PDA

Pogledaj cijelu verziju : Girrari djeluje i izvan Hrvatske...



Nethunter
04-11-2002, 22:58
Hi,

I live in Croatia. I'm a great fan of Italian car industry maybe cause my ancestors were Italians. But nevermind. I own Alfa 164 2.0 V6 TB Super. Two years ago I needed a smaller car cause I live in the city. Since our stupid dealer doesn't import Lancia Y, I've decided to buy Punto. Anyhow, since I've bought it I couldn't belive it. It was the best small car I've ever driven. I simply fell in love with it. Now, poor Alfa is only collecting dust in the garage (I use it only when I'm going on the trips).

So me and few of my friends (also Punto ownres) decided to found Punto owners club in Croatia. PLEASE if you have any advices or directions that could help e-mail me on Girrari@hotmail.com!

P.S. You can also write in Italian cause I can understand it, but I don't speak it very well!



Thanks!

;) ;) ;)

Girrari
04-11-2002, 23:29
He, he kad nema pomoći ovdje, moram se obratiti van za pomoć (ko Zrinski i Frankopan, samo se nadam da neću završiti kao oni)!

Nažalost ostao sam frapiran činjenicom koliko malo klubova Punta postoji vani. Svega par u Njem., jedan u Poljskoj i V.B.

Samo ne znam kako ste me našli tamo, tko to voli Punteke osim mene neka se pod hitno javi!


BTW, pripreme za klub idu relativno dobro. Uskoro bi se moglo dogoditi da sjednemo za okrugli stol s gospodom iz Autocommerca i razmotrimo mogućnosti njihovog participiranja.
Svi s prijedlozima i korisnim savjetima su dobro došli, mail znate.

I naravno,

Viva Punto

bog ti jadan
05-11-2002, 09:57
cekaj malo,,,, neko je ovo negdje nasao i utvdio da to podijeli sa nama ostalima pa prekopirao girrarijevo pismo ???? Isusa ti boga dragoga bolesnoga, javi se u najblizu hitnu, bas te zalim, ali ko te ××××. :o