PDA

Pogledaj cijelu verziju : Poliranje novog auta!



Dinamovac
04-11-2002, 18:33
Dobra većer! Zanima me vaše mišljene,imam auto star nepune dvije godine i oću ga polirat do sad sam ga poliro sa mlijekom,ali mi to mljeko nije skinulo one čestice od tramvaja, pa me sad zanima dali ga smijem polirat baš sa pravom pastom jer neki mi vele da mogu, a neki da ču si tak zgulit farbu. Kaj mi vi preporučate? E da auto je metalik! UNAPRIJED HVALA! :smile11:

SAAB
04-11-2002, 20:36
Da bi izvukao prljavstinu iz laka prvo predjes auto sa COLOR BACK pastom za metalic lak. OGROMNA RAZLIKA!!!!
Boja bude kao nova i povrsina glatka. Isto se radi kao i sa polir pastom.
Nakon toga poliras auto sa pastom za metalic lak. Poslije color back-a ide puno lakse.

SAAB
04-11-2002, 20:38
P.S.
Ne zivim u Hrvatskoj, pa ne znam da li se to moze kupiti.
Pogledaj www.turtlewax.com

Lancer
04-11-2002, 20:47
...pa nevjerujem šta tebe muči čovjeće....no dobro da ne ipadne da i tebe mrzim....neznam, ja imam dura-shield i bolji je nego što sam mislio...a mlijeko rađe popij čovjeće, uostalom i nisam baš nekako za ta poliranja, pogotovo novog automobila..pa nemora blještat u oći.
Operi ga kak treba i bok, a št se tiće pravih polir pasti koje ionako primarno ne služe da bi se automobil ulaštio ko novi zubi Cameron Diaz, već kako bi zaštitili lak tvog automobila upotri×××× neki Sonaxov proizvod koji ćeš ukoliko se nemožeš odlučiti, najbolje odabrati sa svakim upućenijim djelatnikom Molydona...pa sretno.

a vi ostali marš u materinu. :))

alfa099
04-11-2002, 20:50
Mir, Lancer, mir... ;)
Kakav je taj Dura...govnozapoliranje?
Jel vredi tih para?

Lancer
04-11-2002, 21:02
..pa reko si da je govno...šta ja znam koliko tebi govno vrijedi,,,moje vrijedi sto kuna, ali fakat jer u Nortweegu u Švedskoj imaš institut za procjenu energetske vrijednosti stolice...i ja dobio desetku! Niko sretniji!


No dobro da se opet uzdignem sa tvoje razine pa da ti odgovorim: Meni Dura-blend valja i to više, ko što rekoh nego očekivah od istog..auto ispoliram jednom u dva mjeseca i brate ni komarci ni muhe, ni lišće, nit govna, ni blato..niš se neljepi..poslije mjesec i pol auto perem samo sa običnom vodom..sve otpada...eto..e sad ako je govno, onda je bolje energetske vrijednosti od mog!

alfa099
04-11-2002, 21:05
Sorry Lancer, ××××no govno imaš! ;)
Napisao sam "govnozapoliranje" jer nisam znao kak se zove, sorry...
A ak je tak kak veliš, idem sutra do Zlatka Filipovića po bocu! Reći ću da si mi reko da je zakon, pa nek vraća pare ak ne vredi!