PDA

Pogledaj cijelu verziju : Hrvati i Zidovi, to je pravi team.

Loco
01-09-2002, 12:13
Poslije sramote drugog svijetskog rata doslo je vrijeme da se Hrvati i zidovi razbacaju i naprave nesto od ove Hrvatske. Sada smo skuzili da se nemoze bez 'eura' i popularnosti pa je pametno da sjednemo i popricamo s Amerima i zidovima. Nece vise biti price da su Hrvati racisti i ratni zlocinci. Sada kad napokon imamo svoju Nezavisnu Drzavu Hrvatsku, imati cemo i svoju slobodu i princip, pa i svoju rijec i istinu. Sada cemo suradivati s Evropom i modernim svijetom. Postavit cemo relacije s najbogatijim i najvaznijim ljudima na ovoj planeti. Necemo se varati s nekim starim relacijama, nego cemo ici za popularnost i bogatsvo. To je broj jedan na Hrvatskoj listi, a ne vise 'ponos i slava'. To nije vise potrebno, kada imamo svoju Hrvatsku.
Hrvati ce biti velika imena i ljudi na razini politike i sporta, ta lova je potrebna za razlicite stvari. Nikada u povijesti nisu Hrvati bili slobodni kao sada, vrijeme ce pokazati koje mogucnosti nas cekaju. Balkan-mentalitet i primitivci ce biti proslost ako se hoce modernizirati. Ko ce se sijecati 'Juge i Tita' za nekoliko godina, samo ce se znati da nikada vise necemo robiti i placati za druge 'barbarske narode' koji su sami zaostali i lijeni da prave svoju lovu'.
Necemo vise imati posla s pokvarenim sistemom. 'NEW LIFE, NEW STATE, NEW POLITICS, NEW PEOPLE, NEW SISTEM, NEW RELATIONS, NEW DEMOCRACY, NEW INVESTMENTS, NEW SOCIETY, NEW ERA, NEW FUTURE...' ;)

e ti cetnicka...
01-09-2002, 18:57
...seljacino. OK, Zidovi ce drzati front protiv Arapa- muslimana, fundamentalista, i slicnih, a mi cemo cuvati granicu kojom su Rimljani podijelili carstvo 395, na istocno (vase, bizantsko orijentalno) i na zapadno...na liniji Dunava, Drine pa do Boke...ostanite lijepo u vasem blatu i koprcajte se zajedno sa svinjama...i nebrinite se za nas i zidove...

Zdenko
02-09-2002, 00:50
Prijatelju,ti živiš na Balkanu,imaš Balkanski mentalitet i točka.

Vidiš kakav si ti čovjek? Opet lupetaš o "četnicima",samo zato što neko ima drugacije misljenje nego ti. Pravi primitivac :(

ti moj Loco..
02-09-2002, 09:41
...Zdenko ili kako se vec nazivas.
Ne radi se o misljenjima. Svaka tvoja recenica smrdi na "Beogradsku kuhinju", a njihova misljenja ja osobno necu niti cuti, niti vidjeti na ovom forumu...

Zdenko
02-09-2002, 11:29
A tko tebe pita,primitivac jedan? :)

Ti hoćeš da čuješ samo to što tebi odgovara. Čim čovjek daje neko drugo mišljenje,ti poćneš da cmizdriš :))

Srbadiju....
02-09-2002, 12:35
...i njihovu politiku i logiku ne podnasam...Na kozi sam ju osjetio i cim ista malo na njih zasmrdi odmah reagiram...
Dakle pitao ili ne pitao... Smrdi(s) na kilometre...

Zdenko
02-09-2002, 14:04
Pa da,i nisam očekivao pametniji odgovor.....

Al' što češ? Bio si rodjen primitivac; nisi ti kriv zbog toga... ;)

bosnjak*)
18-04-2008, 15:59
Nisa, dugo bio u ovoj klaonici parekoh da svatim i da vidim ko je sada vodi :))
Ova tama od lace je mrak .. :smile17:
tako da nema sumnje da je ono sto se i predpostavlja od vajkada da su hrvati kao jaje muchak , mores zamisljati da je uredu dok ga ne taknes kad ga otvoris bjezis gdje te noge nose da te smrad ne ugusi.

Bolan kako vi imate obraza zodovima glumiti da nije nista bilo i jos im glumiti neko saveznistvo ili prijateljstvo :smile17: ko da su oni glupi i naivni Srbi da jedva docekaju sta im njihovi DAVITELJI PREDLOZE.
zidove vi nece nikada ,manipulisati kao srbe jer oni znaju ko je bio uz Hitlera i to im je vijecno ubiljezeno u memoriju.
Sto Srbi kazu a to se i potvrdjuje da bi se vi sa crnim djavlom spetljali samo dok imate korist i tako se okrecete kako bura piri :)) :smile17: :smile18: toliko piri da mozes povjerovati kao i sve drugo.
Sutra da Srbi podju se uspravljati sto nikad ne reci nikad kao i Rusi , vi bi se cas posla nudili sa istim idejama i njima.Zato vas skao prezire jer svakom ste uvlakaci za sopstveni ineres , dok traje traje prelazimo na drugu zrtvu.
Ko vas je ona stara brigo moja predji na drugoga , nerijatelja izmuzi a prijatelja daguzi , da budemo srecni i zadovoljni u nasoj bratskoj Hrvaskoj koju nam je franjo nacinio jednorasnu i polupraznu.

oni
18-04-2008, 16:03
sad misle kopirati zidove mali ali goropadni pa ce osvajati velike :smile06: zato im se nasilu uvlace u dupe , ali zidovi se ne obziru oni imaju svoj tajni cilj za koji im nije nitko potreban sem silni koji tudje ruse da bi stim sebe gradili i opstajali. :smile17:

Hrvati i Zidovi
21-04-2008, 07:25
ne Izraelci, nego Zidovi (Z)!
Sa Zidovima postoje u Hrvatskoj i iskustva i kontakti.
Skoro sve su ih Hrvati opljackali, oteli im imovinu, potrpali ih u logore,
potukli i popalili u JASENOVCU, pobacali u Savu.
To je hrvatska veza sa Zidovima.
Sa Izraelcima je nesto drugo. Za novac su im Izraelci konstruirali, organizirali, izveli "oluju".
Sva logistika je bila izraelsko-americka, Hrvati su samo klali.
To je opet novo ali hrvatsko-izraelsko iskustvo.

sta ces
21-04-2008, 18:03
Izraelci su uvjek pomagali u tamanjenju gamadi... nacista, fasista itd..

Tako i 1995...

Mi smo samo zavrsili posao -

VRLO USPJESNO!!

NAGARI MILEVA
29-04-2008, 10:42
......TO I JEST PORED PRODAVANJA MAGLE NAJUPECATLJIVIJE RVACKO ZANIMANJE:
KLANJE, NAROCITO NEJAKIH, NEZASTICENIH, DJECE, STARACA, STARICA......
A STO SE IZRAELACA TICE...
PALESTINA, PALESTINA...!
:smile18: :smile18: :smile18: :smile18: :smile18: :smile18: :smile18:

Ma ne
29-04-2008, 20:10
Tetko...

Srbadije, stetocine, otpadnike, kliconose, pljackase, Pijaneice koljace, zavojevace, itd...

jednom rjecju

SRBADIJU...

sta ti je tu nejasno?? mi smo posao obavljali desetljecima... i nikada posteno... nadajjmo se da je ovaj put posteno... (iako sam skeptican!)

I bolje bi bilo da je posteno! Svima - i vama kao i nama je dosta takvog posla!

NIKAD nemas mira!

NAGARI MILEVA
30-04-2008, 10:20
Kretencino ustaska, kako desetljecima? Ta sam tvrdis da je tvoja "domovina" od 1990 godine.
I sta bi, gdje i kako mogle kukavice desetljecima i napraviti.
Lazac ne moze suvislo misliti, a onaj koji to nesuvislo radi - ×××××× je!

Ma mi govorimo
30-04-2008, 11:09
o obavljanju posla... Tetko...

To je trahalo DESETLJECIMA.... vi ste najveci dio vremena bili u ofanzivi sa vasim nacinom obavljanja posla...

Mi smo imali samo nesto malo ofanzive u sad smo tu gdje smo!

A VI?

Tamo gdje ste -

istocno od Drine
Svedska
Australija
USA, itd...

poneki su ostali u domovini ...

NAGARI MILEVA
30-04-2008, 11:50
klanje je POSAO koljaca. Pa niko nista drugo ni ne tvrdi. Samo posteni svijet ima i pravo i duznost da toj bandi stane na kraj. Dali se radi o koljacima arijevskog tipa, svapcad,rvati ili o monstrumima iz SAD.
Isto ××××××!