PDA

Pogledaj cijelu verziju : Sdi bitrubo, da trubo pitanje



KING
30-10-2002, 22:11
Jelte, imam pitanje za "zakon" Na koju isusovu foru sam ja platio kaznu na parkiralištu gdje uredno parkiram već tri godine i koje je besplatno. HA ????
I sada bi vi htjeli prodavati fore tipa policajci prijatelju, građani surađuju sa policijom itd. VJERUJ MI NA RIJEČ NE ŽELIŠ BITI DROT SA KOJIM ĆU SLJEDEĆI PUT IMATI BILO KAKVOG POSLA, PA MAKAR INFORMATIVNI RAZGOVOR. Nećeš vjerovati kakav psihopata postaje osoba kada ga raz×××× bahata strana pravde. Ludak !!! :smile09:

alfa099
30-10-2002, 22:15
mislim da je "ravnotabanaš" na godišnjem...
A za kaj si dobio kaznu? Jel to kazna za parkiranje, policijska ili Zagrebparkingova?
Piši, brate, da se smijemo malo...

Cannon
01-11-2002, 11:27
Mi u firmi dobili smo kaznu za parkiranje u vlastitom dvorištu jer je vozač ostavio službeni auto kojim je "zaklonio" izlazak autu Javne bilježnice (ima pravo na jedno parkirno mjesto u dvorištu jer ima stan u susjednoj zgradi), koja je onda nazvala policiju,prometalo je došlo i naljepilo kaznu na naš auto. Povrh svega mjesta je bilo za proći, ali ženskoj nedovoljno, a nije htjela dopustiti nikome da joj ispelja auto van.
Vjerovatno je i kod tebe bilo nešto slično.

sdi biturbo
04-11-2002, 19:44
Ovo nije pitanje za mene! Između ostaloga, osim gnjeva, teško da si dao ikakve podatke o prekršaju!
Što piše na kazni?
I što vam je svima? "Nabrijali" ste se na "Zakon i red"!
Evo me opet nakod godišnjeg, iako imam manje vremena, zavirit ću tu i tamo na moj omiljeni forum. A vidim da će i neka "ilegalka" uskoro?
Kolovođe su Alfa××× i DKW, koloko sam se snašao.
Oprez momci, Zakon je budan!