PDA

Pogledaj cijelu verziju : pitanje za alfiste



ozujsko
05-11-2002, 19:58
sto bi ucinili kad bi netko dosao kod Vas i vase alfe sa nekim vozilom njemackog podrijekla (v.a.g, bmw, opel, ford) i poljuvao Vas i vas auto...
i naravno nakon toga pljuvanja dodao ili rekao da su alfe smece... i sva ostala talijanska vozila ????????

da li bi mu odgovorli sakama ili jednostavno da alfe imaju bolji ovjes na sto se uvijek izvlacite ???
:smile11: :smile11:

INTCP
05-11-2002, 20:04
A šta ti misliš zašto ja držim baseball palicu u bunkeru????

Dom-Dom
05-11-2002, 20:10
Ja vozim svoju Alfu i boli me šiljo za druge.Jedino se družim sa BMW fanovima,a ovi drugi švabe me uopće ne diraju.Mislim da je primitivizam nekome nekaj dokazivati sa šakama, rađe se maknem.

600
05-11-2002, 20:26
Ne bi me tako nešto moglo isprovocirat zato jer na ovom Forumu svaki dan to čitam pa sam već postao imun ;)

alfist_zg
05-11-2002, 21:39
haha ...dobro pitanje.

a nista, reko bi od×××× i otisao. :)

zasto pitas, mislis to pokusati?? ;)

Dinamovac
05-11-2002, 21:43
Ja bi mu reko u pravu si :))

alfa099
05-11-2002, 22:03
...ma boli me...
...danas sam se vozio u Mazdi 6...razočarala me potpuno...očekivao sam konkurenta 156-ci, a ono katastrofa...najjači je auspuh...unutra šaka jada...a izvana mi je bila zgodna...

ozujsko
05-11-2002, 22:14
alfist_zg ma necu ja nista pokusavati, niti blatiti nekoga zato sto vozi alfu, vw-a, skodu, ili ne znam sta. imam i ja misljenje o autima i neki mi nisu dragi, neki jesu, al zato nikom se ne smijem i ne sudim nikom po vozilu.

joj sad se ne mogu sjetit ko je pisao o mazdi 6 (mislim da je to bio alfa×××, ak je netko drugi ispricavam se), pa inace je auto lijep izvana, ali normalno sa nekim felgicama i to, isto kao i alfa koja ima radkape je za×××××. nisam se vozio pa ne mogu sudit, ali po slikama mi i unutrasnjost lijepo djeluje. koju si masinu imao unutra, kakvi su dojmovi, ubrzanja, lezanje itd...

INTCP
05-11-2002, 22:42
E baš ste pičkice ako ne biste niš poduzeli da vam netko doslovno ispljuje auto. Ne riječima nego onako organskom izlučevinom. Pa ja bi boga u njemu ubio.

ozujsko
05-11-2002, 22:49
aj pravi se javio, kolko imas ono 19 godina ???
pa jos si kepec da bi u nekom boga ubio! :smile10:

DKW
05-11-2002, 22:57
Ožujaner, ajde ti nama reci što si zapravo mislio pod tim pitanjem?

1. Kako bi reagirali na verbalnu provokaciju

2. Kako bi reagirali na neku fizičku provokaciju

Kakav, zapravo, očekuješ odgovor?

DKW add
05-11-2002, 23:00
I daj reci šta ti znači ovo:
"ili jednostavno da alfe imaju bolji ovjes na sto se uvijek izvlacite ???
"

Kakva je to sad ××××× opaska u stilu (a vjerojatno to čitavo vrijeme želiš reći):

"Vozite smeće od auta, koje je samo vama dobro, a ni sami ne znate zašto bi bilo dobro, pa se, u tom svojem neznanju, izvlačite na bolji ovjes"

Najvjerojatnije je to tvoja "vizura" vlasnika Alfi...

ozujsko
05-11-2002, 23:06
pa posto je ovaj forum namjenjen samo talijanskim vozilima, ponajprije alfama, i posto ste svi okorijeli alfisti, prvo sto vam pada na pamet je da rijecima napadate bilo koga ko vozi "svabu" govoreci da mu je auto ovo, ono... cemu to ??? sto imate tolko protiv "svaba", pa zato sam stavio ovaj topic da mi kazete kako bi reagirali vani, uzivo, a ne na obicnom glupom forumu...

dkw, sto bi ti ucinio ??? ali bi se obracunao sakama ili mu izargumentirao i dokazao prdnost alfi ???? !!!!!!

ozujsko
05-11-2002, 23:29
ajde dkw dobro znas sto mislim pod pojmom ovjes, pa milijun puta sam procitao na forumu, alfin ovjes ovo, alfin ovjes ono, uglavnom sve se svodi oko toga ovjesa, ona ulazi u zavoj sa 68 na sat, dok recimo vw ulazi sa 64 na sat. znaci vw odmah ne valja (to je samo primjer)

inace, ne mislim nista lose o ALFAMA, niti o njenim VOZACIMA da se razumijemo...

600
05-11-2002, 23:32
Dosadan si čovječe!

Pusti Alfu i Alfiste na miru!

DKW
05-11-2002, 23:34
E, sad smo puno bistriji. Znam što hoćeš reći i o tome svemu je već ovdje bilo riječi 10000%.

Ovom forumu sam pristupio prije kojih dva mjeseca i takav je bio moj dojam. Sve što je VW je bilo zgaženo u začetku, a tema "Alfa Romeo" je već imala preko 2000 postova.
Kako privatno vozim Alfe (a tko zna što bih vozio da imam 50.000 eura na raspolaganju...), ali se nekako desilo da sam bio u prilici voziti dosta švaba, znam jednu stvar, a to sam rekao već nekoliko puta: da švabe, pod time mislim na VW kao firmu koja ima oko 23% udjela u europskom tržištu, ne valjaju, ljudi ih ne bi kupovali i točka.

A kako bi ja reagirao na ovakvu izjavu? Vjerojatno ovako: Samo ti vozi svoj "najprodavaniji model u klasi", "prvak u svim testovima", "savršenstvo germanske završne obrade", "staloženu kvalitetu", "postojanost i pouzdanost", a ja ću se i dalje vozit u autu koji je:

1. bio auto godine 1998.
2. njegova tvrtka je zaprimila 90.000 narudžbi u prva četiri mjeseca (Auto Motor und Sport, katalog 1999.)
3. prodan 1998-2002 u 500.000 komada

... pa nek se jebu. A još ću ih i odrat i na ravnom i po zavojima...

DKW
05-11-2002, 23:34
E, sad smo puno bistriji. Znam što hoćeš reći i o tome svemu je već ovdje bilo riječi 10000%.

Ovom forumu sam pristupio prije kojih dva mjeseca i takav je bio moj dojam. Sve što je VW je bilo zgaženo u začetku, a tema "Alfa Romeo" je već imala preko 2000 postova.
Kako privatno vozim Alfe (a tko zna što bih vozio da imam 50.000 eura na raspolaganju...), ali se nekako desilo da sam bio u prilici voziti dosta švaba, znam jednu stvar, a to sam rekao već nekoliko puta: da švabe, pod time mislim na VW kao firmu koja ima oko 23% udjela u europskom tržištu, ne valjaju, ljudi ih ne bi kupovali i točka.

A kako bi ja reagirao na ovakvu izjavu? Vjerojatno ovako: Samo ti vozi svoj "najprodavaniji model u klasi", "prvak u svim testovima", "savršenstvo germanske završne obrade", "staloženu kvalitetu", "postojanost i pouzdanost", a ja ću se i dalje vozit u autu koji je:

1. bio auto godine 1998.
2. njegova tvrtka je zaprimila 90.000 narudžbi u prva četiri mjeseca (Auto Motor und Sport, katalog 1999.)
3. prodan 1998-2002 u 500.000 komada

... pa nek se jebu. A još ću ih i odrat i na ravnom i po zavojima...

DKW:)
05-11-2002, 23:35
...×××× ga modem ... dupla...


il je to do vidija...

Fresh
05-11-2002, 23:35
Ovo ''prdnost'' je greška u pisanju ili... :))

Možda bi ti čovjek mogao objasniti prednosti, teško da bi ti objasnio da li mu auto prdi ili ne.

Usput, nisam Alfist, čak ni ne preferiram tu marku automobila, nek svatko vozi šta mu se sviđa, ali da ću nekom ići vrijeđati auto da vidim kako će reagirati, djeluje mi apsurdno :smile11:

ozujsko
05-11-2002, 23:37
fresh greska ××××ga, brzo pisanje, a i glava me boli tak da ne pazim bas

ozujsko
05-11-2002, 23:45
dkw no frks shvatio sam tvoju poantu, ali tak i tak me se pol tvoj posta ne tice je sam to cul bezbroj puta.....
ticalo me se samo zadnji dio...

fresh pa ne moras se ti s nekim obracunavat, ima tu likova poput intcp koji bi usli u okrsaj s nekim samo zbog vrijedanja znaka auta!

DKW
05-11-2002, 23:54
Ma, da, točno je, to si već čuo 1000 puta, a i mi laprdamo stalno isto...

Da imam para vozio bi nešto strašno skombinirano luksuz/sport tipa M5, AMG E-klasa itd...

Ovako, za manje pare Alfa ti dođe baš kao neka kombinacija jurnjave, stila i udobnosti... za "srednjovječne", kako je rekao Girrari ili INTCP, ne sjećam se više...



:)) :)) :)) :))

ozujsko
06-11-2002, 20:55
Dkw, kad ce slika od tvoje alfe na net ?????? :smile11:

alfa099 odl
06-11-2002, 21:03
Mazda 6 u svom najboljem izdanju. Top mosel, felge, koža, sve kaj se može naručit...čak su i kapice ventila u boji karoserije...plava

DKW_
06-11-2002, 21:15
Slika moje pile na net će sutra, preksutra- bit će u temi alfa 156 - danas nakon pranja sam fakat skužio da sam imao sreću što mi buraz prodaje auto a meni daje felge koje mu stoje stvarno jebački(inače na 156 paše samo par vrsti felgi i to je to)...

DKW_
06-11-2002, 21:17
..."danas nakon pranja"... koja ××××× rečenica... htio sam reći, kad ke auto bio opran i zglancan, stvarno je jebački izgledo... ;)

ozujsko
06-11-2002, 21:19
aha oke, e bas mi je drago pa da vidimo i tu pilu... :)