ga ostavit samog i uplašenog na osami.....? :smile06: