PDA

Pogledaj cijelu verziju : hr web stranica o kornjacama!



Reptilia
19-11-2002, 21:56
http://www.continue.to/reptilia
Posjetite prvu stranicu o kornjacama kao kucnim ljubimcima na hrvatskom! Tu cete dobiti informacije o njihovom drzanju, ishrani, zdravlju... Osim toga to se nalazi i forum, te kolekcija domacih linkova na temu kucnih ljubimaca, prirode i ekologije.

volim kornjaće ubi m
08-03-2007, 18:31
kornjaće su tak medene ja ih doma imam 5 i jedna je tak velika da znaš kak su slatke kak se tvije zovu ?
moje se zovu : Rafo
Luna
Betoven (najveći)
Jebać
Jebaćica
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :smile20: one su mja velika ljubav !!!!!

irena tara
04-07-2007, 19:11
:)) dobra večer. Može li mi netko reći gdje mogu kupiti kornjaće za akvarij i da li je njihovo uzdržavanje komplicirano za dijete od 9 godina?

obož.kornjača
06-07-2007, 17:05
ej...možeš ih kupit u bilo kojem dučanu koji drži životinje...nije komplicirano....to su mirne životinje...svaki dan im se treba čistiti voda,moraju biti na toplome.i kad je vani tiplo staviti ih u vodu i to tak da imaju plitku i duboku vodu za plivanje i staviti neki kamen na koji se može popeti da se sunča...hraniti viže puta u malim obrocima jer kad se hrana(suhi račići)otope u vodi više ih nebude papala...

ana marija
25-01-2008, 18:39
dora vece kak ste sam da pitam dal mozete da mi date savet ono kak da velim znate uvjek kak da velim kad je uzmem u ruke pocne da plese a kad joj kazem prestani ona prestane
a druga po celi dan spava i tesko otvara oci imatel predlog :) :( :o :)) ;) :smile06: :smile07: :smile08: :smile09: :smile10: :smile11: :smile12: :smile13: :smile14: :smile15: :smile16: :smile17: :smile18: :smile19: :smile20: :smile20:

čančara
24-06-2008, 19:25
Kornjači ti je vjerojatno dosadno ili je bolesna.Odvedi je veterinaru,ako ti kaže da je sve u redu onda joj je dosadno.Onda joj daj da malo pliva i daj joj jabuke,kruške{voća} i kruha u mlijeku.