PDA

Pogledaj cijelu verziju : Problemcic...



Mimi
10-09-2002, 00:15
Vise neznam sta da radim,stalno mi pucketa negdje iz vrata na autu.To se dogadja kada krecem,kocim,opcenito poznato je da se karoserija tada uvija.Taj neugodan zvuk dopire negdje iz onog dijela gdje se vrata primaju.Taj dio se inace moze regulirati u svim smjerovima,ali nemogu se sjetiti kako se zove...nadam se da znate na sta mislim.Podesim ga malo u nekom drugom smjeru,ali se opet pojavi...vise neznam sta da radim. :smile11: :smile11: :smile11:

Bonzai
10-09-2002, 00:17
koji auto?

Mimi.
10-09-2002, 09:32
Skoda Octavia.

Yokosuka/
10-09-2002, 15:33
..ovo ×××××× se i meni dešavalo nekad davno na kadetu,pošpricali smo pante sa wd40 i problem je bio riješen...

DKW
10-09-2002, 19:02
E, da , super je ako su panti-WD40 i bok. ali ako je plastika, suicide!!!

Sjećam se svoje AR 146 (Podloga od Tipa i Walter De Silva design i svi kao moraju reć vauuu). Ta je počela škripat već nakon godine dana, i to negdje u prednjem kutu prozora od prednjih vrata... za popizdit!
Izgleda da auto u startu MORA, ponavljam, MORA koštat minimalno 20.000 EUR, da se to ne pojavljuje.
Vjerujte mi, iz svog iskustva (a falča bogu promjenio sam tog plehovinja vagone):

BOLJE 15 GODINA STARI BMW ILI SKUPA ALFA ILI AUDI (NIJE BITNO) NEGO NOVI JEFTILEN KOJI SE RAZLOHA KO STARA BOROSANA, JER JEFTINI MATERIJALI JEDNOSTAVNO PRESTANU DRŽATI!

TO ZAPAMTITE.

Jer spika "novo je novo" pije vodu tek prvih šest mjeseci, kad je sve novo. Jeftini auti (a u te se ubraja i ova Octavia) MNOGO BRŽE STARE upravo zbog MATERIJALA.

To ti je kao kod kuće, ili bilo čega drugog.

Jednom sam se za×××× i kupio novi, mali, u osnovi jeftin auto (ali je bio skup zbog motora i opreme) i NIKAD više.
Škola je koštala jako. Ne usudim se uopće računati. Za te pare mi je Claudia Schiffer mogla dudlati...

alfist_zg
10-09-2002, 19:41
vidis DKW , ja sam imao Alfu 145 (kupljena nova) i NIKAD, ali NIKAD, mi nije nista skripalo...vozio sam je do kad je imala 100 000km.
mislim da neke stvari nisu do modela nego do nacina koristenja. ponekad.

DKW
10-09-2002, 20:11
Eto vidiš...
Taj auto mi jednostavno nije sjeo i gotovo. To ti je kad ti stalno nešto smeta na kanti.

Uvijek mi je u njemu bilo neudobno.

Naime prešao sam u njega iz stare AR 164 3.0 V6.

Mijenjao sam 146 za 164 Super. Narodni preporod. Mogo bi ga vozit do smrti da se nije pojavila 156....

Nikad mi 146 nije sjeo, a bila je jedna od boljih u gradu....

Mimi..
10-09-2002, 22:16
Danas sam ujutro opet postelovao te drzace koji primaju vrata i bilo je dobro cijeli dan,ali opet veceras je pocelo po starom...poludit cu vise s tim.Odvezem u servis i naprave isto sto i ja,ali se uvijek vraca to krckanje pri kretanju i kocenju.

Hondo
10-09-2002, 22:43
Takve stvari između ostalog ovise i o vanjskoj temperaturi, pa se preko dana (kad je vani toplije) ne čuju, a ujutro kad ideš na posao i navečer kad vozaš komada (niža vanjska temp.) te izluđuju. Protiv toga (nažalost) nema pomoči.