PDA

Pogledaj cijelu verziju : ljudi vec mi pomalo svi idete,da ne kazem na sta...



pamela
03-11-2002, 21:42
Ne mogu vjerovati koliko ovdje ima preseravanja, pljuvanja, zavisti, guposti...Svi pisete o nekim mrak autima, o tome na sta se cure pale, ko povali vise cura s kojim autom... Ma blago vama. Ako ste vi sretni i zadovoljni sto imate mercedese i BMW-e i na temelju toga povalite curicu, ako vas to ispunjava svaka cast. S druge strane vecina vas "vozi" mrak aute, kupe cure po cesti, super se zabavljete, ali pitam se kako to da ste tolko cesto na netu? Jel vam novci s neba padaju? Od kud vam toliko vremena? Koliko vas dan traje? 50 sati? Hm. S druge strane vecina vas vozi mamine i tatine aute, koji su s druge strane vecinom kupljeni na kredit. Pitam se kako to da najedanput po nasim cestama, od kad ima kredita i leasinga, ima toliko novih auti. Imam svoj auto, nije bitno koji, kupila sam ga novog, sa parama koje sam sama zaradila. Nije kupljen na kredit nego kesom. Cesto me ljudi pitaju kolika mi je rata, u pocetku sam se cudila kakva rata, a kasnije sam skuzila da svi misle na ratu za kredit, posto su vecina njih kupili aute na kredit. Kad im kazem da nemam rate onda se svi cude i odmah pocnu price kako sam ja bogata, ljudi mi se pocnu ulizivati...Vec mi se sve to gadi. Jos kad vidim kakve vi gluposti ovdje pisete zaptam se gdje ja to zivim i u sta se ovo drustvo pretvorilo. Svi vi koji razmisljate na takav nacin i hvatate takve curice s visoka gledate na ljude oko sebe i mislite da ste bolji od svih. Najdraze mi je kad se pojavim u gradu il na cugi u ("poznatijem") bircu, totalno sportski obucena, i kad me tipovi i cure poput vas pocnu odmjeravati od glave do pete i komentirati jer nisam obucena po "modi" u nasim ducanima, jer se ne furam na to. Ma fuj. Isfuravate se na ne znam sta, a nemate doma sta za jest. No ne da mi se vise o tome razglabati...

Dom-Dom
03-11-2002, 21:49
Pamela svaka čast, još ak si Anderson onda još bolje.Zato treba voziti Alfu.Sad će forum puknuti ko Etna.
PEACE BROTHERS.
Ja svoju Alfu vozim jer volim taj auto, a za primitivne anoreksične koze me boli ona stvar, kojima je jedina stvar u životu reči kak se je vozila u Mercedesu C180.

cuore sportivo
03-11-2002, 21:52
ej dom-dom kako sluzi alfa,koliko vidim imas 156 2.5 ,jesi imao sta ×××××rija s njom i koliko km ima???

Dom-Dom
03-11-2002, 21:56
Imam ju 11 mjeseci i ima 8000 km.Nikakvih problema nisam imao s njom.
Nisam ni sa 156 1.6 imao nikakvih problema.Svakih 5000 km mijenjam ulje Selenia Racing i obavezno polagana vožnja kad je hladan motor.

sepra
03-11-2002, 21:58
Draga Pamela prije ovog foruma tvoj post sam pročitao na Iskonovom Forumu, i mislim da se tamo savršeno uklopio, molim te da tamo i ostane.

cuore sportivo
03-11-2002, 22:02
e da to je jos novo,nema tu sta da zajebava,ako vec sad pocne zajebavat bolje je odmah zapalit

cuore sportivo
03-11-2002, 22:05
tek sam sad vidio samo 8 tkm u skoro godinu dana,sta tako malo,haha benza je problem ili sta

DKW
03-11-2002, 22:45
Ne znam zašto imam osjećaj da je "Pamela" zapravo neki preobučeni kompleksaš...

DKW_
03-11-2002, 22:53
Najbolji su mi oni PMS monolozi tipa:

"Najdraze mi je kad se pojavim u gradu il na cugi u ("poznatijem") bircu, totalno sportski obucena, i kad me tipovi i cure poput vas pocnu odmjeravati od glave do pete i komentirati jer nisam obucena po "modi" u nasim ducanima, jer se ne furam na to. Ma fuj. Isfuravate se na ne znam sta, a nemate doma sta za jest. No ne da mi se vise o tome razglabati..."

Super, baba uleti na auto-forum kao iz krivog vica...

s sta ti DKW vozis
03-11-2002, 22:56
http://www.tuninglinx.com/asd1.jpg

mozda ovo
03-11-2002, 23:01
http://www.pugsport-gti.co.uk/gifs/206wrc6.jpg

Dom-Dom
03-11-2002, 23:03
Cuore ja uz tu Alfu imam i Daewoo Tico za po gradu.Alfa 95% kilometri ima otvorene ceste.

DKW
03-11-2002, 23:05
Moje vozilo "kao produžetak penisa", kako bi to feminističke psihologinje objasnile, najviše nekako liči ovom:

http://www.cuoresportivo.ch/alfas/156/614x460/156red-side.jpg

A uskoro će i originalna slika...

pamela
03-11-2002, 23:06
DKW,znaci ti si neki okorjeli alfista,ovdje ste masovno neki alfisti..,znaci fulala sam stranicu

DKW
03-11-2002, 23:13
Tako se nekako desilo da na hrvatskom auto forumu valjda 50% su alfisti. Neobjašnjivo, nekima iritantno, ali je tako.

VWisti, Opelisti, Mercedesisti su valjda na kirvaju, seoskoj olimpijadi (kamena s ramena), šokačkom sijelu, boćanju u Cisti Provo, svagdje samo ne ovdje.
Ovdje su pacijenti sa "Super 98" infuzijom...

joey
03-11-2002, 23:15
... i ne samo stranicu...

mike1
03-11-2002, 23:17
pamela, da nisi i ti alfist-ica?

pamela
03-11-2002, 23:17
ja sam ti u onj grupi vozaca koji posjeduju audi,mislim bez dizanja u nebesa da je najbolji auto,ali meni kao zeni jedino on se da vozit,druge ne podnosim,one seljacine u meckama,bmw,pa cak i alfiste jer ste puni sebe a i ti auti mi neiui pa neidu staces,o ukusima se ne raspravlja

DKW_
03-11-2002, 23:22
"meni kao zeni jedino on se da vozit"

... upravo genijalno....

Audi je zapravo podfirma Cosmopolitana, pa se jedino Audi "kao zeni jedino on da vozit" :)) :)) :))

pamela
03-11-2002, 23:25
ti bi se svađao,a sta je onda alfa,podfirma propaloga fiata,koji svaki dan sve vise jede govna,i pada u sve veca govna,sta si htio to si dobio,opet dokazujes svoju bahatost

mike1
03-11-2002, 23:29
kaj nam ti zapravo hoćeš reći? zašto se javljaš? to da smo seljačine znamo i bez tebe. :smile08:

pamela
03-11-2002, 23:31
kaj mislis na ovoga izfrustriranoga DKW-a da je seljacina???

mike1
03-11-2002, 23:33
mislim na sebe i sebi slične.

Lancer
04-11-2002, 00:39
...Pamela dušo...rec' ti meni srce jel teb' kosica plava?

Alfa 147 1.6 - 105KS
04-11-2002, 00:55
... jos jedna blesava tema sa blesavim inicijatorom ... :smile11:

Cannon
04-11-2002, 08:56
Prvo napadneš ovdje sve da su puni zavisti, netolerantni, itd.itd......,
a onda u slijedećem postu generaliziraš kako su svi seljačine koje voze kockicu i one trokrake. Većeg preseravanja od tvoga ovdje nema, mi se znamo šaliti za razliku od tebe, ajde bolje ti je gledaj sapunice nego, to je psihologija za tebe.

Fresh
04-11-2002, 09:17
To što se tebi gade frajeri koji imaju bijesne pile i tako vrbuju komade, to je samo odraz vas kao žena što padate na to. To što ti nisi među 70 % onih koje se pale na auto a ne na tipa koji ga vozi, možda je za tebe prednost.

Samo što će one triput raširit noge i imati i auto i tipa, a ti si jadna morala toliko raditi da bi si kupila prometalo.

A i baš me zanima kojim se to poslom baviš da si uspjela uštedjeti za Audi i kupiti ga u gotovini. Očito neka firma koju je tatica otvorio, pa uposlenicima daje minimalac, al zato kćerkicu obasipa sa peterocifrenom plaćom.

Cannon
04-11-2002, 09:22
X3S-WI73Z, to ti je moja registracijska pločica, javi mi se kada me vidiš, odjeven sam sportski, a vozim zastavu 750 cabrio kupljenu bez kredita.
Pozdrav i 35 1831. :smile07:

Black Knight_
04-11-2002, 10:23
Evo moja kola, da vidis sto u njima barim komade, samo potrubim i one odma skacu kroz usred zime otvoren siber i vriste od srece. Najvise volim otic u bosnu jer tamo je to jos lakse, ne moras ni potrubit, samo pogledas.

http://users.net4u.hr/%7Ezeko1/zeko1/album/images/P9291582.jpg

http://users.net4u.hr/%7Ezeko1/zeko1/album/images/P9291583.jpg

INTCP
04-11-2002, 12:44
Slušaj mala ko je tebe zvao ×××××čo jedna. Šta si ti umišljaš da ćeš ti tako ovdje srati a svi muškarci će biti fer prema tebi jer si žena. Ma ×××× se ako znaš ×××××čo. I šta tebe boli pička od kud kome lova. Ovdje se u većini raspravlja o autima a ne o vama. Dali ti vidiš smisao svog teksta, koja je njegova poruka što ti hoćeš time reći. Da si bogatašica sa svojim audiem. Ma boli nas ××××× za tebe razumiješ i za tvoj audi i tvoju sportsku robu. Osim toga vidim dokle ti pamet seže kad kažeš da u hrvatskoj postoji moda. To me tjera na smjeh. Ajme meni ma kakva moda mi smo balkan - vuko××××na. Ti dućani su ×××××. Razumiješ. To nije moda to je uljepšana konfekcija baš kao i tvoj audi. Netko je već opisao vozAče audia - ćelava glava, crna majica, krunica na retrovizoru ili zastavica od tigrova, ruka se vuče po cesti, zatamljene šajbe i ajmo ganjat plavuše.
A Tebi alfa ne ide. Pa šta si ti ovdje uopće da sudiš o autima. Kakvo je tvoje znanje. Žena ne može shvatiti auto nek ti to bude jasno ako može kolko može. Tebi je važno kakve ti presvlake ima auto a meni je važno da ima multilink. Baš takvi ljudi o kojima ti pričaš kako te odmjeravaju voze audi i vw. Drugo ti nekako ne ide. Joj kako si se iskazala. A šta vama ženama ide. Pomalo mi idete na ××××× je pačate u stvari koje vas se ne tiču.

UZ TO TVOJ AUDI NIJE NIŠTA DRUGO NEGO VW SA ULJEPŠANOM KAROSERIJOM.

mićo trovač
04-11-2002, 13:15
Lako tebi pamela srce. Skineš gaće i zaradiš. Nećeš ti ući frajeru u merđana ako ti ne plati. Audi je auto bez imalo šarma, baš za ženu koja želi pokazati da je zaradila(uglavnom na leđima).
Siguran sam da alfiste ne preferiraš jer dok si pješačila nisu ti baš trubili i zvali te dok si buljila u alfu. To ti je tak, alfisti osim najljepših auta imaju i najljepše žene i nemoraju trubiti nedojebanim krampačama na cesti da si dižu ego. Alfisti kupuju aute zbog vožnje a ne zbog ×××××ča. :smile07:

Fresh
04-11-2002, 14:43
Svi ste se okomili na Pamelu što je i opravdano, i ja sam, ali molim vas ne dirajte mi Audi. Nije auto kriv što ga je kupila takva ×××××ča.

Znam, sad će paljba i po meni, ali šta mogu, od kad znam za sebe Audi mi je najveća želja. Naglašavam želja, jer trenutno nisam u finacijskoj situaciji da bi si ga mogao priuštiti. Možda A2 bi, ali to nije Audi.

DKW
04-11-2002, 15:30
Ma pusti, ne fali Audiu ništa, nego Pameli.

Tko zna kakva ju frustracija nagnala na ove stranice...

Nevjerojatno: otvori neku temu, ali ne u smislu: Kakve gume za Clio, Kupit Civic 90 ili 110 KS, Što mislite o novoj Primeri, nego ajmo svima jebanje majke. I to još iz Audia kupljenog za cash... (dobro, ako nije Audi 50 iz 1976...)

DKW_
04-11-2002, 15:35
A ne, nije, tek sam sad pročitao malo bolje:

1. Novi
2. Audi
3. Za cash....

U, ××××te, svaka čast....

Tko nam je kriv pa smo luzeri, pa moramo kupovat na kredu....

Black Knight_
04-11-2002, 16:12
Ja sam svoj kupio trecina cash, dvije trecine kredit. Pa imam 20 godina, kad sam to trebo zaradit 15 hiljada maraka? Kredit je na samo 3 godine.

Dom-Dom
04-11-2002, 16:38
Blackie nemoj se ljutiti al šta si ti napravio od svog auta.Naperlitana mladenka.Zadnji spojler koma , auspuh koma , MSW felge lijepe ali premale.Calibra je inače lijep auto ( ne ulazim u kvalitetu) , ali ovakav????

Black Knight_
04-11-2002, 16:52
Nisam ja nego covjek sto ga je imo prije mene. Felge su 16" samo sto su gume 215/40 pa izgleda malo. Sad ce gore zimske 205/50 pa ce bit bolje

Black Knight_
04-11-2002, 16:55
Ali bez obzira na to ko ih je stavio, meni se svidjaju

Dom-Dom
04-11-2002, 17:02
215/40 su premale gume.Auto vjerojatno bolje ubrzava , a jel možeš postiči špicu s njima.

Puntolino_
04-11-2002, 17:16
Pamela, kaj ti je negdi 17, 18-ti dan? PMS lagano divlja?


Jel ti ušo pijesak u vaginu?? Izvadi taj pijesak iz vagine(south park)!! :)) :) :))

zvecko
04-11-2002, 17:24
http://nogomet.com/bbb/forum/slike/dinamovac.gif

Dom-Dom
04-11-2002, 17:48
Zvecko kaj gledaš di je Pamela?

Alfa 147 1.6 - 105KS
04-11-2002, 17:55
Bleki, jesu li ti MSW felgice ?

pamela
04-11-2002, 21:42
evo mene,do sad sam ordinirala,...a jeste li seljacini,cist dokaz vasega primitivizma,ah nista,sve napuhani tatini sinovi s bijesnim pilama vrijednih 10 soma,a ××××ga kad je bijeda je bijeda,audi ne valja jel tako,bolja je alfa hahaha,malo ste me nasmijali,bar neko

jebo Pamelu
04-11-2002, 21:45
Kaj je štajga već zatvorena? :))

Fresh
04-11-2002, 21:45
Ajde iskreno, koliko si to radila da bi zaradila za Audi i koji, da i mi ''primitivne seljačine'' probamo tako.

ozujsko
04-11-2002, 21:52
INTCP - citam tvoje postove neko vrijeme i nemam sto drugo za reci nego osim da nemas pojma sto pricas...

pa odkud tebi pravo da sudis o automobilima audi i njihovim vozacima, kad , kladim se da nisi u zivotu niti jednoga prozovao...


ti pricas da su vozaci audi ovakvi i onakvi, pa daj malo pogledaj ko fura one starije modele alfi.... znas tko ih fura ????? cigani, covjece cigani.... a tko ih proizvodi nego usrani digici, a odkud oni potjecu nego od cigana (bez uvrede po NEKE na forumu), ali tako je.

CIGAN - ta rijec mi se vrti po glavi kad vidim tvoj nick i kraj njega neki post kojim tumacis nesto sto apsolutno nema veze.

zato bolje covjece mao ohladi i spusti se na zemlju. ima i boljih auta od alfi, kao nisi znao...

pamela
04-11-2002, 21:55
a4 97god 2.5 tdi(stari model),i sta je auto za tebe neko mjerilo...

Cigo
04-11-2002, 21:56
nemoj ti Žuja da vređaš! i romi su ljudi, vredno rade, nemoj da ×××ך. nije interceptzor naš.

muz od pamele
04-11-2002, 21:56
imam tri auta, bmw petica je jedan od njih. vi kaćete da su bmw i mercedes mjerilo kolka si faca u gradu i da se trebe okrecu za njim. ajde dobro, ..neka je. ali ja puno vi?e cjenim svoj drugi auto, koji je jaguar x-type. usput, umjesto petice radije bi u garazu uparkirao novu imprezu.a moj treci auto je maserati 3200gt kojega posebno cijenim, opcenito vise cijenim aute koji se rjede vide na hrvatskim cestama i oni koji ih voze su za mene prave face jer se ne zadovoljavaju onim autima za kojim se okrecu trebe.

GTI FOREVER
04-11-2002, 21:57
joooooooooj pamela,
kakva si ti seljancura.××××te zajebala si i one iz srednje bosne i herecgovce i sandzaklije ma sviju redom.
kao ovdje su primitivci i seljaci koji voze skupe aute a onda se ti lijepo pohvalis da si kupila novi audi za cash.
hehe
i jos se neko usudi pitati kolika ti je rata, a oni ne znaju da je kroz tebe proslo toliko da se moze pruziti podvodni kabal do italije.

jebo bi Pamelu
04-11-2002, 21:58
daj i druge performanse, kakve su ti cice? imaš dodatne opreme? guz, kakav ti je? daj malo, tu su sve sami drkoši i ×××××i!

pamela
04-11-2002, 22:00
e seljaci ako mislite da je moj ima bas pamela varatete se,vidim da se dobro date iz provocirat,a sta vam to ima odmah asocira na neku drolju??? u mom slucaju se varate,nisam ni d

drkaču, a ne jebat
04-11-2002, 22:01
dok ja napišem, eto već drkoši se uguzili. daj malo, napali društvo.

GTI FOREVER
04-11-2002, 22:01
eh da i ne diraj DKW-a jer to je ciko od kojeg bi mogla svasta da naucis. :)

ozujsko
04-11-2002, 22:01
cigo primi moje isprike, ali i on je cigan samo sto je beo !!!!!!!!!

pamela
04-11-2002, 22:01
jos sam dijevica

Profesor hrvatskog
04-11-2002, 22:03
Al da si pismena, nisi!

pamela
04-11-2002, 22:03
evo vam dokaza s cime se bavite,bas ste jadni,ovaj zadnji post nema veze s mnom,kako se registrira,daj neka mi neko objasni??

Fresh
04-11-2002, 22:05
Kažeš kupila si NOVI Audi.

Šta ti još uvijek živiš u 1997 i ne želiš prizanti da ste ti i auto stariji pet godina.

registrator
04-11-2002, 22:05
Klekneš i naguziš se! I onda dođe čika Registrator i registrira te do jaja!

Cigo
04-11-2002, 22:07
Šta ××××te jadnu ? nije ona kriva šta ju guzite? kupila si je auto koji je mogla!

pamela
04-11-2002, 22:08
meni je jos ok taj audi,sta ti fresh vozis???,jesi i ti neki alfista,po pisanju ocigleno,vidim da branis ugled alfe,mozda ti iz milana doniraju neku novu alfu

pamela
04-11-2002, 22:10
pozdravljam vas za danas,moram ici ca,pozdrav svimaaa,i malo kulture decki nabavite!!!

registrator
04-11-2002, 22:11
Čika registrator čeka! Ajde, registriraj se!

Dom-Dom
04-11-2002, 22:13
Bila jednom jedna na mojhinet forumu "crnka s pantovčaka" ista koza ko i ova Pamela.Crnka vozi AMG neznam kakve verzije.Ova Pamela joj je možda sestra.Pamela se tak nazvala jer sanja cice,sigurno ima dva prišta od cica pa je iskompleksirana.Takve ×××××če su živčane jer ih niko neće karati , pa su nesretne.A Audi je vidla u Turbolimaču pa sad ×××× na njega.

Fresh
05-11-2002, 08:25
Ajde dušice ''pamelo'' malo pročitaj postove detaljnije pa vidi tko je prvi stao u obranu Audia.

××××ga, nije jadan auto kriv što ga ti voziš.

Ali kad napišeš u svojoj uvodnoj riječi ''kupila sam ga novog'' onda i dodaj - prije pet godina.

A navedenu Alfu koju će mi netko iz Milana donirati prema pisanju ''Pamele'' poklanjam prvom pravom Alfisti koji se javi.

rale unlog
05-11-2002, 08:35
koji je to auto na koji trebe padaju(da pocnem stedit) i gdje izlaze te trebe koje padaju na aute(da se odem folirat sa tudim)???


ta prica o trebama koje padaju na aute mi je ko neka bajka

Black Knight_
05-11-2002, 09:37
pamela daj ti lijepo sliku pa da vidimo tvoje atribute, da vidim jesi vrijedna da te preodgojim ili ne. :P :) :smile07:

mićo trovač
05-11-2002, 10:30
Kak bi moj šef rekao: Baba mora imat u jednoj ruci kahaču a u drugoj ×××××. Kakva su to ×××××× žena za volanom.

Mitcko
06-11-2002, 00:36
Pa sta Pamela kaze u postu da je gledaju
cudno kad se obuce sportski. Pamela, nije to nego ti je mozda faca ista kopacka, pa otud ono sportski. Sala mala.

Interceptor
07-11-2002, 13:17
Ožujsko da li ti vidiš kakvo si ti pseto. Ti izgleda uopće nemaš srednje naobrazbe (talijani potječu od cigana, ma bravo). Cigani više voze bmw-e nego alfe ako ćemo tako. Ti si takvo ×××××× od čovjeka . Čim si daš nick ožujsko nema ti baš puno u glavi. Zato od×××× odvade i idi se oblokavaj pivom i mlati svakoga tko ne navija za tvoj omiljeni klub. Primitivčino seljačka.