PDA

Pogledaj cijelu verziju : Ajmo uređivat auto-magazin



DKW
05-09-2002, 23:22
Evo ideje:
Isto ovo (forum), samo za kioske.
Redakcija bi se potpisivala samo sa ovim pseudonimima. Ne bi bilo oglasa, jer govnarčići iz marketinga autozastupnika bi se ionako zgražali nad prljavim vešom odavde ("Seat ružan? ali naš Seat je skulptura na kotačima"... Shut up, bitch!). Bila bi samo gola limena istina! A, bogte××××, koja bi to novina bila!

Evo par naslova:

FIAT DEFINITIVNO U KURCU
papa daje posljednju pomast

URADI SAM: PEUGEOT 307
dajte složite bar vi kad Francuzima ne ide

PRILOG: VRT, NJIVA I BIJELI GOLF SDI
što kupiti nakon jesenske žetve: SDI ili se protegnuti na TDi?

i tako dalje...

Bilo bi para ko kenje, jer bi bilo istine više nego u svim auto-revijama na našem tržištu...

A, a,....kaj velite?

_Stevo
05-09-2002, 23:41
ha nis kaj bi rekel...
moze, eto kaj. :))

DKW
05-09-2002, 23:44
Evo, Stevo,
ti si se prvi javio, pa ti dajem mjesto "izvršnog urednika".

Vršit ćeš, recimo, nuždu po autima koji su se ugasili na sred autoputa pri 140 na sat a stari su mjesec dana...
:)) :)) :)) :)) :))

_Stevo
05-09-2002, 23:53
c××××te!!!
vec vidim, ma ×××××, ne vidim kraj!!, koloni golfica. podsjeca me na dupe od jedne "frendice". ne vidis mu kraja pa ni sa hubbleom.

VR6
05-09-2002, 23:59
DKW propao bi ti nakon prvog broja i ovoga:

PRILOG: VRT, NJIVA I BIJELI GOLF SDI
što kupiti nakon jesenske žetve: SDI ili se protegnuti na TDi?

Kupovalo bi taj tvoj magazin par primitivaca, i niko vise...

Calibra Skender
06-09-2002, 00:03
VR6, daj molim te nemoj pretjerivati!
Zajebaćeš nam i Skendera, a to je teško!

_Stevo
06-09-2002, 00:10
ej vr6 pa nemoj mi za drugi poso u zivotu odmah rec da ne bi iso :) na svu srecu tih primitivaca bi bilo jakoooooo puno.
jer ipak je ovo, kak djoni stulic kaze, BALKAN. i ja sam ponosan sto sam balkanac :smile06:

VR6
06-09-2002, 00:18
Nisu toliki da bi citali te gluposti... Bar ne svi...

_Stevo
06-09-2002, 00:27
to si ti mislis.
dobro aj, prodaja bi bila nekoliko puta veca kad bi mjesto golfa ubacili alfu il fiat. ma najbolje ferarri.

DKW
06-09-2002, 00:31
Halooo? Zeka, zeka...

_Stevo
06-09-2002, 00:32
dkw znam, pa zajebavam se :)
nakon 24 sata prvi put da se zajebavam malo.

rale
06-09-2002, 00:36
kakva zeka DKW?!

pa s obzirom na hr ponudu auto casopisa mislim da bi bili pravo osvjezenje

a uz vanjsku suradnju mog necaka od 6 godina presisali bi ih i znanjem o autima...

_Stevo
06-09-2002, 00:42
e da, rale me sjetio. imam ja bratica, mali ima 11 godina i zna sve zivo o bagerima. moze testirat bagere, tak da ovi koji ilegalno vade sljunak iz sljuncara to bar rade sa pravim bagerima.

DKW
06-09-2002, 00:45
Naravno da bi.
Ne bi bilo onih idiotskih naslova tipa:

Novo lice ljepotice

Gradski štedljivac

Mazda za šest

Nikad bolja (ono za mazdu 323)

Francuski odgovor

Toyota uzvraća udarac


i slično.

A ovo naše bilo bi, brate, jebanje majke svima, pa nek se koprcaju. A zamisli demantije:

"Štovano uredništvo, vaš napis je vrlo tendenciozan i sugerira da su naši auti smeće i gnoj. Ali kako bi naš gazda mogao kupovat hotele i automobilske novine da nam auti ne koštaju barem tri puta više od realne vrijednosti...?"

Club Italia
06-09-2002, 00:46
alooo jel mogu i jadobiti kakvu ulogu u toj auto reviji, samo ne umjesto lutke za crash test?? :))

_Stevo
06-09-2002, 00:48
mozes. al nek ti dkw da mjesto. ipak je on glavni i odgovorni urednik. makar mislim da bi mogo to nekom drugom prepustit da ne ×××× direkt po njemu :)

rale
06-09-2002, 00:48
a test svakog karavana nebi vise pocinjao sa:

"....sigurno vam pri rijeci karavan na pamet padaju svinjske polovice i vrece cementa,ali u ovaj bi vise pristajle palice za golf i teniski reket..."

Club Italia
06-09-2002, 00:54
jeli rale kad kažeš ovo palice za golf, dali možda misliš na bejzbol palice za razbijat golfa?? :smile11:

rale
06-09-2002, 00:56
ma nebi ja nis razbijao

ja bi popravljao i gradio bolji svijet :)

DKW
06-09-2002, 00:57
Evo dečki dogovorite se šta će ko bit. Ja bi mogo bit ko Pukanić-stavit žensku za glavnu urednicu jer svi koji bi se javljali sa jebanjem majke morali bi bit fini sa damom, a ja bi bio direktor. Vozio bi samo od BMW petice i A6 na gore. A onda bi sletio kod Korenice s njima na livadu da vidim taj multilink ovjes i dali rade ti airbagi ××××ihja.

rale
06-09-2002, 01:00
ja bi htio bit zaduzen za missice

ja ih odabirem,pripremam,sredujem,...
tak da znaju ko im je najbitniji da se pojave na duplerici.....

Club Italia
06-09-2002, 01:04
heheh rale finu poziciju si ugrabio!! a šta da ja budem bem mu miša???

hmmmmmm znam, ja ću biti test vozač!!

jedva čekam da preorem njivu sa onim novim narodnim traktorom r32 iz volfsburga!!

DKW
06-09-2002, 01:18
A neee, Club Italia!
Ti ćeš, zbog svoje iznimne objektivnosti, tolerancije i nepristranosti biti urednik priloga "Forza Italia", naravno dvojezično.
Od 32 strane 10 će bit Fiat, 10 Alfa , 5 Lancia, 5 Ferrari, jedna strana za pljuvanje netalijanskih firmi, a zadnja stranica će biti slika Golfa, ali koja je perforirana, pa se da strgnuti, da bude kao meta za pikado.
Ti se sviđa?

Club Italia
06-09-2002, 01:27
aj dobro, ti si šef! ali oću bar jedan đir! :))

seyzmo
09-09-2002, 15:58
jao kolege, pa vi ste puqli svi.
Mozete se vi zajebavat koliko ocete, ali da se krene sa necim drugacijim... (dobro, nista sad toliko ekstremno, iako mi se svidja ideja sa perforacijom na zadnjoj strani :)) ) mislim da bi to islo jako dobro..

Ako se ikome da, mozemo nesto takvo napraviti na netu. To je bar neki pocetak. A SVAKAKO mislim da imamo o cemu pisati.

_Stevo
09-09-2002, 16:02
ja sam za:) bar cu lakse fax odabrat :)

Serbia GTi
09-09-2002, 17:55
Seyzmo, dobra ideja!

mytbyte
09-09-2002, 19:12
Evo, brat od frenda iz škole je glavni na www.autoweb.hr, ali žali se da baš nije neka lova...ima tona auto-časopisa, ima tona web stranica...evo, svaka TV postaja ima barem jednu emisiju o autima...ajde, sjetite se nekog neokupiranog medija, pa da tamo zasjednemo... :))

mytbyte
09-09-2002, 19:12
Evo, brat od frenda iz škole je glavni na www.autoweb.hr, ali žali se da baš nije neka lova...ima tona auto-časopisa, ima tona web stranica...evo, svaka TV postaja ima barem jednu emisiju o autima...ajde, sjetite se nekog neokupiranog medija, pa da tamo zasjednemo... :))

_Stevo
09-09-2002, 19:24
ma netreba bit lova, nek da pisemo istinu:)))) satro. naci ce se negdi mjesta za nas. na internetu su tri hrvatska auto casopisa. s tim da je vidiauto po meni najbolji od njih.

Girrari
09-09-2002, 19:25
Evo prijedloga, neka se pretplate kod nas (to nek neki kompjuteraš izmisli način), a testove, komentare i vijesti primati će putem SMS-a tj. MMS-a kada se to malo razvije. Moći ćemo slati i slikice novih modela i testiranih automobila.
Ima jedan zajeb, a to je činjenica da s takvim nastupom ne bi više niti jedan auto dobili na test. Zamislite naslov "Audi TT, auto ili jacuzzi?" i Zubak veli "đenja".

alfist_zg
09-09-2002, 19:26
rale ja cu ti biti asistent.

prihvacam i manje unosne poslove oko misica...samo da se probijem. :)

"ad aspera per astra"

Calibra Zender
09-09-2002, 19:28
Girrari, nema veze. Uvijek ostaje natezanje prijatelja i poznanika koji je nedavo kupio nov auto da ga prepusti dan, dva na test!

_Stevo
09-09-2002, 19:40
ajde ajde. idemo mi napravit auto magazin bez test voznji i novosti i slicnih ××××××. idemo lijepo pisat kolumne o prometu i ponasanju i njemu, imati ankete da vidimo koje aute ljudi cijene ili ne cijene, ipak je bolje misljenje 2 ljudi nego jednog covjeka. a boze moj ak se prosirimo i pocenemo imat testove ja se ne cu zalit :))
usput kad nam dolaze prve misice :smile11:

doc
09-09-2002, 20:17
Najbolje je da se napravi magazin u kojem ce svaki auto biti najbolji. Treba svakog posteno nahvaliti, i fiate, vw-e, i peugoete, ma sve. I svi sretni, i čitatelji i zastupnici!

Club Italia
09-09-2002, 21:17
seyzmo ja sam za!!

doc ovo ti sve valja osim vw, kad hvalimo sve osim vw pišemo istinu, ali ako hvalimo vw znači da lažemo, pa bi bilo ok da nam zubak i plati kojeg soma € kad već moramo lagati!! :))

_Stevo
09-09-2002, 21:28
i kad ce bit prvo izdanje :)? kak ce se zvat casopis uopce ? cista istina o auto industriji! sve sto niste htjeli znat o svojim najdrazim markama

doc
09-09-2002, 21:45
club italia, ma moras hvalit i ta govna od VW-a ako hoces dobru prodaju. Pa vidis ti kolko se toga proda kod nas. Mislim da sta se tice uvoza da se najvise u hrvatsku uveze VW-a. A ko ce kupovat casopis u kojem pljujes njegov auto. Pa makar govorio i istinu. To si moze dopustit jedan auto blic, da malo ×××× po Alfi. Ionako nema puno Alfista u HR, pa moze pljuvat kolko hoce, a i odmah ce valsnici golfova biti odusevljeni time. Makar njima ne treba niko nista pisat, znaju oni da je golf najbolji na svijetu...

albanac
09-09-2002, 21:50
http://www.smileycollector.com/images/kisseyface.gif

Club Italia
09-09-2002, 21:56
uvoze se vw, htjeli su uvozit i skladištit nuklearni otpad u hrv., slovenci nam stalno ulaze u hrv., pa kakvog li sve smeća neće biti još u hrv.??

bullit
09-09-2002, 22:28
Seyzmo, ako mogu pomoci, javi. Jedan objektivan i nepotkupljiv .com magazin... hm, zvuci predobro da bi bilo istinito. Ali negdje treba krenuti protiv ustaljenih imena.Prema tome, go for it.

hrv
09-09-2002, 22:40
Bullchip starno me iznenađuješ, pa ti se u sve razumiješ :))

Noriaki Kasai !!!
09-09-2002, 22:46
hrv, skote jedan!
Znaš li još što reći, osim da provociraš bullita ?
MARRRRRRRRRŠŠŠŠŠ, skote!!!

hrv
09-09-2002, 22:49
Daj ne nori
Bullchip se u sve razumije osim u GARANCIJE :))

Bonzai
09-09-2002, 22:55
Pigmeju moždani!
Pa, ne ×××× te 2% i nema namjeru tebi, debilu jednom, crtati!!!

srb
09-09-2002, 23:01
hrv, sta te muci, zena ti ne da? Ili ti se ne dize vise pa tu ispucavas frustracije?

hrv
09-09-2002, 23:09
Ti si debil konju jedan što mu vjeruješ, a ima vas još takvih koji zbog 500 DM razlike nerazmišljate o garanciji.
Baš ste glupi :)

Club Italia
09-09-2002, 23:15
daj hrv stvarno ohladi malo, svako vjeruje u ono što hoće, boli te ×××××, niko tu ne troši tvoje pare! ko će vjerovat bullitu ko neće, ne vidim u čemu je problem! tu svako misli za sebe da je u pravu ( ti, ja, bullit, calibra itd.), svi kažemo svoje mišljenje i to je ok, ali čemu provocirat ostale sudionike foruma kad to ama baš nikamo ne vodi! osim ako nisi možda malčice ljubomoran na bullita!

Bonzai
09-09-2002, 23:15
Dobro, dosta više, nije tema bullit!
Ako ti se ne sviđa - nemoj i točka!
Nemoj ovdje daviti ljude svojim debilarijama!

hrv
09-09-2002, 23:26
Club Italia ajde dobro meču
gost registriraj se pa onda možeš prigovarati
Tema je dobra ali teško ostvariva

DKW
10-09-2002, 00:38
A sada riječ direktora:

Prije svega, želio bih vas pozdraviti u ime upravnog odbora. Vidim da je moj prijedlog pao na plodno tlo. Ali prvo moramo smislit naziv. Evo po toku svijesti, pa vi onda:

AutoŠajse

Četiri Klocne

Kraj izvora dva autoputića
(ne, taj je predugačak)

Auto Šlic

Non Passatan! (malo revolucionarno...)

Po Plinu, sa prilogom o tuningu:
"Do Kocena"

itd...

Bonzai
10-09-2002, 02:26
Golfosmrd
Plin spark
Naudi
Govnopel
Losche

rale
10-09-2002, 03:10
obavezno zauzeti 60% casopisa sa bitnim temama kao:

kako ocistiti mrlje od kave sa tepihica

koliko puta dati psu da pije na putu do mora

koja su djecja kolica najbolja



testove ni slucajno ne uvoditi,a ako se vec mora onda po mogucnosti testove teretnih verzija comba,traffica,partnera,nove ceske tvornice autobusa,...


ako kojim slucajem na test dode normalan auto obavezno 2/3 teksta ispuniti "strucnim" podacima prepisanim iz kataloga

rale
10-09-2002, 03:13
obavezno napomenuti da su hrvati losi vozaci i da nam stvarno trebaju nove kazne nebi li se konacno uvelo reda na nasim cestama..........

...te dvije strane nakon toga odusevljeno ,kao o ratnom heroju,pisati o sinu generala cermaka koji nemilice trosi tatin benzin kad juri 270 kmh u porscheu,uz pripadajucu sliku potonjeg

a zadnje cetri stranice o nevjerovatnim sportskim uspjesima ,uprkos surovoj konkurenciji,unuka/necaka/sina/bratica/zaove pasenoka/pasanca.........trenutnog premijera,predsjednika,vice kancelara,...

TRANS AM
10-09-2002, 06:45
... i obavezno kupcima uz svaki novi broj kao prilog darovati rolu klozet papira sa otisnutim slikicama Golfa II, III, IV i budućeg Golfa V. :))

seyzmo
10-09-2002, 07:20
:))

moj je point samo to da mislim da DEFINITIVNO imamo sto reci.

DKW
11-09-2002, 21:38
Bravooooo Ralllleeeee!

Fenomenalno! "Tepihić"!
Sjećam se Unukićevih tekstova kao da su svi stoka vozači, čak je išao i slikati ako bi se netko krivo negdje nasrao sa autom, pa sam ga upoznao, e, koji je tek taj....
Dobro, svima kojiput dođe munjara u glavu, pa se vozimo ko stoka (ja, priznam prvi), ali bar ne ××××mo po drugom...

S V T
17-04-2003, 14:04
DKW kud ti nestade??<br><hr><font face="Impact" size="+1" color="green">JAGUAR COSWORTH F1</font>

Javi se
17-04-2003, 14:27
Stvarno De Ka We gdje nestade, pa ti si bio eliksir ovog foruma :(


umjesto tebe dodje nam Fabiasdiblablablablayahoooooooooooooo :smile12:

u p. materinu i on :smile17: