PDA

Pogledaj cijelu verziju : Renault Clio da li vas je ikad ostavio na cesti?



zainteresirani kupac
13-09-2002, 16:22
Ne zanimaju me ta××××rungi i slične sitnice.Zanima me pouzdanost i trajnost tog modela iz prve ruke.

seyzmo
13-09-2002, 16:35
Da.. ostavio me.

Clio Sport, na prezentaciji je riknuo (grunula je wasserpumpa), ali je taj ionako bio iz predserije (a i nismo ih bas stedili), pa to nemoj uzeti kao nesto vazno.

Inace od poznanika koji imaju taj auto kazu da su super zadovoljni, auto leti,malo trosi, sve u svemu OK (nisu moja iskustva, ali tako se prica)

kuronja
13-09-2002, 21:37
ali je ružan u pičku materinu toliko je lijepih automobila a ta ××××na ružna buhtla, ma odvratno :smile09:

DKW
13-09-2002, 21:43
Da, fakat je ružan, naročito stražnjji kraj s onim nateklinama.

A za te pare:

C3
Punto
Polo
206
Ibiza....

Extreme
14-09-2002, 01:13
Nije me ostavio i uvjeren sam da neće.
Prije kupnje sam se dosta raspitivao kod poznanika o iskustvima s Cliom ( hvala Bogu ima ih ko pljeve ) i nitko, ama baš nitko mi nije rekao da ga ne kupim, dapače svi su ga pohvalili.
Nakon redizajna ( barem po meni ) auto izgleda moderno i avangardno, a kvaliteta materijala u unutrašnjosti je bolja od jednog Punta ili Yarisa, a (j... me ako nije) i od razvikanog Polo-a. Opreme nudi najviše u klasi, a pogotovo uz novu akciju.
Ukratko za male novce dobivaš pouzdani auto s malom potrošnjom kojemu je jedina mana gubitak cijene.

Valter
16-09-2002, 14:55
Nije bas da mi je to jedina mana:
jesi kad probao staviti djecija kolica u gepek :smile11:
jesi kad povezao bilo koga duze od 30 minuta na zadnjoj klupi, jel se krov izvana ulupio il ne :smile06: i jesu li putnici bili zadovoljni.


eh ako ti sve ovo ne treba/onda u redu

Hondo
16-09-2002, 15:07
Ajde nas izvjesti u kakvom ti je stanju getriba nakon recimo 20.000 km. I molim te pogledaj ispod zadnje klupe. Možda nađeš akvarij, a u najboljem slučaju samo 'čvarke' od hrđe.
E, da. Vjerojatno ti i 3. vrata 'grizu' po štoku pa više na tom mjestu nemaš laka.
Inače auto stvarno ide, relativno dobro leži (osim na kočenju) i za tu snagu malo troši. Redizajn i nije nešto, al je važnije da je u novom mod. motor sa elektronikom u usisnoj grani i da je osjetno slabiji od starog modela.
Ovo se sve odnosi na RS Sport.