PDA

Pogledaj cijelu verziju : MIRAMARSKA..........onaj desni prolaz....



CLIO SPORT
12-11-2002, 23:31
zanima me sa koliko ste najbrze prosli tim prolazom!!!!!! i koliko je netko koga poznajete najbrze prosao!!!

prije par dana je netko u drustvu to spomenuo pa se sad sjetio toga.....onako....cisto me zanima......i nije da se hvalim....jer danas nema tih para za koje bi opet isao tom brzinom dolje....dijelom zbog lezecih policajaca a i zato jer sam sad KAO malo pametniji vozac.....kao!

a posto me tu nitko ne zna....osim par vas (ali se oni jos gadnije voze od mene tako da oni to u potpunosti razumiju)......nije me sram reci (jer kod nekih to ostavlja relativno negativan dojam pa zato o tome ne pricam.....a i nije da sam isao rusiti nekakav rekord....vec sam se dvije godine vozio priblizno toj brzini navecer kada nema nikoga tamo).....ma budem nakon par postova rekao koliko....jer ako bude da je netko isao priblizno toliko ili da zna nekoga da je isao toliko onda cu reci.... :smile11: :smile11: :smile11:

ali nemojte sada srat kao sto neki to znaju......moj tata tamo prolazi sa 200 kmh i slicne spike.... :smile09: :smile10: :smile09: :smile10: :smile09: :smile10:

sepra
13-11-2002, 00:02
Sa Cliom to prolazis iznad stotke bez beda, da tek vidis kak je to isto krasno ali s Mercedesom G-om. Na ××××nu dlaku.

Girrari
13-11-2002, 00:08
Nikad više od 40-50. Jebu me gužva i lom svjetlosti jer tamo prolazim samo po danu kad su gužvetine.

A ne bi se ni ufo sa više od 60. Baci te kanalizacija i fiju cijela strana auta...
Nije mi to neki fetiš.

Girrari
13-11-2002, 00:10
Sused, burek HITNO!!!

bullit
13-11-2002, 00:13
Ajde Clio, nemoj se sramiti, sam ti reci. ;)
I bas ti hvala na komplimentima.... :))

ico
13-11-2002, 07:09
mene je jedan tip s calibrom profurao sa stotkom i nije mi bila neka spica.

inace svaki dan prolazim tamo kad idem na posao, najgora mi je skvadra koja se boji proci kroz prolaz pa onda ide lijevom trakom, pa se brzo prestrojavaju u desnu jer skrecu desno na semaforu a ti ××××s kroz desnu prolazom pa moras zesce prikocit!
ja sam mozda prosao sa 7-8 banki ali nije da obaram rekord

Fresh
13-11-2002, 08:22
Prođem u prosjeku sa 40 - 50 km/h. Jednom sam uspio i zid zakačit s retrovizorom, ali ne u samom podvožnjaku nego izbjegavajući ona dva šahta na samom izlasku kad već počinje uspon prema semaforu. Od tada ga uvijek zaobilazim sa lijeve strane.

Brock
13-11-2002, 08:45
Evo, baš jučer sa 80-ak km/h sa Octaviom. Sa svojim se ne usudim više jerbo me oni šahtovi opako bacaju. :)

rale unlog
13-11-2002, 11:46
ja sa volim tam zaletat,al je gadno s pajerom

ko bi gledao brzinomjer,moram odmjeravat retrovizore a i balonira na onim gumama 265/70



ali ,najbolje slijedi.......

nije bez veze prica,bio ja u autu.......to mi je dobar frend,auto R-21

negdje 95-96g sa 2 frenda i 2 cure,pijani i on je iz SUPROTNOG SMJERA prosao kroz(sada krajnji lijevi,suprotni smjer)najuzi prolaz
"zurilo" nam se u akvarius

to se i dan danas,u dugim zimskim nocima, prepricava,ali se on toga ne sjeca

i bolje mu je!!!

_Stevo
13-11-2002, 12:03
Čekajte, dal je to ispod onog nadvožnjaka prek kojeg prolazi pruga, di su ona dva prolaza uska a u sredini dva traka? Na jednom čosku je ona autokuća rabljenih, a na suprotnom raksrižju se skrene desno pa se dođe do želježničkog kolodvora?
Meni tam uvrh glave sa 60 proć.. :)

sepra
13-11-2002, 13:39
Rale nesrećo ovo nisi trebao ispričat. Moram tu priču što prije zaboraviti. Stevo ako si voljan ti sjedi a poslije plaćaš roštilj ak preživimo naravno.

Dom-Dom
13-11-2002, 14:11
Pa nemrem vjerovati da bude još natjecanje tko bude brže prošel kroz podvožnjak u Miramarskoj.Kome takva glupost padne na pamet?????? Pa ono je idealno mjesto za uništit auto.

CLIO SPORT
13-11-2002, 14:36
uf.........slabi ste decki....u biti ni ja vise ne jurim tamo....ali dok sam bio mlad i lud....prije 2 godine....tamo sam skoro pa svaki put isao cca 80,90 kmh.....i tako ja jednom u drustvu cujem od jednog kako je njegov frend jednom prosao sa 100tkom i da je tip kao skroz luuuuuud......ja rekao da to nije nikakav bed i da ja tamo "normalno" idem cca 80,90 pa stotka nije bed! i svi se nasmijase i zajebavali me da ××××m.......ja sam samo rekao da ce jednog dana netko od njih biti samnom u autu i da nece imati di pobjec i da cu ici dolje min 100!!!!!! to se i dogodilo nakon samo par dana.....(ja sam tom brzinom prosao prije toga desetak puta,onako iz gusta)....tako da mi nije bio nikakav bed to ponoviti! e sad.....racunajte....Clio 1.4 sa 75 konja....iz vukovarske sa cca 60-70 kmh skrenuo lijevo i ful gas do dolje!!! :smile10: :smile10: :smile10:

kao sto rekoh....obicno se ljudi zgrazavaju na to i proglase me :smile10: tako da.......ne hvalim se time ali ako netko hoce dozivjeti nesto strasno za recimo 200-300 eura neka se javi)!!!!

p.s. ma zapravo sad se nemrem ni priblizno toliko zaletiti zbog lezecih policajaca!!!! (brijem da bi najvise uhvatio stotku do dolje....mozda nesto vise)

p.s.2 sto se tice shahta dolje....ma to nije bed ako se drzite skroz desne strane, necete ga ni pipnut!!!!!!! PROVJERENO!!!! :smile07: :)) :)) :)) :smile07:

bravo djeco
13-11-2002, 14:50
U primitivnim zemljama dječaci moraju uhvatiti golom rukom zmiju otrovnicu ili obaviti neki drugi opasni ritual kako bi inicrali svoj ulazak u svijet muškaraca.
Za razliku od njih, naši domaći Balkan Boysi u nedostatku Kobri i sl. reptila svoju muškost i status u hranidbenom lancu potvrđuju s automobilom, prolaskom velikom brzinom kroz uski prostor, a po mogućnosti i u suprotnom smjeru. Također, njihov automobil je odraz njihove osobnosti, potentnosti i moći koji ih nepogrešivo pozicionira unutar vlastitog čopora.
Hajde Clio Sport pokaži nam kakva si ti frajerčina. S koliko si prošao da znamo koliki si muškarac?!?
I da možemo javiti tatici da ti oduzme auteka.

Fresh
13-11-2002, 14:53
Da, i ja sam provjereno išao sa desne strane i čehnuo retrovizorom u zid. Cura je bila na suvozačkom mjestu, problijedila je.

CLIO SPORT
13-11-2002, 15:10
ma bravo, ti se ziher vozis 49 tamo di je ogranicenje 50.....prema tome do dubrovnika ti treba cijela kamping oprema.....zar ne? a i uvijek se uredno vozis iza kamiona sve dok on ne stane pa propusti kolonu, jel??
ma ti si kako bi jedan frend rekao.....neiz××××ni mulac!!!!! ja sam se iz××××o i sada znam sto vise ne smijem raditi a sto smijem! vidim da ti jos nisi tu fazu prosao....a sto cu ti ja!? :smile11: :smile11: :smile11:
:smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06:

a to sto spominjes balkan......ti si kreten......jesi kad cuo u austriji, njemackoj na radiu "...achtung achtung gaste fahreir am autobahn blablablabla..."!!!! otvori rijecnik pa mi prevedi sto je to gaste (brijem da se drukcije pise)! a mogu ti reci da sam to upozorenje cuo svaki drugi,treci put kad sam isao u bec, znaci svaki mjesec jednom!!!!!!! :smile10: :smile10:

p.s. to su kamikaze koje se klade u par tisuca eura pa ko ce ziv do slijedeceg izlaza na autoputu u suprotnoj traci.....vjerovao ili ne to su origigi austrijanci ili shvabe!!!!!!!!!!!

ne kazem da bi sada to trebalo "uvest" i kod nas....ali ovo kako se mi balkanci vozimo drugi mogu samo sanjati!! :)) :)) :))

Brock
13-11-2002, 16:03
Hahahahaaaa!!! Imaš cugu! :))

bravo djeco
13-11-2002, 16:07
Hej Clio, jel' tatko ponosan što njegov sinčić može proć' sa 100 kroz onaj prolaz?
Ljudi ako Boga znate nemojte ni za živu glavu napisati da ste išli brže onuda jer će ovaj odmah skinuti ležećeg policajca da obori rekord!!!
××××ga svi ste napali dečka iz Makarske što je satro one dvije curice, a sada se tu kao hrpa pubertetlija natječete tko će brže po Miramarskoj. Tko zna koji je rekord rušio dečko iz Makarske?!? Ali nema veze, po Cliovom je on sada barem iz××××n pa zna što može, a što ne može, a one dvije su sitna cijena za ovakve bahate iz××××nce.
Moram priznati da nisam svetac u prometu, ali nisam spreman riskirati i raditi ludosti da bi bio iz××××n i da bi se mogao hvaliti pred ljudima intelekta Beavisa i Buttheada.
Slijedeći put kad odeš u Austriju, odi i ti lijepo u suprotni smjer, jer ovako nisi iz××××n i ne znaš što možeš, a što ne možeš. Ako ikako možeš podleti pod šleper. Hvala.

rale unlog
13-11-2002, 16:39
slazem se!

Dom-Dom
13-11-2002, 18:39
Clio je prije dvije godine bio dijete a sad je odrasao.Nemreš bilivit koji shit.Onda je imao 18 , a sad ima 20.Još veći shit.
Bravo za bravo djeco.I ja sam isto sa 18 počeo voziti auto , ali takve kretenarije mi nikad nisu padale na pamet.Kaj se pice navlaže kad sa 100 prođeš kroz onu rupu?
Neznam možda me vrijeme pregazilo , ali mi smo drugačije vlažili pice.

alfist_zg
13-11-2002, 20:36
ja s vespom prodjem 90 kroz prolaz i to na zadnjem, i ne okrznem retrovizor (jer ga nemam) :smile07:

Lanser
13-11-2002, 20:47
...pa i ja prođem onuda stotkom..možda nešto manje, ali u rikverc i to dok razgovaram na mobitel...a cura će mi na to:

Pa jesi lud..pa budalo jedna, pa upali sva četiri žmigavca, nemoj se vozit ko neki luđak....eto žene..

Htio sam samo reći da je glupo hvaliti se sa tim stvarima,,jako glupo..zato se na forumu i isu oglasili neki od pametnijih dečki..jer znaju da je ××××× tema jdnostavno...a pošto sam i ja evidentno oglupio s godinama, eto pišem svoj komentar. :smile08:

Black Knight_
13-11-2002, 22:00
Ja se uopce ne slazem s ovim zrelim odraslim gospodinom sto se naziva "bravo djeco". Obicno, bas kao sto je clio rekao, neiz××××ni idioti jedini svoj zivotni gust vade iz toga da se prave pametni i brizni i ×××× kad ne treba.

Prvi post je jos bio u redu i komican, ali ajde mi molim te reci koga on to ugrozava ako se zaleti 100 kroz podvoznjak osim sebe?

Svaka ti cast "bravo djeco", sad se i ti mozes pridruzit onim debilima sto broje bjeloglave supove na cresu i bore se protiv testiranja lijekova na zivotinjama. I ti si ucinio tj. rekao svoje da pomognes planeti. Evo ti kolacic.
:smile08: :smile08:

alfa099
13-11-2002, 22:02
Kad je izašla 156-ca, furao sam se s gospodinom A.S. iz sadašnjeg AC-a. Kod Lisinskog mi je rekao da će sad on vozit, i zapičio je 156 2.0 kroz taj prolaz preko 100-tke. ×××× sam mu sve po spisku...

Black Knight_
13-11-2002, 22:03
I da se razumijemo, boli me ××××× kolko ko proso ispod podvoznjaka jer je to cisto kurcenje i meni je puno veci gust proc neki zavoj brze nego ko debil gledat ocu-necu poginut. Ali ako nekog to uzbudjuje nek dere kroz podvoznjak dvjesto, bar ce bit zanimljiv clanak u crnoj kronici ako pogine.

Calibra Zender
13-11-2002, 23:10
Clio sport, geisterfahrer!

LagunasII
13-11-2002, 23:54
Jednu moju poznanicu je udario neku majmun na onoj zebri pedetak metara ispred podvoznjaka. Djevojka je mjesec dana bila u komi. Izvukla se srecom. Nakon toga su tamo postavljeni lezeci policajci.
Inace NIKAD ali bas NIKAD ne prolazim tim ××××nim uskim desnim trakom.

Moji retrovizori su ko usi od slona i stvarno nemam osjecaj o širini.

LagunasII
13-11-2002, 23:56
Zasto ovaj forum nema EDIT funkciju da popravim ove tipfelere. :smile10:

Calibra Zender
13-11-2002, 23:59
Zato jer nisi registrirao nick!

DKW
14-11-2002, 00:06
××××te, na nekoj drugoj temi se Black Knight pro×××× da mi je zlo, ali onda zabljesne sa:

"Svaka ti cast "bravo djeco", sad se i ti mozes pridruzit onim debilima sto broje bjeloglave supove na cresu i bore se protiv testiranja lijekova na zivotinjama. I ti si ucinio tj. rekao svoje da pomognes planeti. Evo ti kolacic"

... i odmah sve zaboravim... hahahaha!!!! bjeloglavi supovi!
:)) :)) :)) :)) :))

Tamagoči
14-11-2002, 00:24
Vidim da ste se raspričali o Miramarskoj pa sam se sjeti jedne ×××××× u Parizu koja je vozila neku bijesnu motorčinu po autocesti oko Pariza. Stvar je u tome da je tip sve snimio na kameru koju je postavio na motor i ona je snimala cestu i brzinomjer. Stvar je u tome da tip nije spustio brzinu ispod 220 km/h :smile10: s tim da mu je prosjek bio oko 250 km/h! I to usred bijela dana kad je autocesta puna auta, tako da se on cijelo vrijeme vozi po crti!!!! Zamisli scenu da se voziš u koloni, brzinom od nekih 70-80 km/h i tip pored tebe proleti sa 250km/h! Ja mislim da bih stao, izišao iz auta i dalje nastavio pješice! Kakva te to gadna stvar mora prat da takvo nešto napraviš! Ja baš i ne vidim smisla u tome! Recite mi da sam normalan i da i vi mislite tako!

DKW
14-11-2002, 00:29
Naravno. Sve ima svoje granice. Znam tisuću puta sam sebe skulirat na nekih 120 po gradu: "eeej, stani malo... i onda fakat usporim... pa ××××te, treba znat reći: "cool down..."

Bila je i oko toga tema ovdje...

CLIO SPORT
14-11-2002, 01:01
drugovi i drugarice.....stvarno nisam mislio da ce biti ovoliko postova....

no krenimo redom, za bravo kretena je vec sve receno!

netko je gore napisao da je glupo hvaliti se time.....a ja sam vise puta napisao da se ja ne hvalim time vec jednostavno pitam tko je koliko isao dolje a jos k tome.....nisam ni rekao koliko sam isao!!! :smile06: :smile06: :smile06:
najgore mi je to sto ce sad ekipa spominjat one dvije iz makarske cijeli zivot kao nekakav argument......stvarno mi je zao te dvije cure ali ako cemo tako analizirati sve nesrece....pa nigdje kraja!!! neznam....neke stvari se jednostavno dogode....mislim da sam jednom napisao za onaj slucaj kada je krava pala s neba i potopila neki ribarski brodic......samo jedan prezivio!!! i to na ××××nom indijskom oceanu!!!! shit happens

i da jos odgovorim nekome gore ko je spomenuo da sam prije 2 godine bio mlad a sada da sam kao pametniji.....sada imam 22 godine, ne 20!! meni je na svu srecu trebalo 2 godine da se smirim.....neki se ne smire ni nakon 30 godina.....ne kazem da sam se SKROZ smirio....mislim da se nitko ne moze skroz smiriti....vec jednostavno se sada vozim na najvise 90% svojih mogucnosti....dok je prije bilo daleko vise...zato sam i izletio 2 puta!

.....svi se moramo negdje ispucat....a i nisam Sporta uzeo da bi se vozio na 3000 okretaja.....zakoni su tu da se prekrse! :)) :)) :))

ali vam mogu priznat jednu stvar......a to je da se nakon kartinga skroz polako vozim jer mi nije gust u autu.....stvarno imam osjecaj ko da auto stoji!?!?!? :smile11: :smile11:
vani skoro pa svaki malo veci gradic ima neku stazu pa ako se netko hoce ispucat ide tamo....kod nas je to uzi centar grada ili magistrala.....jedino di se covjek moze ispucat je micevec vikendom!!!! ima par forumasa koji su tamo redovni.....npr bullit......to je zasto se on vozi polako gradom i pusta bakice na zebri :smile08: :)) :smile08: :)) :smile08: :)) :smile08: !!!!!!


P.S. necu vise otvarat ovakve forume....neki se tako napale...pa da, rekao sam da se neki totalno zgrazaju nad time i da se dobije negativna slika o meni.....

mozda bi bilo zanimljivo vidjeti ostale dionice po gradu....tipa mostovi prema N ZG ili zvonimirova....ili zeleni val....brrrrrrr.....najezio sam se.......ekipo.....sve vas ja volim i na nikoga se ne ljutim....je da netko pretjera tu i tamo (recimo bravo) ali to su ili klinci ili kao sto je Black napisao iz greenpeacea ili sl.! :)) :)) :)) .......samo vi dalje dajte svoja misljenja....nece nitko u zatvor!!! :smile10: :smile10: :smile10:

Calibra Zender
14-11-2002, 01:05
Tamagoči, baš si me sjetio amaterskog filma koji je bio emitiran na jednom od satelitskih programa. Dva lika se tjeraju u nekoj sređenoj Calibri na nekoj lokalnoj cesti i suvozač to sve uredno snima. Snima cestu i spušt kadar na brzinomjer i taman kazaljka prelazi preko 220 km/h. Polako se diže kadar i na trenutak se vidi da više ispred nema ceste...i naravno nestaje i slike. Slijedeći kadar su snimke s očevida. Deški su uletjeli u lijevi zavoj i produžili ravno. Spucali se u nekav zid ili tako nešto i poginuli. Auto više nije bio prepoznatljiv. Krah totalni.

sepra
14-11-2002, 01:49
Ej tamagoči misliš li to na onog tipa koji sebe naziva Black Prince? Juri po Parizu i okolo, Biblija brate Biblija.

Fresh
14-11-2002, 08:39
Bio je prilog o nekakvom tipu u Engleskoj koji je isto snimao svoju vožnju i brzinu koja je bila debelo preko 200 km/h.
Navodno se snimke dočepala policija, pa je stigla optužba, ne znam kako je slučaj završio.