PDA

Pogledaj cijelu verziju : Oproštaj Zvone Bobana

NAVIJAČ
08-10-2002, 09:37
Bilo je ludo, kaj ne?

Navijačica
08-10-2002, 09:43
Ma i više nego ludo(za one koji vole nogomet i hrvtske sportske zvijezde)!!!!!!!

jackass
08-10-2002, 11:33
naravno da je.pa bio sam na sjeveru i bilo je ××××no dobro,kaj ne grada. :)) :))

zvonimirka
08-10-2002, 13:11
Ma bilo je zakon!!! Ne znam hoće li itko ikada uspjeti skupiti tolike zvijezde na svom oproštaju. Dovesti jednog Rivalda na Maksimir da jednom pukne loptu i nije mala stvar.
Svaka čast navijačima, bili su savršeni. Ja sam bila na sjeveru i mogu reći samo pohvale, a i zapad se čak znao probuditi.
Zvone je legenda i zasluzio je sve ono jucer.

Mr Robinson
08-10-2002, 17:51
Oni upućeniji će se vjerojatno složiti sa mnom da je definitivno najveće ime koje je jučer bilo na maksimirskom stadionu Njegovo Veličanstvo Marco Van Basten. Hvala Zvonetu što mi je podario mogućnost da uživo vidim Van Bastena, jednog od najboljih igrača svih vremena, kojeg bi gotovo svi eminentni nogometni stručnjaci svrstali u TOP 5 svih vremena. Inače, tribine su bile fantastične, ali smatram da Savićević (Yu) i naš Pletikosa nisu zaslužili da ih se izvižda. No sve su to crno-bijele emocije jedne mase,gomile, tako da je to bilo i za očekivati.

dagra
08-10-2002, 18:58
ma bilo je ludo!!!!!!!ja sam bio na sjeveru!!!!!!!!!bilo je fenomenalno!
zvone je to zaslužio jer zvone je legenda!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

kikica
08-10-2002, 19:13
Sve je bilo fantastično. Sva sam se naježila u nekim trenutcima!! Zvone je legenda i zaslužio je svaki trenutak onoga što je jučer bilo!! Hej Mr Robinson, ja se slažem da Savičević, koji je bio veoma dobar igrač i Pletikosa, koji je ipak dio repke nisu zaslužili izviždavanje jer ih je ipak Zvone pozvao, ali misli da ni Zorro ne bi bolje prošao da je on bio pozvan u Beograd na oproštajnu tekmu nekog yugo igračajer bi ga srpska populacija isto dočekala ko i naša Savičevića!! No, Zvone je ipak legenda!! :))

dagra
08-10-2002, 19:27
što se tiće fučkanja ja mislim da savičević nije zaslužio fučkanje. ipak nije on kriv za rat i gluposti koje je radio milošević.
a pletikosa također nije zaslužio fučkanje.
fučkanje je jedino zaslužio štimac jer je on đubre od čovjeka.
najbolje je bilo kad je igrao ivanišević!

jackass
08-10-2002, 20:27
Ono što je Boban napravio jučer je bilo spektakularno.Legenda je i bit će legenda uvijek.Svaka čast i Rivaldu, koji je došao samo izvestni počasni udarac.A ono fučkanje Savičeviću je bilo ××××××,pa Savičević je bio jedan od Bobanovih najboljih prijatelja,isto tako i za Pletikosu,pa igra za repku.
Žao mi je što smo izgubili dobrog čovjeka i igrača,ali siguran sam da će biti dobar trener ili predsjednik HNS-a kao i igrač.Naravno rado bih htio još vidjeti jednu ili dvije takve utakmice. :) :( :) :( :) :( :) :(

R
08-10-2002, 21:19
Bilo je super, kladim se da je Ivanišević cvao skoro kao na Wimbledonu lani. Fučkanje nije zaslužio nitko, pa ni Štimac kojeg je Boban također pozvao. Pletikosa je dio repke i to nije imalo smisla, pa nije igrao za Hajduk! Gledam ja, izlazi Pletikosa, navijam derem se, plješćem, a stoka oko mene fućka i pokazuje prst, pa jesmo hrvati ili slovenci?

Mr Robinson
08-10-2002, 22:56
Kao što sam već napisao, nitko nije zaslužio da ga izvižde,osim Štimca kojeg sam i osobno izviždao. Ako malo čitaš novine (Jutarnji, SN), onda i sam(a) vidiš koliko taj imbecil neprestano vrijeđa i ×××× po nama iz Zagreba, Zagorja i sjeverne Hrvatske općenito. Ne želim sad ništa citirati ili parafrazirati, jer nema smisla, ali moje je mišljenje da se Štimac, bez obzira na sve njegove prijašnje zasluge, ponaša kao obično smeće, a i opće je poznata stvar da koketira s mafijom i hrvatskim i splitskim mafijaškim krugovima, što sad nema veze s nogometom. Štimac je bio velik nogometaš, ali bez pravih ljudskih vrijednosti, koje za razliku od njega ima naš Zvone i zato Zvonetu nitko u Hrvatskoj neće nikad zviždati, igrao on Za Dinamo, Hajduk ili bilo koji drugi klub. No, on je svoje odigrao...

veronika
09-10-2002, 19:36
BILO JE ZAKON.ZVONE JE ZAISTA TO I ZASLUŽIO.JOŠ NI SADA NISAM SVJESNA DA SAM VIDJELA TOLIKE ZVIJEZDE.BILA SAM NA ISTOKU I BILO JE SUPER.SLAŽEM SE DA PLETIKOSA NIJE ZASLUŽIO ZVIŽĐANJE,ALI ŠTIMAC JE.

dijete
09-10-2002, 21:35
O čemu vi pričate kakve zvijezde , kakav Zvone , ko je to uopće ??? Boban to znam da ima veze s ustašama ali kaj vam znači Zvone to je neki hajduk valjda ili šta ?! Jel se taj Zvone s Turcima borio ili s Mlečanima , neki ratni heroj možda , pa šta je on ???

luce
10-10-2002, 07:34
evo ga, već se netko počeo praviti jako pametan i duhovit.Što se tiče oproštaja, nisam mogao ići jer sam bio na poslu, ali zato postoji TV i bilo je fenomen.Jedino mi je kao malo starijem navijaču koji je posjećivao Maksimir još 80-ih žao što nisam vidio Kujtima Shallu

zvonimirka
10-10-2002, 13:41
dijete... vrijeme je za spavanje!

Ja sam fućkala (bolje reći pokušavala fućkati) jedino Štimcu jer ga ne volim. No s druge strane ni to nije bilo u redu jer smo bili tamo zbog Bobana a ne Štimca, Savičevića ili nekog drugog.
A ono navijanje s tribine na tribinu: ZVONIMIR! BOBAN! E to je bila ludnica od koje sam se naježila. A i bakljada je došla u pravo vrijeme...http://mysmilies.no-ip.com/mysmilies/image.php?img=flash.gif

zvonimirka
10-10-2002, 13:53
a tek valovi.....
http://mysmilies.no-ip.com/mysmilies/image.php?img=OLA.gif
ma ludilo!!!

Roger Moore
10-10-2002, 21:28
Jedna od naj××××nijih stvari je bilo kad je istrčao Ćiro - ludnica, puko sam od smijeha!

BOBAN!

ZVONIMIR! BOBAN!

BOBAN!

××××na stvar! :)

Dr.Doom
12-10-2002, 21:33
Bilo je ××××no!!!
Bio sam na sjeveru i atmosfera je bila luda!!!Čak smo i zapad uspjeli dići na noge a to se rijetko događa!!!!!Zvone je sve ovo zaslužio jer on je stvarno legenda!!!Što se tiče fućkanja jedini koji je zaslužio da mu se fućka bio je Štimac jer je stvarno ××××× od čovjeka i onim malim tovarima koji već provociraju i jebu nas u mozak!!! Jel ste vidli kak su si zagrlili onog lika kaj je dao gol i svi zapljeskali prema sjeveru samo radi provokacije???Pravi tovari!!!!!!!

B.B.B. lives forever!!!!!!!http://www.gamers-forums.com/smilies/contrib/ruinkai/FIREdevil.gif

_bog
27-04-2003, 18:46
da li zna neko gdje i kako doći do snimke one utakmice gdje je boban nabio policajca?

dagra
28-04-2003, 14:36
pitaj nekog vrbovečkog starijeg Bad Blue Boysa ili otiđi u Udrugu navijaća Dinama.
a pogledaj i u oglasnik jer tamo stalno prodaju takve kazete.

bbbmaky
29-04-2003, 21:00
Ja vam mogu nabavit kazetu na kojoj se nalazi snimka cijelog nereda 30.05. 1990. na tekmi Dinamo-Crvena zvezda kad je Boban udario milicajca i kad mu je Škrinjar pomogao.Cijena je 90 kuna komad.
Javite mi se na mail: bbbmaky@icqmail.com