PDA

Pogledaj cijelu verziju : Kako se izvući iz kazne i k. bodova ?



Extreme
10-09-2002, 17:34
Iz iskustva: kako je najlakše uvjeriti gnjevnog policajca da je "130 km/h sasvim normalna brzina za selo" ili da je "sekundu prije bilo zeleno na semaforu" ?
Koje su vam muljaže najčešće upalile itd......

PIKOVIT
10-09-2002, 17:55
Podmitiš ih sa ukusnim vitaminskim tabletama i 20 KN. To ti je iz iskustva. :))

DKW
10-09-2002, 18:10
"Pa vidite kakav je ovo auto... on ni ne može ići sporije..."

:))

seyzmo
11-09-2002, 17:59
pokazem posjetnicu . :)) nije da se hvalim, ali tako je (100 kn takodjer ne odmaze)

Kad sam se vec oglasio, da ispricam anedotu. Prosle godine na moru (HR), ja sa hrpom prijatelja i poslovnih partnera u dva Patrola se vracamo sa "poslovne vecere" (citaj oblokavanje, zderacinaaaaaa) i negdje oko Sukosana (kod ZD) nas zaustavi policajac od kojih 19-ak godina. Bla, Bla, bla vozili ste 35 km/h prebrzo (nisam ja, kolega je)... i sad da ne duzim, vozac prvog patrola (u kojem ja nisam bio) je pokusao uvjeriti maloga da Patrol ne moze brze od 40 i da ga ××××s ne moze. Naravno da nije popusio, ali su ga ovi nagovorili da proba , i ako uspije, placaju kaznu i janjetinu na Boraji. Vjerovali vi ili ne, suvozac je (dok su se mjenjali vozac i policajac) ukljucio reduktor. Sad si zamislite, mi u dzipu iza i gledamo murjaka kako sjeda u auto i gaziiii, gaziiii, gaziiiiiii, iza Patrola se dimi, a on nikako vise od 30-ak na sat. I sad, mi se cudimo, a oni pisaju od smjeha. Frajer pokusava saltati 1-2-3 (sve isti stupanj prijenosa) i auto non stop 35-40, a dereee seeee i ovaj nakon jedno 500 m staje sastrane i pizdi.. da jesmo mi normalni, da kako se mi vozimo, da koji nam je k... Kao oprostite, ali valjda je ostalo ocitanje od proslog vozaca...

Znam da skoro NITKO nece vjerovati, ali.. ××××ga. Eto.. tako se izvuci. Isprobano. :))

Extreme
11-09-2002, 18:49
Svaka čast, pucam od smijeha :) :)
Šteta da nemam terenca. Se da u Clio ugraditi reduktor? (Hi, hi)

rale unlog
12-09-2002, 02:12
prica je guba,naravno, ali mi nije jasno zakaj kazes da je s redukcijom sve isti stupanj prenosa?


imam pajera i reduktor samo skrati krajnji prenos na kotace(na mom autu 1.9)ali se brzine jednako koriste

a nekome dati da vozi s reduktorom je dost riskantno(ak je auto tvoje vlasnistvo) jer nije namjenjen za voznju nego za cupanje iz blata il puzenje uzbrdo(nizbrdo).....

na mom autu je cak i zabranjeno prek 40kmh s redutorom da se nebi sjebao


tak da bi ja rade platio kaznu neg dao drotu da mi melje auto

VR6
12-09-2002, 04:15
I mene isto interesuje...

seyzmo
12-09-2002, 07:45
Ma naravno, to sam napisao da nebi bilo pitanja tipa.. pa kaj se neda presaltati u drugu (ili trecu, ili cetvrtu) ? Ima sigurno ovdje ljudi koji ne znaju sto je reduktor.

Na Patrolu je to rijeseno tako da se na 39 km/h ukljucuje blokada (tako da se brze od toga sa reduktorom niti ne moze), a do te brzine se moze doci sa reduciranom drugom, trecom i cetvrtom (pitanje je samo broj okretaja). I by the way, nije auto moj (know your enemy, testiranje recimo to tako)

U svakom slucaju veselo, i bas sam se dobro nasmijao dok sam postao onu pricicu (naviru sjecanja) ;)

Calibra Skender
13-09-2002, 01:22
http://imperium.de/animationen/anims4/apelt.gif

Kad biste mogli malo da mi pojasnite to.
Druga, treća - niš ne shvaćam...

sdi biturbo
13-09-2002, 12:25
ti si seyzmo neka guba? neka faca od koje drhte murjaci? doći ćeš ti meni na zasjedu, pa pričaj svoje glupe novinarske fore iz Autoblica...
leetit ćeš na polaganje... ravno u klupe...

seyzmo
13-09-2002, 16:47
pajdo.. ja nisam HR, meni ne mozes nista, sorry.

A i svaki tvoj kolega pada na 100 E. Sorry. Nisam ponosan na to, ali ××××ga tako je.

sdi biturbo
14-09-2002, 17:37
pada i svaki brbin na dugu devetku...

seyzmo
16-09-2002, 16:09
ma svaka tebi cast

sdi biturbo
17-09-2002, 18:39
Imaš popust!
Nemoj tako generalizirat o policajcima, nisu svi ravnih tabana i glupi!
Ima i u uniformama normalnih ljudi.
To protect and serve! :o

seyzmo
18-09-2002, 08:29
cekaj malo...
Kada sam ja uvrijedio SVE policajce ? I cime sam ih ja to uvrijedio ?
Zar mozda nije istina da imaju(imate) lose place i da im(vam) 100 Eura puno znaci? ××××ga, tako je.

Sve o cemu sam ja pricao je mladac (ocito neiskusan) koji je pao na foru hrpe pijanih seljacina.

I moje je misljenje ovako...svaka cast policajcima (za te pare, i uvjete rada i to sto su neki stvarno "ljudi"), ali SVUGDJE ima ××××× (pa cak i medju policajcima), i takvima ja pljujem u lice.

Samo toliko.

sdi biturbo
18-09-2002, 09:29
Nema beda. Među svim ljudima nađe se dobrih i loših. Gledaj ovaj forum, sto ljudi, sto ćudi.
Ak se nađemo na cesti, kako ću te prepoznat? Da ti dam popust.

2.0i turbo
20-09-2002, 07:39
evo ja imam 5 bodova i to u roku samo 4 mjeseca sam dobio,,,i sada se vozim malo sporije jos kojih 8 mjeseci dok mi se brisu 2 nakon toga gas

Calibra Zender
20-09-2002, 13:48
Bodovi ti se brišu nakon 2 godine!

2.0i turbo
22-09-2002, 12:19
to je vec bilo 1999 ako,,jedino sam dobil 3 kod turcina(calibra ti znas di) tako da cu imati 3 u 10 mejsecu pa cu dalje po gasu