PDA

Pogledaj cijelu verziju : Gdje nestade Dr. Strangelove, Dobar cojek



Felicia-Big Gorica
12-09-2002, 12:15
Stvarno sta bi sa mog dragog cccccccccccceeeeeeeeeeeee, nema ga vise na forumu nije valjda da ima pametnija posla ili ga u firmi skinuli sa Neta?

Dobar čovek beše, ako ko zna nek javi i aktivira ljudinu. :smile06:

Calibra Zender
12-09-2002, 13:40
Pa tu je s vremena na vrijeme. Jadikuje za MX5! ;)

seyzmo
12-09-2002, 16:44
jadikuje, jadikuje, a bas mi ga je zao. Tako je lijepa ova mx-ica, ali mu je definitivno preskupa. Sorry Dr. da je auto moj, dogovorili bi DISCOUNT, ali ovako...

Calibra Zender
12-09-2002, 16:48
Kolika je uopće bila cijena? Pa mogao bi Dr.Strangelove ziher to sredit. Samo da se malo potrudi!

Dr. Strangelove
13-09-2002, 07:45
ma tu sam tu sam... ubija me poso... nema se vremena tolko za net... ne odeš jedan dan na forum i eto ti dvadeset tema sa novim postovima... teško je sve pratit... :smile07: ... a ozbiljno si razmišljam da recimo dogodine uzmem jednu mx-icu, hard top i set zimskih guma i miran sam cijele godine, bilo zima bilo ljeto ja se vozim u mrak autiću... još da malo iskoristim ove dane prije nego što sijede dođu... :))

seyzmo
13-09-2002, 07:50
dobra sala...

Iako se kladim da MX-ica bar na koji mjesec odgadja te sijede.

Sto bi rekli kod mene doma...

Adrenalin pur! Die heckpartie schwenkt wie im caroussel.

Calibra Zender
13-09-2002, 10:27
Tako je Stragelove! Samo ti ubodi jednu 1.8 s hard topom i boli te kita za cijeli svijet! Da stanem u taj auto kak spada ziher bi ga ubacio u računice. To je prava zvjerka. Živjela Miata! :)