PDA

Pogledaj cijelu verziju : Alfa...Valenčić...Zagreb



Calibra Zender
12-09-2002, 14:18
Pričalo se nešto o dotičnom gospodinu kao velikom poznavatelju Alfe. Barem se tak nečeg sjećam. Jel on ovlašten serviser i diler? Jel bi mi netko mogao reći adresu ili broj telefona?

alfa099
12-09-2002, 17:39
"Valenčić" ovlašteni servis za Fiat, Lanciu i Alfa Romeo.
Josipa Vogrinca 13, Zagreb
tel/fax 3833125, e-mail: valencic@hi.hinet.hr

Girrari
12-09-2002, 17:56
On je ovlašteni mehaničar za FIAT, Alfu i mislim Lanciu, ali nije diler. To ti je onak više domaća radiona, a ne uštogljeni servis ala Lopovcommerce, Zubak... Inače je tip poznat kao maestro za Alfe, ali sad ima i licencu za FIAT i Lanciu (to doduše nisam siguran).

Adresa ti je "Josipa Vogrinca", ne znam koji broj, ali nemreš fulati. Ako dolaziš sa zapada skrečeš nakon TDR-ove zgrade (i benzinske stanice INA-e) desno u Hrgoviče. Ako dolaziš sa istoka skrečeš lijevo na križanju kod velike HT-ove zgrade pofarbane u naranđasto, isto u Hrgoviče (naravno, u oba slučaja voziš se po Slavonskoj iliti Ljubljanskoj). Dalje voziš Hrgovičima i prelaziš križanje sa Horvačanskom (tramvajska pruga). Nakon tog križanja prva desno (iza ogromne seljačke crkve koju po noći obasjava laser). Onda voziš samo ravno i s desne strane će ti biti servis, nemreš fulati!

Broj bum ti poslal na mob., a možemo se i naći kad dođeš da ti pokažem di je to.

Girrari
12-09-2002, 17:59
Eto, alfa××× me preduhitrio.

Calibra Zender
12-09-2002, 19:47
Dečki, najljepša vam dala! Slijedeći tjedan će stari vjerojatno skoknuti do meštra!
Girrari, thnx za rutu! Mada sve frke riješavaju digitalne karte gradova! Vrlo korisno za one koji ne znaju, a imaju adresu na koju hoće stić!
btw, ići će stari jer sam ja auto vidio i "amenovao", a slijedeći tjedan se vraćam u grotlo ispita i muka osječkih. Tak da će on ostalo riješavati.

alfist_zg
12-09-2002, 20:25
sve preporuke za Valencica...samo naprijed :)

DKW
12-09-2002, 20:43
Ja ga zovem "primarius".
Jedino je zajeban kad nemaš love. (a ko ima za sve ono što bi se na autu moralo napraviti...)
Naime, dođeš promijenit pakne i remene, a on promijeni nosače motora, svjećice, pol glave i veli: "je, kad smo već raskopali, bila je prilika, a to se mora napraviti"
I onda iskrcaš toliko da si mjesec dana na kruhu i jogurtu, ali ti je pila cakum-pakum.
Servisiram kod njega već 7 godina. Doduše, imao sam, sreću da od 1998. nisam imao šta radit...

Girrari
12-09-2002, 20:53
A meni je opet toliko gluposti popravio za badava. I jednostavno nikad sa neke ×××××rije neće uzeti lovu.
Čovjeku fakat zna bit neugodno.

DKW
12-09-2002, 21:46
Istina, Girrari, to sam zaboravio reći... On mi je već kao obiteljski liječnik... skup sa njegovim sinom i ekipom koja je tamo...

konzum
11-10-2004, 15:53
koliko troši fiat bravo 1.6 16v sx

600
11-10-2004, 15:56
Imaš Fiat temu za to. ;)