PDA

Pogledaj cijelu verziju : antiradari



cannon
15-10-2002, 00:21
Imam nekakav već pet godina al pišti mi samo na one stare bijele kutije. Koji hvata najbolje?

Calibra Zender
15-10-2002, 00:37
Bel Target Euro 550 u kombinaciji s jammerom koji funkcionira je dobitna kombinacija.

Nek ti ekpia koja je imala jammere (alfa×××) o njima malo kaže kak rade. Teoriju svi znamo, ali malo ima iskustva u praksi.

Alfa×××, jesam s tobom borbe oko jammera vodio? :))

bullit
15-10-2002, 00:47
Bel 55o Euro. Kosta u UK 449 GBP (Networx automotive), radjen posebno za evropske radare.Moze se nabaviti i kod nas za cca.5200 kn

DKW
15-10-2002, 00:53
Bogte××××! Koja cijena! pa radije plaćam kazne, ne može ih se toliko skupit za taj antiradar...

DKW
15-10-2002, 00:55
To ti je fora sa svim stvarima koje trebaš 3 puta godišnje, a skupe su:

Makar sam privatnik, gluop mi je kupit fax mašinu i kupovat toner i papir kad slanje 1 faxa košta u pošti 3 kune i 80 lipa.

Girrari
15-10-2002, 00:59
Nije problem plaćati kazne već nakupljati bodove.

Ali da imam neku zvjerčicu sa preko 200 KS i cijene iznad 40 000 eur, sigurno bi si piknuo tako nešto mada je to isto rupa bez dna. Sutra će garant doći nekaj novo, pa opet daljnjih 5000 ili više kn za novi jammer ili bogtepita što.
Tak je bilo i sa radar detektorima koji polako, ali sigurno gube svrhu.

bullit
15-10-2002, 01:35
Decki, niste u pravu. Ja imam vec treci antiradar od '96.,i od tada nisam platio kaznu za prebrzu voznju. Radim puno kilometara, prilicno brzih. Vrijedi svake lipe, samo ako jedamput ti spasi vozacku, isplatio se. Bar meni.

seyzmo
15-10-2002, 08:39
sorry, bullit, jedno pitanjce, koji to antiradar koristis?

Kad sam u HR, dobro bi mi dosao, pa zelim iskoristiti tvoje dobro iskustvo i nabaviti si jedan... da ne nabasam na sdi biturba.. :)

Cannon
15-10-2002, 08:42
Slažem se sa DKW-om i Girrarijem. Da je imati taj Bell osjećao bih se kao kontrolor leta. Sad se sjećam da je o ugradnji jammera u prednju masku auta bilo u nekom od časopisa prije mjesec-dva, ali sve to je definitivno preskupo.

Black Knight_
15-10-2002, 09:12
Mislim da je debilno o tome raspravljat na forumu koji ocito posjecuje nabrijani policajac ali kad ste vec krenuli.

Antiradari nis bas toliko skupi, 450 funti? pa di si to naso?

Dodjite na miting ekipe sa newsa(hr.rec.automobili) jedan tip, zaboravio sam ko, uvozi BLINDERE(iliti najefektivnije laser jammere, rade sigurno). Brijem da su 200-300 eura.

Samo da upozorim ljude koji to misle koristit. Laser jammeri/detectori kad se upale znaci da vas je policajac vec pogodio i ocitao gresku na pistolju(jer ih jammer s××××) i misli da je fulao. U tom trenutku vi trebate USPORIT na dozvoljenu brzinu i UGASITI jammer tj. dopustiti policajcu da vas pogodi iz druge i uspjesno ocita brzinu. Bilo je svakakvih degenerika koji bi se profurali sa 150km/h pored policajaca deset puta za redom i smijali im se. Nemojte molim vas ispast jedan od tih.

Calibra Zender
15-10-2002, 10:58
Black, već sam ti rekao gore. Teoriju znamo, pusti ljude koji su imali ili imaju jammere na autu nek govore. Ako je netko kopao po netu mogao je vidjeti da većina jammera uopće ne radi pa treba jako paziti koji se kupuje. Čini mi se da je Alfa××× s nekim isporbao svoj jammre koji je imao na 145-ici pa nek kaže kaj je bilo. I zakaj nije jammra preselio na novu GTV, a ne poklonio ga s prodanim autom? Kaj nije radio kak spada?

Bullit koji to antiradar imaš da valja već 6 godina? Ja imam Cobru IV isto otprilike toliko staru. Već ju ne vozim sa sobom barem 2 godine jer nemam u to ×××××× povjerenja. A osim toga, kad tebe snima s laserom on ti očita brzinu za manje od sekunde, a to vrijeme tebi nije dovoljno da reagiraš na signalizaciju antiradara i prikočiš. Za one stare radare (one kutije kaj stoje pored ceste) je OK jer njima treba dosta više vremena pa stigneš odreagirati.

Black Knight_
15-10-2002, 12:10
Bas prije par dana je covjek na newsama postao kak je kupio BLINDER i provezo se pored policije 3 puta ko debil i vidio murjaka kak zbunjeno gleda. Svi ga popljuvali jer je iso izazivat murjake umjesto da ga zgasi i proveze se normalno al bar je covjek dokazao da radi. I znam da ekipa na newsima prodaje BLINDERe jer zbilja rade. To je inace laser detector/jammer. Znaci kad te pogodi on ga jamma i kaze ti da te murjak pogodio, beepa, onda ga ti lijepo zgasis i usporis da te pogodi murjak ponovo i dobije normalno ocitanje i mirna bosna. Puno sam citao o tome na netu i upozno sam ljude kaj ga imaju i vidio uzivo na autu. Neam trenutno para za takvu investiciju, radje cu si presvuc auto u kozu i kupit neonke(jer sam primic) pa onda to al inace bi si ga kupio.

Naravno da antiradar ne radi protiv lasera.... Protiv lasera je jedina obrana aktivni laser jammer jer laser detektor bez jammera nista ne pomaze jer kad te on pogodi, kao sto si rekao, gotovo je. Kolko ja znam ni ne postoje samo detektori za laser, lol.

Antiradar te moze spasit od kamera. Najbolja kombinacija je kupit dobar radar detector/jammer koji ima detekciju antiantiradara i slicno i taj BLINDER (laser detector/jammer) i onda si siguran i protiv murjaka i protiv kamera.

Calibra Zender
15-10-2002, 13:30
Black, jel to "nosač tablice" ili uređaj dimenzija antiradara koji staviš na komandnu tablu ili se ugrađuje u masku auta? Ono prvo ne bih nikad kupio jer auto u Osijeku ne garažiram pa bi se moglo desiti da ujutro dođem u auto, a od jammera niti j! Odakle to nabavljaju, koliko naplaćuju, koji je to točno model?

Black Knight_
15-10-2002, 14:02
:URL=http://www.blinder.net:www.blinder.net:/URL:

Razgledaj malo site ako te zanima...

Cini mi se da tip ode svako malo negdje van i prosverca ih desetak kad se nakupi narudzbi, nisam htio pitat na newsima jer oni tamo znaju brijat na paranoju od policije dosta ali budem pito na sljedecem mitingu.

Inace anti radari se normalno prodaju na www.buy.com i slicnim siteovima.

2.0i turbo
15-10-2002, 15:55
I nakraju svega ovoga se isplati kupiti blinder ili ne ili jos nesto pokraj njega pitam jer vec imam 6 bodova.Ako imam 6 bodova sa 1.4 motorom kolko cu imati kada si kupim 2.0i turbo :)) :smile09:

Black Knight_
15-10-2002, 16:00
Ako radis tolko bodova zbog brzine onda DA. Rekoh, ljudi na newsama tvrde da stvarno radi stvar do te mjere da ne zele da se glas o tome siri jer bi mogli uvesti neke mjere kaznjavanja za jammere.

bullit
16-10-2002, 00:52
Opet isti ne citaju kaj pisem, pa pitaju gluposti. Rekao sam da je ovo TRECI detektor koji koristim u zadnjih 6 godina. Dosad sam imao Uniden i Bel, sad ce past 550 Euro.Cijena koju sam naveo je u UK (radarnetworx.com, ili nesto slicno), a moze se naci i za 400 GBP.
Naravno da protiv lasera malo pomaze detektor,treba imati jammer.Novije generacije ne treba iskljucivati,jer jammaju signal 5-7 sekundi (za koje vrijeme upozoravaju),i onda dopustaju ocitanje brzine, tako da murjaci ne posumnjaju.

jebiga
16-10-2002, 11:39
neki teze shvacaju....nek se pronadu u tome