PDA

Pogledaj cijelu verziju : Auto tuning site



Srki
14-11-2002, 11:49
Vrhunski tuning auti, world tuning gallery, extreme tuning cars, tuning u Hrvatskoj, sudjelovanje sa svojim slikama, auto akustika, tuning linkovi, wallpapers, auto-oglasnik, tuning trendovi...>>>

:URL=http://srki777.tripod.com:CAR TUNING & STYLING ONLINE:/URL:

http://srki777.tripod.com/polo1.jpg

_Stevo
14-11-2002, 12:13
Kad smo već kod tuning siteova, dal zna neko tuning site di možeš slagat auto, nešto ala molydonov sa gumama ali da možeš stavljat spoilere, felge, spuštat ga i ostala ×××××× :smile11:
VR6 znam da ga ti imaš :)) :)

CLIO SPORT
14-11-2002, 14:01
srki....auto ti ××××no izgleda....ali meni osobno je glupo sredjivat neki auto koji "ne ide"!!!!!! zar ti nije bilo bolje dodat jos te novce pa si upiknut pola GTI!?!? ili punta hgt ili peugeota s16 (s16 je zadnji koji bi ja uzeo)ali eto.....ma mogao si i pola 16 v sa 101 ks uzet!!!??? ne znam.......nekako mi to nema smisla...... :smile11: :smile11: :smile11:

Srki.
15-11-2002, 14:27
Eh čuj... :) Svatko ima pravo na svoje mišljenje i svatko ima neke svoje prioritete i logiku u svemu u životu pa tako i kada se radi u autima. Meni osobno konjaža, kubikaža itd.. ne znači apsolutno ništa i motor 1.4 16V 75 ks mi je sasvim dovoljan i ne vidim nikakvog razloga zbog čega sam trebao kupiti neki jači auto. :smile11: Mogao sam kupiti Pola GTI bez ikakvog problema jer razlika u cijeni između mog Pola sa Highline paketom opreme (full osim kože) i Pola GTI je bila skoro nikakva, mislim oko 900 DEM. Peugeota kao i bilo kojeg drugog Francuze nikada nebi kupio jer ih ne smatram previše kvalitetnim autima. (Stara mi ima 206 i konstantno se nešto kvari). A da sam dodao i svu lovu koju sam naknadno potrošio za sređivanje auta, mogao sam kupiti ne znam ni sam više što, ali nisam jer mi jači auto uopće nije potreban niti bi ga kupio jer, kao prvo, živim u gradu gdje se i ne mogu baš razvijati prevelike brzine i, kao drugo, prošla me je faza divljanja po cestama (to sam radio pred jedno 3 godine kad sam imao 18). Mislim da svrha auta baš i nije trkanje po razno raznim cestama... za to mogu otići na Grobnik i iživljavati se kad mi dođe koliko god me volja.. Što se tiče onoga što si rekao za sređivanje, nije mi jasno kakve veze ima izgled auta sa njegovom konjažom. :smile11: Ne kužim, ali nema veze...
Mogu ti reći da je bilo par situacija, od kad sam kupio i sredio auto, da su mi razno razni likovi sa autima od neznam koliko ks dolazili sa šprehom u stilu "Šta ćeš ti s tim ××××××m od 75 ks... itd", ljepili mi se na cesti... onda bi ja stisnuo gas i nakon drugoga zavoja odjednom bi se izgubili pa bi poslije ostali malo posrani i nikada mi se više nebi ljepili.. Oni ne kuže da me s autom od recimo 150 ks mogu proć jedino na npr. autoputu ili nekoj full ravnoj cesti bez zavoja... A ja osobno nikada nebi kupio tako jak auto da bi mogao nekoga prestizati po autoputevima, ne vidim u tome nikakvog gušta niti logike... Auto mi je full zabijen za pod, dva puta sam ga spuštao i prerađivao amortizere, u zavoje mogu ulaziti kojom god brzinom hoću bez da se auto milimetra nagne, a kamoli pobjegne, i volio bi vidjeti toga sa recimo 150 ks koji bi me prošao na običnoj cesti.. jedino u snovima. Međutim, kažem ti, većinom me je prošla ta faza divljanja po cestama pa u većini slučajeve kad vidim nekog napaljenog balavca iza mene kako mi se guzi na tablicu dam desni žmigavac i pustim ga da prođe... :) :) Pozdrav.

KAM&
15-11-2002, 17:30
Da ,je se slažem sa cliom sport,ali svko ima svoje prioritete kako kaže srki .Ja recimo uvjek stavljam sadržaj prije forme ali to je samo moje skromno mišljenje.

Calibra Zender
15-11-2002, 22:54
"pa u većini slučajeve kad vidim nekog napaljenog balavca iza mene kako mi se guzi na tablicu dam desni žmigavac i pustim ga da prođe..."

Ja nikako da se opametim. Valjda budem i ja jednom na taj način vozio. Trudim se i tu i tamo pustim, ali obično tek kad osjetim da je tip lud ili napušen. Na svakom bržem startu ili bržem povećanju brzine već mi i ženska kontrolira retrovizore jer gleda s kim se sad opet ganjam. Kome opet ne dam da prođe.

Puntocorse
17-11-2002, 11:23
Srki slažem se sa tobom i tvojom teorijom! I sam sam vlasnik , recimo tako, 'automobilčića' Punta 55(!), potpuno prerađenog. Vanjski izgled to ničim ne odaje, bez nekih spojlera, 'ralica' ili ultra širokih felgi! Razni filozofi dolaze i govore ' Kaj buš ti s tom kanticom, to ima 55 konja...' Auto ima konijev štelajući ovjes, prerađen 'ajnšpric', potpuno drugi ispuh bez katalizatora, drugu bregastu, čip za grupu 'N', modificiran usis... Za te novce koje sam ulupao u auto mogao sam si kupiti primjerice dvije godine starog punta gt turba koji serijski ima 136 ks ili novog HGT-a, ali meni je sasvim dovoljan i ovaj, i neću ga uskoro mijenjati već opet uložiti još nekoliko tisuća eura za turbinu!!!