PDA

Pogledaj cijelu verziju : UZALUD VAM TRUD TRUBACI

ciribiri
18-09-2002, 11:16
posto sam skromno primjetio da na ovom forumu ima odredjen broj bizantinskih trubaca koji neumorno salju postove i potenciraju neke greske u hrvatskoj moram im malo reci slijedece:
to je nasa stvar i uzalud vam trud trubaci
a za ono sto je lose kod nas znamo sami
ne trebaju nam o tome kakati primati od sumadije do sar planine
drzite se vi lijepo svoga jer od velike srbije je malo ostalo izgleda :)
ajte bizantinci lijepo trube u supak a
o0o u usta i uzivajte :))

S L A V K O
18-09-2002, 14:29
A primjetio si i to kako bizantinci imaju velike trube i na prednjoj strani medju nogama u koju bi ti da zapuses, lukavce jedan!

Bolje pazi na zenu, ×××× se sa Srbima, znas da si nam to pricao prije par mjeseci ovdje!

da umalo zaboravio..
18-09-2002, 17:42
..."Slavko", Hamiltone", "Zsenko" ili kako da te zovem...

Dogodila mi se je vrlo delikatna stvar! Znas da sam nekoliko godina sevio susjedovu kcer (Srbin - normalan covjek, on ne spada u kategoriju "Srbadije" kao ti - velika razlika!!)

i, prevarila me je...tj sad je u drugom stanju u 6-om mjesecu!! Kaze da hoce jednog Hrvata, da su Hrvati divan narod, da je cula puno lazi i govana o njima, a da je preko mene uvidjela sve to.... itd. Da ne duljim, ja sam na sto cuda, vjerojatno se moram pod hitno seliti....ne znam niti sam sta cu... kune mi se da nece reci ko je otac...

sta da radim???

ciribiri
18-09-2002, 19:33
mali slavko izvitoperena izbjeglica
za dragacevacke trubace nikad pravi srbin a za hrvate nikad covjek :))
i zasto o sestri lose pricas ona je svjetska ××××× malo se pucala sa hrvatima malo sa bizantincima a nedavno se javila iz kenije :))
vama je u krvi da volite :smile10: o0o

bila na ultrazvuku..
20-09-2002, 10:51
...blizanci muski! Dakle ne jedan nego 2!!

ciribiri
20-09-2002, 17:16
:)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :smile06: :smile06: :smile06:
kum ce biti kofi anan :smile06:

From Belgrade
24-09-2002, 00:44
Što ste tolko iskompleksirani Srbima, koj ×××××?
Ne možete ništa da uradite a da ne pogledate šta smo mi uradili, ili šta bi mislili za to što ste vi uradili!
Razumem da vas duplo manje ima, pa pošto govorite srpskim jezikom a geografski smo blizu, služimo vam kao uzor i preferenca, ali...
Osvestite se malo!

srbian-destroyer
25-09-2002, 07:59
http://www.vido.ldh.org/images/serbia.jpg