PDA

Pogledaj cijelu verziju : Neke Bobetkove price

pjaskoslav
25-09-2002, 20:28
Bio sam u akciji Maslenica i Medacki dzep. Zadatak nam je bio da specialno odabrane pripadnike neprijatelske vojske dovodimo Bobetku na ispitivanje. Nije nam bilo lako jer smo mi sa njima htjeli obracunati, no naredjenje je naredjenje.
U pocetku smo bili malo sumnjcavi, kako ce covjek u takvim godinama "preslusavati" neprijatelja.
Nasa sumnjicavost se je vrlo brzo pokazala popuno netocnom.

SVI su "propjevali" u 10-20 minuta. Bobetko nije mnogo galamio. Noz pa po jedan prst, pa drugi, pa uho, nozni prsti, itd. Metoda se je pokazala vrlo efikasna i ustedjela nam je mnogo vremena a i zrtava.

Bobetku smo vodili i mlade djevojke. On je morao uvjek prvi da je povali. Ali ko bi rekao da toliki starac pa toliko moze da guzi...to je bilo nevjerojatno...cijeli rat je jebao samo mlade srpkinje...i kad smo se poslije svi izredali onda ih je on dokrajcivao. Kaze bolje je bez tragova!

Nejac, e to mu je bilo najdraze. Kaze on, da je to sve isto radio i prije 50 godina i da mu je to uvjek ostalo u najboljem sjecanju. Cerecio ih je onako na tanane...nikad mu nije bilo dosta...Detalji i nastavak slijedi...

HE EH EH
25-09-2002, 20:39
MAJKU VAM PECEM NA RAZNJU "SRPSKU" !!!!! NAJGORI STE NAROD...FUJ FUJ SMRDITE !!

http://www.vido.ldh.org/images/serbia.jpg
MAJKU VAM PECEM NA RAZNJU "SRPSKU" !!!!! NAJGORI STE NAROD...FUJ FUJ SMRDITE !!
:)) :)) :))

Tako je Bobetko...
25-09-2002, 21:57
...bitno je da su zene izjebane, Srbi pobijeni i rastjerani, Hrvatska oslobodjena, a ovo malo sta ×××× iz Haga, to nije bitno, a uskoro ce i prestati...

evo sta je Fredo
21-04-2005, 19:20
pisao prije skoro tri godine!

Ko zna mozda
21-04-2005, 23:14
ipak tovar nije povalio tvoju kevu kad je muzla kravu, pa isprdila tebe Vrecu Govana, mozda je to ipak bio Bobetko, ratni zlocinac, ha?

Hajde mozemo da otvorimo temu, koji tovar je s××××o tvojoj kevi pa rodila MULCA- imbecila, pravi tovar ili Bobetko???

Predlazem diskusiju i glasanje.

Ja verujem
22-04-2005, 00:15
da je Bobetko cinio takve morbidne zlocine.
Jedino Hrvati mogu imati takvog generala.
Mozete zamisliti kad jedan general siluje, jbt!!!!
Sta su cinili ostali, u Lori npr, sa nemocnima i starima po srpskim selima.... brrrrrrrrrrr