PDA

Pogledaj cijelu verziju : besmislena sprdnja !!

pirat
04-10-2002, 18:40
gosp. ciribiri konstantno vrijedja pripadnike hrv. oruzanih snaga i ne samo on , nego i ostala nam mila i draga ekipa sa istoka !!
ne kuzim jos uvijek foru ?
smijesno vam je sto se nasi bivsi vojnici i casnici moraju pravdati pred haskim sudom ?
ma pazite , meni je daleko smijesnija cinjenica da ste 1991 godine bili toliko bahati i prepotentni , da vam je vasa srbija tada bila pre mala. zato ste nju odlucili i prosiriti sa tzv. srpskom krajinom. jugovojska vam je velikodusno uskocila u pomoc , protjerali ste sve hrvate i ostale ne-srbe sa tog podrucja i zakleli se , da im nikada vise nema povratka , jel' tako ?
nama je bilo dovoljno par vojno-redarstvenih akcija u periodu 91-95 , da vas otjeramo sve cetnike ××××× materinu !
cinjenica je , da su ljudi , zahvaljujuci svom velikosrpskom razmisljanju , morali napustiti svoje domove , gdje su zivjeli stoljecima. ostavili su iza sebe grobove svojih predaka , svoju proslost, da bi sada zivjeli rastrskani po srbiji.
moglo im je biti drugacije , ali srbin ne bi bio srbin da se ne prihvati odmah puske za rijesavanje problema.
na kraj su vas jos i siptari ujebali s tim sto su vam uzeli "kosmet" tj. "srce srbije". jos nikada u povijesti niste bili toliko mali , ali niste se prestali ismijavati drugima , jel' tako ? ××××s optuzbe protiv nasih generala i bojovnika , i to ce jednoga dana proci , ali vi ste kao narod pojeli zaista "veliko govno" !!!!!!

Avala
04-10-2002, 22:22
Zar tebi jos nije jasno da je to sve prodato????
Pa sta ti mislis - da vas ne bi zgazili ko mrave ?
O boze, oni misle da su nesto jaki :))

Pazi, nisam nikakav nacionalista jos manje sovinista, ali kad cujem te vase price: "mi samo malo prdnuli i nema srba!" - to je stvarno smesno. I ko je onda prepotentan?
Veruj mi, to je sve samo nasa (miloseviceva) losa diplomatija i nista vise!
Umesto da budete zahvalni sto smo imali tako loseg diplomatu za vodju, te vam tako ostavili Krajinu, vi jos ××××te! :))
Svasta!

pirat
05-10-2002, 10:19
ej AVALA !
mozda si u pravu s tim sto tvrdis. eto , velika im hvala , sto su sve to prodali , a mi zato imali koristi.
1995 godine sam i ja bio dio te "oluje" , i mogu ti reci da je iznenadjenje na strani cetnika bilo "golemo" , kad smo krenuli u akciju , te nisu imali vremena da se organiziraju , nego su krenuli svi u bijeg i nepovrat !!!!!!!!

arius
05-10-2002, 11:17
pirat što se ti sad vraćaš tako daleko u prošlost za to je zadužen haški tribunal i tetka carla.Oni su plaćeni da čačkaju po govnima a od tebe se očekuje da poštuješ svoje susjede,pa vidiš da trgovina miriše, turizam cvjeta, mali čovjek živi dalje a političari ne jebu živu silu nego teraju po svome i grabe pare u džepove.Zar ne vidiš da su pijani od love a ti jadniče razmiššljaš oćeš imati za platiti par bijednih impulsa a o struji da i ne govorim.
Ostavi se ti prošlosti i Oluje kad imaš veće ×××××× s Elektrom i neobjašnjivo obračunatim khW-ima.

CRKOTINA!!
05-10-2002, 22:46
http://people.freenet.de/istina/banda.jpg :smile07:

pirat
06-10-2002, 10:31
ARIUSE , svaka ti dala !!
imas pravo! ja se u biti ni ne zamaram dogadjajima iz proslosti , sta je bili , bilo je , jel' tako ? jedino mi je
onaj "ciribiri...." zaista napunio jaja sa njegovim vrijedjanjem. general bobetko je bio jedan od mojih zapovjednika i moze svatko pricati sto hoce , ali ja znam da on nije sudjelovao u ratnim zlocinima! eto , toliko o tome .
sto se tice dobrosusjedskih odnosa , ma i ja sam ZA , prijatelju !!

arius
06-10-2002, 10:48
Bok pirat, drago mi je što tako razmišljaš.Ako ti je Bobetko bio zapovjednik onda si ti najbolji svjedok,što za sebe ne mogu reći.Ja sam hrvat i ne želim da niti jedan jedini hrvat sjedi na haškoj stolici ali ti dobro znaš da netko mora. E, pa sad, kad mora onda neka sjedi onaj ko je bio na vrhu, tada je to bio Bobetko.Radio je svoj posao i bio jako dobro plaćen za to.I predobro. Mnogi su otišli sa svojih radnih mjesta i nikad se više nisu vratitli na njih.Zar ne?
To što on nije znao za svaki extremni slučaj objesi mačku o rep. Upravo je u prošlotjednom Globusu spomenuo, kao usput Agotića a vezano uz akciju Medački džep kada je poslan bombarder i kada je zaista poginulo dosta civila.Isto je spomenuo Ademija za kojeg znamo da je osvjetlao svoj obraz u Haagu.
Pogledaj realno, starac ima 83 god, teško je bolestan, zar ne bi bilo fer od njega da jednom stvarno poturi svoju guzicu za ovaj hrvatski narod.Na nama svijet ostaje a nas je cca 3.999.999, azr ne??

cocolo
06-10-2002, 20:07
E moj pirata, hoces da budes prijatelj sa onim govnima sto su se digli protiv nas? Bobetko i drugi nasi velikani su zavrsili ono sto je "djubrad" zapocela. Nemoj nikad zaboravit ako se netko pocne kurciti u tvojoj kuci da imas pravo da ga posaljes u ×××××. Od×××× ako hoces biti njihov prijatelj. :smile10:

ciribiri
07-10-2002, 04:38
Pirate konju jedan,
nisam samo ja ruzno pisao o Krmku Janku, nego i onaj "sompompirovi"! Pogledaj postove malo bolje prije nego pocnes da optuzujes okolo nas nevine forumase!

kako
07-10-2002, 06:25
ste vi hrvati toliko glupi i nepromisljen narod to je cudo jedno .Dijete od 5 godina vise zna nego vi ili vas je sram priznati da ste ruglo.Vi pobjedili a kad se trazite u Hag zasto onda optuzujete clintona da bi on trebao odgovarati i da vi nrmate sa tom akcijom nista , Amerika je ta koja je organizirala i vratila podrucja , samo tad priznate a ovamo nastavljate i dalje sami sebe provaljivati i dokazivati da ste vece ×××××× nego sto svijet misli.Jedino od svega sto se znate nasladjivati i izlagivati i to svesno.To sto smo pi popusili i na kosovu to je opet stvar najace sile a nikako vase brace siptara koji ce tek da popuse kao i vi sto ste popusili u bosni i jos vas ocekuje .

arius
07-10-2002, 07:51
Možeš ti pričati bajke za malu djecu od 5 godina i možeš me zvati loncem samo me nemoj razbiti jer ako kreneš u razbijanje očekuj da ću se i braniti.Vidiš u tome je razlika.Branit ću se.To te izgleda najviše boli.
To što ste vi popušili na Kosovu sami ste si krivi.Kako ste mogli misliti da ćete okupirati regiju na kojoj živi 99 % albanaca.To je bilo totalno suludo.
Sad se treba i opravdati zar ne??
A Velika Europska pozornica mora imati svoje premijere i reprize i protiv toga mi ne možemo ništa.
No, mene osobno bi više zanimalo prokomentirati sa hrvatima o budućnosti Hrvatske a ne o prošlosti.Jer, psi laju a karavane prolaze.

pirat
08-10-2002, 14:51
za ariusa : javljam ti se jer smatram da pises prilicno o.k. post-ove , sto za ovu ostalu bagru ne mogu bas tvrditi.da mi se rodjeni brat "pohvali" sa ubijanjem i klanjem neduznih civila , odrekao bih ga se momentalno ! za generala bobetka ne bih znao reci koliko je u ono vrijeme bio involviran u nekakvo zataskivanje ratnih zlocina od strane HV-a. ako je za te slucajeve znao , za koje ga danas terete , e onda mora i odgovarati !! sto se tice nas ostalih 3.999999 hrvata , u pravu si "pogled naprijed" i ostvarenje onog toliko puno citiranog "blagostanja" !!
CIRIBIRI- iskreno se izvinjavam , nesto sam pobrkao imena , ali nije zaista bilo zlonamjerno !!
COCOLO- ne seri !!! vjeruj mi , tvoja uputstva kako se treba ponasati kad netko u tvojoj kuci ovo ili ono radi nisu barem meni potrebna!!
ja sam se u "ono" vrijeme podnio onako kako se i trebalo podnjeti u "ono" vrijeme !! e , indijancicu moj , a sada vlada "ovo" vrijeme !!
"kinderjaja" smo vratili policiji , a na puske se slegla prasina ! i jos nesto : koliko ja njih volim ili mrzim , e to ja najbolje znam , al' necemo sad o tome , ili ??

sprdnja
17-10-2003, 05:27
http://members.tripod.com/www..tomo/karikature/a/06.JPG