PDA

Pogledaj cijelu verziju : Samo za peraće



KAM&
20-10-2002, 12:16
Ne ne nije tema ko je koga opro nego di perete svoje makine.Dali automatska,ručno ili ga sami perete?
Ja osobno svog sam perem.Odem u špansko na miniwash za 15 kn auto blista.No nije stvar u parama jednostavno nevolim da mi neki prikan kojeg vidim prvi put u životu harači po autu.

Girrari
20-10-2002, 12:27
Bila je jednom slična tema na forumu.

Ja svoga perem ručno pred garažom. Nema te praonice koja će ga oprati bolje od moje ruke.

600
20-10-2002, 14:12
Svoju Alficu uglavnom perem sam samo ju ponekad odvezem u autopraonicu kod kompića koji je isto Alfist pa onda znam u čijim je rukama ;)

ico
20-10-2002, 15:42
perem ga sam u spanskom za 15/20 kunica
ali mislim da se ne moze auto kvalitetno oprat dok ga ti sa spuzvom ne operes.

Andre
20-10-2002, 15:58
i ja isto ga perem u rucnoj praoni u spanskom za 20ak kuna.I to radim nazalost takodjer iz nuzde jer nemam vremena a kad imam,neda mi se!Takodjer,sto zbog rijedeg pranja,sto zbog lokacije gdje zivim,taj mini wash mi uopce ne opere dobro,jer ima slab pritisak!!Povucem prstom po autu nakon pranj,ostaju svijetliji tragovi.××××××!Imam relativno novo lakiran auto pa nezelim ga jos otfurat na cetke ,ali moram priznat da sam jednom probao u automatsku praonu(isto u Spanskom)negdje 6mj.od lakiranja,i vidim poneke crte pa...
Iskreno,nema boljeg pranja od vlastitog rucnog,jos da se ima prikladno jak mini wash...

ICO
20-10-2002, 16:03
andre!
meni se cini naokon tog pranja u spanskom da auto nije dobro opran, a
auto je star 4 mjeseca, crne boje pa primjetis svaki k... na njemu

ali da tamo dizu ××××nu lovu, to je ziher

nema pranja do rucnog i onda ga sa sonaxom premazes!!! :smile07:

KAM&
20-10-2002, 17:49
Imate u španskom praonu u kojoj imate i četku koja baca šampon, sa njom se da auto dobro oprat a četka je dosta mekana tako da mislim da ne oštečuje lak.

Black Knight_
20-10-2002, 18:06
Preporucujem vam praonu u gornjem vrapcu kod crkve. Jeeeebeno

DKW
21-10-2002, 12:01
Sve, samo NI ZA BOGA NA ČETKE!

Već nakon 2 pranja vide se crte na laku!!!!!!

NI POD KOJIM UVJETIMA NE U OMV, ili u Novi zagreb, niti u Hertz!!!!!

DANGER!!!!!

Black Knight_
21-10-2002, 12:13
DKW ti to ne kuzis, to ti poboljsava aerodinamiku i drzanje u zavoju.

Jel neko gledo simpsonse kad je homer kupovo auto il sta vec, a na autu rupe od metaka. homer pita "what are those" a "dovitljivi" prodavac auti kaze "ummm.. those are speed holes, they make the car go faster". i onda homer dodje doma i na svom autu probusi par rupa i objasni susjedu da ce mu sad ic brze auto :)

KAM&
21-10-2002, 13:33
Nisam mislio na četke u automatskoj nego na ručno,kak imaš miniwash tak imaš i četku sa druge strane jel