PDA

Pogledaj cijelu verziju : Mesic: Ko ×××× tog krmka Bobetka, sto je klao nevine ljude!?

ciribiri
21-09-2002, 01:23
Mesić: Istražitelji su trebali razgovarati s Bobetkom
Predsjednik Stjepan Mesić rekao je da i za generala Bobetka vrijede hrvatski zakoni kao i za sve druge građane, odnosno, riječ je o ustavnom zakonu koji je obvezujuć za sve hrvatske državljane.
- Imam prigovor, a to je zašto haaški istražiteljski tim nije prvo obavio razgovore s generalom Bobetkom, kao što je to bilo s generalom Stipetićem - naglasio je Mesić. Na pitanje treba li zaustaviti izručenje Bobetka dok zastupnici ne provedu raspravu o izmjenama zakona o odnosima s Haaškim sudom, Mesić je rekao da se ne može miješati u rad Sabora. Ujedno je objasnio kako je prekjučer s haaškim tužiteljem Geoffreyjem Niceom razgovarao o svom iskazu u Haagu za istrage protiv Slobodana Miloševića te je potvrdio kako i dalje ostaje pri tadašnjim izjavama. Na pitanje očekuje li moguće prosvjede, kao što je bilo lani s generalima Ademijem i Gotovinom, Mesić je kratko odgovorio:
- Zašto bi se prosvjedovalo ako se provode hrvatski zakoni.

ciribiri
21-09-2002, 01:57
e bizantinac sumadijski aj samo ti skici
nije lako biti glup mislim srbin

:)) :)) :smile06: :smile06:

Peacmaker
21-09-2002, 22:29
Če-debili, puf, i mema te više

lako je Srbe...
21-09-2002, 22:39
...kokat, kad su ko pilici. To je i 80-dest godisnji Bobetko mogao...ali da je bio ko drugi a ne Srbi koji se daju tako lako klati??? Sta onda?? Moj Bobetko drugi put izaberi dostojnijeg neprijatelja...Nije fer...