PDA

Pogledaj cijelu verziju : A Toyotának nem kell a Fiat gyára



VR6
12-11-2002, 21:44
2002. november 12.

A japán gyártó cáfolta azokat az olasz lapértesüléseket, amelyek szerint a cég érdeklődik a Fiat szicíliai üzeme iránt. A hírek egyébként azután kaptak szárnyra, miután kiderült, hogy a Fiat a Termini Imerse-beli gyár bezárását fontolgatja. A szicíliai üzem körül egyébként is nagy most a zűrzavar, mivel ez a az egyik legtöbb munkást foglalkoztató üzem a régióban. Az állásukat féltő elke××××dett munkások jelenleg is tüntetnek a Fiat tervei ellen, többek közt azzal, hogy ma blokád alá vonták Palermo repülőterét, szinte teljesen megbénítva a sziget légi közlekedését.

Zna li neko ovo prevesti, nesto se spominje Toyota, da nisu kupili Fiat??

DKW_
12-11-2002, 22:32
Oko Fiata ti je puno bolja varijanta:

:URL=http://europe.autonews.com/news.cms?newsId=3212:Automotive News Europe- Fiat, zadnjih desetak dana:/URL:

MagyarBoy
12-11-2002, 22:52
Toyota nece Fiat !

DKW_
12-11-2002, 22:56
Možda ga kupi Luka Raič? ili Kutle? možda Pašalić?

Girrari
12-11-2002, 23:00
Jedino što povezuje FIAT i Toyotu je Toyotino izražavanje želje da eventualno kupi pogone u Palermu u slučaju da ih FIAT ugasi.

A pogoni će, nadam se, biti ugašeni. Jednostavno, južanjacima treba prepustiti vino i masline, a auti neka se sklapaju na sjeveru. Svi se sjećamo "slavne" epizode sa Sudicom.

ozujsko
12-11-2002, 23:08
hehe ako fiat kupi luka rajic onda ocekujte modele: FIAT RALU
FIAT LURA :))

Puntolino_
12-11-2002, 23:09
Ja ću kupit FIAT!
Ak je za jedan dollar ko što se prića, zakaj ne?
Reći ću im, je je ragaci ja vam imam puno eura i izvukel bum vas iz dreka, a i neke ideje već imam. I onda kad mi povjeruju pokradem i ono malo kaj im je ostalo, a za to vrijeme dok ja kradem, sređujem u fušu jedan punto koji bi imao centralno smješten biturbo motor(ko klijo) kojim ću im uteći s lovom preko grane, a opet nebum tak uoćljiv(lou profajl). Ej tajkunići naši, je se to tak radi? :))

DKW_
12-11-2002, 23:10
Ožujsko, svaka čast!
:)) :)) :)) :))

T.R.Brazilac
15-11-2002, 19:01
Prijevod:Japanski proizvođać odbacio je sve tvrdnje talijanskih novina,po kojima se Toyota zanima za sicilijski pogon Fiata.Vijesti su dobila krila nakon što se saznalo da Fiat razmišlja o zatvaranju tvornice u Termini Imerse-u.Velika se prašina digla oko tog sicilijskog pogona poglavito zbog činjenice da je to jedna od zadnjih tvornica u regiji koja upošljava radnike.Radnici,bojeći se za svoja radna mjesta štrajkaju i protestiraju protiv planova Fiata.Između ostalog danas su blokirali aerodrom u Palermu.Na taj način potpuno su poremetili zračni promet otoka.TRANSL8 4U T.R.Brazilac pozdrav!!!! :smile10: