PDA

Pogledaj cijelu verziju : Punto-problemcic...



maja
23-10-2002, 20:38
Kupila sam novog Punta prosle godine,ali od samog pocetka imam jedan problemcic.Ovo je prvi forum na koji sam naletjela pa cu tu pitati.Problem je ovaj:kada god kocim ili krecem pucketa mi u lijevim i desnim vratima nesto.To je model sa troja vrata.Isla sam vec par puta na servis i tamo su mi uvijek podesavali onaj dio gdje se vrata prihvacaju kada se zatvore.Nakon sto to podese bude dobro nekih dan-dva i onda opet po starom.Nisam sitnicava,ali mi to zaista smeta.Zanima me da li je netko imao istih problema sa Puntom (novim)pa da me uputi kako da to rijesim.Inace auto je super,nikakvih problema sa njim.Hvala

m3
23-10-2002, 20:53
Probaj malo pospricat wd-om.

SB
23-10-2002, 21:05
Ako se netko ko prati Auto blic sjeca testa rabljene Skode Oktavie,bas je tamo bio identican problem.Sve su pokusali,ali su na kraju dosli do zakljucka da je taj dio lose konstruiran,mislim na onaj dio koji se podesava kada se npr.vrata tesko zatvaraju ili lose prijanjaju (vozaci Yuga sigurno znaju na koji dio mislim).Zato baby mislim da tu mozda i nema pomoci ako kazes da su ti vec par puta podesavali i nisu nista napravili. :(

Puntolino_
23-10-2002, 21:50
Ja imam punto s peterim vratima i nemam tih problema. Pošto su na tvojem puntu malo veća vrata i masivnija možda to stvara probleme. Obićno su modeli s troja vrata osjetljiviji na to jer su im vrata veća i teža, a panti i sve ostalo je isto. Probaj sve pošpricati WD-om i namazati s mašću(tovatnom), mislim one dijelove koji rade odnosno pante i onu štangicu za koju se zakvaće vrata. I još pogledaj da li ti vrata negdi stružu po štoku, možda su malo otpuštena pl lagano udaraju po karoseriji kad koćiš i ubrzavaš.
Sretno i javi jesi popravila!

Calibra Zender
24-10-2002, 00:01
Isprike kaj skrećem s teme, ali malo mi je bez veze da se svako malo javlja kao neka ženska s smiješnim problemima i traži pomoć. Malo je to nelogično i blesavo. Iste priče samo se problemi i auti mijenjaju. Sve neke banalnosti. Kaj je nekome toliko dosadno da tjera takve ×××××rije?
I sad će Maja (s pimpačem) doći i reći da kaj ju zahebavam i skrećem s teme te da ona nema pimpača i da ne zahebava pošten narod na forumu. Po stoti puta. Bolje da i ovaj topic čim prije potone kao i desetak istih prije.

Black Knight_
24-10-2002, 00:31
Hahahahaha zenderu! Sjedi! Odlican! :)

Zender boy
24-10-2002, 07:53
Zašto ti je uvijek trn u oku neka ženska koja pita savjete.Uvijek se buniš.Gotovo inzistiraš da mora imati pimpač jer samo takva je kvalificirana da sudjeluje u raspravi.http://www.vidiauto.com/forum/gfx/smile08.gif

seyzmo
24-10-2002, 08:21
zenderu...


rofl

SB
24-10-2002, 08:37
Calibra,cemu ovo? :(
Ako ti je takav bed odgovarati,onda ignoriraj takve topice.
Pitanje uopce nije glupo jer sam cuo zaista za taj problem i stvarno se pojavljuje na vise modela auta.

Calibra Zender
24-10-2002, 10:49
SB, kaj si skočio ko hijena? Kaj sam ja negdje možda spomenuo da takav problem ne postoji? Nije u tome stvar. Daj razmisli malo. Uostalom, zakaj ne bi mogao dati svoje mišljenje? Jel možda zabranjeno?