PDA

Pogledaj cijelu verziju : Euro NACP



VR6
18-11-2002, 17:37
Još četiri automobila s pet zvjezdica

Vodeća svjetska institucija za testiranje sigurnosti vozila FIA-in - Euro NCAP 26. studenog objaviti će rezultate najnovije serije crash testova koji su obavljeni u drugoj polovici ove godine. Posljednja serija testiranja uključivala je automobile iz visoke, srednje, kompaktne kao i klase malih gradskih automobila, velikih i kompaktnih monovolumena te velikih i malih SUV vozila. Njihov točan broj za sada nije poznat kao što nisu poznata niti imena automobila koji su postigli rezultat od pet zvjezdica. Jedini detalj koji je udruga objavila je podatak kako je se među četiri automobila s pet zvjezdica po prvi puta nalazi i jedan «mali» automobil. Naše pretpostavke su da se radi o Renaultu Meganeu, no da li smo bili u pravu moći čete saznati 26. studenog kada ćemo objaviti sve detaljne rezultate u našoj rubrici Chrash Test.

Visoka klasa - VW Phaeton ili BMW 7
Srednje - E-klasa??
Kompaktne - Megane
Malih gradskih automobila - Seat Ibiza
SUV vozila - VW Touareg ili Kia Sorento

Pametni
18-11-2002, 18:04
Pa, ××××te, bosanac! Niti naslov teme ne možeš napisat kak spada!
Brzo to editiraj, mamu ti ga spalim!
da Euro NACP! Euro NASRo!

mytbyte
18-11-2002, 18:33
Ma ziher je corolla!!!!hehehe...yipiieee!!!

Initiale
18-11-2002, 21:39
Skoro sam 100 posto siguran da je Vel Satis dobil 5 zvjezdica,mislim da megane jos nisu testirali

VR6
18-11-2002, 22:58
Pametni greska nije moja, nego vidiauta.

Ja sam samo prekopirao, pogledaj :URL=http://www.vidiauto.com/01novosti/index.php?id=2×××:ovdje!!:/URL:

DKW_
19-11-2002, 00:47
Da, ali ispod krivog naslova Vidija je golemi originalni logotip te institucije koja se, gle čuda, naziva Euro NCAP...