PDA

Pogledaj cijelu verziju : Kvaliteta alfe



Black Knight_
12-11-2002, 21:09
Pa ta alfa je toliko jadna da ni ××××ni znak ne mogu napravit kvalitetno. Sve malo starije alfe imaju izbljedjele znakove na gepeku/haubi. Uzas, gnoj, korito. Pa 20 godina stariji bmwi imaju znakove ko nove. koje smece pa to treba sve u bugarsku deportirat

doc
12-11-2002, 21:14
Bolje da izbljedi znak, nego da ti za par godina nestanu pragovi i blatobrani! :)

Dom-Dom
12-11-2002, 21:21
Daj Bleki ak nemreš pametniju temu nači , onda se bolje urokaj s nečim.Dajte više bolesnici ostavite tu Alfu na miru , je bolji je Opel, BMW , Tavria,VW, svi su auti bolji od nje , trula je , odvratna , ulje troši , govno od auta , ali meni najdraže i hvala Bogu kaj nas ima još koji volimo taj auto i kaj se znamo uzdiči iz balkanskog primitivizma.

Black Knight_
12-11-2002, 21:43
Mora da se osjecas ××××no zapadno dok se vozis u svojoj alfi sa izbljedjelim znakom.

alfist_zg
12-11-2002, 21:48
stvarno si pacijent.

ozujsko
12-11-2002, 21:58
hehe vidao sam cesto takve znakove koji su izbljedili... ponos talijanske industrije, a ne mogu ni posteni znak napraviti...

ajde da alfisti ne tuguju, isto ×××××× sa znakom ima i ford, ××××ga smece od znaka, smece od auta... njihov plavi znak izbljedi u roku od dvije i izgleda ko stoji 100 godina na suncu...

hehe, a koji su to balkanski auti, mozete primjere navesti ??? i zasto alfa nije ?? da i to opravdanje cujem...


:))

_Stevo
12-11-2002, 22:09
Ajme...ponašate se ko ona deca prek puta moje škole kaj idu u dječji vrtić pa se svađaju moj tata ima duži ××××× od tvog. Ljudi moji, danas nema LOŠEG auto(novog naravno) u smislu da će se raspast na 4 strane. Razlika je u sitnicama i kvaliteti proizvodnje, ali ne tolko nje kolko o kvaliteti dijelova i transporta automobila. Pa to može zaključit svatko ko ima imalo mozga.
A kaj se tiče pljuvanja po vw-u, OPELIMA, FIATIMA, ×××××ma materinama to je il primitivizam il zajebancija.
Ovaj forum se svodi na fakin kindergarden :(

ozujsko
12-11-2002, 22:13
stevo, ××××ga alfisti pljuju po svim drugim autima koji nisu alfe... reci to njima. mislim to je ocito. nema se tu sta puno pricati...

nista ne valja osim alfi... to je njihova poruka za sve ostale, koju zna vec kak bi stevo reko dijete u kindergardenu... :smile10:

Dom-Dom
12-11-2002, 22:17
Ožujsko to uopće nije istina da Alfisti pljuju po svemu kaj nije Alfa.To je notorna laž.Ja sam već prije pisao da bi rado u svojoj garaži vidio Imprezu , EVO VII ili Integru , ili Celicu novu.Te Jaguara X-typea.Tak da vam te optužbe ne stoje.

DKW_
12-11-2002, 22:21
Nagradna pitanja:

1. Koliko boja u grbu ima Alfa?

evo odgovora: pet (5)

zlatna, tamnoplava, zelena, svjetloplava i crvena.

2. Koliko boja u grbu ima Opel?

dvije.

Đenja...

GTI FOREVER
12-11-2002, 22:21
Eh, ja cu jednog dana da kupim AR samo zato da vidim sta je to sto se toliko voli!Kvalitet me ne zanima vec samo sta je to u AR pa ljudi koji je voze jednostavno ne znaju ni za sta drugo.
A sto se tice teme mislim da je totalno out jer svako bira sta ce da ××××, pije, vozi itd.

alfa099
12-11-2002, 22:24
A kaj vi hoćete? Svaka druga tema vam je natezanje oko Alfa Romea! Kaj vas tak svrbi taj auto?
Pa moja mjuza i koža vrijede ko većina vaših auti! Kaj ste ljubomorni? Kad narastete, kupit ćete si i vi NOVI auto vaših snova (i mogućnosti)!
Onda pričate...alfa ser kenj...ne valja...pa kupi polovnogdesetgodinastarog gnojpela ili passata...

alfa099ode
12-11-2002, 22:25
...BTW, ni na jednoj mojoj Alfi znak nije izblijedio...valjda su bile za izvoz u Švedsku...

DKW_
12-11-2002, 23:18
Točno, ×××: što veća krama u garaži, više pljuvačke protiv Alfe...

Koji vam je ××××× svima? A i taj Black Knight, valjda sad što je svojom glupošću skršio auto, malo je bijesan pa iz tramvaja gleda Alfe 33 iz 1988. na kojima je izblijedio znak... big deal...

_Stevo
13-11-2002, 00:02
Samo da se zna, nisam htio generalizirat.
Svi se slažu da golf nevalja, opel nevalja, alfa nevalja samo izuzecima al svima valja kad većina ljudi na ovom forumu preferira talijane. Ne kužim kaj vam je taj jadan golf(ili opel, pitaj boga šta ne..) skrivil u životu?? Golf nevalja očito samo zbog svog "ružnog" dizajna. O Blekijevim izjavama da ni ne pričam. Blijedi znak na Alfama...zamisli problema, pa meni se na biciklu izlizo znak. I sad još ak neko veli da imam golfa u garaži bit će to vrhunac debilizma :smile06:
Samo vi uživajte u onom što imate i ne obazirite se na druge(vrijedi za sve).
A sad djeco na spavanje do 2 sata...onda ćete ćekati da mama ili tata dođu po vas i ići čete doma...pješke(jer morate stvarati ekološku svjest) :))

Girrari
13-11-2002, 00:04
Još jedan dokaz da Alfe nisu jeftilen i za siroćeke; ako hoćeš imat pic-pic znak, lijepo svake godine kupi novi i đenja. :))

Calibra Zender
13-11-2002, 00:16
Dom-dom, kažeš da bi rado vozio novu Celicu. Tvoja 156 2.5 košta 29000 Eura. Da si samo 3000 Eura dodao mogao si uzeti Celicu TS! Ali nisi...

A da se usput pohvalim s ekstra kvalitetom Alfe. Na lijevim prednjim vratima odmah iznad kvake se odlijepila guma koja odvaja staklo od lima. Ako se malo bolje pogleda vidi se :URL=http://www.geocities.com/calibra_hr/slike/alfa166/lijevonaprijed.jpg:na ovom linku:/URL: (pošto je s geocites koga zanima neka copy/paste s properties linka).
Auto nije bio nikad udaren, a koštao je 32000 Eura nov. Pa sad nakon nepune dvije godine ti fino idi slaži takve gluposti.

Alfa 147 1.6 - 105KS
13-11-2002, 00:20
Vise nego ocigledno, Nas simpaticni Dark-man ima pregrst slobodnog vremene, jer izgleda "pila" jos ceka reparaciju, pa je jedini nacin dopune vremena smisljanje nekakvih infantilnih tema poput ove !?? Bleki, lafe, mozes ti i bolje... Just Do It ! :smile06: :))

sepra
13-11-2002, 00:30
Ne bih rekao da su ono Blekijevi postovi. Dom-Dom i DKW niti ja nisam smatrao alfiste ljude koji sebi automatski daju na pravo držati se iznad svih ostalih samim time što voze Alfu, dok nisam došao ovdje. Neki sebe time svrstavaju maltene u auto aristokraciju, mi ostali smo najčešće balkanci koji ne vide dalje od VW. Ne govorim o vama nego o pacijentima koji ovdje obitavaju od davnih dana i samim time ruše glavni koncept ovog foruma a to je AUTO diskusija a ne Alfa fun club. OK možda sam i ja jedan od od balkanaca koji nisu progledali i uvidjeli da je Alfa high-end (ali nije)automobilizma ali jednostavno primjećujem kako samo ljudi koji voze Alfu to stalno guraju u prvi plan i uvijek se nađu solo contra tutti?
Talibanski konzule ovo tebe ne kači.

švabo
13-11-2002, 09:09
e sepra, Zubak je ×××××, a vw kanta, hehe

Girrari
13-11-2002, 09:37
Calibra dobro došao u magični svjet šlamperaja... he he bit će toga još, ne brini.


Sepra, vjerujem da se ono nije mene ticalo jer se u tome baš ne prepoznajem.

Mazdohist
13-11-2002, 09:52
E majke vam ga....pa fakat vec idete na jaja svima. Obozavam Alfe ali od vaseg ××××××, temama o njima...pa kaj ne postoje drugi auti??? Alfa ovo, Alfa ono , najbolja, kakva Mazda6.... Da, 156-ica i 147-ica su najljepse u klasi! Da, jos od pamtivijeka su podesene i radjene za sportsku voznju i ××××ni je uzitak voznja u njima! Da, kvaliteta im je u banani ali i to ide na bolje! I da, Mazda6 joj je najljuci suparnik!
Sjetite se...ima i drugih automobila.

Fresh
13-11-2002, 10:31
I ja sam jednom pokrenuo temu o pitanju Alfe pa sam dobio svoju porciju.

Ali neka mi netko nabroji dvije teme u kojoj nije ubačena rasprava Alfa - božanstvo Golf, Opel... - gnoj.

Black Knight_
13-11-2002, 10:48
Hahahaha ekipa, malo vas prcam a vi odma sa suzama u ocima, haha :)

quattro
13-11-2002, 11:09
O alfi bi mogli pricati i pricati. Ja imam Subaruja, tako da sam nekako indiferentan, pa bi vas pitao o alfi: Slogani uvijek pricajo, da je alfa sporcki auto, brz i sve to, a ja se pitam, kdje imajo neki model, kako audi rs4/6, subaru sti, bmw m3/5 i tako dalje...Alfa 156 GTA je nagmaši ni običnog BMW-ja 33o - test Automobilismo - septembar- a ona i kvaliteta loša a cijena je visoka - sto mislite??

Mazdohist
13-11-2002, 12:50
Quattro, mislim da obavezno moras u skolu nauciti pisati. Subariji su supeeee heh

quattro
13-11-2002, 13:05
Izvinjavam se zbog jezika, nisam iz hrvatske tako da.....ali trudim se!!

Dom-Dom
13-11-2002, 13:22
Calibra koja si ti picajzla.Ja sam napisao da mi se i drugi auti sviđaju.Toyota je 3000€ skuplja , što je po meni jako skupo.Auto je lijep , ali ipak Alfin šestak bolje radi.
P.S. neda mi se više........

DELTA S4
13-11-2002, 13:57
Pa alfa je sportski auto,vratimo se u 70-te,kad su drugi proizvodaci iz 2000ccm vadili 90ks,alfa je imala 130ks,a o zvuku,lezanju na cesti necemo niti pricati.Nazalost vremena se mijenjaju,najsnazniji alfin motor ima danas jadnih 250ks iz 3,2 litre.A vw koji je uvijek radio grabe koje si je svatko mogao priustiti danas rade hightech w12 motore i diesele sa 300 ks.Sta mozemo moramo sa time zivjeti.

Dom-Dom
13-11-2002, 14:04
Brera sa V8 400 KS , to je mrcina,A koji zvuk motora.......

Girrari
13-11-2002, 14:09
Ouattro, nema problema sve te se kuži.


Alfe ne volim ni zbog kvalitete niti zbog ne znam ni ja kakve sportive (ako nekom nije dosta 6.3 do 100 i 250 maximale koliko nude GTA verzije onda fakat ne znam...), niti zbog savršene obrade...
Volim je zbog nekakve ××××ne dizajnerske karizme i odličnog osjećaja u vožnji. Da, možda zvući malo ženskasto, ali ono kaj mi je kod Alfe über alles jest taj prokleto odlični dizajn! A i ta šlampavost ima nekog ××××nog šarma; daje autu ljudskosti... Proglasite me glupim, idiotom... ma zaboli me, ali tako ja doživljavam stvari. I nije to bez vraga, pa najbrojniji i najrazvijeniji klubovi su upravo oni Alfista; kako bi VR6 rekao, nisu valjda baš svi ti ljudi ××××××.


A ima ovdje na forumu ljudi koji, najblaže rečeno, ne idu na čast Alfi niti Alfistima...

Mazdohist
13-11-2002, 14:20
sorry quattro, nisam znao...
Nego, Dom-Dom, gdje si ti to cuo Brerinu masinu? Majke ti, pa auto je prototip. Kaj je projurio mozda kraj tebe?

quattro
13-11-2002, 14:48
Svak ima svoje zelje i okus in prav je tako, ne vidim smisla, zasto nekoga prepicevat, da je npr. Audi S4 bolji od BMW M3 ali mene ljuti pomp, kojog alfisti rade oko toga kako je alfa sportski avto. Kako je ona moguce, da ima BMW 330i pri manji snagi i veči tezini bolji pospesak, max. hitrost i nizjo potrosnjo - i to je pitanje iz avtomobilizma. Ja mislim da je cuore sportimo samo marketing, jer audi, bmw, subaru ,saab i ostali nikad ne tako sirokouste - znajo da so dobri i nije jin potrebno to stalo pricati....

Black Knight_
13-11-2002, 16:01
Talijani su oduvijek bili zesci primici. Sigurno ce vise talijana kupit auto ako mu na kocnicama, naravno pofarbanim u crveno, pise "sportska kola".

DKW_
13-11-2002, 16:14
Opet jedna od besmislenih tema...


Ova spika se ponavlja već stoti put.

Šteta bajtova....

Girrari
13-11-2002, 18:29
Daj Črni ne seri gluposti. Pogledaj malo po Švabiji ili Austriji te ljude; crni sako, ljubičasta košulja, roza kravata i smeđe hlače... redovita uniforma.
Ili pak Japaneri, narod koji živi ko u mravinjaku; 4 milje ljudi na cm kvadratni. Rade od jutra do preksutra i ni ne znaju šta je život.

To ti je obilježje nacija; koji će njima K lijepi auti kad švabe ne nemaju ukusa, a Japići vremena. Njima su dobre kištre koji imaju sigurnost i performanse, a dizajn... ko ××××.

Jedino Digići i Francuzi imaju taj leggero stil, pa zato i rade dizajnerski lepe i maštovite aute.

I okani se pljuvanja po Talijanima jer ako je netko seljačina onda si to u 1. redu ti iznad svih na forumu. Auto ti je čista seljačija, a tu trubiš kako su Talijani seljaci... odi doma pogledaj u špigl i priznaj si "ja sam seljo i primić", bit će ti lakše, valjda.
A o ljudima koji su dizajnirali aute poput Brere, Modene, Maranella... imaš govorit samo u superlativima.

Dom-Dom
13-11-2002, 18:30
Mazdohist , Brera je bila na DSF i na Dojče welle( neznam njemački!), pokazivali su auto , motor i tak su pričali o autu.A ja sam fino navinuo TV na 30 i da ne velim kaj sam radio.Strava od motorina.

alfist_zg
13-11-2002, 20:29
Dom-Dom, oce bit repriza?
kad je repriza dali neko zna?

Dom-Dom
13-11-2002, 21:16
Neznam , moram priznati da sam slučajno to vidio.

ozujsko
13-11-2002, 21:16
girrari, gore si izvjavio da ima puno klubova alfista bla, bla... i da nisu svi alfisti valjda ××××××...

a kolko mi se cini po vama su vw-ei primitivni balkanski automobili. zasto su ih onda kupovali milijuni ljudi na svijetu...???? pa mozda i medu njima ima koji pametan.... ili su svi primitivci ?????

_Stevo
13-11-2002, 21:31
Aj Vuxa neka poštena i od tebe :)) Sad ćeš još reć kak si moro kočit sa 145 jer je auto bil ispred tebe :)) :)) :smile06:

ozujsko
13-11-2002, 21:35
stevo a nisam moro kocit, ali ××××ga zelim zivjet jos jedno 3 godine barem...
onda nek bude sta bude...
:))

Black Knight_
13-11-2002, 21:36
Je girrari, ali razlika je u tome sto kao prvo, ja sam potpuno svjestan seljacije mog auta, a drugo, calibra je seljacija tek kad ju na××××s, a alfe cim izadju iz tvornice :P

Calibra Zender
13-11-2002, 23:02
Girrri, nadam se da bude ta ×××××ricija s gumom najveća briga! :)

Fresh, ja sam jednom digao glas protiv Alfe i stao na stranu BMW-a, ali me brojniji "neprijatelj" porazio kvantiteom postova. Kvalitetu ne bih komentirao! :smile06:

Dom-dom, ma nemam ja ništa protiv tvog izbora. I kod tebe se ludo gušta!

DKW_
13-11-2002, 23:39
Black Knight je definitivno otišao "na kvasinu":

"calibra je seljacija tek kad ju na××××s, a alfe cim izadju iz tvornice"

A šta su Golf, Passat i Bora?

Black Knight_
14-11-2002, 09:26
DKW ocito si fulao poantu.

Alfe izadju iz tvornice sa "cuore sportivo" natpisima na raljama i pofarbanim raljama u crveno. Sa sportskim papucicama, po cijelom autu gdje stignu napisu alfa i cuore sportivo. Sve puno neakve kic bizuterije tipa aluminijski okviri oko mjenjaca kromirane rucice i sta ja znam sta - uglavnom ono sto ja zovem molydon tuning. U najmanju ruku ko da kupujes ferrari a ono alfa.

golf, bora i passat su normalni konzervativni auti...

Sportivo
14-11-2002, 10:17
QUATTRO, coure sportivo dokazao se na stazi, STC prvenstvom doslovno je poharala alfa 156 i zgazila taj toliko hvaljeni bmw a o audiju da ne govorim. Fama o kvaliteti audija je marketinški trik, radi se o čisto prosječnom proizvodu u rangu škode i seata sa kojim djeli 90& dijelova, međutim izradom A8 želi se uključiti u razvikanu dvojku bmw mercedes, čija prenapuhana cijena ne opravdava prosječan dizajn ili loš dizajn(bmw) a o bmw sportskom imiđu bolje da ne govorimo, same traume. :))

quattro
14-11-2002, 10:26
Sportivo: Sam skusam biti objektivan i na ovaj forum se obracam, da vas pitam, sto mislite. Ako ti kazes da Audi je malo bolja skoda i da BMW nije sportski, onda mislim da ne mozemo pricati, jer nisi objektivan. Osebno nimam nista proti alfi, stvarno mislim da se radi neki pomp oko cuore sportivo, jer ako pogledas avtomobile serijske proizvodnje, ni jedan nije nesto poseban....pa da pricamo o 156 GTA, milijon spojlera i zracnih rupa, kroma i plastike a u usporednem testu sa BMW 330i (italijanska revija) izvini izrazu je popusila, na veliko razocaranje revije. A to da ima BMW jos jaci model m3 pa 4x4 a alfa nista od toga....

sportivo
14-11-2002, 10:47
gle quttro izvini na "popušila" ali kako drugačije objasniti činjenicu da alfa ima više bodova nego svi zajedno skupa a taj bmw koji nosi imiđ "sportskih kola " i "brzih mašina"
i još ima toliko hvaljeni i bolji zadnji pogon a alfi stavljali utege od 30 kg da je uspore, ma nemam riječi jadno je to a ti tražiš dokaze.
Ne preferiram ni jednu marku ali garantiram ti u razgovoru sa vlasnicima bmw trojke da im je stara linija e36 bila ljepša od nove. Pod promašajem se podrazumjeva bmw 7, nova, bmw compact itd. Mislim to je opće prihvaćeno mišljenje, nažalost vidim da preferiraš audi i sl, vjerojatno voziž neki pocinčani audi 80 1.6 D, ali šta ti ja mogu to je tvoja sudbina ne moja. A i ta usporedba alfa je otišla kvragu 90-tih istina ali se vraća, evo trenutno je 250 ks najjače, A M3 koji košta skoro duplo za tih sekundu bolje ubrzanje pitanje dali se isplati. Uostalom ta tema je bila već. Ali kada tako razmišljamo radije ću uzeti onda neku modenu 360 koja je stajala u garaži godinu dvije i bmw m3 pa pa.....
Pa pa i M5 i S4 i sva čuda....
Čuj, gle mene niko ne sili da kupim i vozim preplačenog nijemca, za te novce koje koštaju (a ne vrijede) pogotovo rabljeni uvijek će se naći bolji automobil, japanac francuz ili bilo koji drugi, dok švabo je švabo više liči primitivizmu, sve što je njemačko je vrhunsko, a sve ostalo naročito talijani i to svi odreda krame. E neznam tko je onda veći bolesnik, mi talijani koji uzimaju i francuze i japance i (ajde nek ti bude) pokoji švabo ili vi....švabo je švabo nema do audija Tdi, bmw je zakon itd.

quattro
14-11-2002, 11:11
Ok sportivo. NIsam razumio tocno sto si hteo reci ali dobro. NI mi do svađanja i lutnje.
Osebno vozim subaru legacy 2.0 4WD letnik 98 ali priznam, ako ce posao iči, nabavit ču Audi A4 2,5TDI ili BMW 330dx, moras provati sportivo, stvarno dobra kola, naravno vrlo draga, ako se pitam dali vrediju svojo cjeno - vjerovatno ne, ali priznaj, živi se jedan put!! pozdrav

sportivo
14-11-2002, 12:03
da živi se jedanput ali ne u dizelu nego u gta V6 ili nešto slično, vidiš ne vidim ja tu prednost istresti 40.000 eura i onda štedjeti na nafti i ložioni pa ako živiš jedananput proživi kak spada....ma bolje da mi ostavimo mlačenje prazne slame i vidimo kako bi mogli poso napraviti, recimo gume :)) ;)

mentor odlog.
14-11-2002, 12:21
Da njakare su ok ako imaju riegerove spojlere ha ha ha. Daj BK gdje je to ishvaljen taj rieger, pa to ti je baš optički tuning idealan za seljačiju. Od aerodinamičnih setova spojlera cijenim strošeka jer smanjuje Cw (užasno izgleda), sve ostalo je porez na ××××××. Sam si spominjao difuzor koji to nije.

Black Knight_
14-11-2002, 12:25
Ja imam priliku skoro svaki dan se vozit u 330xd i to je nevjerovatno dobro slozen auto vrijedan svake kune koju dodje.

Inace covjek je usporedjivao GTA i 330i a ne M3, kolko ja znam 330i je jeftiniji od GTA a bolje ide. Zasto uvijek potezete taj M3 koji uopce nije u istoj klasi i onda ××××te kako je preskup? Jel vam i 330 preskup?

Black Knight_
14-11-2002, 12:33
Mentore, svega sam ja toga svjestan, calibra ide brze na autoputu bez spojlera. Ali su lijepi.

A to sto tu neki ×××××cici i "decentni tuneri" imaju svoje misljenje o njima me boli ××××× jer s takvim ljudima uopce ne zelim imat posla. Odite si decentno tunirajte svoje punteke i alfice a ja cu se vozit u na××××nom cudu od 200 konja i uzivat.

Opinions are like assholes, everyone's got them and they all stink.

quattro
14-11-2002, 13:40
Bkeck k: Eto, jedan me razume. Nije diesel samo za stedenje ma navor i moc pri nizkih obratih.

Sportivo: Bavim se sa lesom.

Black Knight_
14-11-2002, 15:07
Zvuk 330xd pri malo visim okretajima je fenomenalan, auto se cuje ko avion, uopce se ne cuje motor nego samo cujes sistanje ogromnih kolicina zraka, ko da ima 17 turbina auto.

sportivo
14-11-2002, 15:53
ahahahahahahahaha, nemogu više, bit će jedan pravi 330xd za pogrebno preduzeće, hahahaha. :)) :)) Mene nek odvezu u alfi, može i 156 sport wagon.

DKW_
14-11-2002, 15:55
Bleki, imao sam 3 BMW-a od 11, 12 i 21 godinu. Sva tri su imala totalno apšisale znakove... bože...

Black Knight_
14-11-2002, 16:11
DKW, zajebavo sam se :) :)

doc
14-11-2002, 22:35
koji vam je ××××× s tim da bmw 330 ide bolja od 156 GTA. Pa pogledajte tvorničke podatke pa vidite koji bolje ide. Ti dva auti se ne mogu mjeriti. 330 je ko 316 samo s jačim motorom. Alfa 156 GTA je drugi auto u odnosu na 156 1.6, isto kao što je i M3 u odnosu na 316. Bila je usporedba na Voxu- bmw 318 i Alfa 156 2.0 Jts. Dakle BMW sa 1900 kubika i Alfa sa 2000 kubika. BMW nije imao nikakve sanse, slalom test, ubrzanje, kočnice, sve pušiona. Alfu 156 vec i danas mnogi strucnjaci nazivaju "jedan od najljepsih auta svih vremena". A BMW?

M1
14-11-2002, 23:01
I ja se imam cesto prilike voziti,doduse u 530d....i imam reeci samo pohvale..snazan je ko konj,odlicno zvuci,full malo trosi,lezi nevjerovatno(to je nemoguce opisati,ima M ovjes),a ipak je full udoban...i pri visim okretajima zvuci kao benziski redni 6-as,znaci fantasticno

INTCP
15-11-2002, 10:11
Bleki ti si bolestan. Kao da si retardiran. A njakara ti izgleda ko kifl, a ni ti nisi puno bolji. Tvoje teme su toliko besmislene i osnovnoškolske. Tu se hvališ kako kupiš trebe s autom. Pa da li ti vidiš koliki stupanj kretenizma ti imaš u sebi. Šta samo njakarom možeš žene kupit. Baš si jadan. Mizeran. Nešto ×××ך o kič bižuteriji pa pogledaj si one haljine i lažne difuzore i otvore za zrak. Pa auto ti je graba. Ni na niš ne liči. Unakazio si je totalno. Postoje spoileri koji liče na nešto. Recimo Zender za 156. aLI TVOJI SU OČAJ. nisam nikad vidio veće preseravanje s autom. Još stavi neonke. Uh sve žene će se vlažit čim prođeš pokraj njih. Pa ti misliš da si neki opaki a. Pa pogledaj se malo Black Knight. Ima neka super jadna komedija u videu istoimena. jADNO. bAŠ TVOJ AUTO IZGLEDA BIŽUTERIJA. aKO SE NE VARAM SKINUO SI ZNAK. zAŠTO SVI SKIDATE ZBAKOVE AKO STE TOLIKO PONOSNI NA SVOJE MUNJE, mENI BI TO BILO SVETOGRĐE, iLI TE ×××× ŠTA SUSED FURA KADETTA 1.6 d. Pa i sam ne želiš vozit auto takve konfekcije. Ti si balavac u doslovnom smislu riječi. Ja sam isto tvojih godina, ali takvo gledište na aute nikad nisam imao pa čak niti za vw golf sdi.
Idi doma srat ako imaš školjku. Pa ti nisi za živjet. Tvoje razmišljanje je takvo da ti ne želiš imat posla s ljudima koji pazi decentno srede auto jer oni su kreteni zbog tog pogleda na auto svijet. Pa ti si idiot. ŠTa ti misliš da su meni prijatelji alfisti svi od reda. Šta je tebi majmune. Pa ti si na razini osnovne. Pogledaj se malo . Propali slučaj u cigičkoj calibri koji bari razvaljene srednjoškolke koje samo oće kurca bilo kakvoga jer šta ima veze šajbe su ti zatamnjene niko vas ne vidi. ali njakara je njakara. E jesi majmun, ma ne majmun, divokoza.

gnojpel
15-11-2002, 10:27
bacio je znak u školjku, toliko je ponosan bitange i ××××vetar, crni kalibri. seljo,. :(