PDA

Pogledaj cijelu verziju : FARSA O NEKVALITETI ALFE



BICIKLISTA
13-11-2002, 10:30
Eto opet je počelo, u roku tjedan dana nekoliko novih tema u kojima ulijeću anonimci i pljuju u pjuju i po miljunti put alfisiti hvala bogu jedva reagiraju. Ili uopće ne reagiraju.
Ajde već jednom od××××te od te alfe kupi ak ti nevalja prodaj i gotova priča. Onda ona istrazivanja, pa to je sve novinarska farsa. Pazite ovo prije par mjeseci netko je objavio na forumu kako su englezi, po svim testovim proglasili alfu 156 najpouzdanijom, odmah iza nje bmw serije 3 pa toyota itd... I to je bila provjerena prica.
Eto sada odnekud ponovo ide prica da je alfa 156 u engleskoj zadnja na 33. mjestu ??? Pa kako pobogu. Niš mi nije jasno, nemam auto trenutno kupujem nešto rabljeno ali jerbo 156 auto godine, vidim ih na cesti ko ni jedne alfe do sada, nisam ni jednu vidio da ih šlepaju ili stoje pokraj ceste. A za golfove Iv, audije i passate po godinu dvije stare sam sam bio svjedokom guranja, motanja servisera oko njih itd, ali dobro ja to objašnjavam kako je tih vozila na cesti ipak više nego alfi pa je i postotak kvarova veći. Nekoliko ljudi koje znam, voze voze i voze 2 glave po autoputu i tako već godinama nikom ništa. I sada oni zadnji na 33 mjestu, Po tome ispada da bi svako malo negdje na cesti trebala stajati alfa.??? Pa mozda ono groblje 33 i 75 stoje, ali ovo novije ide i ide. Osim toga kvaliteta tih alfi je neupitna, a o onim ogoljelim gofima iz španjolske, meksika i pitaj boga odakle što lak otpada i elektronika crkava,plastika puca i škripi to je prvo na listi !!! Tu je neko lud očito. Osim toga, kod nas se prodaje preko 40 marki automobila (preobrojio u cjeniku) a u engleskoj sigurno još i više, možda bar 50, pa možda bi po tome bila alfa u sredini, što bi bilo mnogo realnije. Ma neću više i meni ide na××××× ti robusni nijemci (da robusni po adacu i tuvu) pa pouzdane mazde i ostala japanska mašinerija. Pa sveca mu ako i je japanac pouzdan, onaj koji kupi novi znači ima priliku svakih pet godina ili manje mijenjati auto a ako rikne nešto u tih pet godina onda je stvarno kanta. A sa druge strane, nakon deset godina japanac je totalno demodiran, a rezervni dijelovi koma.
A što se tiće njemca ko god da za Audi b4 1993 godište 9.000 eura može si trenutno pucati u glavu, isto je sa passatima i govnovima. Ova mala govna ni neći spominjati clio, c3, polo, netko reče, samo citiram poluproizvodi za feminizirane ×××××e.

Fresh
13-11-2002, 10:42
I sad će naravno svi pročitati tvoj post i reći u sebi kako mladić fino zbori, sve je lijepo rekao, A ti ćeš se osjećati kao velika i ponosna faca.

Ti si običan iskoplekisrani tenkre. Šta tebe boli ××××× kakve je kvalitete koji auto. Onaj kome se sviđa Golf taj će ga kupit, možda bi se trebao predomisliti čitajući tvoj post. :)) :smile09: :))

Argumentiraj sinko, nemoj mi pričati pričice.

Evo jučer sam pročitao da je WHAT CAR proglasio Ford Focus najpouzdanijim autom - samo ću im poslati račune koliko sam potrošio na njegovo servisiranje, pa neka mi onda kažu da je najpouzdaniji.

sepra
13-11-2002, 13:54
Kaj se daš isprovocirati? Baci samo pogled na "tiće njemca" i sve ti je jasno.

DKW_
13-11-2002, 16:33
Živijo Drug Biciklista!

Mislim da švaboljupce jedna stvar ××××: Za istu cijenu i zapreminu motora žabarski auti imaju uglavnom više ljepote, stila, konja i opreme, pa su morali izmisliti "nekvalitetu"...

Zender spominje nekakvu gumu na kvaki... Da vidiš Volcvagena sa tim ×××××rijama....

Ok, Zenderu, a koji bi si ti auto kupio, onako , za sebe...?

Evo, stavite samo Passat kraj Alfe 166.

Passat izgleda ko šparhet. Ili kontejner. Je, ali je Alfa nekvalitetna. Onda pitanje: po čemu? Paaaa, našao sam jedan komad plastike da zijeva 3 mikrona umjesto jedan....

Ta spika me cijela podsjeća na AutoBildovu usporedbu Peugeota 307 i Golfa. I kad kobasičari nisu mogli naći zamjerke 307 ici, izvadili su odnekud ŠUBLER (pomičnu mjerku) i išli su mjerit dosjede komada karoserije, tipa blatobran/hauba... Nevjerojatno...

Ajd nađite neke druge teme koje će svima bit korisnije: recimo, kud stavit noge od trebe kad karaš u Cliju, gdje kupit mirisni borić sa mirisom gaćica Claudije Schiffer, Što napraviti kad zgaziš jelena (plus recept za saft s njokima), kojom brzinom moraš projurit iz Držićeve u Šubićevu da ti je sve zeleno (evo, znam ja: oko dinar i deset), itd, itd...

alfist_zg
13-11-2002, 20:45
biciklista, samo da ti objasnim one top liste -> ovako, ono iz engleskih novina je rezultat sustavnog pracenja kvarova od strane britanskog kraljevskog autokluba. i tu je ispao taj rezultat koji je ispao.
a ono na 33 mjestu je neka rang lista po vremenima na pisti za GTA, ako se ne varam.
A ako sam slucajno pobrkao to sa onom drugom intervencijom nekog norijagija ovdje na forumu, ono na cemu je tamo Alfa medju zadnjima je zadovoljstvo (osobno) odredjenih kupaca sa vlastitim autima i uslugom cijelokupne logistike za tu odredjenu marku( to je bilo samo za UK).

Eto, zato ja volim vidjeti po cemu i po kojim kriterijima je nesto na vrhu ili dnu neke ljestvice, jer inace kao sto vidis ispada hrpa zabuna.

Lanser
13-11-2002, 21:02
...Jebala vas ta alfa više....


ma znam ja srce i to..pa kao nešto vas vuče, emocije...bla bla, ok, ali dajte nešto zanimljivo...


baj d vej...to što je Passat pravilnijih linija od Alfe 166 ipak ne znači da izgleda ko "šparhet", i na taj način nikada nikog nećeš uvjeriti da je grđi ili nekvalitetniji od Alfe...oni koji ga vole u njemu će uvijek vidjeti solidan, komforan i kvalitetno napravljen automobil, koji se s razlogom šepuri veličinom i imiđem "utvrde" jel smo to kod njega s godinama i navikli......a dizajneri su napravili točno ono što se od njih i očekivalo..mislim da su si ispunili zacrtani cilj......dok sa druge strane recimo prednji kraj Alfe 166 - čista ružna glupost ili kako ukomponirati logo tvrtke i fluidan dizajn špičastog nosa u glomaznu "Ammiragliu"....eto tako; staviti mala ružna svjetla u znak koji na tom modelu izgleda ružniji nego što jest, i dvije kromirane lajsne po sredini...tako bi je ja nacrto da nisam spavao cijeli dan i da ju moram pod mus završiti. Jedino šta je na njoj lijepo, to je bočna linija i koliko, toliko unutrašnjost, sa tipično ružnom alfinom ručicom brisaća, koja izgleda, kao neka otrovna gljiva muhara..zato malo manje serite o tim Alfama, jel svi automobili, pa tako i Alfe imaju dosta mana, a to što ih vi Alfoljupci volite, to je zato što vam je dosadno u životu, jer vam se žena ne ×××× kako treba, jel nezna kavu skuhat, jel vam je sin niži za glavu od svih u razredu, jel vas otac žifcira od rođenja itd...uglavnom zato što nemate druga posla....

Iz istog razloga i ja volim svoj mitsubishi, jedino što ja nemam sina, ne živim s ocem, ××××× kad stignem, a kavu ne pijem....uglavnom jebala vas Alfa...nije kanta, al da je najbolja u svemu..nije ni blizu, a to da su talijani šlampavi jesu...uvjek za×××× nešto ...jedino im je ideja sjajna....zato su već i promjenili svjetla na novoj 166..eto

××××te se!

Vaš Lancer
:smile07: :smile07:

Lanser
13-11-2002, 21:04
...rućicom mjenjača, ne brisaća....

ozujsko
13-11-2002, 21:07
hehe svaka cast lanser, svaka ti dala...
:))

Puntolino_
13-11-2002, 21:27
Htio sam reći o ispitivanjima. Puno ovisi o tome ko je naručio ispitivanje. Npr. ako to naruči alfa, alfa je na prvom mjestu po kvaliteti, a ako ispitivanje javnosti vrši folksvagen onda je on sve naj. Isto tako primjer ako vlada vrši ispitivanje štetnosti pive, kaže da je piva kancerogena i da od nje naraste rep, a ako ispitivanje naruči ožujsko, možeš zaključiti da je ona u stvari lijek!!
I svaki auto ima svoje mane, neki više, neki manje, i u ovo vrijeme globalizacije i ogromne zajedničke proizvodnje glupo je zaključivati: e talijani smrde ili bilo kaj drugo. Svi su auti tu negdje(normalno u istoj klasi kad gledaš)

M1
13-11-2002, 21:56
Cinjenica je da se svi auti kvare,kako su napredniji sve manje i manje.Ali upravo zato sto se sve manje i manje kvare,i sto je kvaliteta skocila tako visoko gore ,se uzimaju mizerne razlike kao znacajne.Sto se tice alfe na 33 mjestu kao marki-u tu ocjenu ubrojeni su:ponasanje u voznji,kvaliteta,ekonomija,odnos prema kupcu,servisi itd.Prvi su bili japanci,ali mora se priznati da to i zasluzuju,iako se meni nikad svidali nisu,osim xedosa 6 i 9 i jos ponekih.Njemacki automobili takoder nisu prosli bajno,tako je BMW 5 bio na 25 mjestu po modelima(od ukupno 120 modela),VW golf i bora su bili oko 60 i 70 mjesta,najbolji audi je bio A3 na 9 mjestu.Ono sto je mene najvise impresioniralo je bila skoda kao 7 i 8-ma medu modelima i smart koji je bio 3 :smile10: .NAkon sto sam to procito moram priznati da sam se dobro zamislio kako to da skoda i smart proizvode kvalitetnije automobile od puno skupljih rodaka. :))

Black Knight_
13-11-2002, 22:08
BICIKLISTA evo ti kolacic za trud. :smile08:

DKW_
13-11-2002, 23:01
"baj d vej...to što je Passat pravilnijih linija od Alfe 166 ipak ne znači da izgleda ko "šparhet", i na taj način nikada nikog nećeš uvjeriti da je grđi ili nekvalitetniji od Alfe"

Lancer, da li si ikad sjeo u novi Passat i u novu 166-icu? Nemoraš vozit, nego dali si ušao u salon i sjeo u jednog i u drugog?

Ne želim se vozit u autu koji ima dojam "solidne i kvalitetne" dosade. ××××te, u Volkswagenima je sve ko nekakva vojnička sprava "Samohodna četverokotačna prevozilica" ili SČP 10, recimo. Pinzgauer...

Zadužiš Passata, pa glancaj, redove!

Oni šparhet gumbi za svjetla (isti na audiju, Polu i Passatu i na još 10 iz VAG koncerna, ono bolesno plavo svjetlo od kojeg ti se povraća... Fuj!

Calibra Zender
13-11-2002, 23:24
DKW, već kad me prozivaš...ne bih imao ništa protiv Celice TS ili S2000. Primaran izbor naravno Honda. Cijena vani cca 18, 19 somova Eura pa nema dileme da bih uzeo S2000. A od dostupnijih i malo starijih auta izbor bi pao na 156.
BTW, nisam niti znao da je ta ludara od S2000 (godište 2000.) iste cijene kao i Celica TS.

Lancer, prednja svijetla na 166-ici su fakat živi očaj. Nažalost. :(

DKW_
13-11-2002, 23:31
Eto, to sam i mislio:

"A od dostupnijih i malo starijih auta izbor bi pao na 156"

Da, a gospon DKW kojemu je 4 godine do 4 banke bi si kupio E55 AMG ili M5. Što se babi snilo..... Baš onako: evo, draga, kupio sam limuzinu, i vuuuuut! pet sekundi do 100...

Calibra Zender
13-11-2002, 23:34
Pa znao si kaj ću reći. Jel tak? :smile06:

DKW
14-11-2002, 00:22
... znao sam, ali čemu onda te tvoje opservacije o "nekvaliteti"?

Kad dolazišu ZG, pošalji e-mail na dkw@net.hr, pa ćemo napravit đir sa mojim "grobljem sa talijanskih autootpada", 156 1.8 iz 1998., kilometraža nepoznata, bez servisne knjižice, bez garancije..."

Calibra Zender
14-11-2002, 00:56
Pa to je bila samo opaska glede vlastitog iskustva. Tek toliko da gunđam! ;)
Javit ću se prvom zgodom kad me vrag ponese u metropolu!

VR6
14-11-2002, 02:44
Slazem se sa Lanserom i onim dijelom sto je napisao na odnosima VW Passat - Alfa 166. Jos jedan dodatak, VW Passat je konkurencija Alfi 156, a ne 166. Sto se tice VW Passata i 166, uvijek bi prije Passata vozio, mislim da bi me bilo stid sjesti u ruznu 166. Glavni dio automobila je prednji dio (bar meni - sto se izgleda tice), ako je on ruzan, ostalo nema potrebe ni da gledam... Audi nema plavo osvjetljenje instrument ploce, nego crvenkasto, bila je vec tema o dijelovima koje koriste jedni i drugi modeli, pa kokpit u 147 i 156 je prakticno isti, ali to ocito nije problem kad je upitanju Alfa, da je tako nesto VW uradio sa Golfom-Passatom, odmah bi se otvaralo 5 novih tema o tome, naravno, teme bi otvarali "alfisti". Oni misle da je svima najbitnije koliko ima KS po litri i sl., ali Alfa zbog te svoje (ne tako velike, ako pogledamo konkurenciju) snage po litri, trosi dosta goriva. Bas sam citao test iz AutoKluba Alfa 147 2.0 Selespeed, u jednom je dijelu pisalo nesto ovako, prosjecna potrosnja na toj i toj dionici je bila 22 litre, ko bi rekao da dvolitreni motor moze toliko potrositi...

Sada da se vratim na temu, odakle dolazi farsa, pa Alfa je do 156-ice bila po tome poznata, svojstveni zastitni znak im je bila nekvaliteta. Ako su sada to i popravili i stigli konkurenciju (pokazat ce vrijeme) ta "farsa" o kvarljivosti ce nestati za 10-ak godina, ako budu pravili kvalitetne automobile. To je isto kao i za BMW-e prica, kad god se pomene neki BMW, odmah bude onih komentara "trebas za njim cisternu vuci". Sto u pravilu i nije tacno, svi motori slicne kubikaze, snage i koncepcije slicno trose, samo je BMW vecinu modela (vec i 320i) opremao 6 cilindricnim motorima, koji naravno vise trose. Alfisti vecinom izgleda nisu probali nista bolje, a neko ko je imao nesto drugo, kvalitetnije, i navikao se na to, pa mu onda smetaju neke stvari koje se desavaju na Alfi (recimo sto je naveo Calibra) i onda se javljaju Alfisti i napadaju tu osobu... Tim samo dokazuju svoju ogranicenost.

Stari
14-11-2002, 10:17
Lancer:

a to što ih vi Alfoljupci volite, to je zato što vam je dosadno u životu, jer vam se žena ne ×××× kako treba, jel nezna kavu skuhat, jel vam je sin niži za glavu od svih u razredu, jel vas otac žifcira od rođenja itd...uglavnom zato što nemate druga posla....

da te pitam nešto, jeli si ovdje naveo svoje komplekse? mislim ne razumijem odakle ti samo te sve stvari padaju na pamet osim ako nemaš iskustva iz prve ruke, nije ti to trebalo ovdje na forumu, sjećam se jednom prije jedno 20 godina stari i ja hodali gradom i stari ugledao neke, "malo zaostale dečke sa pogledom u križ i grbom na leđima" pogledao mene i rekao hvala bogu da si ti normalan. Eto ××××ga ima nas svakakvih ,jeli tako gosp. Lancer ?

Sportivo
14-11-2002, 10:47
Prijatelj posjeduje 147 2.0 selespeed, na putu na more 170 km/ prosjek 8,5 litara, grad 10, a natjeravanje zavojitom cestom u kojoj bi teško netko bio brži ipak je to mali auto kratki međuosovinski razmak ( sumnjam da bi ga i bilo koji V6 ulovio) 12, 13 litara.
Selespeed radio prekovremeno, Auto ima 60.000 km (puno) bez kvara. Da je htio štedjeti gorivo kupio bih sdi. Isto tako i ja , ne volim gulaše i grah sa crnim kruhom nego pizze, čevape odojak itd, jednom se živi ××××ga.....

Dom-Dom
14-11-2002, 15:23
Sportivo da Alfa 147 na 170 troši 8,5 litre.Pa daj stari moj pa nije ovo forum za lovačke priče i po gradu 10 litara , a naganja se.Umreču od smijeha.
P.S. I da ga V6 ne prestigne, ako si mislio VW V6 onda OK , ali Alfin sorry.

DKW_
14-11-2002, 15:38
VR6,

sad si mi stvarno sjeo na jetra:

"Alfisti vecinom izgleda nisu probali nista bolje"

Otkud ti ta idiotarija?

Hoćeš sad popis automobila koje sam JA vozio?

Slučajno znam da jedan od glavnih novinara Auto Blica, koji vodi većinu testova i prezentacija, kupio AR 156 prije 3 mjeseca...

Glavni urednik Auto Kluba ima 156, već drugu, a i on se navozio svega..

To je samo iz te branše, a kamoli drugi....

Kakve su to ideje, da alfisti nisu probali druge aute? Baš zato što sam probao 30-etak drugih auta, većina njim mi:

1. Izgleda ko šparhet.
2. Leži po zavojima ko tačke
3. Iznutra mi je ko Zetor
4. Ukupno se osjećam ko posran

Vozio sam i slavni Audi A4 koji ima sjedala ko Fabia: bez duljine za noge, bez oslonca u zavojima, a sve za pišljivih 37.000 eura...

Kakve gluposti se vide ovdje...

Black Knight_
14-11-2002, 16:24
10 litara po gradu a 12 na otvorenoj cesti po zavojima? Po kojem to gradu? Dugom selu? Nema te otvorene ceste na kojoj se trosi vise nego u gradu. Voznja u gradu - voznja na posao i natrag obicno za vrijeme guzve - najveca potrosnja.

Boze moj sta ljudi sve znaju prosrat o potrosnji kad ih se pita kolko im trosi auto. Moj trosi 16 litara i umrite

Dom-Dom
14-11-2002, 16:52
VR6 , ja vozim 156 , a sad ću ti nabrojati kaj sam ja vozio u životu (svoje večinom ili tuđe):
R-5 GT turbo, Fiesta XR2I , BMW 316, 318 ,320 , 520 , 730 , 535,Delte HF turbo i Integrale,164,33,156,Mini Cooper, Clio 16V.......
Pa onda nemoj srat.......

pitanje
14-11-2002, 19:11
dom dom koliko troši 520 u gradu a koliko 730. Moj 520 u gradu 12,13.

Dom-Dom
14-11-2002, 19:14
520 24V sa 9X17" kotačima nekih 14,15 litara.U biti taj motor je zbilja odličan , jedino je preslab za tu kištru.Ali ako nisi trkač onda je OK.

Dom-Dom
14-11-2002, 19:16
730 je bio od šogora.Neznam kolko troši.Dosta.

hvala
14-11-2002, 19:19
ovo je punoooooo, 520 15 litara !!!! Koliko onda troši 525 i 530, preko 20 valjda.

VR6
14-11-2002, 20:37
Stvarno ste zanimljivi.

Urednik AK ima 156, pitas li se zasto, pitas li se koji model?? Cini mi se da sam negdje procitao da ima 156 1.8 ili tako nesto, jedan od najslabijih modela. On je za mene "jado" ako ima tolike pare a kupuje najslabiji model. Gdje bi onda gledao one skuplje iz klase, pa Alfu 2.5 V6 moze polovnu naci za 20000 DM, a 328i nema ispod 30000 DM. Da ima za iste pare, ne vjerujem da bi bilo dvojbi (bar kod mene)...

DKW_ - popis automobila koje si posjedovao??

525i ne trosi puno vise od 520i, 500 ccm nije velika razlika...

Dom-Dom
14-11-2002, 21:00
Tako je 525 troši nijansu više.Živa istina, jer je motor jači pa se bolje nosi sa kilama BMW-a.Već sam rekao da je 520 slab motor.

Lanser
14-11-2002, 23:40
...i eto tako ja došo s posla fino u osam sati i sav na××××n jer me neki idiot oprao na branimirovoj u Hondi Civic 1.6 Vti. Nisam bio nažifciran što me oprao i to na ravnom djelu, jel na zavoju kod dubca zamislite usporio na 120..usro se....ne nisam bio ljut na sebe ili njega što me otpilio jel njegov motor zbilja luđaćki potegne na 6000 okr/min, nego zato što se lik uopće ganja samnom koji imam duplo manje konja pod poklopcem svog lancera, ...ma zamislite kretena, turira on svoju pilu do jaja na semaforu i gleda u mene, aja se molim bogu da me skulira, da ne izletim iz auta i ubijem boga u njemu prepijenim telefonskim kablom koji imam uz sebe, u slučaju da mi neko oduzme prednost. Ma baš onaj lik; model nabrijanog klinca sa naopako okrenutom kapom i ispruženom rukom koja seže sve do početka vjetrobrana...a da da ne zaboravim glavni dio... imo lik i crne sunčane naočale u sedam navečer...gleda me i turira, a ja se već vidim u krevetu jer sam sav iznuren...i sad što ću nesmijem biti neuljudan, pa i ja sturiram svog vremešnog 12 ventilca...kao prihvaćam sraz. Upali se semafor, on istanji gume sa 65 profila na 45 i uz cviljenje ode u pizdu materinu....ja fino prva do najviše četiri hiljade, druga..i tako dalje..penzionerski, nisam glup znam da me ima i da sam šinji nakano...dobro ne baš nakano..njega svako ima. E da ne duljim i onako gnjevan dođem doma i upalim internjeta!!! i jedva čekam da naiđe netko dovoljno idiotan da se porvem njime..ii eto ga sunce ga po libidu iziritiralo....STARI....

nije da mi je sad sila odgovarat na njegove nazovi provokacije, ali baš se na nekome trebam malo relaksirat prije hoblanja jedne princeze, da poslije mogu biti najnježniji na svijetu...

Ma šalim se ne pada mi napamet, jer stari je moj stari kolega i sve je to samo šala, poslije me nazvao i pomirili smo se...ponudio se da mi opere ponos u mlakoj vodi, međutim na najblaži sam mu način izjavio da ja to ne radim i on se nasmijao i rekao..nikad se nezna, odmičući uz namjerno naglašeno micanje bokovima...u tom ga je trenu pogazila mješalica za beton. Stari ili ERVIN KLAUS sada leži na klinici rebro i nije mu baš najbolje..donio sam mu laptop da možemo i dalje komunicirati...jednostavno sam mislimo da bi vi Forumaši to trebali znati jel je lijepo da se svi držimo zajedno...eto zato ako napiše nešto ružno, nemojte ga vrijeđati jel čovjek ima nagnječenje mozga, prijelom nosa i natečeno lice, pa izgleda kao nova Nissan Almera.

joooj ne pa ovo je forum o autima...a ne Poezija&Prijatelji.com.....pišući simultano poruke na moja dva najomiljenija sajta opet sam pogriješio.......eto da se iskupim dodat ću nešto vezano uz temu....hmmmmm

Afa radi izuzetno nekvalitetna auta...ja bi rađe Golfa četverku...i to onaj turbo sa trisdva ventila ako ima...čuh da ima...R32..jooj ta j je pravi..vjerujem da ima preko 150 konja.. :)) :)) :))

Puntolino_
14-11-2002, 23:43
Neko je reko negdi gore da je alfa 147 2.0 na jednoj dionici trošila 20litara? I još se čudi ko pura dreku!
Moj stari ima corrolu 1.4! koja pri max brzini guta 20l,a kod kretanja putni komp. ponekad pokaže i 99l.
A kome je važna potrošnja, tu je i renol 2 (iliti dvije noge) :))

Lanser
14-11-2002, 23:47
...Punto, pa disi konjino?
Kad cemo se malo provozat?

Puntolino_
15-11-2002, 00:04
E lanceru kad ćemo se provozat u novoj pili?
Ajmo trku bacit, ti u matizu ja u puntu, i još ti neku prednost dam zato kaj je tvoj slabiji? Šala mala pa mi smo odrasli i ne radimo više takve gluposti ha? Osim ako ne

DKW_
15-11-2002, 00:38
VR6, ajde sad objasni tvoj zadnji post meni neznalici...

Kakav urednik autokluba sa tim parama? Misliš da autonovinari imaju kakve pare? Imaju k?***rac...

I kakve ima veze kakve sam aute posjedovao? Posjedovao sam ih nekoliko, koliko sam ih mogao posjedovati po svojim mogućnostima, a vozio ih mnogo više...

(kakve gluposti....)

VR6
15-11-2002, 01:34
Pogledaj prvo sta si napisao u prethodnom postu, pa onda odgovaraj zasto je bitno koje si automobile imao.

miro_
15-11-2002, 07:27
ljudi!
meni se ne da prepucavat oko marke auta, samo znam da me ne ×××× vozim li golfa IV ili alfu ili mazdu, toyotu ili bilo sta drugo, meni je vazno samo da je MRCINA ispod haube!!!
naravno da ima razlika izmedju auta, i u kvaliteti, cijeni, image i ostale karakteristike ali svatko kome teku oktani u zilama uzeo bi radje clia 75ks nego punta sa 60ks,
golfa sa 150ks radje nego alfu sa 120ks, lanciu sa 200 nego forda sa 140 i tako unedogled!
zivili konji

Calibra Zender
15-11-2002, 17:51
Evo malo o potrošnji. Karavan mi pri 200 km/h guta 18-20 litara po putnom kompjuteru. Dosta ovisi o nagibu ceste.
Pri 140 km/h svega 9-10. Pri 180 km/h cca 13-14 litara. Nevjerojatno koliko padne potrošnja za pad brzine od samo 20 km/h; punih 5, 6 litara!

GTI FOREVER
15-11-2002, 18:20
Moram istaci da je tema ×××××! :))
Na ovome forumu nisam dugo ali mi fakat nije jasno kako vam se da toliko ubjedjivati.AR je ne kvalitetna kazu jedni.AR je kvalitetna kazu drugi a vrijeme prolazi i sve stoji na istom mjestu. Cika DKW i dalje dere svoju 156 super zadovoljan a ostali ×××× li ××××.
Ono "psi laju a karavane prolaze".E sad kad bilo koji od nas bude kupovao automobil kupovat ce srcem jer ovdje iole racionalni ljudi ne dolaze oni imaju SDI u garazi i 59 rata kredita misleci kako kada ih otplate mirni su jos 10 godina a onda ce taj polovni prodat po dobroj cjeni barem jedno 30% od onoga sto su dali.A mi imamo samo zadovoljstvo koje nam pruzaju nasi zagadjivaci i cudljiv pogled na semaforu iz SDI "koji ce mu ××××× auto da trosi 15 litara zar nije bolje da pojede cevape" a ja pomislim ako mu je zivot dosadan kao i auto onda je najbolje da se objesi! :)) :))

DKW_
16-11-2002, 00:11
Slažem se da je tema ××××× i ne vjerujem da ću se opet dati navući diskutirati o takvim idiotarijama.

DKW_
16-11-2002, 00:15
I ono što je Gti Forev. rekao sad, to isto mislim i ja. Što ću kad mi je asocijativni slijed ovakav:

Passat krunica pajdo čačkalica široki rođo golf bijeli dvojka arizona narodnjaci obrijana glava hvo derventa mercedes 123 jakuševac

Sorry, tako vam je to...

OS-300
16-11-2002, 00:23
DKW,dobra ti je fora i koliko ima istine u njoj da je to naprosto žalosno.Odmah se sjetim moga susjeda sa plavom Golf II u bijeloj potkošulji i Krim policije pred njegovom kućom... :)) :)) :))

DKW_
16-11-2002, 00:26
A, ne... za krim-policiju su oni baje za BMW sedmicama... Speitim Taqi...

DKW_
16-11-2002, 00:26
A, ne... za krim-policiju su oni baje za BMW sedmicama... Speitim Taqi...