PDA

Pogledaj cijelu verziju : Nova Seat Krdoba



doc
04-09-2002, 21:31
piše ovako:
"Sa Cordobom Seat potvrđuje činjenicu da radi automobile koji se sviđaju kupcima zbog svoje živahne sportske prirode..."

Pa ko to kupuje Seat zbog sportske prirode??? Pa to ljudi kupuju samo zato jer je jeftiije od VW-a, a bolje izgelda. Sportska priroda se temeljni na VW-ovim motorima koji pružaju emocija kolko i wc školjka. :smile08:

DKW
04-09-2002, 22:48
Ima kakav site sa više slika?

VR6
04-09-2002, 23:10
Dr. Serimiru, mislim da si se vise popeo na ..... i meni, i njemu... Kakvo je to ljecenje kompleksa?? Vozis Bravo i krivo ti sto svaki taj Golf istoga godista vrijedi vise od tvoga Brava, pa ovako mislis izljeciti kompleks?? Dosadan si vise sa tim s... Ako imas sta normalno pisati pisi, ako nemas, onda samo citaj. Sta bi bilo kad bi svako od nas svako malo otvarao po novu glupu temu. Ili ti mislis da je to neka umjetnost?? A to Seat nesportski, macku o rep, nadam se da znas sta je Ibiza radila u rally-u, i da Ibiza sa TDI (130) motorom ima bolje performanse od Alfe 147 2.0 TS (150 KS). Pogledaj po netu usput kakva se jos Ibiza sprema…

Znam da Ibiza i 147 nisu ista klasa, ali u drugom slucaju, razlika je jos veca…

seyzmo
05-09-2002, 10:30
pa sad.... bas nije TOLIKO jeftinija od VW-a

DKW, slika u 300 dpi imas na kissu koliko god hoces, cudim se da to ne znas.

doc
05-09-2002, 18:43
Da, nemaš pojma kolko mi ja žao što sam kupio jeftiniji, a bolji auto od Golfa.
Šta je Seat Ibiza radila u Rallyu? Moram priznat da mi je to promaklo... Ne pratim bas slabije klase u rallyu. Znam da je svojedobno nastupala i neka cordoba wrc, ali bez razlutata. Znam mnogo vlasnika Cordobe, i vjeruj mi svima njima nije bilo na kraju pameti kad su kupovali taj auto da je to sportski auto. Kupili su ga isključivo zato jer je jeftinija od pola classic. Od Seata nikad sportska marka, dok god je u vlasništvu VAG-a.

DKW
05-09-2002, 22:53
Danas sam vidio prave slike sa svih strana.

Tragedija.

Tragedija je zbog toga što je ovaj gnoj dizajnirao isti čovjek koji je dizajnirao Alfu 156.

Izgleda kao Moskvič na kojega je neki poduzetni Sergej iz Moskve nakalemio stražnja svjetla od 156-ice.

:(

seyzmo
09-09-2002, 16:11
Ili Zil, nakon sto ga obradi hrpa skinheads-a