PDA

Pogledaj cijelu verziju : NFS6



nd4spd
11-11-2002, 16:27
kako vam se cini?
jel igrao tko?

mytbyte
11-11-2002, 16:57
Ja čekam da dođe na PS2...vidio sam video kadrove na telki (MotorsTV) i izgledalo je ××××no sjajno...staze. modeli, efekti...jaooo...morat ću malo skulirati sa V-Rallyjem, Gran Turismom i Tocom da se psihološki pripremim...ovo se odnosi na NFS:Hot Pursuit 2 za PS2, na PC-ju se valjda zove NFS6...

Girrari
11-11-2002, 18:22
NFS 6 HP2 (Need For Speed 6, Hot Pursuit2) je naziv ove igrice na kompu. Dobiva je šogor večeras. Igro ju je frend na kompu i malo se razočarao. Naime, osim bolje dizajniranih autiju (više od 10 000 polyja po autu) koje su ovaj put radili autori user-made vozila za Need for speed 4, ne donosi gotovo nikakve novine.
Trenutno još nema kvalitetnih alata i programa za izradu user-made automobila.
Zbog toga te zbog činjenice da na ovoj kanti ne mogu kvalitetno zavrtiti igricu, pričekat ću do proljeća tj. dok ne nabavim novi komp, a onda se bacam na dizajniranje.

Prvi projekti će biti FIAT Punto II HGT Abarth, Ferrari F-575 te ću pokušati convertirati već napravljenu Alfu Giuliettu Spider iz NFS-a 4.


Inaće, vjerojatno je da se igrica, kao i svi nastavci NFS-a, ne odlikuje nikakvom realnošću, pa ulazak u zavoj pod 90 stupnjeva sa 120 na sat postaje realnost.

seyzmo
11-11-2002, 18:39
da oprostite, igrica je ku*ac
uzas.

bullit
11-11-2002, 19:20
Po meni, sve te igre koje ste naveli su bez veze. Jedine prave simulacije koje daju sate i sate gusta su GP3(No1.) i CMR2.

me
11-11-2002, 19:37
cmr2 je zakon. zadnje vrijeme bas nemam vremena za igre, ali da li postoji neka nova igra, ali iskljucivo rally, a da je dobra (na nivou cmr2)?
ako netko zna... molim...

DKW_
11-11-2002, 19:44
Ja igram WRC na PS2.

××××no. Čak sam jednom iz zajebancije probao na finskom...

Hojke orra!

Dobra grafika, i što je još važnije, fizika...

Ali sad bi trebao doć i CMR3 za PS2...

Calibra Zender
11-11-2002, 22:11
CMR2 je zakon. Nema bolje simulacije od nje. Sve ostalo djeluje smiješno! Sad bi baš igrao, ali je cimer otfurao CD doma i mogu se slikati. :(

m3
11-11-2002, 22:24
Ja sam veliki ljubitelj video igrica posebno na playstationu 2. NAbavio sam jucer Colina 3 i igra je ok al nema bas velikih razlika u odnosu na dvojku osim grafike i nema svih auta iz relija (nema 206, skode, hyundaia). Takodjer sam nabavio i nfs hp2 i mogu rec da je to tipicna arkadetina. Nije ni blizu Gran turisma 3 koji je za mene najbolja igra ikad napravljena. Moram se pohvalit da sam je zavrsio 100%. Imam i gran turismo concept tokyo-geneva..e da vidite kakvih pila ima..najnoviji auti predstavljeni u tokiju i genevi..rx-8, s-type-r, rs4, rs6, mini cooper, clio rs, novi type-r, nova integra type-r i jos pun ××××× super auta. Jedino nema bmw-a. Inace najvise volim uzet neki obican auto npr. typ-r i nabrijat ga na 300-400 ks i onda se sprdat s jacim autima. Ma ta igra je legenda. Eto ja se malo raspisao, jer stvarno obozavam takve stvari. Jel ima jos takvih fanatika ovdje?

DKW_
11-11-2002, 23:51
Gran Turismo 3 PS2...

Trenutni automobil:

Pagani Zonda C12 S, 1070 KS

Trenutno prvenstvo:

GT All Stars, na Amateur League.

Najgore je to što ti moraš ić u box, a frajeri ne,i zbog toga sam zapeo na tom Ch.Shipu...


Da mi vidiš podočnjnake...

Girrari
12-11-2002, 00:08
Ne znam baš... igrao sam CM2 i dosta se razočarao. Mislim da je jedinica bila realnije napravljena po ponašanju automobila na stazi.

Igrao sam dosta i Tocu 2 (i prešao je na svim levelima težine). Ona mi se čini dosta realnom.

Naravno sve to igram na compu i sa volanom. Bez volana, svaka od tih igrica je jadna.

General Kong * * *
12-11-2002, 00:10
M3,gdje si ubo CMR3?
Trazio po svim mekama hrvatskih kupaca-
stanga.
Trazio sam i CMR2-stanga
Govorim o PS2 naravno.
Jel neko probal F12002,jel ok?
Hvala

VR6
12-11-2002, 02:22
Ma kakva F12002, ako je prava F1 postala onako dosadna, kakva li je tek igrica.

Da je CMR jedinica realnija od dvice, ne vjerujem, ali jedinica je zanimljivija za igranje.

Za racunar dobra vozacka igrica je Sport Car GT, vrlo dobro prenesena fizika automobila.

Girrari koji volan imas, FF??

Ja sam jedno vrijeme igrao s tim volanom NFS Porsche, i zbog navike voznju iz NFS-a poceo primjenjivati i s pravim automobilom, od tad sam iskljucio volan, skuplja negdje prasinu, vidjet cu da ga opet malo probam, ionako stize zima...

Dr. Strangelove
12-11-2002, 08:15
VR6.. imaš pravo Sports car GT je jedna od realnijih igara za PC..(fizika vožnje i poštelavanje auta) zbilja sam se gušto satima... a što se tiče konzola imam nažalost PSXOne... ali CMR2 "kicks ass"!!!

Girrari
12-11-2002, 10:37
Ne VR6, nemam FF zato što svaki volan ima određeno vrijeme trajanja ako ga često koristiš kao ja. To je, u pravilu, oko 3 godine; sa izmjenom potenciometara možda koji mjesec više.
Kada sam kupovao ovaj FF volani su bilo skupi ko padavica, pa sam odustao od toga iako je to definitivno velik gušt.

Trenutno imam Dexxin volan i full sam zadovoljan; ima 2 gumba i ručicu mjenjača. Dosta je robustan, a napravio sam za njega i poseban stolić tako da kad ga ne koristim, samo leti na stranu, a ne moram ga odšarafljivati.

mytbyte
12-11-2002, 16:23
Meni je rečeno da CRM3 ima grešku na disku, a NFS:HP2 nije još stigao za PS2? CMR2 me s××××: nakon što sam (sram me priznati) danima neuspješno pokušavao proći drugu (mislim) etapu Švedske nešto se sjebalo i sad moram voziti sezonu od početka...V-Rally 3 mi je ××××no dobar (grafika, auti, skid, greške se ne opraštaju, kako i treba biti...), Toca je prava zeka, nema šanse da se preguraš naprijed a da ne rasturiš par protivnika usput ili oni tebe (jako su pametni)...tko je gledao BTCC natjecanja zna da je upravo tako: svi se sudaraju, stružu, blokiraju jedni druge na najbezobraznije načine, skoro nitko nikada nije bio prvi bez oštećenja na vozilu. Super!!! Kakav F1!

M3, gdje si nabavio CMR3 i NFS: HP2?

VR6
12-11-2002, 17:30
Kod mene je Saitek R440 Force Feedback Wheel, nema mjenjac, ali i ovako je ok...

http://www.gamespy.com/e3/peripherals/wheels.jpg

KAM&
12-11-2002, 18:33
Toca i cmr svi nastavci jedino šta priznajem od pravih simulacija,možda još jedino GP može proć.Ove druge ×××××rije s kojima skršiš auto sa 200 km a njemu ništa ne ××××× ni pola posto pa makar imale grafiku koda gledam kroz prozor.Tocu sam toliko igrao na ps da sam mislio da ću morat ić amputirat palac kako je izgledao.Zna neko kad če izać cmr3 i toca race driver na pc¨?

m3
12-11-2002, 20:43
DKW, kupi u tuning shopu neke tvrdje gume (ima tri vrste tvrdih guma) i onda ce ti se gume sporije trosit i neces morat u boks. Ja sam sad trenutno u Osijeku i tu nabavljam igre od jednog prijatelja a u njemackoj se prodaju kopije DVD-a za sta moras imat messiah cip. Probajte nazvat svog pirata il ako nemate pogledajt u oglasnik ima ih puno. Cijena cd-a oko 30 kn a DVD-a (piratskog) oko 80-90 kn. Sto se tice gran turisma imam negje oko 90 auta u garazi, skoro svaki spusten, pojacan i ima neke lude felge. DKW, koje si felge stavio na 156 2.5? :) Ja sam neke kromirane speedline i izgleda super. One oz mi se cine premalima, kao da imaju 15 cola.

DKW_
12-11-2002, 22:37
Imao sam Alfu 156 nasviranu na nekih 450 KS i to se više nije dalo igrat. Kako je GT3 stvarno realna simulacija. auti se ponašaju stvarno realno, što se tiče KS. Naime, iznad 300KS ne ide na prednji pogon.

Kupit mogu tvrđe gume, ali onda se 1070 KS na Zondi ××××no kliže...

SAAB
17-11-2002, 07:53
Nisam nikada vidio tako lijepo uradjene aute kao u NFS Hot Pursuit 2. Igram na kompjutoru, ne na PS2. Kada stavis detalje auta na max izgledaju "kao pravi". Sto se tice grafike je ODLICNA, ali ja vise volim GRAND TOURISMO seriju za PlayStation. ;)

Girrari
17-11-2002, 12:43
Ide mi na jetra kaj u NFS6 nema dashboarda budući da sve igrice igram u in-view modu.

Cezy
17-11-2002, 13:20
E ak je netko od vas stvarno dobar u Colinu 1 ili 2,dajte molim vas napisite vremena,da znam di sam.Na netu sam nasao neki hall of fame za cm1 ali su svi 15 do 20 sec sporiji od mene,a onda opet negdje nades neka svemirska vremena koja nemres postic da se ××××s.


A kaj se NFS-a tice to mi je nekak djetinjasto i nerealisticno iako je grafika super.

dkw:
18-11-2002, 01:52
Ajde da vidim da li je netko konačno probao CMR 3 za PS2?

WRC je grafički i fizikalno recimo za ocjenu 8/10, ali je prelagan! Ceste su preširoke- ko Zagreb-Karlovac! Glupost!
Voziš se ko turist, a vremena znaju bit u plusu za 10 sekundi na srednjoj težini...

me
02-12-2002, 21:33
je li izasao cmr3 za pc?

Frenki
02-12-2002, 21:59
CMR 2 je zakon!!! Ja sam tek nedavno probao nakon prelaska jedinice na svim mogucim nivoima tezine...
Inace Calibra Zenden, ako instaliras na full, kasnije ti netreba CD, ako nisi probao...
A cezy, vremena, ti posaljem, reci mail...

Calibra Zender
02-12-2002, 23:24
Frenki, ma disk je već bio par puta formatiran od kada sam zadnji puta igrao. Sad je CD opet kod mene i opet se igra.

nij istina
03-12-2002, 16:43
i sa full i sa crack i sa cd crack ne radi bez cd-a. CMR2 naravno Codemastersove curve !!!!

Cezy
03-12-2002, 18:04
Frenki,vremena mozes poslat na henry26@net.hr

Calibra Zender
03-12-2002, 19:45
Ovu sekundu sam probao pokrenuti CMR2 i radi bez CD-a s punom instalacijom.

ma jeli
03-12-2002, 21:21
tebi da meni ne. Pitanje je verzije očito.

Frenki
08-12-2002, 14:55
Dali je izasao Colin McRae Rally 3 za PC?
Ako nije, zna ko kad bu?