PDA

Pogledaj cijelu verziju : Primamo čestitke za Jugoslaviju i Argentinu



sasyu
06-09-2002, 04:52
Tema nije baš automobilska ali danas smo bili mnogo jaki u USA i posto smo ipak ista škola košarke moram malo da se pohvalim :)

doc
09-09-2002, 20:32
A pošto smo mi zajebali protiv Estonije, dobro je za utjehu sto su "braća" opet prvaci sveta. Svaka im čast.

_Stevo
09-09-2002, 20:47
doc jugoslaveni su najbolji u kosarci i nicem drugom. al kaj je da je imaju ××××nu momcad. jos da ovi nasi papci hoce igrat za repku a ne da im se ve mora placat majku im njihovu. sve to otislo van bez ikakvog znanja i iskustva. ××××ga da je petro ziv bi se ovi drukcije ponasali. ××××× ja golfa dvojku :(

doc
09-09-2002, 21:59
ja mislim da se naš sport vraća na razinu na koju objektivo spada. A to je čisti prosjek, mada od estonije bi trbali biti bolji.

Buki
09-09-2002, 22:07
××××ga nije bilo teško pobijedit Argentinu kad Srbin pardon Grk sudi. Ovak je ispalo najbolje! Krađa milenija
A da ne pričam o bolesnicima koji su bili tamo.... Drniš, Knin pa ti srbi su bolestan i proklet narod. Klinac od 5 godina sa šubarom na glavi. Onaj Gurović sa Dražom na ramenu četničkim krvnikom. Bolesno stvarno bolesno! :smile10: :smile10:

Frka
09-09-2002, 22:48
Točno ono na ćirilici Knin, nisam vjerovao, ali pokrali su ih to je očito cijelu tekmu malo po malo ka neće se skužit! Svaka čast Argentini!! :)) :))

ne razumijem!
09-09-2002, 22:50
:smile11:

Calibra Zender
10-09-2002, 08:47
Ko pobjedi nek se i veseli, nek maše sa zastavama, nek pjeva, ali... kad vidim one kretenčine srpske s kokardama na glavi, 4 S na zastavi i slična koreografija, život mi se smuči.
A i kod nas je slično s ustaštvom. Nema većina pojma kaj su i jedni i drugi radili i kaj u biti predstavljaju pa uzimaju "U" kao simbol hrvatstva, a kokardu za simbol srpstva. To je žalosno. Pa zamisli da netko na tekmi s Afganistanom počne mahati sa slikom Osame. I to u SAD-u. Zanima me da li bi to Ameri puštali u dvoranu! A za kokarde i ostale četničke simbole nikome ništa.

B O S N A
10-09-2002, 08:56
E pa da cestitam Argentini na igri i max. profesionalnom drzanju jer igrati protiv "nebeskog naroda" i sto je najgore protiv "nebeskog Grckog sudije" stvarno je bilo nemoguce.

A ovi smradovi s kokardama su bili nedavno na Kosevu/Sarajevo, s nebeskom fudbalskom reprezentacijom i "nazalost" tragicno se svrsilo :)) .

_Stevo
10-09-2002, 15:58
ajde zabrijali ste malo. istina, nisam gledo tekmu pa ne znam kakvo je bilo sudjenje. al jugoslavija je sigurno zasluzeno dosla do naslova prvaka. pa dajte pogledajte ko im je u momcadi. e da i drago mi je da su nabili amere. idu mi na×××××, sad ce skuzit da treba malo i igrati a ne se samo zajebavati protiv ostalih. a kaj se tice nase repke; imamo talentiranih mladih igraca, al je problem u tome sto svi masovno idu trbuhom za kruhom i onda za "sjedenje" na klupi u nba dobivaju 300 000 $ sto nije lose. pa ko ne bi iso onda u ameriku. to je dokaz kak ocemo sve prek noci. ak bum i ja visok prek 2 metra odo u ameriku.

Vlade Divac
10-09-2002, 16:57
Bin Ladene,
mi smo srušili ceo SAD! :))

VT
10-09-2002, 17:10
ma ko vas nebi take krasne. Ajde se falit nazad u jugu, ili sloveniju a ne po Hrvatskoj provocirat. Prije samo 10 godina je bilo 'OVO JE SRBIJA' a sad hocete primat cestitke.
Ma prepotentnih li govana :"Primamo.." Ma primite vi moj k... :smile09: