PDA

Pogledaj cijelu verziju : Crtate li aute u slobodno vrijeme?



Lancer
27-10-2002, 22:53
..pa eto niš posebno, mislio sam ako se neko tu i tamo bavi pomalo amaterskim autodizajnom, da razmijenimo crteže, iskustva i ostale zanimljive podatke u svezi glede istoga...eto..dalje čemo vidjeti :)) :smile07:

Puntolino_
27-10-2002, 23:07
Ja crtkam dok razgovaram na telefon. Uvjek nešto neartikulirano jer takav i auto imam.
I crtam tragove na asfaltu kad krećem... :)) :smile10:

M1
27-10-2002, 23:23
Nekad....zadnji put nakon dugo vremena nacrtao sam auto prije kojih 2 tjedna...De Tomaso sa centralno smjestenim motorom :))

Girrari
27-10-2002, 23:25
Ja dizajniram aute za Need for speed IV. Inaće ne crtam ništa jer me "talent" ××××.

http://site.nfscars.com/nfs4shots/f360f1.jpg

Girrari
27-10-2002, 23:27
Porca l'oca!

Onda ovako :URL=http://site.nfscars.com/car.php?ID=1690:Moja Modena:/URL:

dotcom
27-10-2002, 23:32
Puntolino, ti crtas tragove po asfaltu?
Nesto ne vjerujem.
Mozda po snjegu uspijes, al po asfaltu... :smile11:

Puntolino_
27-10-2002, 23:37
Ljudi koji me znaju kažu da bi ja uspio šlajdrati i s autom bez kotaća...
Al to je duga prića a i ti me oćito ne poznaš

Cannon
28-10-2002, 00:04
/
__/________
( )
_________( __()_______ )_______
( PSK)__
( __ __ )__
(____(::)_______________(::)_____)

golf 16, servo isključivo na osobnu odgovornost, šiber "slavko" (teslin ili emanuelni) boja "dalton", 45.24 HP, putno računalo omnibook HP 4500XE,
serijska oprema:
POLITIK PAKET-HDZ,SDP,HNS,HSP,HCHSP,KKK
BIZNIS PAKET-diners,american,vatikan

Limited produktion.

Mazdohist
13-11-2002, 09:02
Crtam automobile od kad znam za sebe. Sada saljem radove na Peugeotov natjecaj auto-designa. Razmjenjivati crteze necu jer vjerovali ili ne, ideje ti ukradu samo tako. Znam da imam talenta za auto-design (to mi je u biti i san raditi), nacrtao sam prednji dio Audija TT dvije godine negoli je on predstavljen. Cuvam za sebe, zasticujem radove i tu i tamo posaljem, u glavnom Francuzima jer su oni najotvoreniji mladim talentima.

Fresh
13-11-2002, 10:57
Jedan crtež mi je objavljen u Auto klubu '91 ili '92, kad je išla ona nagradna igra za mlade dizajnere.

Kreacija je bila slična današnjem Smartu (otvoreni sa prečkom umjesto vratiju).

Dr. Strangelove
13-11-2002, 15:46
ja ne crtam... ali izrezujem likove iz papira.. jel se to broji?

Black Knight_
13-11-2002, 16:29
Kad sam bio mali sam crto svasta ali ne mogu nac nista, sve mi je stara pobacala valjda. Sve sto sam naso je ovo:

http://www.vipdata.hr/BK/jos1.jpe

http://www.vipdata.hr/BK/jos3.jpe

Tak mi je sad zao, fakat sam dobrih pila nacrto :( :( :(

mytbyte
13-11-2002, 16:46
E, Bleki,

i toga SF-a sam se ja nacrtao, samo je sve ili bačeno ili kod stare na tavanu, ma tko će to ići iskopavati...doduše, moje radove na SF-temu možeš vidjeti u jingleovima za Modul 8...hmmm, aute sam u zadnje vrijeme samo kompjuterski obrađivao (nova špica Auto Magazina, HRT), nešto ponekad i nacrtam al usput, onak na WC-u... :)) frend i ja smo se u osnovnjaku natjecali tko će nacrtati najniži iskoristivi produkcijski auto...

Lanser
13-11-2002, 20:37
..Mazphistu jedan..obično ne vjerujem ljudima koji se toliko hvale, ali ne kažem ništa, ajde pošalji nešto, barem neki zaštićeni(jer si izjavio da si neke zaštitio) pa da vidimo..ovako je sve to luk i voda..ja, ja ,ja..ajde ja!



Đirari...svaka čast..ajde mi kaže u kom to programu rišeš i kako se i ja mogu prijavit za to risanje i jel plaćaju...hvalja :))

Puntolino_
13-11-2002, 21:48
Black, jel ti fali mali dio sječanja kao da...
Čega se još sječaš? Jake svjetlosti koja ti se približavala i onda te je podigla neka čudna svjetlost? Da nemaš kakav ćips u vratu?
Il su te oteli vanzemaljci ili si od malih nogu na žiži :)

neutrino
14-11-2002, 14:14
ej black, ××××× mu mater,ako sam se ovome(2 skici pogotovo) od tebe nadao!
zaista imaš crtu za to.mjenjam moje skromno mišljenje o tebi za 101%!!!
još jednom fantastično,pa čak i ako si imao predložak za to..
inače space shipovi su mi opsesija :smile10: prvi crtež kao da je izletio iz quarentinea2 ;)

Black Knight_
14-11-2002, 14:40
ma crto sam te skice za jednu igricu sto sam radio. skice sam crto pa ih je onda moj frend trebo u 3d studiu nacrtat pa onda renderirat za igricu, ali je on bio prelijen, tek je nesto zapoceo bio i ja sam na kraju odusto od igrice, oteglo se pa mi nestalo volje.

Brock
14-11-2002, 15:38
Ja fakat nemam dara za crtanje, al' se sjetih umjetničkih djela koja su nastajala od 1991 do 1995 g., na školskoj klupi u zadnjem redu (a gdje drugdje) mog razreda. Na repertoaru su bili nabrijani Žojčeki i Alfe. Autor je frend koji se sad naganja na Street Race-u u Corvetti. Malo više sreće i konja, stari moj! Bumo mi sredili onu Cobru, jel' tak? :))