PDA

Pogledaj cijelu verziju : Lancer



Tko je za Utrku?
01-11-2002, 00:18
...Ponukan postovima u kojima testosteronske bombe pršću sa ponudama za sraz najrazličitijih automobila pitam tko je za:


Utrku po nekoj zavojitoj cestici ili usopnu do sljemena sa pravilima.

Utrkivati se može automobila po volji, nije bitna vrsta niti obujam motora, težina vozila niti bilo što drugo, a tiće se klasificiranja vozila sa time da:

Se kreće sa starta po četiri vozila i to slučajnim odabirom (tipa en ten tini) dok se vožnja odvija tako što vozač u vozilu ispred ukoliko vidi da koči vozilo iza propušta to isto vozilo koje mu dahće na repu.

vozilo koje se sada nalazi ispred vozila koje ga je propustilo ako nemože pobijeći spomenutom vozilu (napraviti veću razliku od one koju je nad njim imalo vozilo koje ga je propustilo, propušta ga opet i odlazi iza tog vozila. To rade sva četiri automobila te na kraju na čelo kolone izbija najbrži koji kulturno biva propušten od ostalih.....Tako se izredaju sva vozila i imamo najbržeg po zavojima...hahahahahahahahahahahahahahaha.......et o jednostavno

Puntolino_
01-11-2002, 13:45
Ili još bolje - ko pobijedi u obaranju ruke, taj je i pobjednik utrke, a ako nećeš na ruku, možemo i ko prije trepne! :))

Lancer
02-11-2002, 01:01
...Eto ja ozbiljno a ti se Punto šališ...eto ja ću sa Matizom da ti dam šansu, ali ako ti uzmeš Corollu, ja ću Lancera..

rale unlog
02-11-2002, 01:38
evo slazem se sa gore navedenim pravilima

samo me zanima detalji poput.......

dozvoljenih sara na gumama i koristenje visokooktanskog goriva

INTCP
02-11-2002, 02:13
Ma kakva ti je to utrka ako moram propuštat. Znači ja bi na ravnici trebao prikočit i pustit ga samo zato jer mi se lijepi. Ako je toliko brži nek me odere ako može. Vozilo ispred se neće bacati na suprotnu stranu. Ali može ići na pun gas ako hoće i gdje hoće. A ovaj ako ima toliko snage nek ga pređe. Osim toga trebao bi tu dionicu nekako zatvorit onda na par minuta.

DKW_
02-11-2002, 12:38
INTCP,

Nije mi jasno kako nisi shvatio provokaciju i ironiju?!?!?

O bože...

Fresh
02-11-2002, 16:57
Ili da napravimo utrku - spuštanje sa Sljemena. Snaga motora nije uopće presudna, a mogli bi i kočnice odspojiti.

Pobjednik će biti onaj koji uspije savladati najveći broj zavoja prije nego izleti. :)) :)) :)) :))

DKW:)
02-11-2002, 18:06
Tako je! Lajtunge van!
:)) :)) :))

Lancer
02-11-2002, 22:17
......da, da imaš pravo INTCP....možda bi bilo bolje da svatko ide zasebno i da mu se na kraju izmjeri vrijeme...jer ima automobila koji povuku na ravnini kako ti veliš, a ima i onih malih vižljastih koji lakše sijeku zavoje i održavaju brzinu...dionicu bi zatvorili naravno (preusmjeravali bi pješake da skrenu s ceste u divljinu, a automobile da se vrate zbog radova na cesti), a kad policija dođe, pravimo se glupi i optužimo prvog prolaznika koji naiđe.