PDA

Pogledaj cijelu verziju : Prodaja novog auta



Fresh
29-10-2002, 20:15
Znam da trenutno na jednoj temi vodim rat s nekim korisnicima foruma, pa se unaprijed ograđujem od njihovih napisa i poruka, iskreno se nadam se da ih neće biti.

Imam jedan problem.

Svi znate da vodim rat i sa svojim Ford Focusom starim dvije godine s kojim sam više na servisu nego u vožnji. Zanima me sljedeće. Kako uvjeriti potencijalnog kupca, jer već duže vrijeme razmišljam o prodaji, da je s autom sve u redu ali ja ga prodajem, tako, reda radi.

I meni bi bilo sumljivo kupovati auto star dvije godine sa pređenih 30 000 km, a da na njemu nema vidljivih oštećenja.

Girrari
29-10-2002, 20:23
Varijante:

1. Sjele su mi neke pare, pa bi htio kupiti nešto bolje i jače. Mislio sam si nekog Cuogara ili Pumu (jesam ×××××) jer sam fanatik za Fordove tak da sam ovog mazio i pazio... bla, bla...

2. Djete je na putu, pa bi mi trebao neki veći auto jer znate kak je to kad se ide na more, pa igračke, pa pelene... bla, bla...

3. Trebaju mi pare jer moram investirati u posao, pa sam si mislio kupiti neki manji polovni auto dok se posel ne uhoda. A baš mi je žao jer je auto fakat odličan...bla, bla...(pazi samo jer ti u ovoj varijanti može pokušati spustiti cijenu).



Ma možeš nastrati kaj god hoćeš.

600
29-10-2002, 23:24
Kako taj Girrari zna lagat, u pi*ku materinu :))

DKW
29-10-2002, 23:28
Bogami, Girrari je uspio u ovih par rečenica sažeti sve najbolje priče za prodaju. Ajm spičles...

Calibra Zender
29-10-2002, 23:31
Girrari, previše čitaš postove od VR6! :))

600
29-10-2002, 23:32
Sad barem znam tko bu prodavo moj auto ;)

seyzmo
30-10-2002, 10:33
:))