PDA

Pogledaj cijelu verziju : molim pomoc



Seky
22-10-2002, 23:39
Molim nekoga da mi pomogne jer vec mjesecima nisam u stanju da rjesim problem a radi se o tome da kada upalim racunalo i kada dize win 98 izbaci mi crni ekran sa porukom "While initializing device CONFIGMG.
Windows protection error.You need restart your computer."Kada ga restartujem i dignem u normal modu tada je sve u redu ali uvjek moram to proci .Molim vas pomozite.Hvala!

Beetle
07-12-2002, 17:36
kada trazis pomoc, bilo bi lijepo da u topicu ukratko navedes problem o kojem se radi. Vjeruj mi da ces tako mnogo brze dobiti odgovor.

Peace,

Beetle

Beetle
07-12-2002, 17:37
kada trazis pomoc, bilo bi lijepo da u topicu ukratko navedes problem o kojem se radi. Vjeruj mi da ces tako mnogo brze dobiti odgovor.

Peace,

Beetle

Ulix
10-12-2002, 04:46
Može biti svašta. Čest uzrok je neka komponenta, recimo HDD, koja treba vremena da se "zaleti", temperaturno kompenzira i slično. Pokušaj slijedeće: za vrijeme pokretanja (prvog) stisnuti tipku Pause dok BIOS kontrolira memoriju, na samom početku. To će zaustaviti sve procese, ali će dati nešto vremena HW da proradi. Nakon 5 do 10 sekundi pritisni Enter i možda će startati od prve. Ako je to slučaj, potraži u BIOSu određenu opciju za zadršku u startu.
Iskreno sumnjam kako sam ti pomogao, ali nije teško pokušati!

Exciter
05-01-2003, 22:39
1.Napravi jednu sistemsku disketu
2.Ubaci je u floppy drive i preko dos-a upisi sys C: ,pa enter
3.kada zavrsi sa prebacivanjem sistemskih fajlova restartuj pc,
ukoliko javlja isti problem moraces reinstalirati windowse :smile11: null