PDA

Pogledaj cijelu verziju : romeo 156



alfa
04-10-2002, 19:16
156 1.8, Twin spark, 98. god., CB, EPS, air-bag, servo, ABS, klima, alarm, 82.000 km,odlicno stanje 5.900 €, bez papira,prodajem

Vectra
04-10-2002, 20:25
To znači ako automobil nema papire, znači da je ukraden, a i automobili Alfa Romeo su obično talijansko smeće koje može trajati najduže 3 godine, talijanski poluproizvod kao i svi drugi talijanski automobili.

Chompas
29-10-2002, 03:21
:smile09:
sta ti znas sta je Alfa Kraljica ceste i udobnosti a pri tome i mnogo, mnogo kvalitetnija od vetre i tebe konju jedan bahati

Dr. Strangelove
29-10-2002, 08:23
Ak je Alfa talijansko smeće i traje 3 godine.. pitam se šta je onda Vectra? ... auto od papira za višekratnu upotrebu... s rokom trajanja na razini trajnog mlijeka...

Dom-Dom
29-10-2002, 13:30
Vectra je največe gastarbajtersko smeče koje voze samo primitivni idioti i mesari, te čak i zidari.Kad kupiš Vectru obavezno s njom još jedne rubnjake i pragove jer zimu nečeš preživjeti.VECTRA=SMEČE!!!!!!

Calibra Zender
29-10-2002, 13:54
Dom-Dom, nakon ovakvog ispada sam te mislil debelo izvrijeđati i opsovati. Ali reko bolje ne. Bilo bi jako jadno da se spustim na tako nizak nivo na kojem je tvoj zadnji post.

Pa kaj je tebi čovječe? Koliko ti imaš godina? Rekao si da imaš već oko 30. Pa kak se ti to razgovaraš? Kaj ti imaš samo osnovnu školu ili niti to pa je to tvoj kulurni nivo? Daj si malo razmisli kaj baljezgaš tu na forumu čovječe. Ovo je ispod svake granice. Sramota! :smile09:

I opet se Alfa glorificira na uštrb drugih proizvođača. Jad i bijeda na kaj je ovaj forum spal. :(

Dom-Dom
29-10-2002, 16:29
Calibra, ja koliko sam shvatio Ti sad voziš 166 ( ispravi me ako sam u krivom).Ja volim sve aute osim 3 koja mrzim 1.OPEL 2.MERCEDES 3.VW .Možda istina boli, ali to su 3 najseljačkija vozila na svijetu i za sve ostale marke uvijek nađem riječi pohvale za nešto.Ako pratiš forum , a pratiš ,vidiš da ne uveličavam samo Alfe nego i druge marke Toyotu , Subaru , mitsubishi , Volvo, Jaguar...Sorry ako si se našel uvrijeđen , ali ja kod toga stojim.Imam dosta godina i fakultetski sam obrazovan , pa neke stvari mogu iznositi, a vjerujem da me i puno forumaša i podržava.Samo malo pogledaj ove 3 marke ko vozi pa će ti biti sve jasno , ljudi koji totalno veze nemaju sa tehnikom , niti sa životom.Možeš ti mene vrijeđati, da sam ovo ili ono , ali ja konkretno nisam nikoga uvrijedio, samo one koji su sebe našli u mojim riječima.

Dom-Dom
29-10-2002, 16:53
Calibra ako su te ove moje riječi toliko pogodile , onda odi na moj hinet forum , pa budeš vidio kaj tamo pišu o dotične 3 marke vozila.Ali kolko vidim bolje nemoj to čitati jer te bude šlag strefil.

Dom-Dom
29-10-2002, 17:20
Calibra by the way za ovaj text me inspirirao onaj biser gore Vectra.

Calibra Zender
29-10-2002, 17:25
Dom-Dom, ja vozim upravo Vectru karavan iz '97. To je već treći auto nasljeđen od starog. Nisam birao, ali sam zadovoljan. Stari vozi 166 2.0 tek mjesec, dva.
A trenutno slinim na Celicu TS, ali kratak sam s lovom da bih si to priuštio. Od 156 sam odustao jer hoću čistokrvan coupe s odličnim performansama i sva sreća da sam prešao preko tih jtd jer je to bio kompromis. Dobar kompromis (pogotovo onome tko kupi jtd 16V), ali više volim benzin.

A subjektivan doživljaj vozača te tri marke koje opisuješ je samo subjektivan i JAKO je relativan. Osim toga, nije bitno kakvi ljudi voze auto da bi auto bio preoglašen za kantu. Te generalizacije mi stvarno idu na qurac. Da je riječ o sarkazmu i zahebanciji (to i ja često radim) onda nema frke, ali ovako ozbiljno generalizirati je bezveze.

A ostali forumi me ne zanimaju previše jer se sve svodi na vrijeđanja i sprdnje dok se ovdje može normalno komunicirati i profil ljudi koji ovdje dolaze je više, manje OK.

Dom-Dom
29-10-2002, 17:37
Pa po reakciji sam pretpostavljao da voziš Vektru ( vidim da sam te ubol u živac.Vjerojatno te je i prije neko nataknul zbog Vektre pa si osjetljiv na to).Svaka čast iznimkama u pogledu vozača.Samo mi ispričaj ukratko na koju foru ti je rista kupio 166 kad ti voziš Vektru.Pozdravi oca i uči od njega.

Dom-Dom
29-10-2002, 17:40
Celica je krasan auto i meni se jako sviđa.I još jedamput ti govorim volim Alfe ,ali mi se sviđa i hrpa drugih autiju.Evo ti još primjer , novi MINI.

Alfa dizel koliko to bilo super po perfomansama i potrošnji, ja to ne priznam, jer pravi Alfista ne gleda kolko auto troši.

romeo 156
29-10-2002, 21:51
isus zender, pa zar baš moraš....ko morseova abeceda svaki puta kada naglasiš...:

OPEL VECTRA 2.0 16 V CDX OPREMA, pa kaži vectra i gotovo..... :smile08:

Calibra Zender
29-10-2002, 22:33
Nekad ponavljam ko papagaj. Vidiš da se "šminkam" s motorom i opremom. :)) Ma ××××m bezveze. U pravu si Romeo 156. Neću više. :) Evo samo za tebe sam editirao post. OK?

Stari je kupio Alfu jer je uletjela dobra ponuda, a Calibru je trebalo mijenjati još dok mogu nešto za nju dobiti. Sve dalje je sve starija i manje vrijedi.
I sad se svi čude jer je to bio zadnji, ali apsolutno zadnji auto na popisu želja od starog. Njemu se više sviđa 607 ili iz srednje klase C5. Uostalom, nije niti planirao kupovinu. Isto kao i prije s Calibrom. Naletio je i kupio. Zadnja 3 auta koja smo kupili nismo niti sekunde bili na sajmu ili zvali preko oglasnika. Calibru je kupio od nekog tipa s kojim je radio, Vectru od prijatelja, a Alfa je uletjela sasvim slučajno. Na auto je naletio kod ljudi s kojima inače radi. I tip mu kaže da ima jedan auto baš za njega (sposoban prodavač) i stari ga pogledao auto, malo sjeo, čak ga nije niti vozio. Krajem tjedna sam ja otišao u Zagreb vidjeti auto, obavio probnu vožnju i dao svoj "blagoslov". A pošto se i njemu svidio otišao je na probnu vožnju i uzeo auto. Kraj priče. I sad je sretan čovjek. :)

A i ja sam već tu par puta rekao; jedini Opel koji je planski kupio bila je prva Vectra koju je kupio novu davne 1991. Sve dalje su "slučajne" kupovine. Više, manje dobre prilike kaj se tiče cijene. I kad prodam karavana (nije da sad prodajem već govorim hipotetski) sigurno više nikad ne kupujem Opel. Iskustva su dobra do sada, ali treba kupovati bolje, ako za to postoje uvjeti.
I ne čeka mi se više da nasljedim 166 jer će ju stari duže voziti (od Vectre je zbrisao nakon samo godine, godine i pola), a i red je da si konačno i sam zaradim nekaj. :smile06: Sad sam lud za Celicom TS, ali tko zna kaj mi bude puhnulo kad budem mijenjao auto. I 156-ice sam se držao ko pijan plota pa eto sad nove alternative. Tak je to kad se samo planira, a ništa ne kupuje. :))