PDA

Pogledaj cijelu verziju : PAKAO!



Black Knight_
16-09-2002, 09:51
Bio ja u bosni u gradachcu i sjedim na korzu u birtiji i gledamo mi na cestu. I svi i isto vrijeme skuzimo da jednostavno 70% auti koji prodju su golf dvojke. U jednom trenutku je proslo 6 golf dvojki zaredom! LJUDI MOJI GDJE GOD POGLEDAS GOLF! EEE, PARKIRANI GOLFOVI, GOLFOVI NA CESTI, UZAS. I TO SVE DVOJKE!

I sad meni neko tu tvrdi da golf nije seljacija i narodni auto.

mytbyte
16-09-2002, 09:55
Pa to je Bosna...ništa čudno, Golf je domaći auto tamo...

krapinjonac
16-09-2002, 12:15
Kod nas u Krapini je Golf II diesel, bijeli glavna fora!

DKW
16-09-2002, 22:31
Da, bilo je to kao u kakvom Sf-horroru pedesetih godina:

ONI DOLAZE!

GOLFOVI DVOJKE ŽDERU LJUDE!

STREPITE!!!

Lagunas II
16-09-2002, 22:47
Golf II je legendaran auto. :smile08:

M.T.P.
28-09-2002, 19:42
Ma golf je ××××× u guzici!

Jebi ga - se la vi
28-09-2002, 20:11
Ljudi moji ili bolje reći djeco moja šta mislite da mi u Bosni ne znamo šta valja...eto svi ti ljudi voze GOLF2 zato što je prekrasan i što su zaljubljeni u njega.(nikako zato što s njim prelaze 1000km i što mu generalka košta 150KM)
E pa nije tako idioti uljuljkani..da li vam možda padne na pamet da je u Bosni prosječan lični dohodak 350KM još si sretan ako ga dobiješ na vrijeme..e pa sad mi vi recite s kojim bi ste se vi autom vozili sa takvim primanjima. (da znam ne bi se ni vozili..ha,ha kako duhovito)
Živim tu i ovo nije nikakva žalopojka i tu se ništa ne može promijeniti, doduše po većim gradovima situacija je malo bolja i tu se može vidjeti i drugih auta što znači da i mi imamo ukusa ako je GOLF već neukusan. Dodao bih da se Golf u ratu pokazao kao najbolje auto koje ide i na staro ulje i da mu se ovdje treba dići spomenik-zaslužio ga je.
SAMO NE SHVATAM KAKO SU NEKI LJUDI TAKO GLUPI ILI SLIJEPI, STVARNO NE ZNAM

P.S. kome se ne svidja to što vidi u Bosni nek i ne dolazi ovamo "××××te se polahko"
Pozdrav normalnim ljudima na ovom forumu

dragstar
28-09-2002, 21:33
Bravo!!!!!!