PDA

Pogledaj cijelu verziju : Vuk u ovcijoj kozi!!



R32
15-11-2002, 01:41
http://werbung.autobild.de/grafik/r32schaf.gif

Calibra Zender
15-11-2002, 17:46
Za čas bude trebala zubara za te špičaste zube kad ju teški understeer razori u prvom oštrom zavoju! Onda bude: "Pas koji laje, a ne ujeda!" :))

VR6
16-11-2002, 02:50
I understeer se moze kontrolisati...

Znas li sta je "understeer"??

muzikant
16-11-2002, 09:06
http://nogomet.com/bbb/forum/images/smiles/glazba.gif

VR6
16-11-2002, 20:03
:)

Pametni
16-11-2002, 20:10
A zaš li ti šta je Underberg?

Calibra Zender
17-11-2002, 00:25
Sad je VR6 našao pametovati o vražjim banalnostima. Koji čemer. :(

VR6
17-11-2002, 00:26
To nije odgovor na pitanje...

Calibra Zender
17-11-2002, 00:53
Ne znam da li da se smijem ili da plačem! Ali...nije niti to odgovor na pitanje! :)) Biram smijeh! :))

To ti je ono kaj ti u onoj svojoj (pardon, tatinoj) zvjerki od 63 konja osovljenoj na šlape od 205 mm širine doživljavaš pri svakom pokušaju bržeg prolaska kroz zavoj! :)) A još je izraženije u autu čiji nick te "krasi"! Pa VR6 bi mogao biti sinonim za understeer. VW understeer! :))

Undeeerster mesarski feniks...baš sam bezobrazan! :))

varaždinac
17-11-2002, 11:48
CZ kopile jedno!
Čovjek te je sam pito, a ti odmah vrijeđaš...
Baš si tipični idiot...

Calibra Zender
17-11-2002, 13:10
varaždinac, daj malo ohladi. Nisu smajlići bezveze razabacani po postu. A uostalom VR6 ne pita nego soli pamet.

T-IE
17-11-2002, 13:25
Zašto još uvijek ti je log calibra zender a nemaš ga već 2 mj.? Ili te možda nostalgija vuče prema tom autu.

Calibra Zender
17-11-2002, 13:29
Zato jer sam na ovom forumu od pamtivijeka pa mi se ne da mijenjati nick.

ozujsko
17-11-2002, 13:55
cz, ma ti si idiot od pamtivijeka...
kaj tolko pljujes po vr6 ??? zato kaj je bosanac ili ??? pa i ako je bosanac kulturniji je od svakog glupog zagorca kao sto si ti... imao je lik par glupih navoda, ali ti si ih imao vise, mnogo vise... ××××s po svakom bezveze, da ni ne slutis... zato lijepo put pod noge i odi na plac onim bakicama, mozda te nauce komunicirat sa ljudima... fakat si jadan :( :smile11:

Girrari
17-11-2002, 14:05
Ožujsko, nemoj tako. Nije VR6 baš ovčica, on je više ova ovca sa reklame.

Ne samo to što je imao par ispada već to kaj (za razliku od većine normalnih na forumu koji isto znaju provaliti; ja uključen) nikada, ali baš nikada nije priznao da je u krivu.

Ni vređanje mu nije bilo strano, a u par navrata nije imao baš nikakvog povoda.

Pametni
17-11-2002, 14:48
Ajde Calibra: traže se odgovori!
Understeer=?
Oversteer=?
Turbo boost=?
Špera=?
Bez prepisivanja, molim.

Vin Diesel
17-11-2002, 19:49
Koji ××××× vam je understeer?????? :(

Vin Diesel
17-11-2002, 19:52
Jel to možda kad nosa auta vuče van u zavoju. Predpostavljam jer golf td i vr6 imaju težak nos. Ha jesam pogodio?

VR6
17-11-2002, 20:53
Kalibric opet nisi nista rekao...

To sto si ti kao opisao, a nisi nista opisao, moze se primjeniti i na drugo, a ne samo understeer, i to se moze po tvom opisu desiti i svakom drugom automobilu.

Calibra Zender
17-11-2002, 21:38
ozujsko, koji je tebi qurac? Kaj si i ti nedavno na glavu pao?
Ono gore nije vrijeđanje nego zahebancija. Zato i ima pun kufer smajlića.
Dajte mi se skinite s tim blesavim prozivanjem glede vrijeđanja. Kad nekog hoću poslati u ××××× onda to i napišem, a kad se zahebavam onda ubacujem smajliće. A na tvoj niski nivo mi se ne spušta pa da te vrijeđam. A moje ispade ili argumentiraj ili se poklopi ušima!

I usput ozujsko aka vuxa; koliko kilometara i automobila imaš iza sebe da možeš ovako balavo srati? Još si premlad i prebalav da bi ovako neuko srao!

VR6 je okrunjeni kralj gluposti ovog foruma i to svatko tko ovdje dolazi jako dobro zna. Idem dići onaj forum s njegovim glupostima...samo da ga nađem...pa ga pročitaj i prokomentiraj.

pametni, već sam ti rekao da kupiš "Hiljadu zašto, hiljadu zato". A kaj se tiče termina mogli bi početi koristiti hrvatske termine: podupravljivost i preupravljivost!

VR6
17-11-2002, 21:47
Imas ih vise Calibra, mozda ti izgleda nevjerovatno, ali to je istinito...

Ne koristi rijeci (pojmove) za koje ne znas sta znace...

R32 ti nisi ni vidio (uzivo) a ne da si ga vozio i da bi ga ti uspjeo utjerati u understeer...

Calibra Zender
17-11-2002, 21:55
VR6 ono kaj je Bullit prema meni kaj se tiče znanja o autima, terminima i svemu ostalome kaj ima veze s automobilizmom, e to sam ja prema tebi!

Ti si običan dječarac koji ne posjeduje niti jedan auto i non stop laže kako vozi svašta i posjeduje svašta! Imaš vozačku manje od godinu dana i manje od 10 tkm vožnje! Kako te nije sram ovako srati po ljudima koji su u odnosu na tebe profesori?! Jel se sjećaš kad si pričao da voziš auto skoro svaki dan? Matere ti i iskustvu! Tvoj je život Auto blic ritobris i fantazije na forumu! Ti si pataloški lažac!

Ja s druge strane vozim već svoj 3. auto u 4 godine i iza sebe imam cca 150 tkm, a vozo sam pun kufer svakakvih auta. Niti blizu kakve je recimo Bullit vozio, ali opet hrpu svega i svačega. Stoga balavče, skini mi se s kurca!

VR6
17-11-2002, 22:15
Ti bi i viceve da smisljas...
Vozacku imam preko godinu dana, ostalo se vec zna...

Ovo ostalo sto si napisao, mozda ce drugi komentirati, oni neutralni, ne trebam ja, jel oni bolje vide situaciju ko zna, sta, i koliko...

ozujsko
17-11-2002, 22:25
CZ :
"Ono gore nije vrijeđanje nego zahebancija. Zato i ima pun kufer smajlića.
Dajte mi se skinite s tim blesavim prozivanjem glede vrijeđanja. Kad nekog hoću poslati u ××××× onda to i napišem, a kad se zahebavam onda ubacujem smajliće" ZNACI TI DOK PLJUJES PO SVIMA, ONDA SAMO STAVIS SAMJLIC I SVE JE RIJESENO. MOZDA DA TE PRISJETIM KAKO SI POPIZDIO DOK TI JE ALFA××× REKAO DA CE ON PRIJE NA DVOSRISTU IMATI ENZA NEGO TI CELICU. ON JE TADA STAVIO SAMJLICA, ALI TO TEBI NISTA NIJE ZNACILO. OPET SI GA NAPAO. A MOZDA SE I ON SALIO, STO NARAVNO JE...

"I usput ozujsko aka vuxa; koliko kilometara i automobila imaš iza sebe da možeš ovako balavo srati? Još si premlad i prebalav da bi ovako neuko srao!" KAO PRVO, KAKVE VEZE IMA TO KOLIKO JA AUTA I KILOMETARA IMAM IZA SEBE, KADA GOVORIMO O PONASANJU ?? EVO PRIMJERA KAKO TI PROCJENJUJES LJUDE - "OVAJ JE IMAO SAMO 2 AUTA I 10000 KM IZA SEBE- TAJ JE SIGURANO GLUP" ---- "GLE OVOG, TAJ JE IMAO 42 AUTA I 3 MILIJONA KM IZA SEBE - ON JE SIGURNO LIK KOJI CE OSVOJITI MILIJON KUNA NA KVIZU. PA DAJ SE POSLUSAJ MALO...

"Ja s druge strane vozim već svoj 3. auto u 4 godine i iza sebe imam cca 150 tkm, a vozo sam pun kufer svakakvih auta. Niti blizu kakve je recimo Bullit vozio, ali opet hrpu svega i svačega. Stoga balavče, skini mi se s kurca!" VAUUUUU, 150000 KM TOLKO JE MOJ STARI NAPRAVIO VEC SA GODINU I POL VOZACKOG ISKUSTVA, ZNACI DA NISI NISTA POSEBNO... I KAJ AK SI VOZIO PUN ××××× AUTA ??? KOLIKO JE TO DUGO BILO, 2-3KM SVAKI ??? AJDE VEC JEDNOM PRESTANI SRAT PO DRUGIMA...

I DA JOS NESTO:
"A na tvoj niski nivo mi se ne spušta pa da te vrijeđam" DAJ MALO ARGUMENTIRAJ TO, POZNAS ME 5 MIN I TO PREKO FORUMA...

Calibra Zender
17-11-2002, 22:44
ozujsko, prvo NE DERI SE!

Drugo, razgovor izmeđi mene i Alfe××× tiču te se ko i svemirska nauka.

Treće, koliko je tko auta vozio i posjedovao je JAKO važno jer se vidi iskustvo, a ne kenjanje na bazi Auto blica! A to je ono kaj VR6 non stop prodaje, a isto možeš i ti jer je Passat prvi auto koji voziš samostalno. Iskustvo vam je nikakvo! Jednostavno ga nemate. Sve kaj imate su razno razni časopisi.

Četvrto, za sebe sam uzeo neki prosjek od 40-tak tkm godišnje kaj je za studenta ipak respektabilna brojka. Recimo da je to približno točna brojka (pravu ne znam točno; možda je prosjek od 40 tkm godišnje manji), a i više je od 150 tkm jer konstantno vozim petu, a ne četvrtu godinu. Za×××× sam se u računici.
A ta se brojka sigurno ne mjeri sa "tvojim ili bilo čijim starim" jer niti su ovdje na forumu niti se studentski način života i kilometraža uspoređuje s kilometražom poslovnog čovjeka.
I te kilometre koje ja imam iza sebe ćeš ti JAAAKO dugo loviti! Jako dugo! O svojoj (ili eventualno tvojoj) vožnji bez vozačke sad ne pričam. Prema vama dvojici sam ja ono kaj je tvoj stari (ili moj) prema meni; kaj se tiče iskustva!

Peto, argument za spuštanje na tvoj nivo. Evo lagani copy/past tvog posta:
"ma ti si idiot od pamtivijeka"
"kulturniji je od svakog glupog zagorca kao sto si ti"
"fakat si jadan "
Eto to je tvoj kulturni nivo prikazan u svega par redaka! To je nivo na koji se ne želim spustiti!

_Stevo
17-11-2002, 22:53
Ja, kao budući mladi odvjetnik, ako Bog, Thompson i vlč. Sudac budu dali, stajem u obranu ozujskog. Ovo je bilo čista zajebancija tek tolko da se zna :)

A sad za ozbiljno. CZ ne stoji ti baš tvrdnja da će ozujsko aka vuxa svoje kilometre lovit jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaako dugo. Ulovit će ih sigurno prije nego što si ti ili u isto vrijeme. Pošto mu je obiteljski posao transport, a on će tu firmu naslijedit u skoro vrijeme stalno će bit u autu jer je i sad već dosta na cesti. Znači to otpada...

Peace to all...kak bi reko čika DKW :)

ozujsko
17-11-2002, 23:00
CZ - ti meni tu kopiras par recenica i to tebi znaci moj nivo...

e pa kad bi ja sad iso trazit sve tvoje "lijepe" recenice i stavio ih na ovaj post, pa prsti bi mi ispali od tolikog copy pejstanja...

na kakvom si ti onda nivou ak sam ja na tako niskom?????

istina, nemam iskustva u voznji, tek mi je 18, makar sam sa 17 polozio b, c, e kategorije, ali ××××ga i to nesto znaci, ako sad vec vozim kamion od 40 tona u kojeg ti nisi ni sjeo nikada... a iz auto casopisa ucim o autima, o novim modelima, tamo ne mogu stjeci iskustvo u voznji, ne znam, mozda ti mozes...

a ne znam odkud si ti naucio sve o autima sta znas??? jel iz prakse, hmm nebi rekao... mozda iz casopisa, to je vec moguce...

ne znam sad kaj ces opet zmislit, ali probaj ovaj put nesto pametno za vijeke vijekova...

Calibra Zender
17-11-2002, 23:14
ozujsko, ideš i na temu kamiona...ha čuj...možda ćeš jednog dana kod mene kruh zarađivati! Šalim se. ;)
Joooj, počeo si mi bauljati oko kamiona od kojih živim zadnjih deset godina! Umrijet ću od smijeha! Umrijet! :)) I sad si našao tu nešto pametovati! Pa kud si u temu kamiona ušao?

Kaj se tiče kuluturnog nivoa; nije mi cilj generalizirati ili svrstavati te u bilo koju primitivnu skupinu nego se osvrćem na konkretan primjer, na konkretan post koji si nadrobio na prošloj strani. Na onaj prostački komentar na mo moju zahebanciju! I zato ne širi temu!

ozujsko
17-11-2002, 23:36
bez brige, ne moras umirati do smijeha, prije ces ti kod mene kruh zaradivati jer sa takvim ponasanjem neces daleko. isto sala

i sto ako ti pametujem, zamisli stariji si od mene par godina, bas se i nisi dokazao na forumu nesto, ako te bullit popljuvao koji je stvarno korektan i sa najvecim znanjem, onda stvarno ne znam...

i moze jedno pitanje za tebe. kada si se poceo baviti autima, tj, kada si se poceo zanimati za aute...???

necu vise o kulturnom nivou, jer vidim da ne mozes odgovoriti na jedno posve obicno pitanje... to dokazuje tvoju intelektualnu (ne)sposobnost, nego mi opet muljas nesto savim trece...
copy/paste
MOJE PITANJE:
na kakvom si ti onda nivou ak sam ja na tako niskom?????
TVOJ ODGOVOR:
Kaj se tiče kuluturnog nivoa; nije mi cilj generalizirati ili svrstavati te u bilo koju primitivnu skupinu nego se osvrćem na konkretan primjer, na konkretan post koji si nadrobio na prošloj strani. Na onaj prostački komentar na mo moju zahebanciju! I zato ne širi temu!

malo bolje prouci moje pitanje, pa poledaj kaj si odgovorio... dobio bi jedan u skoli za takav odgovor. zato jer si fulo posve pitanje. ili si sam svjestan gluposti kojih si pisao po forumu, ali ne zelis ispasti neki....

Calibra Zender
17-11-2002, 23:50
ozujsko, više mi je fakat preko glave natezanja s nekim tko uopće nema prakse. Bolje da me skrši netko tipa Bullit koji s autima radi i od njih živi nego netko drugi. Od takvih mi je cilj nekaj naučiti. Samo kaj je šteta kaj mu kulture fali pa vrijeđa malo previše.
Pa kaj o tebi govori ovaj tvoj trenutni nock-down? I kakve sad gluposti valjaš? Zanimanje za aute od kada i slične gluposti... na koga ja vrijeme gubim. Fakat sam bedast kad u ovakve rasprave ulazim. Odgovorio sam ti na sve kaj si htio i dosta je više gluposti. Dobio bi jedan u školi... majko mila kaj ga tu lupiš. Sad baš gledam tvoju sliku na vašem sajtu i mislim baš sam blesav kad se s tobom kačim na netu.

_Stevo
17-11-2002, 23:54
CZ mi smo imali bar muda, ko i još par ljudi stavit svoje ludare na net pa da nas vidi šira nacija... :))

A onaj Man-ček hrani vuxu...

T-IE
17-11-2002, 23:57
Ha, ha CZ i ovdje se svađaš. Tamo ti popcorn "×××× sve po spisku" što si mu uništio post o Golfu 2 g60 16V. Ljut je ko ris...

Calibra Zender
17-11-2002, 23:59
Stevo_, malo sam bio bezobrazan s tim komentarom glede faca. To je ipak previše. I više je ciljano na godine nego na izgled kao takav. Kapiš?

t-ie, ti si kašu zakuhao i svima ćeš fino platiti cugu! :smile06:

ozujsko
18-11-2002, 00:01
cuj, ja se bar ne sramim svog izgleda, ali ti ocito da... vidio sam jednom dio tvoje glave dok si slikal kvaku na alfi pa je odsjaj napravio svoje, ali ono sto se vidi, lose izgleda...

a ni meni se vise ne kaci sa tobom, imam pametnijeg posla - moram na wc, onda idem spat, samo se nadam da te necu sanjat... :))

pozdrav i uzivaj :))

_Stevo
18-11-2002, 00:06
CZ drago mi je kaj si priznal da si pogriješio.

I dajte više ak se već tolko trudite napisat moj nick napišite sa crticom naprijed. Nije da me smeta al kad već stavljate tu crticu dajte to bar napravite kak spada :smile07:

DKW_
18-11-2002, 01:15
Jedna godina vozačke...

Četiri godine vozačke...

Oh, Bože...

Dr.Nele
18-11-2002, 06:29
Dobro ljudi a sta je sa ovim Golfom na slici?Nikakvih komentara samo prepucavanja tipa moj stari ima veci ××××× od tvog ili moj stari je prije poceo jebavati nego tvoj zato je on bolji jebac itd. :smile06:

_Stevo
18-11-2002, 12:58
DKW: ni jedna godina vozačke :)) ...

Mazdohist
19-11-2002, 10:17
......mir, mir, mir do neba.....
:o :o :o :o :o :o

_Stevo
19-11-2002, 22:25
http://werbung.autobild.de/grafik/r32lippenstift.gif

http://werbung.autobild.de/grafik/vwherbstaktion.gif

http://bilder.autobild.de/aubi_logo.gif

VR6
19-11-2002, 22:32
Tu reklamicu za R32 svaki dan mijenjaju, svaki dan novi banner...

mytbyte
20-11-2002, 16:22
Evo jedne dosta precizne recenzije vozne dinamike Golfa RS32...link je na stranicu sa mnogo testova, samo nađite i odaberite link za RS32...

:URL=http://www.motorstv.com/essais_en.htm:MotorsTV_tests:/URL:

Haki
20-11-2002, 19:58
vidim da je ovdje lose .CAlibra Z. nemoj molim te srat .Ne zajebavaj _Stevu i Vuxu oni dobri decki u kuze se u neke stvari koje ti uopce ne znas .Vuxa dobar i kada on pukne onda je totalka bolje da te nema u blizi .Evo ja imam 18 godina i vozim auto 3 godine , 8 godina sam vozio motor , znam sto su automobili jer obozavm aute isto kao i _stevo i Vuxa .Znato se ne pravi pametan ako nesto malo znas o automobilima jer ima ljudi koji ipak znaju vise od tebe . A mozda ces jednog lijepog dana radit kod vuxe neznas sto zivot nosi . :)) :))

Girrari
20-11-2002, 20:25
A možda ćete svi raditi kod mene i polirat mi parkete..., ma dajte molim vas kakve su to gluposti, kao nikad ne znaš što život nosi.


A najviše mrzim kada mi netko sa 18 dijeli savjete o vožnji. Ja imam 21 i šutim o bilo kakvim savjetima. Kad bum imal 30 onda ću djelit savjete; do tada vozim i skupljam iskustvo...

_Stevo
20-11-2002, 20:45
Girrari vjeruj, ja bi dao sve samo da se moj nick nije našao u Hakijevom postu. :(
Haki savjet, ti znaš kurca o vožnji i to nije moj zaključak samo neo zaključak još par ljudi. Nauči se radit sa kuplungom, određivat širinu vozila i kao najvažnije nauči se normalno voziti jer tvoja vožnja se svodi na gas, gas, gas... i čudim se kak do sad nismo poginuli :smile08: .
A to što ti 3 godine voziš auto niš ne znači jer nisi imao vozačku a s time ni pravo obrazovanje o prometnoj kulturi. Nisi tolko iskusan da bi čovjeku koji je 4 godine stariji od tebe i ima pun ××××× vozačkog iskustva više od tebe djelio pamet.

I ubuduće, ako hočeš već stat na stranu vuxe i mene ne radi to na ovako debilan način. Prvo pročitaj sve postove i zaključi o kakvoj se svađi ili prepiranju radi pa nas onda brani.

alfa099
20-11-2002, 21:01
"Mir i Dobro" djeco draga! Kaj se svađate? Iako je jako zanimljivo...ovak imam kaj radit i čitat dobra prepucavanja...
...a glede lika i djela, molim Calibru da stavi negdje svoju sliku pa da ga vidimo konačno! Mi smo većinom svi već bili "uslikani" na raznim okupljanjima...
Ajde Call, pliz, daj...za staru škvadru! ;)

Girrari
20-11-2002, 21:07
"Mir i dobro" mi više nije IN. ;)

Calibra Zender
20-11-2002, 23:51
alfa×××, kaj te tak muči ta slika? Pa niti tvoju nije nitko postavio na forum, a na onim slikama s okupljanja se uopće ne vidi tko si. A i sam briješ da nek se šuti o imenima. Meni je ovako OK. Za dosta nickova imam imena, ali ne brujim o tome. Zato niti ne dajem svoje pa da mi tu kenjaju bez osnove.

Bravo _Stevo! :)

rale unlog
21-11-2002, 05:50
kao odnedavni tridesetjednogodisnjak osjecam se pozvanim da izdjelim par savjeta


e draga djeco,kad sam ja bio......bla,bla

e kak me to iritiralo kad sam imao 20 a bome mi smeta i sad
uvijek ima neko stariji koji voli pametovat
svak zivi svoj zivot i radi svoje greske

nadam se da necu kad necu postat takav tip

i za kraj,djeco draga,par savjeta

kad dodete u moje godine,vidjet ce te vi....bla,bla

mentor odlog.
21-11-2002, 08:33
Kad smo već kod telke, šmrkavci pogledajte si učilicu.

_Stevo
21-11-2002, 16:33
CZ ma bravo :) !!!
Ajde da je bar neko pravilno napiso tu crticu :)) . CZ častim te....

mentor ma ×××× učilicu, LETEĆI MEDVJEDIĆI rulaju :)) :) :smile06:

U šumarku skrivenom, medvjedića malih dom;
Oni čak i lete, pogledajte,
neki ljudi opasni, okrutni ko zmaj,
slistili bi taj pravi mali raj,
no nece, bogami neće,
jer mali medvjedići će doći,
i šumu spasiti!!!!!!!!!!!!!!!

mytbyte
21-11-2002, 17:01
E, _Stevo, sad ću ja malo naricat: "...kad sam bio mlad i radio u Zagreb filmu na Malim letećim medvjedićima...bilo je to njljepše doba (da, bolje od đačkog, premda je i tu bilo dobrih brija...)"...hvala što si me podsjetio...

ozujsko
21-11-2002, 17:12
hehe, bravo stevo... :)) ak trebas jos koju pjesmicu javi... :)) :))

_Stevo
21-11-2002, 17:30
ozujsko ma netreba, zasad. Mogo bi Pismo,......

mytbyte hehe al ××××ni su ti medvjedići :))) Tek sam sad prosli vikend skuzil da se ponovno prikazuju :smile06:

alfa099
21-11-2002, 18:51
Calibra, zeka... ;) znaš i sam!

mytbyte
21-11-2002, 20:07
_Stevo,

"Medvjedići" su bili ××××ni i za ekipu...jedan nije mogao crtati dok nije smlavio BOKAL kave ujutro, nikad ispod 12 sati šljake dnevno...××××no...ali totalna zeka...nakon šljake biljar u Baltazaru...eee...

mytbyte
21-11-2002, 20:08
_Stevo,

"Medvjedići" su bili ××××ni i za ekipu...uvijek smo bili "behind schedule" zbog lošeg deala s kanađanima i premalo ljudi...jedan nije mogao početi crtati dok nije smlavio BOKAL kave ujutro, nikad ispod 12 sati šljake dnevno...××××no...ali totalna zeka...nakon šljake biljar u Baltazaru...eee... :)) :)) :))

bravo
21-11-2002, 22:35
stevo, lijepo si od×××× hakija, kaj balavac veći nego ti ???? :smile06: