PDA

Pogledaj cijelu verziju : Novi radari u Sloveniji !!! KATASTROFA



seyzmo
31-10-2002, 09:36
Uzas je u tome sto je ovo ISTINA.
Meni je osobno bio gust tamo potegnuti, imaju super cesta za tako nesto, zavoj na zavoju, nigdje nikoga.

A tamo sam skoro svaki tjedan dva-tri puta kad idem doma. UZAS, UZAS.

:URL=http://www.geocities.com/seyzmo/:Pogledajte ovdje !:/URL:

Napomena : SLIKE NISU MONTAZE !
ne...nisam se to ja igrao, ovo su prave fotke.

Dom-Dom
31-10-2002, 09:46
Hvala na obavijesti!Banda jedna.

mike1
31-10-2002, 09:58
ovo je najpodlija varijanta. samo perverzno pokvaren um može smislit tako nešto. Iz kojeg grada su fotke? Jedino što me tješi jest da netko hiti unutra vreću smeća, po mogućnosti s nečim trulim i ljigavim. no naprava će bit sigurno zaključana. jedan dobar sprej po prozorčiću također može učinit svoje. Zaključak: radar koliko god je podli, toliko je i ranjiv, jer je dostupan. :smile06:

OS-300
31-10-2002, 11:15
:smile09: :smile09: :smile09: :smile09: :smile09:

Sarajevo
31-10-2002, 15:49
Fakat, Slovenci i nas jebu ko Sanske koze, naravno i zahvaljujuci nama samim ali ipak mislim da ove gore slike nisu iz dezele..nesto su mi zute one tablice gnojpela, mozda grijesim ali ko bi dozvolio da se onako slika, murija? sigurno ne. :smile08:

ozujsko
31-10-2002, 16:16
ma jebu nas na sve moguce nacine i ne oprastaju nam nis, dok kod nas prema njima vlada tolerancija...

ne mogu vjerovat da su sad pocelii u kante za smece stavljati radare il koj im to k**** vec je...

slovenija je inace super za voznju, ova cesta od bregane prema italiji, mozes ga ras××××t vise nego na nasim autoputevima...

al ko ih ××××, mozda ce se i kod nas situacija promjenit, pa cemo da i mi ×××××o malo Slovence u mozak i u novcanik... :))

okac
31-10-2002, 17:00
nemreš vjerovat!

seyzmo
31-10-2002, 17:25
Slike su iz Brezica.

Ali posto sam tamo JAKO cesto dobivam informacije od frendova da ih ima u Dobovi, u Cerklju, u Slovenskoj vasi, na svim prilazima Ljubljani i na jos jedno 10-ak mjesta.

i samo kao informacija. Stanarima su PRIJETILI. How 'bout that, huh ?

UZAAAAAAAAAAAAAAS

P.S. Ak onetko slucajno misli... ha, ha, ha, ko ih je*e ,oni me slikaju, ne mogu nikad naplatiti kaznu, ovo-ono, THINK AGAIN. Nisu oni kao mi. Ako te slikaju, ili ce te zaustaviti u iducih 200-300 metara (kao sto su ovog jadnika na slici) ili te NECE PUSTITI IZ DRZAVE ! Da, istina je , ako te slikaju i uspiju dovoljno brzo poslati poruku na granicu, carina i murija na granici te moze zaustaviti na grani i naplatiti kaznu (ili nesto gore). Oni za razliku od nas takvo nesto prakticiraju JAKO CESTO.

Jednom sam u coupeu proletio kroz Mokrice, a na granici (HR) su me vec zaustavili i platio sam cca. 950 kn kaznu za prebrzu voznju (nisu mogli tocno odrediti brzinu, ali ti naplate BRZU voznju, ×××× se njima koliko si ti isao, a ti se probaj buniti pa ces u zatvor na 3 dana i to bez pitanja)

kako me ovo zivcira... UZAAAAS :smile09:

me
31-10-2002, 18:35
i ja sam jedna od zrtava...

alfa099
31-10-2002, 19:08
Svaka čast slovencima za domišljatost. Radio sam u Ljubljani u discu i išao sam svaki vikend gore, obično sam kasno krenuo i tako je počelo naganjanje kroz Deželu. I nikad nisam platio kaznu. Kako?
Znam gdje stavljaju radare, jer su i njihovi drotovi predvidljivi. Nađu si dobro mjesto, hladovinu, grmlje za pišanje i ××××××, birtiju za potrošit "mito"...
A imao sam i "laser jammer" koji je očito odradio svoj posao.
Druga dobra stvar je što je šef svih "radar ekipa na području Maribora" moj prezimenjak...upoznao sam ga na sudu gdje sam "iskenjao" 500 dem zbog brze vožnje.
Tako da pokrivam dobar dio Slovenije...
OPREZ: kada idete iz Zagreba u Ljubljanu, nikako se ne ganjajte preko 100 km/h dok ne prođete Otočec...vjerujte na riječ...

sepra
31-10-2002, 21:58
"A Zefo? Zefo je Zefo djeco draga bolje da ga ne poznate!"

Zefo
31-10-2002, 22:04
Šta je, netko me zvao? Majkevamgaskarabuđim!

alfa099
31-10-2002, 22:05
Slove-ni-ja, zemlja o-bećana,
Slo-ve-ni-ja, zamlja mog sna...

doc
31-10-2002, 22:56
Ovo je cista zajebancija. Da je kod nas, jos bi i covjek povejrovao. U Sloveniji policija se nesmije skrivat radare. Moraju biti na vidljivom mjestu, osim toga kod njih na radiu svaki dan tocno objavljuju gdje se nalaze radari i u koje vrijeme.

DKW_
01-11-2002, 12:20
Daj Seyzmo ako ti se da, reci mi kak se stavljaju fotke na Geocities i dal je džabe....
Da stavim svoju pilu....

206 WRC
02-11-2002, 11:42
Ja sam čuo da ovi radari šta ih 'seyzmo' pokazuje da su u Švicarskoj , a ne u sloveniji.

145slo
02-11-2002, 15:32
-dečki, neko se zajebava, živim u MB ali ovo još nisam ni vidio ni čuo
-na auto cestama su radari na odmaralištima ili benz. stanicama i to rijetko, veča mogučnost je da se ti zalijepi mobilni radar odozada
-čuvajte se bijelog golfa GTI., bijela i zelena vektra 2,6, bijeli mondeo 2,5, plavi pasat 2,8, zelena,plava i srebrna alfa 156 2,5 (IMAM I REGISTARSKE br.)
-u naseljima su česti klasični radari-bijeli golfovi i škoda pick up sa radarom na stalku-i tu su još plavi sa radar pištoljima

ozujsko
02-11-2002, 16:47
××××te ovi furaju aute kakve nasi ne budu jos 100 godina... frikovi

hehe, nasi policajci stede na gorivu pa zato furaju golfove sdi, a i jebga kaj je jedan mondeo 2.5 ili passat 2.8 za sdi-jca????

ali doci ce vrijeme i kad ce nasi dobiti mrcine. a za njih pojam mrcina znaci golf 1.6 sa 100 konja.

pozdrav :))

LaNciA
02-11-2002, 22:26
Kao sto je Sarajevo vec rekao zute su tablice a u Svicarskoj su tablice Bijele.Pa zar neznas to 206WCR. :smile08: :smile08: :smile08:

seyzmo
04-11-2002, 18:35
145slo...svaka cast, ali ja sam u Sloveniji svaki drugi-treci dan kada idem doma i OZBILJNO poznajem svaku cestu tamo. I vjeruj mi, u Mariboru je drugacije. DEFINITIVNO slike nisu izmisljene. Slike su PRAVE i kao sto sam vec rekao, slikane su u Brezicama (ako neko zna bar malo tamosnje ceste, objasnicu vam tocno gdje se nalazi ova kutija sa slike, koja je i jucer bila tamo)

Za Svicarsku ne znam.