PDA

Pogledaj cijelu verziju : Gran Turismo 3/PS2-ima li igrača?



DKW
31-08-2002, 22:50
Ekipo, da li netko igra GT3/PS2?
Zanima me nešto...

_Stevo
31-08-2002, 22:52
ja igram dvojku na jedinici:(((
preskupa malo dvojka zasad, al cujem da je pre××××na grafika.

DKW
31-08-2002, 22:58
Grafika je toliko ××××na da su ovi ludi japanci išli crtati cijele kvartove Tokya, Seattlea, još dva virtualna grada plus cijelu stazu Monte Carlo, zajedno sa okolnim zgradama i morem! Plus još desetak trkaćih staza. Grafika je toliko perverzna da se zastave vijore, svaka na svoj način, naravno plus dim, tragovi kočenja, odsjaj SVAKE svjetiljke oko staze na auto, itd, itd. Uglavnom: makar je to prva racing-simulacija na PS2, još uvijek ne nenad××××na! A da o "fizičkom modelu " i ne govorimo.... šrekiranje, ponašanje u zavojima, ubrzanjna, težina...
Moram priznati: potpuni sam ovisnik.....

_Stevo
31-08-2002, 23:23
c××××te, nista moram skupljat pare. na dvojci gt vise ne znam kaj da vozim. jedino me smeta kod kocenja kaj se cini ko da kotaci blokiraju pa se cuje cviljenje. steta kaj se ne s×××× auto kad se zaletis u zid. ××××na simulacija nema sta.

rale unlog
01-09-2002, 03:09
kak zivim vani trazim sve moguce nacine da ubijem dosadu

tak sam si ubo ps2 i naravno odmah gt3.............i problem

verzija ps2 je za japansko trziste (neidu evropske igre nutra)pa kad sam stavio gt3 sve je na japanskom!!!

tak da sam odvozao s frendom par put onih 4-5 osnovnih staza i to je to,sad vec 10 mjeseci skuplja prasinu na telki

mozda neko ima skenirana uputstva na engleskom(moja su naravno japanska)pa me spasi od dosade???

mytbyte
01-09-2002, 10:00
Je li tko igrao GT3: Concept? Kakav je, koji su modeli uključeni?

Jedva čekam da dođe Colin McRae Rally za PS2...bit će ××××no dobro!!! :))

DKW
01-09-2002, 11:25
Preporučam da nabaviš pravi GT3 na engleskom-sad su već na rasprodajama po 200 kn (Metro, recimo), jer ne bi skužio ništa kada bi počeo pravi "GT mode" gdje se kupuju i tuniraju auti.
Imam i WRC/PS2. Dobra je igra, fizika i grafika, ali nije kao GT3. Treba čekati CMR3 i TOCA3, oba za PS2, i oba od "Codemastersa", koji su ipak prvi.

rale unlog
01-09-2002, 12:10
ma nabavio bi na engleskom ali mi ps2 cita samo japanske igre,ne cita usa i evropske


ali dobio sam uputstva s igrom na japanskom,pa pretpostavljam da postoje na engleskom...nije puno,par stranica

kad bi to neko imao i mail-o mi bilo bi super

alfist_zg
01-09-2002, 13:12
haha, decki strasni ste...na topicu o playstationu i igricama, od 4 osobe , tri imaju preko tri kuke.
a meni je mama rekla da sam prestar za to :smile11: :smile11: :smile11:

rale
01-09-2002, 13:43
zajebavas se ti s nama Alfist_zg?a di je duzno postovanje prema starijima od sebe?
a nemam jos preko 3 kuke,za to mi fali 2 mjeseca


a sad bez zajebancije........kad sam doma u zg-u kompjuter jedva pogledam,ali u macau(drzavica velicine tresnjevke) mi je tak strasno dosadno da pokusavam sve sam da ubijem vrijeme

a da ne govorim da sam o ps-u saznao od svojih kolega koji imaju djecu mojih godina.....takva nam je vrsta posla da trazimo nacine za ubijanje dosade

pa ak mogu tipovi od 55,mogu i ja

a imam i volan i pedale na kompu,da vidis kad skvadra dode do mene koja je tuca ko ce bit na redu za furat porsche NFS

e da si malo blize sad bi te izazvao na jedan dvoboj na ps pa da vidimo cija majka crnu vunu......

pozdrav ;)

alfist_zg
01-09-2002, 13:48
haha, legendarno rale.
naravno da vas ne zajebavam nego sam se zacudio kad sam skuzio nickove(osim steve).
pozdrav rale, zakon ste decki. :) :) :)

_Stevo
01-09-2002, 15:39
alfist_zg ma ne igram ti ja previse u zadnje vrijeme(godinu dana) playka skuplja prasinu, tu i tam zaigram gt2. imam oko 30 auta u garazi i to ono kak mi dodje tak idem kupit nes i slozit. sad vise nikom nemrem ni uvalit playku da si kupim dvojku tak da se nadam kakvim parama od staraca :)))

DKW
01-09-2002, 20:33
Koji put sam i sam sebi bedast u 03:15 ujutro kako "moram pobijediti još ovu trku, jer moram zaradit lovu za još jači turbo..." - a moram spavat jer ujutro furam dijete u vrtić...
Ali igra je toliko dobra da izaziva trajnu ovisnost. (barem ne moram kod Sakomana). Ko junkie.

_Stevo
01-09-2002, 23:36
dkw poznam jednog tipa koji ima takvu ovisnost:) samo taj onda igra do 5-6 ujutro:)

DKW
02-09-2002, 01:06
Bogami, znalo je trajat i do 04:30.
Nego, ako netko čuje za kakav domaći site, nek javi, treba mi neki cheat... ništa naročito

_Stevo
02-09-2002, 02:02
dkw reci sta trebas. mozda ti ja imam kakav cheat. al za gt nemoj ni pitat jer ih nema.