PDA

Pogledaj cijelu verziju : Zasto moderatori ne rade svoj posao?



psy 307/TS
28-10-2002, 23:58
NAPOMENA: ovo pitanje je za moderatore ne postavljam ga kao provokaciju ili bilo sto lose ali stvarno bi volio znati zasto moderatori dopustaju tako puno slobode da se pojavi poruka sa nickom srbin-cetnik ako se ne varan ili nesto slicno, mislim to je cista provokacija i meni je to iznimno neuodno vidjeti!!
Takoder se pitam zasto dopustaju toliko prepucavanja i vrlo teskih rijeci izmedu klinaca koji jos uvijek sanjaju o polaganju vozackog a kamoli da posjeduju automobil, ili ljudi koji su mentalno jos u toj dobi :) :smile11:
Jesam za slobodu izrazavanja ali neke stvari su...neprikladne
Zar ne?

Cannon
29-10-2002, 08:57
Trebalo bi uvesti mogućnost brisanja neinteresantnih postova, pa bi se dobila bolja i kvalitetnija preglednost pojedinih tema.

law
29-10-2002, 09:06
Siguran sam da nikome nije lijepo vidjeti takav nick, no ponavljam, OVO JE JAVNI FORUM, i u takve stvari se nećemo uplitati sve dok ne izlaze iz granica normale. Dakle svatko se može nazivati kako hoće. A vama preporučam da jednostavno ignorirate takve postove jer uvijek će se naći netko tko će na njih reagirati i nova ×××××× koja će ih postati. Kao drugo, ponovno ponavljam sudionicima foruma da se još malo strpe, jer kroz neko vrijeme (ne smijem vam reći točan datum) ovaj će forum doživjeti velike promjene i brojne inovacije.

Hvala na razumijevanju…

Calibra Zender
29-10-2002, 10:06
Law, već sam te pitao, jel bude i vizualnih promjena? Meni se sviđa sadašnji izgled i to po meni ne treba mijenjati.

psy307 / TS
29-10-2002, 23:50
Ok, hvala! Ponavljam znam da je form javan i da svatko ima pravo iznesti svoje misljenje, samo sam htio podsjetiti da su neke stvari cista provokacija, naime takvi ni ne dolaze zbog tema i rasprava nego da bi provocirali.
Jos jednom se ispricavam sto sam zapoceo ovakvu temu, nadam se da ce rekonstrukcija biti uspjesna i da ce forum postati JOS uspjesniji.
Hvala