PDA

Pogledaj cijelu verziju : ZIDOVI SU SVJETSKA AVANGARDA

H R V A T
06-10-2002, 16:46
Mi Hrvati trebamo se Zidove ugledati. Neka nam njihova borba za vlastitu drzavu bude najvece i stalna inspiracija!

Zivjeli Zidovi!!

hehe
07-10-2002, 06:50
tepate im zato sto ih se bojite jer niste ni vi potpuno ludi.vidise da ipak potajno pravu povjest ucite. :))

ne moj ...
07-10-2002, 07:52
...cetnice, ne, povijest nam je dosta slicna...oni su bili bez domovine 1700 godina, a mi 900. Oboje se moramo i dalje boriti za opstanak...ali iskreno receno, nama je lakse...Jedino sta vama Srbima moram priznati je da su, kad su vojnicki popusili, su se povukli i ne kenjaju kao Palestini, samo cekaju na drugu priliku, ali sam uvjeren da nece nikad doci...
Popusili ste i sad morate ottrpjet dok ta tvoja izgubljena generacija ne izumre... Sta cu ti ja...

Meni su Zidovi uvjek bili jako simpa...puno sam ih sreteo po evropi u mladjim danima i imao puno prijatelja...
Nekako sa njima sam najlakse dolazio u kontakt, razmisljamo vrlo slicno...

hehe
07-10-2002, 18:50
dobicete vi od njih po picki nece oni vama zaboraviti Jasenovac i ono sto ste vi radili od njih .Sad se uvlacite na silu. :)) :)) :))

cetnice...
07-10-2002, 21:22
...od 1992 Hrvatima netreba viza za Izrael...Srbima treba jos i trebatr ce jos kojih 100 godina...isto vazi i za pravoslavnu vam bracu Grke (od 1992!)

Ti si totalno zacahuren, izbezumljen i pojima o nicem nemas...Yuga je propala prije 12 godina..i sve ×××××rije i mitove koje je tebi i slicnima utuvljivala u glavu su propali u nestali...Shvati to! Ti zapocinjes sve teme tu, pojavljijes se sa stotinama raznih imena...Sta ti je??
Zar nisi u stanju AMA BAS NISTA NAUCITI??? Ama NISTA u svih ovih mjeseci (skoro godinu dana - 12 godina!!!) naucio??. Da li si ikad isao u skolu?? Da li si zavrsio koji razred??

Ti si ipak najtvrdja ×××××× ovdje na forumu...

hehe
08-10-2002, 02:01
- popi par advila imas temperaturu preko 40 .Ja sam novi koji sam slucajno zalutao , a koliko vidim po tvojoj izjavi ti si tu dezurni jer nemas pametnija posla vec da lijecis svoje i tvoje drzave komplekse na ovakav nacin .Mozes glumiti tu tim koji slucajno dodju ali milioni ljudi znaju ko ste i kuda idete.
I ajd Zdravo jadnice bas mi te zao sto pripadas takvoj sorti ljudi koja pati od nize vrijednosti.
Sretno ti dezurstvo , samo nebi se ja ipak sastajao sa takvim supljoglavcima koji covjeka vuku u kameno doba.
:smile09:

pa eto...
10-10-2002, 16:50
..i danas su muslimani popusili. Zivjeli Zidovi! Tucite muslimane do zadnjeg!!

KRATKO I JASNO.....
14-10-2002, 13:57
...U njih se trebamo ugledati!!

Naprijed...
18-10-2002, 10:32
...zidovi!! Lupite sad po Arapima iz Libanona, i uzmite im svu vodu...nek umru sa alahom - ali bez vode...

H R V A T
24-10-2002, 18:47
Neka se javi neki Hrvat koji ne misli da su Zidovi Svjetska avangarda!!!

Ja nisam sreo niti jednog!

Mi smo vrlo slicni...imamo slicnu povijest i stalno nam se osporava egzistencija... Zivjeli Zidovi!!

ne
27-10-2002, 05:11
nije vazno sta zeli pojedinac , vazno je sta je vecina Zidova dozivila od vecine Hrvata a djelo je Jasenovac.
Neznam kako mislis ali kako god po tvom se odnosi da se vi poredite sa Zidovima sto bi to za Zidove bio veliki sram.

sta ti..
27-10-2002, 20:36
...seljacino znas?? Osim da zivis u 1940-im godinama. Jos malo i gotovo sa tobom i tvojima....Zacahurena seljacino (Fredi...)

vidis...
06-11-2002, 09:09
...cetnicka seljacino! Nema Hrvata koji misli ista lose protiv zidova!!
Mi smo vrlo slicni! Oboje smo dugo bili bez drzave i sad kad ju konacno imamo, oboje se borimo za nju. No nama je ipak momentano lakse. Mi moramo podnasati vase bljuvotine i EU ucjene i ponizavanja, dok izraelci (zidovi) moraju svakodnevno trpiti razni bombaski teror!

Ne laji
06-11-2002, 13:13
{Orginalni autor"ne": nije vazno sta zeli pojedinac , vazno je sta je vecina Zidova dozivila od vecine Hrvata a djelo je Jasenovac.
Neznam kako mislis ali kako god po tvom se odnosi da se vi poredite sa Zidovima sto bi to za Zidove bio veliki sram.}

Pise Ne laji:
Krivo si informiran: djelo je Banjica i Sajmiste. Ovo su mjesta gdje su Srbi sve Jevreje (Zidove) iz Beograda zakopali dok su Srbi suradjivali sa Hitlerom. I sada su im ondje kosti,pa organiziraj medjunarodnu provjeru.
Pozdrav.

Te stvari...
06-11-2002, 14:08
...ne zna nijedan Srbin...Oni su uvijek bili samo svetci...i nikad nikog u povijesti nisu napadali...niti mu zlo nanjeli...

pirat
06-11-2002, 19:18
ej indijanci !!!
puca mi ona stvar za zidovima i palestincima ! ma da se ne bi zaista poceo jos sa njihovim problemima opterecivati ?? koji vam je ××××× ? mlatite praznu slamu !!
trebalo bi zabraniti svim novinarima na svijetu , da pisu o aktualnim dogadjajima u izraelu , te ih zazidati sa ostacima berlinskog zida i nek si jebu mater , prijatelji moji dragi !
zahvaljujuci izraelskom bahatom i prepotentnom ponasanju moglo bi se vrlo lako u citavom svijetu zaratiti. to znaci da bih i ja morao strijepiti nad mojom djecom i to samo zato sto se supcine na bliskom istoku ne znaju ljudski i kulturno dogovoriti !umjesto da zajednicki pokusaju vladati tom "pustinjom" , oni se neprestano kolju ! povjesno gledano , obje strane imaju isto pravo zivjeti na toj teritoriji , jer se palestinci nisu naknadno doselili tamo , nego su oduvijek bili na tom podrucju. a to sto su jedni zidovi , a drugi muslici , ×××× mi se !!
jedni se pozdravljaju sa SELAM ALAEKUM , a drugi sa SHALOM ALEHEM-znacaj je isti !
ni jedni , ni drugi ne jedu svinjetinu , a i na obje strane se muska djeca sunete !!
e dragi moji zemljaci , imamo mi dosta govana pred nasom kucom pomesti , pa zato pustite "bracu" na istoku neka se kolju !!!!!

Piratu...
07-11-2002, 10:38
... cijeli svijet je priznao Izrael 1948 (osim Arapa, izuzetak Egipat). Izrael je jedina demokracija na bliskom istoku.

Pitanje je da li da dozvolimo Izraelu da se brani ili ne?

Osobno ja sam za Izrael.

Jedini cilj svih arapa je unistiti Izrael.

Izrael se samo brani i to mora tako raditi ako hoce opstati. Da ne radi to sto radi SVAKI dan bi im pucale bombe i ljudi bi ginuli...i bilo bi pitanje vremena kad bi se zemlja raspala....

pirat
07-11-2002, 19:59
u pravu si ! izrael se mora boriti za opstanak , ali samo zato sto su se sami doveli u tu ××××nu situaciju. zahvaljujuci njihovoj politici prema palestincima zadnjih desetljeca , nisu sada u stanju zivjeti normalnim zivotom. kako vam nije jasno da su westbank i druga podrucja godinama pod njihovom okupacijom. OKUPACIJA , ljudi znate sta je to ? prisjetite se malo nase novije povjesti , pa cete mozda skuziti sta mislim. nemojte me shvatiti krivo . ja nemam sa muslicima bas nista , a niti ne osjecam bas neku posebnu simpatiju prema toj vjeri. ono sto se tamo desava je cista nepravda !!
zidovi imaju ogromno politicko i financijsko zaledje u citavom svijetu , pa se zato i mogu tako bahato ponasati. 1945 godine je svima bilo jasno , da je najmanje 6 milijuna zidova izgubilo zivote u najvecem ljudskom egzodusu koji se pamti. ma tko je imao 1948 godine tolika muda , da prezivjelim zidovima ne da njihovu drzavu i da ih ne prizna kao narod ? ato sto se oni danas moraju braniti od ekstremista , e to ce sve toliko dugo potrajati dok ne promjene malo svoju politiku !!!!

Demokrata
08-11-2002, 06:44
Vrlo interesantno! Ko se moze sjetiti da li su pucale bombe prije nego sto je priznat Izrael(1948)?
Sta je to sto je prouzokovalo pucanje bombi?

S-popirovi
08-11-2002, 11:56
Piratu i demokratu!

Gospodo, PRVOG!! dana (Svibanj 1948) kada je Izrael proglasio nezavisnost NAPALI su ih Arapi (muslimani) sa svih strana! Iako je izraelaca bilo kojih 500 000 oni su se uspjeli oduprijeti miliunima arapa i obraniti suverenitet!

Od onda je arapski (muslimanski) jedini cilj bio - UNISTITI Izrael i izbaciti ga u more... 1967 su se Sirijci, Egipcani i Jordanci dogovorili da ga razbiju, a podrzali su ih SVE!! Arapske zemlje i sve svoje vojne potencijale dale Na×××× (Egipatskom predsjedniku) na raspolaganje, (zapadna obala-"westbank" i gaza su bile slobodne-neokupirane). Izrael je udario prvi, u preventivne svrhe i razbio SVE arape, rekao je Jordanu da ga nece dirati ako ne napadne Izrael. Jordanci su ipak napali - sa ZAPADNE OBALE Jordana "westbank" i popusili su a Izraeel je to morao okupirati jer bi ih odande ponovo napali. Uzeo je, Sinaj i Gazu da ga Egipat odande ne napadne ponovo, uzeo je i Golan da ga Sirya odande ne napada. Egipat se je opametio, priznao je Izrael, zatrazio mir i dobio je Sinaj nazad. Zato je Sadat (Izraelski predsjednik) ubijen 1981!

Recite vi meni sta bi se dogodilo da Izrael da Gazu i zapadnu obalu Arapima?? Pogledajte granice...15-20 KM do mora!

1993 su se u Oslou dogovorili o postepenom Izraelskom povlacenju koje bi trebalo zavrsiti tako da se Izraelci povuku sa 95% podrucja, te da Palestinci dobe za pocetak autonomiju a poslije drzavu...sta se je dogodilo kad su se Izraelci poceli povlaciti!!?? Pucaju bombe...

Palestinci/arapi ne mogu izdrzati gledajuci Izrael i kako su oni od pustinje napravili oazu, kako im je standard neuporedivo veci nego palestincima itd.... Da se oni ne ponasaju ovako bili bi ubrzo razbijeni....

Loco
11-11-2002, 21:01
Ja sam protiv Zidovske politike u Israelu!!!!!
Oni su dobili svoju nezavisnu drzavu kadu su bili Palestinci tu broj jedan. Zna se da zidovi imaju love pa prave biznis na ta podrucja, ali Palestinci to nemogu gledati kada su uvijek imali malo pa i na malo naucili. Sada bi trebali popoloviti tu zemlju u Israel i Palestina, pa da onda vidimo koje ce bombe biti. Palestincima jednostavno ne ide u glavu da vojska zidovska njihove kuce razara i koloniste forsira ziviti na granicama tih dvoje naroda. Koliko dugo ce to jos trajati da djeca bacaju kamenje!@! na vojsku. Ako mene pitaju, ja bih vojsku sastavio, pa se zidovima s istim oruzjem suprostavio, a ne onako nerealno kamenjem. Kakav je to rat?
Ako nista drugo, ja bi sve objekte koje imaju neku vaznost s jedne i druge strane, totalno s zemljom sravnio. To je rijesenje pravo, a samo Amerika to moze napraviti, a oni ko neki seljaci samo gledaju i cekaju. A s druge strane hoce Irak napasti. Koji hipokriti! Prvo sredi najveci problem ovog svijeta a onda tek druge stvari. Bin Laden je u pravu kada kaze da je Amerika zasluzila ono, zato sto zidovi rade sta hoce a demokracija Amerike nigdje.

By the way, ja sam HRVAT!

Da se zna da...
15-11-2002, 10:56
...su srbi i KOS rusili zidovska groblja u Zagrebu da bi kompromitirali Hrvate... Sad se zna i ko je za sve to odgovoran...

opet su...
03-12-2002, 09:44
...muslimani popusili. Sad ce ih Zidovi jos malo bolje stisnut!

HAHAaaaaaa
19-12-2002, 07:03
kote sad pita za Groblja mamlaze jedan .Stvarno se vi bojite Zidova sigurno sa razlogom. :))

Ajde Fredu...
19-12-2002, 12:53
...zasto bi se mi morali bojati Zidova??
Da ne naprave invaziju na HR??
Pa nisu oni Srbi covjece?

studenti
19-12-2002, 15:22
Problem palestinaca je u tome sto arapski svijet palestince tretira nizom rasom zbog cinjenice da su palestinci u povijesti uvjek bili arapski robovi. Palestince u arapskom svijetu niko ne priznaje za arape(slican problem imaju i Kurdi uostalom). Palestinac koji npr. radi u Libiji,Saudijskoj Arabiji,Kuvajtu,Emiratima itd zaradjuje tri puta manje nego bilo koji drugi radnik. Arapski svijet nikada nije pomagao niti pomaze Palestince. Palestinci su propadanjem Sovjetskog Saveza prepusteni sami sebi.
To da Izrael uspijeva opstati na bliskom istoku, Izrael mora zahvaliti postojanju ATOMSKE BOMBE.
1967 kada je Izrael bio totalno vojno potucen od strane komunistickog tria Egipat-Sirija-Jordan(opremljeni najmodernijim Sovjetskim oruzjem i vodjeni Sovjetskim generalima) Izrael je (skoro) potegao za onim na sto navedeni trio nije imao odgovora ATOMSKOM BOMBOM. Pod takvom prijetnjom trio se povukao na pocetnu poziciju(po cak i dalje u dubinu svog teritorija).
Izrael je u Libanonu takodje dozivio debakl u sudaru sa Hezbolahom.
Izrael ce propasti sam od sebe jer je ekonomska situacija u Izraelu sve teza (nezaposlenost iznosi 24% a inflacija je sve veca).Izrael prezivljava jos uvijek zahvaljujuci darovima bogatih zidova sirom svijeta ali ti darovi postaju sve slabiji. A oaze o kojima pisu ostali su samo pusta fantazija.
Mislim da jos nesto morate znati o palestincima, 60% su muslimani, 30% pravoslavci a 10% katolici.
Palestinci nemaju oruzje kakvo ima Hrvatska ali nasa borba ide dalje.
Puno pozdrava i lijepe blagdanske dane i sretnu novu godinu od palestinskih studenata u ZG.

@CCCC
20-12-2002, 01:06
Ma ti si ××××××, ×××××× kao i ovi hrvati bre...
Hrvati bre lizeti ZIDOVSKE (oprane)supke. Zidovi bre nisu ××××××, zidovi pamte sve i Spaniju i Njemacku i NDH.

Pamte sve ljudi bre.........

hej...
20-12-2002, 10:46
...Fredo ("Studenti")...sta si ti tu namljeo?

Da li se javljas iz neke mentalne institucije u Svedskoj??

Loco
20-12-2002, 14:17
Svaka cast Studenti! Dajem vam potpor u svojoj borbi za zemlju.

Sretan Bozic i NOva Godina 2003!

FREDO
21-12-2002, 13:35
IZRAELSKA TVRTKA ZIM POSLALA VLADI RH PISMO NAMJERE
Rijeka centar kontejnerskog prijevoza u Europi
* Prije pregovora potrebno razdijeliti dio za pretovar južnog voća, žitarica i generalni teret, te dio za kontejnerski teret, jedini koji zanima ZIM
U Vladu je nedavno stiglo pismo namjere izraelske prijevozničke kompanije ZIM za preuzimanje dijela riječke Luke. ZIM je najveći europski kontejnerski prijevoznik, u vlasništvu je izraelske države i privatnih investitora, a poslovno je prisutan u Hrvatskoj već neko vrijeme jer, osim s riječkom Lukom, surađuje i s Hrvatskim željeznicama. Izraelska je tvrtka ponudila da će od riječke Luke stvoriti najveću maticu za kontejnerski prijevoz u Europi, što je "ponuda za koju više nitko nije mislio da može stići riječkoj Luci", ocijenio je jučer visoki Vladin dužnosnik. U Vladi, međutim, još nije odgovoreno na pismo namjere jer je prije ulaska u pregovore o prodaji potrebno provesti transformaciju Luke u nekoliko zasebnih cjelina: dio za kontejnerski teret, zatim za pretovar južnog voća, žitarica i generalni teret. ZIM zanima samo kontejnerski prijevoz, koji bi povukao i ostale vrste prijevoza u zemlji, posebno željeznički prijevoz.
Već na jednoj od prvih sjednica u idućoj godini Vlada bi trebala raspravljati i o investicijskom planu Hrvatskih željeznica kojim se, među ostalim, u idućih pet godina planira ulaganje 15 milijardi kuna u osuvremenjivanje željeznica i nabavu novih vlakova.
Ravnatelj Lučke uprave Rijeka mr. Bojan Hlača potvrdio je za naš list da uprava kontaktira s velikim izraelskim brodarom ZIM-om, koji je zainteresiran za morsko-kopneni prijevoz kontejnera i uporabu kontejnerskog terminala na sušačkoj Brajdici u sklopu riječke luke.
- Već dulje pregovaramo s izraelskom brodarskom kompanijom ZIM, ali isključivo o zaključivanju komercijalnih ugovora o osiguranju tereta i kontejnera na brodskoj liniji Izrael - Hrvatska - kazao je mr. Hlača. - Sasvim je jasno da, sukladno našim zakonskim propisima, ne dolazi u obzir prodaja kontejnerskog terminala Izraelcima jer se terminal nalazi na pomorskom dobru koje se ne može prodavati. Ali, zato očekujemo potpisivanje ugovora kojim bi se preko riječke luke i brodsko-teretnom linijom s Izraelom prevozilo više robe - objasnio je B. Hlača.

NISI NORMALAN
21-12-2002, 14:06
FREDO,
Ti si jedini u ovoj drzavi koji jos uvijek nasjeda na price o najvecim lukama u svijetu, najboljoj turistickoj ponudi u svijetu, najjacim naftnim tvrdkama, o najvecim proizvodjacima bijele tehnike, najjacoj metalnoj djelatnosti...itd.itd.itd.
××××× ti mamicu budalo ×××××

FREDO
22-12-2002, 00:24
BIVŠI AMERIČKI PREDSJEDNIK NAJAVIO POSJET HRVATSKOJ
Clinton dolazi na odmor u Hrvatsku
- Žao mi je što nisam imao prilike bolje upoznati Hrvatsku. Nekoliko sati koje sam proveo u zračnoj luci u Zagrebu ne može se nazvati pravim posjetom vašoj zemlji. Molim vas da u moj ured dostavite sve potrebne informacije i vjerujem da bih već sljedeće ljeto mogao doputovati s obitelji u Dubrovnik - tim je riječima bivši američki predsjednik Bill Clinton odgovorio Neni Komarici, voditeljici ureda Hrvatske turističke zajednice u New Yorku, na poziv da posjeti našu zemlju.
Gospođa Komarica i Bill Clinton sjedili su za istim stolom u hotelu Waldorf Astoria u kojem se održavala godišnja konferencija European Travel Commission, udruženja koje okuplja 33 europske zemlje koje na američkom kontinentu promiču turizam. Večernji list bile su jedine hrvatske novine čiji je izvjestitelj mogao ući na konferenciju. Zbog Clintona konferenciju su osiguravali deseci tajnih agenata i zaštitara.
N. Komarica članica je izvršnog odbora tog udruženja, pa je sudjelovala i u organizaciji skupa na kojem je glavni govornik bio Clinton, a raspravljalo se o mogućnostima poticanja američkih turista da nakon stanke zbog straha od terorističkih napada ponovno putuju u Europu. Clinton je Večernjem listu rekao da se njegov život u potpunosti promijenio nakon što je kao student prvi put otputovao u Europu.
- Dobio sam drukčiju predodžbu o kulturi, umjetnosti i malim državama. To je iskustvo obogatilo moj duhovni život i uvijek sam privatno, ali i kao državnik, s posebnom radošću putovao u Europu - kaže Clinton. Na pitanje koji dio Europe preporučuje, Clinton je rekao:
- Predlažem da svakako posjetite istočnu Europu, jer ona je izazov za svakog turista. Ako želite zabavu i ludi provod, Italiju ne bi trebalo preskočiti - smatra Clinton.
Ipak, sudeći po vremenu koje je Clinton posvetio voditeljici hrvatskoga turističkog ureda, raspitujući se o hrvatskom turizmu, bivši prvi čovjek SAD-a ubrzo bi mogao ljetovati na Jadranu.
- Clinton me pitao za hrvatske otoke jer je od brojnih prijatelja čuo da su predivni, a naše more među najčistijima u svijetu. Pričala sam mu i o dubrovačkim znamenitostima. Obećao je da će se javiti nakon novogodišnjih blagdana. Ne treba isticati što bi njegov dolazak značio za promidžbu hrvatskog turizma, a uvjerena sam da ćemo to ostvariti - rekla nam je N. Komarica.
Glavni sponzor konferencije bio je Smithsonian Magazin, koji će u siječanjskoj publikaciji na sedam stranica tiskati i prilog o Hrvatskoj.

DA DA:::
04-01-2003, 17:49
...da se drzimo ADOLFA!!

Milan
09-01-2003, 17:40
I ja imam isto mislenje kao Loco. Priznam, da nisam neki Fan od Izraela. Kad se 1948 god. stvorila ta zemlja, palestinci su bili najveci dijo stanovnistva. Zbog Zidova preko 500000 palestinaca su morali bjezati iz svog rodnog kraja. A zasto bas palestina morala da postane zrtva? Nije u palestini bijo ni jedan logor. Fair bi bilo, da su po jedan komad njemacke i austrije odvojili i od te zemlje da su stovrili zemlju za zidove. Svijestan sam, da je to nemoguce. Ali isto nemogu da shvatim, zasto su jadni palestinci zbog zidova morali napustiti svoju drzavu.

Koju...
09-01-2003, 19:57
"...svoju drzavu" Milane?? Kad su Palestinci imali "svoju drzavu"? I tu su, kao i na masu mjesta Englezi bili ti koji su se povukli i ostavili "klicu rata".... Palestinci su "morali otici" zato sto su (kao i svi Arapi, htjeli unistiti Izrael...napali su ga SVI sa svih strana - a posto su govna - Izrael ih je sve prebio iako ih je bilo 10% koliko Arapa.
Palestinci su - da bi ohrabrili svoje borce u toku rata - plasirali vjesti da "...zidovi masakriraju zenu i djecu" -(nejac, kako Srbi kazu) - a Palestinci umjesto da se prime puske i uzdaju u ALAHA, pobjegose!! I tako ostadu u svojim logorima i dan danas...Inace u Izraelu zivi 1,2 milina Palestinaca...A ne mogu zivjeti u miru zato sta im je jediini cilj - njima i Arapima - da uniste Izrael! Ali Alah im nikako ne pomaze...

g m a z
09-01-2003, 20:57
Palestinci nisu ARAPI, BUDALO!
I jos nesto 30% palestinaca je pravoslavne vjere.
Pitaj tatu mali ko je bio ABU NIDAL palestibnski pravoslavac.....

Loco_originale
09-01-2003, 23:12
Zato je im jedino sto preostaje totalni rat protiv Zidova. Umjesto kamenja rakete i tankovi, pa ce napokon biti fair i taj vraziji prokleti rat. Neka najjaci pobjedi!

Amen

Milan
10-01-2003, 04:12
Izrael se do 1948 god. zvao Palestina, moj jarane. Ovaj decko je u pravu: Nisu svi palestinci arapi. Kao sto i nisu svi turci muslimani. U turskoj zive oko 20& pravoslavaca. Taku i u Siriji, Egiptu, Iraku... Palestina je starije ime nego izrael. Drzava Palestina postala 1948 zrtva, samo da zidovi imaju svoju zemlju - a to islamski svijet nije zaboravio. Zbog toga tamo nece biti mira. Palestinci traze samo ono, sto bi svak covjek trazio: Da se vrati njihova zemlja!

Vi ste...
10-01-2003, 20:43
...Srbi svi NAZI...niko od vas ne voli i ne podnasa zidove!

Milan
10-01-2003, 23:52
Za ovog konja iznad mene: Ja nisam Srbin! Jedino znam malo vise od tebe - citao sam vise knjiga nego ti. :( U bivsoj Mesopotamiji ima jedan veliki dijo pravoslavaca. Ako ti zelis u zivotu postati ××××××, onda ti mogu jednu dobru vjest reci: Na pravom si putu. :))

Ma sta...
11-01-2003, 00:20
...ti Milane znas?? Znas da mrzis Zidove i da volis palestinxe/Aeapae/muslimane!

To je otprilike sto ti znades!

Inace Izrael je pravna drzava, jedina demokracija u cijeloj regiji. Napravio je iz pustinje oazu! U njemu zivi sa svim gradjanskim pravima 1,2 milona palestinaca/muslimana.

Mir ce tamo nastati tek kad ostali arapi/muslimani (osim Egipta koji je priznao Iztael, sklopio mir i dobio Sinaj nazad), priznaju Izrael. Palestincí su imali dosta sansi da sklope castan mir sa Izraelom, ali su odbili - jer jedini cilj im je sada i uvijek bio - unistiti Izrael!

Ne vidim ovdje nikog da kritizira palestinski samoubilacki teror nad Izraelskim civilima!
Kako to? A Izrael maximalno pazi da ne ubija civile....

Freddie_boy
11-01-2003, 00:39
Zivio Izrael!
Dole Palestinci!

kao prvo:
11-01-2003, 00:46
DEMOKRACIJU ima onaj za koga SAD kaze da ima DEMOKTACIJU!
kao drugo: Pravljenje oaze od pustinje je podvig samo za one koji nista neznaju o pustinji. Sve drzave na svijetu koje imaju pustinju, pustinju pretvaraju u OAZU kao npr. Kina, SAD, Libija, Saudijska Arabija, Irak, Alzir itd. Teze je napraviti tunal kroz brdo u duzini od 500 m nego 50km pustinje pretvoriti u OAZU...
kao trece: Jordan je priznao Izrael a PALESTINCE (isto kao i IZRAEL proglasio svojim najvecim neprijateljima).
kao cetvrto: UBIJANJE civila nije put ka rjesenju problema, a rjesenje problema zele i umjereni(citaj prosjecni) Izraelci i umjereni (citaj prosjecni) PALESTINCI jer drugog rjesenja nema!
Ja sazaljevam i jedne i druge jer moraju placati cijenu kolonijalistickog perioda.....
U izraelskom ustavu stoji da ce Izrael poceti rat radi jednog IZRAELKOG djeteta.
Radi jednog djeteta, pa zamisli onda koliko udaraca im nanose PALESTINSKE KAMIKAZE. HAHAHAAAA

Milan
11-01-2003, 01:46
Ko je rekao, da ja mrzim Zidove? :smile11: Nisam to ni u jednom postu napisao. Priznam da su mi Palestinci simpaticniji od Zidova. Zasto? Zato sto su Zidovi (uz Pomoc Amerike i Velike Britanije) oduzeli Palestincima drzavu. Kao sto su komunjare oduzeli 45´ Hrvatsku, kao sto su njemci oduzeli 39´ Sudetenland od Cehoslovacke. U Palestini je do 48´ uvijek bilo vise palestinaca nego zidova. Naravno da i ja mrzim islamske, fanaticne ×××××× koje samo pale i ruse.

cionist
11-01-2003, 10:30
jebacemo mater svima vama gojima ,nije
svacije da se bavi politikom .Istu tu
politiku mi smo kreirali prije mnogo
vijekova.
kada mi zavladamo svijetom svaki zidov
imati ce 2800 robova goja

H R V A T
11-01-2003, 18:29
Tako je cionistu! Samo bit ce malo teze vladati cijelim svijetom! Ipak sa srecom!

Eto bio...
04-02-2003, 19:53
...bio zidov i u svemiru. Poginuo je, ali da li ste vidli kako su CNN i druge TV postaje pratile tu vijest...

Tucemo...
08-03-2003, 09:21
...i dalje cemo tuci crnr primitivne muslimandzuge...
Kad ce doci konacni finale u Iraku???

S-pirovi
08-03-2003, 10:09
”kao prvo” (Freddo)…Idemo redom:

Ja se slazem sa (i priznajem) Amerikancima da procjene ko ima a ko nema demokraciju!

Izraelci su od napustene, gole pustinjske zemlje napravili prosperitetnu oazu – koju arapi nigdje u povjesti nisu napravili…sad nesto malo ih MI zapadnjaci ucimo kako se to moze, jer ih je posrecilo da imaju naftu pa dakle i DOLARE, pa placaju! Tunel korz brdo Muslimani NIKAD nece znati sami napraviti!

Da Jordan je priznao Izrael i zato zivi u miru (relativnom, jer su jadni stisnuti u nemogucoj situaciji, pa su igrali na pogresnu kartu (a donekle i dalje) – IRAK – Sadam!

Slazem se da ubijanje civila nije rjesenje – to je najobicniji, najogavniji i najprimitivniji terorizam! Sa njim se Palestinci svakim danom sve vise odricu normalnog zivota, samostalnosti, drzave i vlastitog fizickog opstanka!

Problem je BAS u tome da Palestinci/muslimani ne mogu gledati kako je Izrael prosperitetan demokratican i kako se neprekidno razvija, dok oni samo tonu i tonu u kuranu i ostaloj primitivnoj muslimaniji!

Ili? mozda je to i njihov nacin kolektivnog samoubistva? Ko zna?

ti kazes
09-03-2003, 09:53
…sad nesto malo ih MI zapadnjaci ucimo kako se to moze,

Odakle ti pravo da kazes MI zapadnjaci?

Za ubuduce, NAZIVAJ SE ZAPADNJAKOM TEK KAD TE ZAPADNI SVIJET PRIHVATI KAO ZAPADNJAKA!

hrvatski zahtjev za clanstvo u EU je odbijen istog dana kad je i podnijet!!!!!!

MI zapadnjaci

inozemka
09-03-2003, 19:10
Ja sam umorna citajuci kako se vi svi iz bivse Yuge.brinite toliko o zidovskom problemu,kad bih bilo mnogo pametnije briniti se o vasim vlastitim problemima, posto ih imate u obilju.
Moze biti da vas problem izgleda manji. kad se pocmete briniti o tudjem.
Ja sam se cak mislila vratiti natrag u Hr.pa sam napravila posjetu proslo ljeto prije nego se vratim.Kad sam sve vidila i sve cula, odlucila sam da se ne vracam.Zato preporucujem da se svi pozurite na rad da renovirate tu tuznu zemlju i basite brige od drugog naroda na stranu.Zidovi imaju veliku pomoc od Amerike,pa ne trebaju vas support.Mi amerikanci radimo kao cele,tako da se nase takse-porz salje u Izrael.Mnogi Amerikanci se cak sele u Izrael,posto Izraelci zive bolje nego mi u Americi,rezultat 12 bill.$us godisnje za Izrael.Trebili bih didjeti koliko Amerikanaca spava u parkovima i pod mostovima.Pred.Gush ne vidi tu krizu,on je prezauzet sa otvaranjem rata.
Zato se ja uzbudim kad vidim gdje ljudi gube vrjeme briniti se o tudjoj zemlji,kad nasa zemlja treba vecu brigu.I na kraju.Posto je u Hr. tako veliko nezaposlenje,gdje dobiju novac za droge i cigarete?Na svakom cosku cigaret smrdi.Iduci put ako se povratim na ovaj forum zelila bih viditi forum o poslu,otvaranju biznisa, slaganju naroda,postivanju,odgoju djece,ponosu,suzbijanju droga i kriminala,te druge pozitivne mjere koje bih trebale biti u prioritetu za Hrvatsku.

inozemka
09-03-2003, 19:17
Napomena: VIDI Forumi su pretrpili veće izmjene, te Vas ovom prilikom upozoravamo na moguće probleme u radu istih. Da bi ste u potpunosti mogli koristiti sve funkcije foruma, molimo Vas da se registrirate kao korisnik VIDI portala. Ukoliko se susretnete sa nekim nepravilnostima u radu VIDI foruma, molimo Vas da o tome obavijestite našeg webmastera.
Svakako Vam preporučamo da prije upotrebe pročitate upute za korištenje VIDI foruma, koje možete dobiti odabirom opcije :Pomoć: u lijevom izborniku.

Razmjenjujte iskustva o Mirovinskoj reformi i mirovinskim fondovima s drugim Internet korisnicima. Pitajte, komentirajte, odgovarajte, kritizirajte OVDJE...
- Politika
Stranica: 1 2 3
<<< predhodna stranica: 3/3

Autor Naziv teme: ZIDOVI SU SVJETSKA AVANGARDA
Ma sta...
Gost Poruka poslana: 11.01.2003. 00:20:02 : odgovori :
--------------------------------------------------------------------------------
...ti Milane znas?? Znas da mrzis Zidove i da volis palestinxe/Aeapae/muslimane!

To je otprilike sto ti znades!

Inace Izrael je pravna drzava, jedina demokracija u cijeloj regiji. Napravio je iz pustinje oazu! U njemu zivi sa svim gradjanskim pravima 1,2 milona palestinaca/muslimana.

Mir ce tamo nastati tek kad ostali arapi/muslimani (osim Egipta koji je priznao Iztael, sklopio mir i dobio Sinaj nazad), priznaju Izrael. Palestincí su imali dosta sansi da sklope castan mir sa Izraelom, ali su odbili - jer jedini cilj im je sada i uvijek bio - unistiti Izrael!

Ne vidim ovdje nikog da kritizira palestinski samoubilacki teror nad Izraelskim civilima!
Kako to? A Izrael maximalno pazi da ne ubija civile....
Freddie_boy
Gost Poruka poslana: 11.01.2003. 00:39:24 : odgovori :
--------------------------------------------------------------------------------
Zivio Izrael!
Dole Palestinci!
kao prvo:
Gost Poruka poslana: 11.01.2003. 00:46:57 : odgovori :
DEMOKRACIJU ima onaj za koga SAD kaze da ima DEMOKTACIJU!
kao drugo: Pravljenje oaze od pustinje je podvig samo za one koji nista neznaju o pustinji. Sve drzave na svijetu koje imaju pustinju, pustinju pretvaraju u OAZU kao npr. Kina, SAD, Libija, Saudijska Arabija, Irak, Alzir itd. Teze je napraviti tunal kroz brdo u duzini od 500 m nego 50km pustinje pretvoriti u OAZU...
kao trece: Jordan je priznao Izrael a PALESTINCE (isto kao i IZRAEL proglasio svojim najvecim neprijateljima).
kao cetvrto: UBIJANJE civila nije put ka rjesenju problema, a rjesenje problema zele i umjereni(citaj prosjecni) Izraelci i umjereni (citaj prosjecni) PALESTINCI jer drugog rjesenja nema!
Ja sazaljevam i jedne i druge jer moraju placati cijenu kolonijalistickog perioda.....
U izraelskom ustavu stoji da ce Izrael poceti rat radi jednog IZRAELKOG djeteta.
Radi jednog djeteta, pa zamisli onda koliko udaraca im nanose PALESTINSKE KAMIKAZE. HAHAHAAAA
Milan
Gost Poruka poslana: 11.01.2003. 01:46:34 : odgovori :
Ko je rekao, da ja mrzim Zidove? Nisam to ni u jednom postu napisao. Priznam da su mi Palestinci simpaticniji od Zidova. Zasto? Zato sto su Zidovi (uz Pomoc Amerike i Velike Britanije) oduzeli Palestincima drzavu. Kao sto su komunjare oduzeli 45´ Hrvatsku, kao sto su njemci oduzeli 39´ Sudetenland od Cehoslovacke. U Palestini je do 48´ uvijek bilo vise palestinaca nego zidova. Naravno da i ja mrzim islamske, fanaticne ×××××× koje samo pale i ruse.
cionist
Gost Poruka poslana: 11.01.2003. 10:30:22 : odgovori :
jebacemo mater svima vama gojima ,nije
svacije da se bavi politikom .Istu tu
politiku mi smo kreirali prije mnogo
vijekova.
kada mi zavladamo svijetom svaki zidov
imati ce 2800 robova goja
H R V A T
Gost Poruka poslana: 11.01.2003. 18:29:15 : odgovori :

ma slusaj
09-03-2003, 21:26
ti INOZEMKA
to sto TI zivis u USA i to sto imas vise novca nego MI u LIJEPOJ NASOJ neznaci da si pametnija od nas!

Aj beri pamuk sa CRNCIMA i cuti!

S-pirovi
10-03-2003, 10:25
INOZEMKI!

Gospodjice, situacija je takva da se je na ovaj forum (HRVATSKI!!) namnozilo masu Srba, (uglavnom, a i poneku musliman). Na tom forumu su oni (zato sto webmastera - moderatora ocito na ovom forumu NAMA), sam zato da bljuju i pljuju po HR, u njihovim jedinima, jadnim manirima koji se mogu svesti na tri rijeci:

"Ustase, Nacisti i Jasenovac"

Pomalo su forum napustili svi ozbiljni diskutanti, a ostali su samo Srbi i Hrvati koji imaju zeludac i kontriraju im. Forum se je pretvorio u sprdacinu. Recimo ova (ove) teme o zidovima su nastale zato sto su Srbi ubacili temu "Zidovska zavjera" ("autor" Adolf??!!) da bi se umjetno na njihov perverzan nacin bljubvlo po HR u stilu 40-ih! Ta se tema umjetno odrzava vec nekoliko godina, (neko povremeno samo odgovori sa nekoliko rijeci i tema se pojavi na vrhu itd), Kontra tome su ove zidovske teme...koje odmah uskrsnu ispred Adolfa! Ovaj forum NI NA KOJI nacin ne osvjetljava situaciju u Hrvatskoj.

Ako zelite pratiti zbivanja u HR i svijetu sa prave Hr perspektive idite na "www.index.hr" To je vjerojatno najbolja HR stranica na netu, a ima OZBILJAN forum!

Pozdrav

inozemka
10-03-2003, 21:09
Odgovor S-Spirovi
Gospodine,velika hvala na vasoj informaciji o duhu koji vlada na nasim forumima.Pa izgleda da su svi nasi forumi zatrovani sa tom bolesti.Sada se bolje osjecam o mojoj zemlji i uzimam u obzir vas point.
Pzdrav.

blento
11-03-2003, 09:48
ma slusaj ti INOZEMKA (AMERIKANKA)
USA je (jedina) svjetske superpower na KREDIT a ostatak svijeta mora otplacivati te vase kredite.
USA je i ove godine imala manjak u budjetu a iduce godine kada stigne racun rata protiv IRAQA manjak u budjetu ce biti jos veci. Samo dosad na pripreme za rat potroseno je 14 milijardi dolara a racuna se da ce cijeli rat kostati oko 200 milijardi ato je 10% USA godisnjeg budjeta.
Tvoj predsjednik trosi novac iz FONDOVA, novac namjenjen brzoj pomoci u slucaju elementarni nepogoda, i novac namjenjen potpori zemljama u razvoju. MI IMAMO PROBLEME ALI BEZ NOVCA NISMO U STANJU RIJESITI IH. A novac koji je nama potreban za rjesavanje problema, prije svega visoka nezaposlenost ce biti potrosen na rat protiv IRAQA i nama ostaje da cekamo jos najmanje 3-4 godine da dobijemo financisku potporu za razvoj. Americki analiticari predvidjaju raspad Hrvatskog ekonomskog sustava u roku od 2 godine!!!!!!!!!
Meni ostaje jedino jos da se bavim problemima drugih.........

S-pirovi
11-03-2003, 11:58
Ej BLENTO! Bas si pravi- FREDO!

USA je osjetila 09/11. Kao prvo radi maximalno da se TO vise nikad ne ponovi! Dakle muslimane treba stisnuti maximalno, da SVU svoju energiju trose na sakrivanju i obrani. Treba ih (teroriste) loviti i goniti i mrak ih treba jesti svuda. Dok bilo koja islamska zemlja ima bilo kakvo oruzje masovne destrukcije USA a niti zapadna privreda nemoze funkcionirati dobro. A niti drustvo! To nazalost KOSTA. Ali kosta svakako manje nego da se u u strahu ceka sta ce biti sljedece - ili jos gore, da nas te primitvne muslimandzuge ucjenjuju! Zato BRAVO USA (i Izrael) i samo naprijed. Jer bez njih niti nama nema zivota (normalnog!). USA je vise puta spasavala Evropu, i to opet cini sada. Samo dokle? Kad ce USA puknuti film?? Volio bi da u Parizu ili Berlinu El Quida ili njima slicni pokazu sta znaju i umiju - recimo u podzemnim zeljeznicama ili sl. i da se pokaze da je Iraq bio umjesan...na neki nacin!

A ovo o HR privredi, pa to Srbi vec 10-ak godina govore. HR se raspada!! Samo sad neki novi - DUGI - rok, 2 godne! Da li ITKO zna sta ce se za 3 mjeseca dogoditi sa svjetskom ekonomijom?? A USA- analiticari znaju da ce HR privreda zivjeti jos 2 godine! A njihova? Gdje ce biti?

Nijedna privreda nije pala tako nisko kao Srpska...sad se MALO oporavlja i ulovila je tempo sa Albanskom...i tu su negdje! USPJEH - nema sta!

blento
11-03-2003, 13:14
S-pirovi, s-pirovi, zabrinjavas me!

TI sebe uporno smatras dijelom modernog zapadnog svijeta, zapadni moderni svijet je 100 puta usmeno a i pismeno jasno rekao da "LIJEPA NASA" NIJE zapadni moderni svijet, nego lijepi BALKAN!
HR je 10 godina zivila na racun inostrani kredita, VELIKI USPJEH nema sta. Ali sad treba platiti ono sto se jelo a bogami i pilo u protekli 10
godina a para nema. HR trazi nove kredite a novi kredita nema.

Svetska ekonomija ce naredne 2-3 godine biti u recesiji a sto ce se onda desiti niko nezna.

Rat protiv IRAQA ce biti zavrsen za otprilike 2-3 nedjelje jer je predaja IRACANA sa IRACKIM generalima vec dogoverena. A Onda vi HR mozete u IRAQ na posao kao ZIDARI i KONJUSARI jer ste u tome DOBRI.....

S-pirovi
12-03-2003, 11:28
E moj Fredo – BLENTO!

Sta ti znades o kreditima i kako to funkcionira…. I sta ti znades o recesiji? I jos predvidjas da ce trajati 2-3 godine, a poslije ”priznajes” da se dalje ”nezna”… I ko to kaze da kredita nema? Kredita ima koliko god hoces…i oni se moraju normalno i uredno otplacivati…a to Hrvatska (kao i sav zapadni i sredjan svijet) radi…I ko god tako radi dobiva kredite kad mu zatreba. Nije HR kao Srbija da ne moze otplacivati kredite jer je sve potrosila za rat – koji je na kraju izgubila, te unistila privredu (koja je najvecim djelom i zivjela od SL i HR), pa su joj od sazaljenja oprostili veci dio kredita.

Inace HR nije uopce prezaduzena. Ima jos dosta potencijala za uzimanje kredita, ali krediti se ne uzimaju da bi se ”jelo ili pilo”, nego da se investira pa de se to vrati…moj Fredo- Blento!

Sta se tice HR i njenog ulaska u EU, vjerojatno da ce to biti 2007…pitanje je kad ce Srbija uci…znam ja da bi ti htio drustvo na Balkanu, ali ce tamo samo Srbija (i BiH) ostati. Makedonija i Albanija su sljedece za EU.

I kako ti znas da su se Iracki generali dogovorili sa USA o predaji?? Isto onako kako su se Tudjman i Milosevic dogovarali o ratu, napadu na Hrvatsku, pa na BiH, pa djeljenje BiH, pa unistavanje YU, pa o ”izdaji” u ”Krajini”, Pa o Kosovu…itd…Sve po dogovoru, i na kraju Srbi ostali kratkih rukava, ali za sad samo bez Kosova, a ja prdvidjao Pasaluk…vjerojatno je Milosevic svrgnut prije nego je i to sa nekim dogovorio!

Sta se tice Iraka, ja vjerujem da ce rat trajati 7-10 dana, a da ce poslije rata burze i ekonomija imati veliku konjunkturu…

INACE...
12-03-2003, 18:27
...granicu izmedju zapada i (orijentalnog) Istoka su povukli jos Rimljani 395- godine. Isla je po Dravi, Do Save, pa po Drini na Boku i dolje izmedju Otrantskih vrata do Libije (Tunisa). Odonda je Srbija na Orijentu...

Pardon....
12-03-2003, 22:22
...po Dunavu, do save....Drine....

s-pirovi
14-03-2003, 12:29
"Blenti" (Fredo) - BRAVO!!

Irak spreman na “tihu predaju”?
Kako javlja CNN, neimenovani im je američki visoki dužnosnik otkrio da su u tijeku tajni pregovori između Sjedinjenih Država i vodstva iračke vojske oko predaja iračkih postrojbi u slučaju američkog napada na Irak. Neke iračke postrojbe navodno su se već odlučile ne boriti, a to (također navodno) potvrđuju izvješća CIA-e i vojne obavještajne agencije (DIA), koje je vidio CNN. U njima stoji da je vodstvo okupljeno oko Saddama "krhko". U prilog tome ide i tvrdnja američkog obrambenog ministra Rumsfelda koji je još u utorak izjavio kako postoje "privatne komunikacije s iračkim časnicima koji izražavaju potporu naporima SAD-a."

MUSA-Muslic
15-03-2003, 11:31
57 palestinaca/muslimana samoubica, smo pretekli - nake uhapsili, neke ustrijelili, ali nam je 58 prosao...nece vise!

gdje ste...
22-03-2003, 16:55
...muslimani???
Uvjek vas treba podsjecivat na vas primitivizam i nivo razvoja... Uhhhh sta vas je bin Ladin za××××! Sad se puno toga smije sta se prije nije smjelo... najlosije su prosli Palestinci/muslimani...

Bit ce jos...ovo je pocetak!

svakakao..
07-04-2003, 21:02
...da su avangarda!

zasto ...
10-04-2003, 09:57
...muslimani ili Srbi (antisemiti) ne komentiraju na ovu temu??

cionist
14-04-2003, 04:25
http://www.rense.com-1.imagesD-usflagzion.jpg

xxy
14-04-2003, 22:37
Zidovi u izraelu su sve a samo ne dobro..fora im je jebati jadne palestince s avionima i slicno,,,zato ce uvijek zivjeti u strahu..stvarno se ponasaju prema palestincima onak kak se hitler prema njima...sve je to gamad

S-pirovi
15-04-2003, 07:46
Hallo XXY...NAJKRACE:
Stvar je u tome da Palestinci ubijaju ISKLJUCIVO izraelske civile.

Izraelci love i kokaju organizatore tih samoubilackih bombaskih atentata...

Harahvat
15-04-2003, 13:14
S-pirovi...
Stvar je u tome, da to uopce nema veze sto palestinci idu na civile. Jer oni ustvari nebi smijali biti tamo jer to nije njihova zemlja...A palestincima je do jedina mogucnost da povrjede izraelsku gamad. Mira nikada nece biti, Palestinci dok su zivi nece dopustit da se tamo neke ×××××× dosele isto kao sto i mi nismo.
Da je kod nas ostala srbadija sigurno bi i mi to cinili dok bih potjerali stoku...

I ovo si...
22-04-2003, 09:46
...Hrvatino, "Freds mother××××er" poslao!
Kao da mi neznamo ko i sta si Zidovi!

Eliot
28-04-2003, 22:05
Neka se samo rokaju niti jedni a ni drugi ne vride pisljiva boba.Da su Jude neki dobar narod ne bi ih se i sam Bog odrekao .A Palestincima bi sigurno njihov Alah dao drzavu da ga uopce i ima.Pravi Hrvati zive izvan svoje Domovine a oni tamo u Domovini su Pickin dim obicne komunjare pjlackasi i lopovi.Svaka cast onih jos desetak posto radnika pravih Hrvata a sve ostalo su nalik zidovima sto su razapeli Isusa Krista(sada razapinju Hrvatsku) Neka su prokleti.Bog i Hrvati isvi narodi dobre volje. :(

FREDO
09-05-2003, 20:21
Pa S-pirovi, nama Srbima pripisuju antisemitizam, a ja tvrdim da to nije tocno!

I mi Srbi volimo Zidove, ne samo vi Hrvati.

Neka mi...
23-05-2003, 12:43
...neko od Srba kaze da li se slaze da su zidovi SVJETSKA AVANGARDA??

Ja nevjerujem da ce se naci JEDAN SRBIN!! koji ce se sa time sloziti!

dobro
23-05-2003, 17:18
ustase prestanite vise sa tim maskama.Srbi niti koga mrze niti se kome uvlace u supak , mi kakvi smo takvi , nismo podli i dvolicni kao vi.Sad ste se sjetili zidova jer niste ni vi totalno odljepili , u straha su velike oci :)) A mi Srbi smo dobili zahvalnost i od njih kao i od vas .Svima smo bili braca a zidove smo racunali postenijim prema nama s obzirom da smo istu sudbinu dozivili od istog neprijatelja , Srbio su izlagali svoje zivote spasavajuci zidove a oni su nam prije par gidina glave dosli , tako su nam se zahvalili.Ali sve ima svoje bog je najveca pravda, na kraju ste vi za zidove bili jadnici i nagradjeni za sve godine.mislim citi sotonizam i jedni i drugi , samo dalje od nas. :smile08:

u redu...
23-05-2003, 19:04
...DALJE OD VAS!! I vi OD NAS!!

I mirna BOSNA!!

Pa to sam stalno govorio...

Evo jos podsjetnika.
11-06-2003, 08:05
...slazes Fred? Ali nesto vam Fred ti zidovi slabo pomazu? Sta to? Oboje zrtve genocida...a nikakvi prijatelji!

Freddy
11-06-2003, 11:24
Oni su odlicni prijatelji i uvijek su bili.

brrr
16-06-2003, 15:18
Gamad zidovska! Zivila Palestina!

KRISTOS_UK
13-08-2003, 18:47
Jews are the best!! Just like we Srbs!

MUSAAAAA
19-08-2003, 11:37
Pobit cemo sve Zidove i sve krivovjerne! To je najveci olos na kugli zemaljskoj!!!

MUSAAAA
20-08-2003, 09:01
Dobili zidovi jucer u Jeruzalemu - bit ce jos!!

Dobili Ameri u Bagdadau! Bit ce jos!

Fikret
20-08-2003, 19:39
Dobit cete zidovi jos, da znate!

Benjamin
21-08-2003, 19:30
Dobili ste danas, dobili! Glavnog organizatora ubojstva civila smo vam konacno pulverizirali da ga nijedan bog nikada ne bi vise slozio niti prepoznao!
A biy ce jos..cekajte malo!

MUSAAAA
26-08-2003, 17:46
Dobit cete i vi katolcici dobiti!! Ne samo zidovi!

Sta je Musa...
28-08-2003, 18:07
...MUSAVI?? Prebacujes se na druge teme???

MUSA...
04-09-2003, 14:34
...MUSAVI...kad ces prestati??

MUSA-MUSAVI
04-09-2003, 17:30
Jest da sam musav i jest da nas zidovi (a i krscani!) jebu kao stoku po cijelom svijetu!

Docekat ce ALAHA, docekat!

FIKRET
05-09-2003, 18:28
Sad ako oni nas muslimane jebu, ne mora to znacit da su AVANGARDA!!

svjetska...
11-09-2003, 21:12
...bar za muslimane...ali nazalost u njihovom su okruzenju...

Aki im jebu mamu...

F R E D O
12-09-2003, 19:14
IAH!!!

Fredo...
12-09-2003, 19:25
...znas da u takvim dvobojima gubis...
prestani,,,

pa sta...
15-09-2003, 21:56
...drugo Fredo?? Zar ne??

Sta kazes MUSAAA