PDA

Pogledaj cijelu verziju : Grijanje sjedala



Dr. Strangelove
07-11-2002, 14:55
...jao što mi je dosadno na poslu.. počeo sam i bezvezne teme otvarat.. ali neka...nego... jeste probali vozit se u autu sa grijanim sjedalima sad po hladnoći? Evo moram priznat ja nedavno po prvi put... i da ga ×××ך.. ×××× klimu i ostale điđe..ovo je prava stvar! Upališ auto... odma i grijanje sjedala.. motor se još nije zagrijo.. a teb već toplo oko bubrega.. ma milina jedna... ne zbilja prava stvar!

Fresh
07-11-2002, 15:10
Probao sam i nije loše, ali pomisao da je unutar sica grijač, ne znam da li bi to htio u autu.

Sigurno se još nikome nije zapalio sic, ali kakve sam ja sreće, ja bi bio prvi kome bi se to dogodilo. :))

DKW_
07-11-2002, 15:23
Jeeee, deca, al kad dojdete v godine, pa kad vas hemeroidi počnu jebat, nebute grijanje siceva uključivali...

:)) :)) :))

Calibra eliminator
07-11-2002, 15:28
Pa gdje si cccceeeeee, sta je s tobom i kakve su ovo teme, da je ti nisi pokreno nebi se ni javio..al eto hajd

1. zamisli ti a ja znam, kako smrdi kad prnes na tom sjedistu :))

2. a kako se hemoroidi upale, pod tim grijacima... :smile09: :smile09:

ozujsko
07-11-2002, 15:30
grijanje sjedala je prava stvar, a jeste li probali kad sjediti na ventilirajucim ??????
po ljeti dusu dalo...... :))

Calibra eliminator
07-11-2002, 15:34
Preduhitri me u sekundi DKW, sta ces iste brige brinemo :))

a sto se prdeske tice tkz "tihomir blaskic" sve ta××××rung pada s plafona...fuuj ;)

mentor odlog.
07-11-2002, 15:52
Provozaj se šesticom po zimi kad zetovac(ili zetovka) zahajca. Nema šanse da izdržiš više od dvije stanice. To ti je grijanje siceva, nakon 5 min imaš dva tvrdo kuhana.

Mirisni
07-11-2002, 16:10
Najbolje je grijanje kad ga dobro zaprdis, bolje na stofu nego na kozi. Prdit na grijanim sicevima je vec brutalnije, jer to sluzi samo za rapidno sirenje smrada :)) ...

Inace, griju samo oni ceski tramvaji. Na DJ.Djakovic ti jajca opadnu

Black Knight_
07-11-2002, 17:31
Hehe, evo sef narucuje cayennea sa grijanjem u volanu(i sicevima naravno) :)

alfist_zg
07-11-2002, 18:04
je imam to na Saabu. dobra stvar, ali nije bas da se nemoze bez toga osim ako ne zivis u sibiru.
Ja sam to cak i ovo ljeto jednom upalio kad je bio onaj uzasno jaki pljusak i koliko sam pretrcao do auta bio sam skroz mokar a radila je klima da se odmagle prozori...uf ,bilo je fino , ali sam se svejedno prehladio.

inace dobra je stvar da nekom komadu koju prvi puta furas to upalis a njoj nije jasno koji je to ××××× vruce...po ljeti naravno pogotovo. :))

Black Knight_
07-11-2002, 18:34
hehe, to je u rangu onih fora kad izokrenes ono sto sprica po svjetlima da sprica prema van pa spricas trebice na zebri kad prelaze cestu ispred tebe :)

alfist_zg
07-11-2002, 21:04
haha , to nisam znao , ali super fora...haha. :))

mike1
07-11-2002, 23:41
da, grijanje u ljetu i trebica.. no treba pazit tada da se ne usafta preveć..
u stara dobra vremena jedna mi je tak ostavila blijedi flek na sicu u golfu kaj nikak nisam mogao očistit, i bila tako uspomena, he,he. :smile07: