PDA

Pogledaj cijelu verziju : XP i problematicne igre



Mani
11-11-2002, 17:24
Nevjerojatno je koliko su ti Billiči bahati. Izbace novi operativni sustav, ekipa poludi od odusevljenja( ukljucujuci i mene) i onada pljus! PROBLEMI. Pa zar mi svi moramo biti hackeri da znam unaprijed jel nesto valja ili ne? U svakom slucaju ja nemam pojma koje mi XP igre ne podrzava. Ako neko je voljan pomoci hvala!

@co
21-12-2002, 22:22
Meni ne radi citav NFS serijal! Ne radi Carmagedon 2 i GTA2! Ali ono sto radi, radi brze nego pod 9x.

dino22
22-12-2002, 02:32
Ne znam , kod mene Win Xp dobro tjera, ovisi koje igre stavljam . Ako su bazirane na DOS , onda moram malo varati Sistem i radi inace neke stare nece ( sto je vise razlog prejaki sistem i grafika karta ) ..
Medutim mene muci druga stvar , isto tako ako netko zna za to gje je tu problem . Jest Kopija je , za svaki slucaj , RUNAWAY . odlicna avantura , kad pokrenem igru sve je naopacke , kao da sam okrenuo monitor .. Ali dok pocne neki lik pricati onda je normalno .. Ne mogu shvatiti prirodu tog problema , ako ima netko kome se to dogada , i rijesio , neka kaze , Molim !!
Inace sistem mi je Athlon 900 258 Ram , CL Gforce 2MX 32 DDr i Maxtor 80 GB..

unaprijed hvala .
Adieu

sale
23-12-2002, 01:18
mislim kod jednog mog kolege XP radi savršeno,on nema nikakvih problema sa ti operativnim sustavom. Skoro mu sve igrice idu kao šala; od Hitmana2 pa do FIFA2003. Samo ti postoji taj riziko da ako uzmeš neku igricu da jednostavno XP nju nepodrzava.Medjutim meni je ipak 98 draza od XP-a. Za nas malo starije podrazumjeva se naravno. :)

Ogi
24-12-2002, 13:51
@co, možda če ti pomoči ova fora da pokreneš NFS....
Uđi u "Monitor settings" i makni kvačicu sa "Hide modes that this monitor cannot display".
Nadam da sam ti pomogao, Pozdrav :))

Izzy
25-12-2002, 15:45
Dali netko crack za -MP3 WorkShopXP- ili
gdje mogu kupiti program za konvertiranje i ripanje u XP-u.
Zahvalni. :smile11:

@co
26-12-2002, 20:22
Sorry, Ogi, ne pomaze. Meni kaze da to NFS nije validna Win32 aplikacija. I to pod Prozorima XP, dok pod Windoze Mileni(j)um Edition sve radi savršeno. C ya!

@co
26-12-2002, 20:24
Ma kakav MP3 Workshop !? Skini sebi besplatni CDex. Moze ripat CD-ove u WAV i MP3, a moze i vec gotove fajlove konvertovati iz WAV u MP3 i obrnuto. Zaboravio sam adresu, ali ga potrazi na Google ili Yahoo. C ya!

@co
26-12-2002, 20:28
I ja sam bio sav sretan kada sam instalisao WinXP. Sve je bilo tako lijepo i sareno, alo onda ja podjem igrati GTA2, kad ono ... pogodili ste greska :) I tako isto sa puno drugih igara. Htjeli mi to ili ne Micro$oft nas prisiljava na preseljenje na XP i novije. DX9 nece se pojaviti za 9x...

sale
28-12-2002, 02:16
Pa windowsXP još i nije toliko još toliko razvijen da bi mogao podržavati sve drajvere za igrice ili neke periferne uređaje. Naravno da DirectX 9.0SDK nije konstruiran za starije OS sustave kao što su win95, 98SE, i ME. Dakle za sada najbolji OS sustav za igranje igrica je još uvijek nazalost win98SE. :smile06: