PDA

Pogledaj cijelu verziju : Golf od 16.500 EUR se prodaje bez električnih podizača!



DKW
02-09-2002, 01:28
A sada moram tračati malo svog jednog frenda (××××ga, ali ovo morate vidjeti):

Firma mu konačno, kao dobrom pregaocu (trgovac je i napravio im je fenomenalan promet)odluči kupiti auto. Novi, službeni, ali koji će samo on voziti 24 sata na dan. I nakon što su si direktori pokupovali Volvoe i Mečke (nove, dakako) za iste te pare koje im je uglavnom on priskrbio, odluče oni njemu kupit auto.
I kaže mu jedan od tih kapitalista:
Čuj, ima nekakva akcija kod Zubaka, Golf Edition, metalik boja, klima...
I šta će moj frend, neće leba nad pogaču, uzmi šta ti daju.
I kupe njemu slijedeće vozilo:
(sjedite?)
Golf 1.9 SDi Edition
68 KS/160 km/h, 17 s do 100.
samo za početak.
Manualna klima
metalik boja
troja, a ne petora vrata
ćukice kao iz highlinea (kao fora)
nema EASY ENTRY kao, recimo Stilo
a na vratima KURBLE ZA PODIZANJE!
Cijena? Prava sitnica: 16.500 EUR!

Club Italia
02-09-2002, 02:50
ha ×××× ga dkw to ti je golf, plaća se ime a ne kvaliteta i oprema! ali kad pogledaš s druge strane poklonjenom konju se ne gleda u zube!

Calibra Zender
02-09-2002, 03:49
Pa nije to ništ čudno. Dođem na servis i čekam auto. Mehaničar slaže Golfa i pitam ga kaj radi? Veli ugrađuje daljinsko centralno zaključavanja(inače ugrađuju Gemini na sve aute). Na četvorku naravno. I čudim se kak nema daljinskog u seriji (i ja sam bedast!!!), a veli mi da ne ugrađuje samo daljinsko nego da mu je i sve motoriće stavljao jer ovaj niti centralno nije imao!

Sto jes' jes
02-09-2002, 09:18
Ovdje nije tema da se ne gleda poklonu u zube , nego nesto drugo i tip je 100% u pravu.

Evo otvoreno priznam da sam Golfist miliun na sto ali me stvarno ta oprema kod VW nervira, covjece kurble za tu lovu...to stvarno nervira :smile09: :smile09: