PDA

Pogledaj cijelu verziju : Pale li vas krupnije ženske ili žgoljavice?



Annabella
14-11-2002, 10:11
Koji vas tip pali,onako da imaju široka leđa,pune debele bedre,veliku guzu ili pak volite mršavice,tankih nogu i malih oblina? http://www.vidi.hr/perlforum/gfx/smile06.gif

Lancer_
14-11-2002, 10:52
ja volim mršave da se iživljavam na njima malen sam i malenog kurca pa sa svojih 165 cm visine imam nadmoč nad ženskim stvorom, te liječim komplekse koje mi je nabio stario od malena....

mićo trovač
14-11-2002, 12:23
Pale me sve. Zašto bi ih uopće razlikovao po debljini, zar težina određuje miris pice!?

ozujsko
14-11-2002, 12:31
bolje da ljulja, nego da zulja... :)) :)) :))

doggystyle
14-11-2002, 12:39
zguza sve su iste!!! Gdje se ti svrstavaš? :))

ipi
14-11-2002, 22:40
mislim da je sve to individualno,mozda su obline pozeljnije ali ima i mrsavica koje me pale !

Lanser
14-11-2002, 23:01
....onaj tko se potpisao mojim nickom u postu iznad naljutio se zamislite što sam mu na jednom forumu izjavio da je glup jer zamislite čovjek misli da twin cam znači dvije svjećice po cilindru...tek da se zna da to nisam ja nego neki krele...divan čovjek inače..


a ovo gore ionako ne odgovara mom opisu jer upravo sad kad sjedim u stolici i gledam neke dobre djevojke na televiziji ostajem gotovo ushićen i ponosan reakcijom svog iznadprosječno prokrvljenog i stasitog..... :))

I još nešto.....na koju se foru krelac prijavio pod mojim nickom kad ja nemogu....eeee malo mi fali da vas sve skupim ba jednom mjestu i polijem benzinom....