PDA

Pogledaj cijelu verziju : Stipe Mesic: Svi koji su pocinili zlocine moraju u Haag

sompompirovi
20-09-2002, 01:46
Mesić: I Bobetko je obvezan na suradnju s Haagom
ZAGREB - Predsjednik Mesić podsjetio je da je general Bobetko, kao i svaki drugi građanin RH, obvezan na punu suradnju s Haaškim sudom, priopćio je jučer Ured Predsjednika. Ta je obveza u skladu s odredbama Ustavnog zakona o suradnji s Haaškim sudom, kaže se u priopćenju. Predsjednik Mesić naglašava da je Republika Hrvatska, kao i u slučaju prethodnih osumnjičenih i optuženih pred Haaškim sudom, dužna staviti na raspolaganje generalu Bobetku sve dokumente koji mu mogu biti od pomoći pri koncipiranju njegove obrane. (H)

PAVIJAN
20-09-2002, 09:41
Pavijene moj...SVI, DA SVI, pavijane (tkzv Mesic), Sva nebrojena cetnikarija koja je rusila, bombardirala, granatirala, gradove civile, silovala zene, i protjerivala, etnicki cistila i radila nebrojena zlodjela...da polovi ih i sudi im...ako neces sam posalji ih meni (nama) znat cemo im presuditi...

Da podsjetim Pavijana....to su radili u HRVATSKOJ a ne u Srbiji...u tudjoj zemlji...a Tudjman je sa njima pokusao humano...i sad ima(mo) ovo sta ima(mo)... Preostaje nam trece razgranicenje...

CROATIAN DESTROYER
22-09-2002, 20:19
ja bih izručio Račana i Mesića pa neka na sudu dolkažu da su nevini :))

CROATIAN DESTROYER
22-09-2002, 20:20
&

×××× ME SE ZA MEĐUNARODNO PRAVO ; POBJEDNIK UZIMA SVE ! ! ! ! NA ××××× MEĐUNARODNI SUD I CARLU DEL KENJA !! :smile09:

i on
15-12-2003, 06:47
je prvi zlocinu bio kum , treba i on u hag i za sebe i franju.

samo
18-12-2003, 04:42
misl;i li on na sebe, ako je imalo realan treba znati da je on provodio tudjmanov plan.
Nasilno su zaratili da bi stvorili mrznju sto vecu izmedju ta dva naroda da nebi slucajno hrvatski narod pozelio se vratiti nakon par godina u Jugu , to je i pticama na grani jasno taj nijhov krvavi pir koji su smislili i osakatili svoj narod u svakom poigledu.Eto sad imaju nezavisnu Hrvatsku sa vecinom sakatih bolesnih, siromasnih, nepismenih, fasisodnih, isfrustriranih, gldnih, izgubljenih.ssto je moglo sve biti bez toga .Mmogli su dobiti hrvatsku bez metka da su tako zeljeli.
Prema tome i ja se slazem svi koji su krivi trebaju ne samo u Hag vec na dozivotnu robiju i to na izgradju porusenih gradova .Radna akcija lopate u ruke i ozezi, ali po p^ravdi , svi krivci a ne samo jedne nacije. :smile08:

samo
18-12-2003, 04:49
misl;i li on na sebe, ako je imalo realan treba znati da je on provodio tudjmanov plan.
Nasilno su zaratili da bi stvorili mrznju sto vecu izmedju ta dva naroda da nebi slucajno hrvatski narod pozelio se vratiti nakon par godina u Jugu , to je i pticama na grani jasno taj nijhov krvavi pir koji su smislili i osakatili svoj narod u svakom poigledu.Eto sad imaju nezavisnu Hrvatsku sa vecinom sakatih bolesnih, siromasnih, nepismenih, fasisodnih, isfrustriranih, gldnih, izgubljenih.ssto je moglo sve biti bez toga .Mmogli su dobiti hrvatsku bez metka da su tako zeljeli.
Prema tome i ja se slazem svi koji su krivi trebaju ne samo u Hag vec na dozivotnu robiju i to na izgradju porusenih gradova .Radna akcija lopate u ruke i ozezi, ali po p^ravdi , svi krivci a ne samo jedne nacije. :smile08:

kako
18-12-2003, 19:37
bi Hrvatska postala samostalna i normalna kad bi dobila Srbina za presjednika a ne ove cirkusante vase koji su isti i jednaki. :smile06:

istina
19-12-2003, 22:23
- samo se mijenjaju kao u Pozoristu na pozornici isti i jednaki cirkusanti . :smile06: