PDA

Pogledaj cijelu verziju : šaranje ključevima po tuđim autima



LoLa
26-10-2002, 15:55
Jeste li ikad to napravili i ako niste što mislite zašto to neki ljudi rade.

Puntolino_
26-10-2002, 17:54
Kaj drugima?! Sam sebi sam to napravio stotinu puta! Uvjek fulam prokletu bravicu na vratima i ostane mi tockica, ponekad i postrugnem po vratima slućajno. A kaj ćeš...
:))

me
26-10-2002, 18:32
lik je ispred mene prosao kljucem po cijeloj strani jednog njemacnog m. c amg. ako to radis samo iz zavisti onda stvarno nemam rijeci. zato i jesmo tamo gdje smo.

307
26-10-2002, 19:39
Takve bi trebalo kažnjavati po šerijatskom zakonu. Nešto u stilu lomljenja obje ruke na više mjesta u javnosti. Milsim na one koji šaraju po tuđim autima.
:smile07:

Dom-Dom
26-10-2002, 20:18
Slažem se!!!!!

Hi
26-10-2002, 20:24
E, Puntolino, ugradi ti sebi daljinsko-centralno, pa ga neces vise grebat...

Girrari
26-10-2002, 20:55
Ma najgroznije je to kaj su meni u dva navrata izgrebali auto s ključem. A najgore je to da je riječ o Puntu. Koja to kreatura mora biti da ide šarati ključevima po autu kao što je Punto. Možda je to zato kaj je auto uvijek čist, pa mami poglede, ali fakat nije mi jasno. Na sreću obije su šare sanirane. Sreća u nesreći je to kaj su mi vrata na kojima je bio zgreban bila malo ulupljena, pa kad sam ga furao na popravak, limar ih je ionako morao polakirati. Ovu drugu štraftu sam sam sanirao s bojom koju sam kupil u Lopovcommercu.
Usrano je to kaj je glupo ići lakirati cijeli dio auta samo zbog štrafte, a opet ona tako bode u oći...

Ovo sa šerijatskim zakonom bi bilo idealno riješenje. Možda čak i odsjecanje ruke ne bi bilo loše! :))

okac
26-10-2002, 21:01
trebalo bi ih kazniti tako da plate kompletno farbanje auta te jednako toliku globu

king
26-10-2002, 21:33
tako ti je to u voljenoj METROPOLI, previše debila prema postotku stanovništva.... ;)

Lancer
26-10-2002, 21:42
..da ja vidim tipa kako mi je zagrebao po automobilu, a recimo uopće me ne poznaje postupio bih ovako:

1. bok stari..hahha kaj si ga ogrebao...ma i ja bi ga koja seljačina, a i auto mu je ružan...××××te čekam frenda nema ga već pola čuke...idemo na pivu ak si za..

2. poslije tri četiri, pet piva...pozovem ga doma jel doma kao imam još cuge, a i sestra mi je kao slobodna sa frendicama....

3. Napijem ga kao batinu, sestre nema a mi ju čekamo, jer je izgleda otišla s curama po cugu...

4. Kad vidim da je koma i da mu se spava, zavežem ga za stolicu...čvrsto...a stolicu za radijator...

5. probudim ga hladnim mlazom kante vode koju mu prasnem u facu, objasnim mu da je automobil moj i da sam blago rečeno ljut na njega...

6. uzmem fini šmirgl papir 005, i fino ga šmirglam dok ne nestane..naravno usta su mu zaselotejpirana da ne viče...možda je malo duži postupak i traje par dana dok ne izšmirglam i najmanje njegove komadiće u prah, ali je dovoljno bolno i poslije se lagano počisti običnom truleksicom za suđe...

...ali nije da mi smeta...nek samo grebu...

HYD
26-10-2002, 22:04
... dobra ti je ova slajf-shema...

me.
26-10-2002, 22:08
ja šaram - jedan me ulovio na djelu pa naguzio od onda ne šaram :smile08:

R32
26-10-2002, 22:09
To se naziva: "Balkanska umjetnost".

feldwebel
27-10-2002, 00:00
neki idot u Puntu (mjesto na Krku jeli) zgrebo nas tipo. pretpostavljam da smo se parkirali na krivo mjesto (jeli, ispred (nase) kuće). povuko je majmun cijelu crtu po boku mjestimice skroz do bijele boje (cink?), a na dva mjesta i po staklu (bocno, okomite crte). sto bi napravio covjeku? naravno, nek plati, a volio bi mu s oštrim nozem (imam takav) PROBUŠIT lim na autu i staklo. :smile09:
fakat sam bio iznerviran, mislim, auto prodajemo, star je, ali bože moj, to ko da je napravio štetu na fasadi, pitanje principa.

R32
27-10-2002, 00:31
Svaka cast feldwebel.
Ono s (zagradama) je posebno cool.

Fresh
27-10-2002, 11:33
Ja sam jednog tipa zagrebao po haubi iz jednostavnog razloga.
Gospodinu se nije dalo tražiti u centru grada parking pa je našao rupu gdje bi možda stala peglica. Onda se lijepo popeo prednjim kotačima na nogostup i stao ukoso tako da je od prednjeg dijela auta do kuće bilo možda 20 cm. Pa sad ti koji pješačiš imaš izbor ili ćeš preskakti preko njegove haube ili ćeš izaći na cestu da ga zaobiđeš.

A sve vas koji bi od grebača auta napravili vreću za udaranje, volio bi vidjeti jednog dana kako šetate gradom gurajući dijete u kolicima i svako malo izlazite na cestu da bi zaobišli gospodu koja parkira tamo gdje im nije mjesto.

Drugim rječima nikad nisam, niti ću nekome zagrebati auto iz zavisti, ali ću zato napraviti kompletno ''umjetničko djelo'' po onom dijelu auta koje je parkirano tamo gdje mu nije mjesto.

Girrari
27-10-2002, 12:25
Kaj ti nije lakše pozvati pauka. Nekom tko ima razvaljenu peglicu je tak svejedno jedna štrafta više ili manje. Ako ga pak odere pauk i naplati mu kaznu i ležarinu, to će mu itekako znaćiti.
Onom tko se negdje glupo na×××× najradije ispustim gume; to mu je dovoljna kazna.

KAM&
27-10-2002, 13:12
Fresh ne budi seljo, pričekaj čovjeka pa mu verbalni ili fizički pokaži da je krivo parkiro a ne grebat po autu.Eventualno ispusti gumu. Nije velik trošak al če ga dobrano naživcirat.Nema veze jel je zbog zavisti ili neznam čega auto se ne dira.Ja stvarno neznam šta bi bio u stanju napravit da vidim da mi neko grebe auto pogotovo ako nije imao nikakav razlog.Ono šmirglanje mi se čini kao dobra ideja.

Calibra Zender
27-10-2002, 14:10
Pa kaj je vama? Koji ste vi to mulci da radi bilo čega dirate tuđe aute?
:smile09:

Imovina je svetinja! Ni diram ničiji auto i isto očekujem od ostalih. A da ulovim nekog tko mi šara po autu...nadam se da bi se uspio savladati jer inače ne bi bilo dobro. Treba pozvati murjake i prijavit tipa pa nek snosi troškove. Bolje nego da me kasnije tuži za nanošenje teških tjelesnih ozljeda.

Girrari
27-10-2002, 17:14
Čuj Calibra, situacije znaju dići tlak.

Sjećam se kada još nisu bili napravljeni cesta i parkiralište iza moje kuće. Kako živim tik do Jaruna, za svaku ××××nu manifestaciju ("Dan Državnosti" etc.) hrpetina autiju parkirana ispred kuće. I sad si zamisli kada ti se netko na×××× ispred garažne rampe, a ti moraš ići nekud s autom. Zoveš muriju, oni vele da bu pauk došao, a nakon 3 sata od pauka ni traga. Onako ozlojađen najradije bi mu zpalio auto. Zato lijepo ispustim gume, pa nek si misli. Zamisli samo da sam trebao nekog voziti u bolnicu. :smile09:
Jednom mi je čak neki takav ××××× zvonio ako mu imam pumpu za posudit. Pa kako ga nije sram???


No ispustit gume je jedno, a izgrepst auto nešto sasvim drugo. Zato se ne slažem sa Freshom.

KAM&
27-10-2002, 18:49
Girrari pa mi smo susjedi ja sam isto na jarunu tak da kužim probleme koje si imao s parkiranim autima ,fakat ih je bilo svuda.

Fresh
27-10-2002, 18:54
I koja je poanta spustit gumu, jedina šteta po vlasnika auta je malo utrošiti napora i gumu ponovo napumpat.

Ovako kad mu zagrebeš auto, drugi put će si razmislit gdje će parkirat, ako ima mozga.

A s druge strane puno neprimjetnije ću mu zgrebat lak u dužini od 10-tak cm, nego se saginjat pored auta i čekati da mu se spusti guma.

Sad kad čujem druga razmišljanja ispada da sam neki ''frik'' koji okolo hoda i grebe krivo parkirane aute.
Ima i drugih načina slatke osvete. Ne znam jel se netko od Vas pokušao s biciklom probijati kroz grad, nema većeg gušta nego se profurat pored opet ponavljam krivo parkiranog auta, pa mu razvalit retrovizor ili se ''slučajno'' svom težinom naslonit na auto. :))

Fresh
27-10-2002, 19:11
Sad će ispast da je Fresh seljačina, balkanac, primitivac...

Možda trenutak poslije kad napravim prije navedeno to i sam pomislim, ali me živcira to da ja parkiram auto u polupraznim javnim garažama i plaćam po 6 ili 7 kn po satu, ili parkiram pa onda pješačim 15 minuta do odredišta, dok se drugi parkiraju gdje im se svidi, pa makar to bilo i nasred pješačke staze. Ako je takav ''××××er'' što jednostavno ne osatvi auto na sred zelenog vala, pa da onda vidim šta će mu se dogoditi.
Jasno mi je da netko treba nešto na brzinu obavit, pa stane na dvije minute, i parkira bilo gdje, ali onda neka bar ostavi upaljena četri žmigavca.

me
27-10-2002, 19:18
ma ne da ce ispasti, nego jesi.
nema mi goreg nego kada vidim ogrebotine na blatobranima ili vratima, to je obicno posljedica nepaznje, ali me izzivcira, a kad to netko napravi namjerno...pa jos iz zavisti....
kuzim to s kolicima, ali isprazni onda gume, ali ocito su takve stvari tebi u krvi (odvaljivanje retvrovizora biciklom). ponavljam, zato i jesmo tamo gdje jesmo.

Kyro
27-10-2002, 19:20
Ja se nisam nikada u zivotu parkirao tako da nekoga zagradim ili da nemogu pjesaci proci itd.
ali ipak su mi krvnicki ogrebali najprije moju stranu a zatim i suprotnu i to cijelom duzinom.
Da stvar bude najbolja auto je crne boje i pocincan.
To je uzas kako to sad izgleda.
U medjuvremenu izmedju dva grebanja maznuli su mi brisac.
Sve to skupa je bilo na sluzbenom parkiralistu.
Sa nikim nisam u svadji dakle to je cista objest ti su ljudi fakat cisti psihijatriski slucaji i zasto toga nema vani. Tocno bi nad tim ××××××ma trebalo primjeniti šerijatski zakon.
Gledao sam takodjer dok je jedna dama !!
grebala šarafcigerom po jednom puntu samo zato jer se covjek malo blize parkirao, pa je ona malo teze izasla van. Uzas jedan. Ooooj Balkane.....

Calibra Zender
27-10-2002, 20:11
Girrari, slažem se s tim da je katastrofa kad ti netko zatvori dvorište, ali sve kaj možeš napraviti je nazvati pauka i gotovo. Sve preko toga ne prolazi. Jednostavno nemaš pravo dirati u tuđu imovinu. Pa makar samo gume spustio.
Ali mi je dobra fora s likom koji je tražio pumpu. :))

Fresh, ti si tipična sirovina koja bude prije ili kasnije prošla kroz šake gnjevnog vlasnika oštećenog automobila. Jednom ćeš sigurno ogrebsti auto čiji vlasnik će to primjetiti. Nadam se da ćeš me se sjetiti kad budeš vlastite zube držao u šaci! :)) Možda te i netko s foruma dohvati kako mu uništavaš auto pa nam to ovdje i saopći. Baš bi bilo guba! :)) Da se meni tak s biciklom profuraš i slomiš retrovizor, ganjao bi te s autom, pregazio te i zatim se vratio u rikverc i startao ti na glavi tako da bi ti preko čela pisalo Eagle F1 tek toliko da vidiš kak je to kad se uzme zakon u ruke! :))
Sad bi Fresh bio i sudac i porota i krvnik nekom bezobraznom vozaču bez osnovne kulture i uništavao mu auto jer su prekršene sve norme njegovog šerijatskog zakona.

Lancer
27-10-2002, 22:16
...Fresh..očito si mislio da ćeš postati heroj ili nešto drugo, uništavajući ljudima imovinu, jel tebi jednostavno smeta, pa što da ti netko sa automobilom slučajno zagradi izlaz iz zgrade, pa ti bi mu sa šarafcigerom i čekićem porazbijao automobil, a kasnije bi saznao da je čovjeku žena javila da se porađa i da hitno dođe po nju...na kraju ju nebi mogao taj čovjek odvest u svom autu jer si mu ga ti razbio...žena bi rodila od muke u haustoru, a ti bi sa zbunjenom facom pobro takve batine kakve nikad nisi....
Okani se za sva vremena uzimanja pravde u svoje ruke...

Girrari
27-10-2002, 22:59
Ma Calibra, ovo s paukom dosta često funkcionira samo u teoriji. Kada ti se netko na×××× ispred garaže, a pauka nema 3 sata ni za lijek, poludiš! Auto ne možeš odgurati jer je dignuta ručna i mjenjač je u brzini. Možeš samo sjesti i plakati. Onda proradi ona sitna zloba i kažeš sam sebi "Pa ako me ovaj za×××× da se ne mogu maknuti van, onda ću bar ja njega malo zaposliti". I tako mu ispustiš gume. A fora je kaj sam od stare kapice za ventil od bicikla napravio kapicu koja ispušta gumu. Tako ih samo pošarafim po autu i čekam da obave posao. U takvim stvarima se ponašam ko ××××ni Grunf. Njemu nikakva šteta, a meni bar malo satisfakcije jer se sad on živcira bar upola kao što sam se ja prije 4 1/2 sata.

A onaj s pumpom je bio legendaran. Nisam znao da li da prasnem u smjeh ili da ga prasnem pumpom po glavi!?


KAM& koja si ulica? Vidim da nas ima puno "suseda" ovdje na forumu. Jebate vrag, pa pola foruma je s Jaruna i okolice (prvenstveno mislim na Špansko).

600
27-10-2002, 23:02
Jarun zakon! :))

Girrari
27-10-2002, 23:05
:))

Puntolino_
27-10-2002, 23:12
SESVETE GRAD!!! :smile07:

GTI FOREVER
28-10-2002, 08:05
Slazem se sa calibrom donekle,mada i girari ima pravo.
On je te zatvorio, nazivcirao i sad kao on treba da bude pusten bez ikakve kazne.

Ali uzeti kljuc i napraviti trajno ostecenje na autu to je vec vandalizam.
Ja da sam primjetio doticnu da mi sara po autu tako bih je namlatio (bez obzira sto je zensko) da bi to vjerovatno islo teze tjelesne sa trajnim posljedicama.
Majku mu ja radim, 30% mjesecno od toga ide u taj auto i sad mi neko treba srat po mom radu.O ljubavi prema autu necu da pricam.
Joooj ako koga uhvatim dobija invalidsku naljepnicu 100%!

Pa nek onda sara!!!!!
:smile09: :smile09: :smile09: :smile09: :smile09: :smile09: :smile09: :smile09: :smile09: :smile09:

2.0i turbo ne radi .
28-10-2002, 08:28
Meni su ga samo 3 puta i 1 sa petardama, svaki puta bio lakirani.
Mjesto radnje VARAZDIN, Zrinskih i Frankopana 11( JUREK ) :smile09: :smile09:

Fresh
28-10-2002, 08:54
Lancer prije nego što izvališ svoj komentar pročitaj prethodne postove.

Napisao sam ako si u žurbi upali 4 žmigavca i svi će znat da ćeš se uskoro maknuti i nema problema.

A koliko vidim vi ste ti koji bi ljudima spuštali gume, pa me onda baš zanima kako će tvoj izmišljeni tip odvesti ženu u rađaonu. Da li će lakše krenuti sa spuštenim gumama ili sa zagrebanim autom. :smile11:

Netko je spomenuo da bi me naganjao s autom. Nema beda stari, jedan je pokušao i nije uspio. Ti se stari u autu moraš dobro namučiti da bi me stigao, a tu opet postoji jedan ali, ja ću tvoju facu i tablicu zapamtit, ali ti mene ispod kacige i naoćala nečeš. :)) :))

Calibra Zender
28-10-2002, 10:32
Ajmo sad svi kad vidimo biciklista s naočalama i kacigom odmah mu opaliti preventivnu šamarčinu. I ako tip ostane zbunjen onda mu se ispričamo jer očito nije riječ o Freshu. A ako mu na licu vidiš da nije iznenađen onda mu raspali još jednu za sve aute koje je oštetio jer je jasno tko se krije iza naočala i kacige. :))

Fresh, prekidač za sva 4 žmigavca nije magičan i ako je parking negdje zabranjen onda ti žmigavci ništa ne znače. I to kaj je netko stao gdje tebi smeta ne daje ti za pravo da mu oštetiš auto. Isto tako meni tvoje uništavanje auta ne daje za pravo da tebe fizički uništim. Ali pošto si ti uzeo pravdu u svoje ruke tako će se prije ili kasnije naći netko tko će biti brži od onog prošlog lika koji te nije uspio uhvatiti i ubit će boga u tebi za sva tvoja bivša i buduća nedjela! :smile10:

Fresh
28-10-2002, 14:17
ooooo tresu mi se gaće :smile10: :smile10:

Najbolje su mi spike ''zato jesmo tu gdje jesmo''.

Ako tebe zadovoljava čekat pauka ili vlasnika pa se onda s njim obračunavat zašto je a zašto nije, ok tvoj izbor.
Očito u životu nemaš pametnijeg posla nego na taj način provodit vrijeme, pa poslije uz kavicu sa frendovima pričati bablje spike tipa ''joj znaš kaj mi se danas desilo...'' :smile08:

tour de france
28-10-2002, 18:06
Calibra stender vjerojatno nije u stanju voziti nista na dva kotaca pa bi on njih kao samarao.Bedak!

Alfa 147 1.6 - 105KS
28-10-2002, 18:25
Mislio sam da se vise necu javljati na forum jer sam uvidio da "ljudskoj" gluposti nema kraja, ali ljudski je i pogrijesiti jer ipak imam i ja prag tolerancije za apsorpciju odredjene kolicine nas(t)ranog teksta.
Nisam mogao ne reagirati na FRESH-oliku glupost, bezobrastinu, i aroganciju.
Mislim Fresh, a vjerujem da bi tako misljenje podijelili mnogi psihoanaliticari diljem svijeta, neovisno o kulturi zivljenja, stupnju razvijenosti kao i vjerskoj pripadnoscu, da se kod tebe radi o jednoj sociopatiji tj. "Border-line" sindromu, odnosno jednom shizoidnom poremecaju licnosti koji ne razumije ili jednostavno ne umije i ne zna da na vanjski podrazaj koji dovede njegovu osobu u tzv. pobudjeno stanje, odreagira kao normalno ljudsko bice, nego poput kisne gliste, bez imalo svijesti i logicnog razmisljanja, reagira s najnizim stupom zivcanog sustava, tj. refleksno.
Ali, ne moras biti zabrinut zbog svega toga,jer ti pripadas onoj podvrsti ljudskog roda,beskicmenjacima, koji se nisu u stanju suociti, nego uciniti psinu pa podviti rep i pobjeci, pa se i ne moras bojati nekog tjelesnog sukoba.
Za kraj ucini svima nama uslugu i prestani zastranjivati forum svojim izjavama.
Pozdrav !

jok
28-10-2002, 18:48
ma ×××ך idiota kada tada će dobiti po pički jadna mu majka blesava :smile09:

alfist_zg
28-10-2002, 19:07
joooj skoro mi je zao sad nesto reci protiv Frešića kad ste ga svi spljuvali, ali covjece sta je tebi ???

p akoje su to spike?
pa jos razumijem da je problem s kolicima , ali cak i onda pa sta si ti prometni policajac pa da gledas ko se kako parkira i zasto i da li je isao na 2 minute ili na pet i prema tome odredujes da li ces mu "samo "ispustiti gume ili zagrebati s kljucem ili razbiti retrovizor??

i sta je najbolje , ma cak i da imas pravo ponekad (ali svejedno je to nedopustivo dirati neciji auto) , pa sta mislis da si jako napakostio nekom sta si mu izgrebo auto ?? pa mozda je auto od neke firme ili mozda ga boli ××××× , mozda neko ni ne primjeti to.

ma to su mi spike za malu djecu "joj sad cu mu ja zgrebat , pa ce si on razmisliti drugi puta"!!!
ajme primitive!
ajme sugavog balkanskog mentaliteta!

drzi se frešiću , nadam se da ti nece neki takav slican balkanac koji se parkiro na dulje od dve minute a da nije ukljucio zmigavce ili sta vec ti smatras prikladnim nabiti kalibar 7,65 u usta kad te ulovi.

ico
28-10-2002, 19:46
da vidim supka kak mi grebe auto bez razmisljanja bi mu povecao koncentraciju olova u krvi ....
auto se ne dira! :smile09: :smile09: :smile09:

KAM&
28-10-2002, 20:27
Girrari ja sam ti u Hinka Wurtha ,××××n naziv za ulicu ko god me pita pet puta mu moram objašnjavat a ti?

me
28-10-2002, 20:36
to sto su ti "najbolje" skike "zato i jesmo tamo gdje jesmo" samo potvrduje tvoj brdanski mentalitet. Nemoj se polomiti dok se sa velebita, iz svoje brvnare, spustas na bicikli.

600
28-10-2002, 20:46
KAM&

Koliko godina imaš?

KAM&
28-10-2002, 20:49
Jao kolko pitanja a zašto da nebi možda samnom na spoj?

Lancer
28-10-2002, 22:18
...Alfa 147.....odavno nisam pročitao tako zanimljiv, elementarno bogat, produhovljen i prije svega poučan tekst...hahaha prva liga...nadam se da je shvatio da na forumu u kojem se svatko hvali i ponosi svojim automobilom (mada su neki modeli totalno u banani)nema mjesta za one koji te iste automobile uništavaju na ulici....

FRESHČIĆ
28-10-2002, 22:25
....ako može hteo bi da platim
da se samo malo tamo vratim
nije red da grebem automobile
...mogli bi mi lobanju rascepat....

ajde uzdravlje
:smile06:

Alfa 147 1.6 - 105KS
28-10-2002, 22:31
Hvala Lancer ! Nadam se samo da je poruku procitao i " Nezreli "

Girrari
28-10-2002, 22:46
Ja sam Poljana Z. Mikine. Ova tvoja ulica je kod H. Sokola negdje?

"600" pita zato kaj poznamo dosta ljudi od tamo (još iz osnovnjaka), pa bi se možda moglo zalomiti da se znamo od prije.

Fresh
29-10-2002, 09:33
Da krenemo od mog zadnjeg posta:

Alfa 147 1.6 105 KS: Od kud si samo izvukao one nebuloze o Boreder - line sindromu. Htio si pokzati koliko ima pameti u toj tvojoj glavici. Ako je to jedini razlog onda dobro - uživaj i dalje u proučavanju takvih nebuloza, a promet i sve vezano uz njega ostavi na miru, jer očito je da o tome blage veze nemaš.

alfist - zg: ''što si ti prometni policajac, dao bi ti ja kalibar 7,65 u usta'' - nije vrijedno spomena. :o

ico - ''auto se ne dira'' - a kad ti ga digne pauk, onda ideš na Policiju ubit boga u onome tko ti ga je odnjeo.

me - ''brdanski mentalitet, spuštanje na biciklu s velebita'' - Vidi se sinko da u životu nisi sjeo na bicikl, onda nemoj srat o onome o čemu ne znaš.

I sad za kraj jedno jednostavno pitanje na koje tražim jednostavan odgovor (ne želim odgovor tipa Alfe 147...)

Ako ja nemam pravo uzimati zakon u svoje ruke i gospodi nanijeti materijalnu štetu na autu, tko dotičnoj gospodi daje za pravo parkirati svog limenog ljubimca gdje se njemu svidi.

Zašto nitko ne parkira auto na tramvajskoj pruzi. Iz jednostavnog razloga. Lakše i bezbolnije je zajebat pješaka ili biciklistu nego tramvajca.

Pa šta se čeka ljudi ima toliko praznih parkirnih mjesta na žutim trakama za tramvaje i autobuse.

307
29-10-2002, 09:54
Što ga ovaj Fresh lupeta mamu mu... Pa tko si ti svemogući Bog da možeš grebat aute kad se tebi digne. To je tuđe vlasništvo i ti ga ne smiješ dirat bez odobrenja vlasnika i točka. Ako se netko parkira tamo gdje ne smije za to postoje službe koje će se o tome pobrinuti. Baš me zanima da li ćeš nastaviti grebati kad te jednom vlasnik auta dobro izdeveta.
:smile09:

Calibra Zender
29-10-2002, 09:58
Fresh, ti malo krivo shvaćaš stvari. Ja (a vjeroojatno i ostali) ne zagovaram i ne opravdavam parkiranje po pješačkim ili biciklističim stazama, na samom ulazu u dvorište...ali ti nemaš nikakvo pravo uništavat tuđu imovinu jer je tebi tako parkiran auto trn u oku. Takve aute odnose pauci ili eventualno dobiju kaznu na šajbi. Ima i sretnijih koji uspiju zbrisati bez ikakve kazne. Ali to s tobom nema veze jer ti nemaš apsolutno nikakvo pravo ogrebati auto ili slomiti retrovizor bez obzira na bezobraznost i nekulturu vlasnika koji je napravio neki prekršaj.

Fresh, imaš ti uopće auto? Jesi vlasanik kakvog prometala osim bicikla? Da jesi onda bi razumio o čemu ti pričam. A ako imaš auto onda imam osjećaj da si se prepoznao u onom tekstu u Auto klubu koji govori o divljaštvu za volanom. Jer ako si spreman uništiti auto jer je krivo parkiran onda si fakat spreman na sve. Pa kaj bi ti tek napravio da ti netko oduzme prednost, ubaci se ispred bez žmigavca? Ti bi valjda totalno pukao i naganjao ga po cijelom gradu samo da se upustiš u kakav fizički obračun.

Fresh
29-10-2002, 09:58
Vidim kako te službe djeluju. Prošetaj mi po jednoj ulici u gradu, zapikiraj se za krivo parkiranog kretena i štopaj vrijeme kad će ga odgovorna služba maknuti. Nikad, maknut će ga vlasnik vozila kad obavi svoje.

Ne nisam Bog da okolo šaram po autima, a jesu li oni Bogovi da parkiraju gdje im se svidi.

Fresh
29-10-2002, 10:27
Sjećam se i ja tog članka u Auto Klubu.
Tamo su vozače podijelili u tri kategorije. Prva su tolerantni vozači koje ne stvaraju probleme ni sebi ni drugima. Druga skupina su divljaci na cesti. Treća skupina su oni prvi koje povremeno uhvati žuta minuta - e za tu skupinu se ja javno opredjeljujem.

Točno Calibra, par puta sam se nateravo sa tipom koji mi je oduzeo prednost, ali kad sam ga stigao, ako sam ga stigao, nisam išao mijenjati fizički izgled njemu ili autu, nego sam ja njemu oduzeo prednost na način kao je on to meni učinio.

Kako me uhvati žuta minuta za volanom tako me uhvati i kad sam pješak. U svojih 28 godina zagrebao sam 1 (jedan) auto, odvalio retrovizora 0 (nula), zakrenuo ih nekoliko (na novijim autima bi mi trebao pajser da odvalim retrovizor).

Sve ovo govorim da malo smanjim tenzije, ako još ima vremena za to.

A svima Vama bih predložio da se probaju ''prošetati'' Ilicom od Trga Francuske Republike do Črnomerca, pa mi onda javite o koliko ste auta zapeli i koliko ste puta izašli na prugu da zaobiđete parkiranog.

Black Knight_
29-10-2002, 14:03
Jos mi nitko nije iskljucario auto sto je stvarno cudo jer znate sta vozim i sta sam vozio. Mogu reci da kad sam u centru se gotovo iskljucivo ilegalno parkiravam ali na mjesta gdje ne smetam nikome. Imam par omiljenih :) Jos nisam dobio ni jednu kaznu ili bilo sta :)

alfist_zg odlog.
29-10-2002, 14:26
ali fresh,pa di ti taj moj citat izvukao?
moja poruka je bila upravo suprotna.procitaj moj post jos jednom.

Bilo bi bolje kad bi ulozio svoju energiju u nesto konstruktivno i lijepo a ne da smisljas kako da napakostis drugim ljudima.
pozdrav! :)

Fresh
29-10-2002, 14:56
Evo našao sam malo vremena i pročitao sve postove od početka. Točno Alfa_zg promaklo mi je ono ''neće'' kod spominjanja kalibra.

Čitajući to sve ispada da ste vi svi ljudi jako dobrih i jakih živaca, sve dobričina do dobričine, kulturno vozite, ne smetaju vas tuđe greške, pazite gdje i kako parkirate, ni mrava nebi zgazili. Jeli sve baš tako lijepo malo mi je sumljivo, ali ako vi tako kažete - nemam razloga da vam ne vjerujem. :)

Calibra Zender
29-10-2002, 14:59
Kako da ne! Ja isto spadam među one kojima živac ponekad pukne. Ali mi ne pada na pamet nekome auto uništavati ili nekoga prebiti radi krivo parkiranog auta ili radi ubacivanja bez žmigavca. I jako me živciraju tuđe greške, ali se trudim kontrolirati.

KAM&
29-10-2002, 15:00
Girrari i 600- da to je kod hr.sokola išao sam u bartol pretpostavljam i vi 80 godište sam ovu tvoju ulicu nemrem skužit ,je to negdje kod crvenog križa.

Girrari
29-10-2002, 15:08
Ne, mi smo '81 odnosno '82 godište. Ova naša ulica su ti one kućice u nizu, zadnji niz do Jaruna (kada ideš na onaj ulaz s Hrgovića, pa skreneš prije ulaza lijevo u "Jarunsku").
Inaće, Bartol Kašić, generacija Čumbreka, Kosa, Jakubina... to je ekipa iz tvog kvarta, mislim; samo kaj smo mi bili 1. škola.

KAM&
29-10-2002, 15:21
da da sad znam di ste otprilike da čumbreka i kosa znam onak ma koda i neznam napucavali smo loptu dok smo bili klinci sad samo proleti kroz kvart sa autom tak da više nikok naznam hebiga.

Black Knight_
29-10-2002, 15:34
Ja recimo nikad nisam potrubio nikom.

KAM&
29-10-2002, 16:18
Opet mi pol slova fali moram kupi novu tastaturu ova je u kurcu :))

Girrari
29-10-2002, 18:30
Koje si ti godište?

ico
29-10-2002, 19:26
fresh!
cuj uopce me ne interesiraju tvoji "opravdani" razlozi!
da te vidim da moj auto unistavas glavu bi ti skino!!
da znas sto znaci zaraditi svoj auto onda bi znao o cemu pricam :smile09:

Fresh
29-10-2002, 19:48
Tu spiku o zarađivanju za auto prodavaj klincima s foruma koji čine 90% ovog foruma.

A kome da ja skinem glavu za tvog krivo parkiranog ljubimca.

Alfa 147 1.6 - 105KS
29-10-2002, 19:49
Na zalost, FRESH, vjerujem da istina boli osobito ako se covjek prepozna tj. shvati pogreske koje cini ili ih je vec ucinio.Vidim da sam Ti povrijedio ego, ali na zalost, sam si to zakuhao svojim infantilnim izjavama. Vrijeme je da odrastes i suocis sa stvarnoscu, a ne mastas vise o nekom imaginarnom svijetu u kojemu si ti glavni junak. Dragi registrirani korisnice, shvati da bajke ne postoje. Isto tako trebao bi zakljucke iznositi na osnovu objektivnih iskaza, i to u miru i stalozenosti, bez emocinalnog naboja i u afektu, jer nazalost, takvo razmisljanje je uvijek u krivu.
Fresh, ukoliko je sve ovo napisano, u Tebi uspijelo p(r)obuditi osobu , mogu reci samo BRAVO, biti ce ipak nesto od tebe.

Fresh
29-10-2002, 19:56
Jel ti Alfa znaš odgovoriti na pitanje tipa
Koja rijeka teče ispod Savskog mosta = Sava.

Očito ne znaš, ti bi mi prvo ispričao cijelu povijest mostova kao takvih, a u pola tog izlaganja vjerovatno bi zaboravio i na pitanje.

Alfa 147 1.6 - 105KS
29-10-2002, 20:11
Nemoj se srditi, zivot je ljepsi kada je covjek smiren i zadovoljan. Shvati da ja nisam neuki balavander s kojim se mozes verbalno natjerivati. Pokusaj se popeti na moju razinu intelekta pa ces uspijeti dokuciti i odgovor o tome sto ja mislim o saranju "kljucevima" po automobilima i o takvim ljudima koji to cine.
O mostovima Ti ne bih pricao, jer o njima ne bih puno toga napisao osim onoga sto vecina nas zna, ali o prometu i voznji mogao bih ti puno pisati, pa i kao laik, ali laik sa velikim vozackim iskustvom, velikog broja automobila, motocikala, sportskih limuzina, teretnih vozila i naravno polozenih vozackih kategorija, jer prijatelju, osim vlastite profesije kojom se bavim, zaljubljenik sam i u automobile. ;)

Fresh
29-10-2002, 20:19
Ja i ti bi vjerovatno imali o što šta čemu pričati da smo se našli u drugim okolnostima. Ovako kako smo ti i ja počeli - ne znam.

Girrari
29-10-2002, 20:26
E sori KAM&, tek sam sad skužio da si napisao da si '80 godište. Daj stavljaj zareze buraz. ;)

alfist_zg
29-10-2002, 21:44
hej Alfa i fresh, o mostovima mozete popricati sa vrsnim inzinjerom Radićem...hehe...on zna di treba staviti most najbolje. :)) :))

KAM&
30-10-2002, 15:26
Fresh- ma kazem ti da mi je tastatura u kurcu, moram mučki stisnut da prihvati neka slova.

me
30-10-2002, 20:26
fresh, po pitanju bicikl si se jako zajebao, vjeruj mi nisi jedini koji se bavi tim sportom...samo sto ja ne lomim retrovizore...

Valeria Marini
30-10-2002, 20:32
http://www.solofd.com/Galerias/VMarini/VMarini024.jpg

Cannon
30-10-2002, 20:36
Mačka je prava? :))

Girrari
30-10-2002, 21:25
A postoji još jedna vrsta grebanja...

Ispred garaže mi je ulica, a prek ulice rinzol sa zelenom površinom. Puno trave, par brezi i borova. Ovi perderi iz Zrinjevca nikad ne pozvone negdje da vele da razglasimo susjedima da maknu aute jer oni kane šišat travu. Nego uredno peru s onim trimerima koji šibaju kamenje i travu po autu. Valjda su svi sretni kada mi ofarbaju auto u zeleno. Misle "Sad je naš". ××××××.

Danas sam u zadnji čas izbjegao "farbanje". :smile09:

General Kong * * *
30-10-2002, 21:35
××××te....
Cini mi se da je ekipa zivcanija na grebanje auta nego da npr.neko nekom zenu ogrebe. ;)
Ne kuzim.
Platis kasko,na rate.
Ogrebu auto-ispoliras,ili
ofarbas,naplatis i miran Irak.
Mislim kaj nije realno ocekivat stetu na autu.Ok normalno da nije dobrodosla,i ak vec nekom parkirani auto ide na jetra,nije auto kriv nego strucnjak i veseljak koji ga je ostavio tak.
Kak ces fizikalijom se oslobodit Senne koji u zavoju pretice nekoliko automobila i od tebe ga dijeli samo puka sreca?
Zasto je kul naganjat se po gradu za nekim ko je bez zmigavca se prestrojio/oduzeo prednost,grebat parkirani auto eztc?Zato kaj mozes?
Ne kuzim ni jedan a ni drugi extrem.
:o
C est la vie c est la guerre.
Pozdrav svima a najvise alfistima-njihova upornost je ono cemu se divim. ;)

alfist_zg
30-10-2002, 21:39
pozdrav Generale, slazem se s tobom. :)

General Kong * * *
30-10-2002, 21:48
Ola! alfist_zg
hehe nekad davno major,a vid me danas
general...he he ko dobro sluzi domovini
brzo mu se isplati :smile08:

me
31-10-2002, 18:19
fresh, koju biciklu imas?

Fresh
31-10-2002, 18:32
Tako da me lakše skužite kad kružim oko vaših parkiranih autiju, podlo (šala).

Bianchi Fox - godište '95 (brdski) - rama, guvernal i felge original, sve ostalo je promijenjeno

Nicolas
31-10-2002, 18:37
Fresh da li biš ovoj curi grebao po autu?http://img.iskon.hr/kl/2002/10/31/0002011v.jpg

me
31-10-2002, 18:38
mjenjaci, amortizeri, sto imas?

KAM&
31-10-2002, 18:38
Ha ha hahah ahahhaha hahhahhsahsggds.Ka ta strofa.

Fresh
31-10-2002, 18:55
Prednji amortizer - Rockshock (mislim da se tako zove, a koji je model pojma nemam, mislim da mu je hod 80 mm)
Mjenjač - Shimano XT

A da li bi dotičnoj ''ljupkoj dami'' grebao auto, to nije tvoj problem bio bi moj ako bi se našla u blizini.

me
31-10-2002, 19:21
xt? bravo. ja imam rst am., mjenjaci deore LX '00. a ostalo je sve deore

Fresh
31-10-2002, 23:54
U ove sve marke koje si nabrojao kužim se kao i u atomsku fiziku, Dijelove sam mijenjao jer su prijašnji krepali, kad krepaju ovi staviću druge. Marka mi tu ništa ne predstavlja, samo da ide.

me
01-11-2002, 20:43
pa shimano xt je skoro najbolji model, pa valjda znas sto si kupovao, to bas i nije jeftino.

Lokarin
02-11-2002, 12:36
http://forum.oaza.co.yu/images/smiles/icon_lol.gif

Fresh
02-11-2002, 13:05
Ovako ti to ide s kupovinom dijelova za bicikl. Prvo pitam frenda koji je fanatik za bicikle, onda mi on ispriča bajke o dijelovima i cijene za koje bi mogao kupiti novi bicikl.

Onda odem u servis i kažem čovjeku da mi ugradi ne baš najskuplje što ima, nego jedan rang ispod toga.