PDA

Pogledaj cijelu verziju : Francuski Buldog



Mad Max
30-08-2002, 22:40
Molim vas da mi napišete što mislite o ovoj pasmini i dali ste zainteresirani za kupnju vrhunskih štenaca. Hvala

Mad Maxx
01-10-2002, 23:52
http://www.ljubimac.hr/Bond.JPG

M.G. i T.T.
08-10-2002, 21:01
Prevelika glava kod štenaca, stoga riskantan okot...mali broj okoćenih...preskup!

??????
09-10-2002, 08:38
Misliš da je preskup. a što ti misliš koliko košta uzgojiti vrhunsko štene. Cijene izložbi, kvalitetne hrane, redovitog cijepljenja..... ma u stvari možda je preskup tebi ali na svu sreću ima puno onih koji znaju platiti ono što vrijedi, a vjeruj mi da ovaj pas vrijedi svaku kunu plačenu za njega jer njegova osobnost i karakter nemaju cijene.

Jinx
19-11-2002, 19:50
Imaš pravo Mad Max, naime bila sam vlasnica jedne krasne francuzerice i mogu svima reći da pametnijeg,odanijeg i poslušnijeg psa dosad nisam imala, mada sam imala dosta pasmina!
Jedina mana je bila ta što zaista ne podnosi vrućinu pa sam je morala ostavljati doma i bilo mi je jako žao.Nemate pojma kako su ti psi privrženi i ne podnose odvajanje od vlasnika.Ne da postane dio obitelji već ga nakon nekog vremena u potpunosti uvažavate kao da vam je dijete.
Moja šišmiška je bila najljepše stvorenje na svijetu!
Momentalno nemam financija za drugog frenchija al se nadam da će ih biti jer za mene više ne postoji nijedna pasmina osim francuskog buldoga! :)
Pozdrav!

Buldog
14-02-2003, 00:38
Ja sam oduvjek želio imati buldoga a intersuje me cijena?To je pas.

M.G.i T.T.
16-02-2003, 21:23
Čemu takva agresivna reakcija na moj post "upitniče"?
Znam koliko košta i uzgoj i izložbe i još štošta drugog glede pasa gotovo svih pasmina.
Mnogo bolje od Zagora.
Nije mi preskup...rijetko koji pas mi je preskup. Imam određenih veza. No to je jedna posve druga priča.
A ti si svoju ljubav prema psima "upitniče" stavilo pod veliki upitnik. Meni, na primjer, ne bi nikada palo na pamet živo biće osloviti srednjim rodom!
I još nešto: znaš li uopće razlog zbog kojeg je selekcioniran Francuski buldog, kad već očito je neznaš razlog selekcije Engleskog buldoga?
Imaš...upitnik na kraju.

Zagor...
04-04-2003, 21:05
E ××××ga sad, mgtt ili kako vec, vjerojatno radije osloviti sa originalnim nickom Davide.
Ja nisan nigdje rekao da sam uzgajivač ili slično, niti da se previše razumijem u sve pasmine. Imao sam pasa različitih pasmina (kokera, dobermana, ptičara, pekinezera, francuskog buldoga kao poslijednjeg u nizu) i o njima sudim samo na osnovi svog iskustva. Možda i znaš više od mene, no ne vidim razlog čemu me u svom postu navoditi, osim kao izazov i zajebanciju. Ma u ostalom čemu se i trudim.

Ajd ševili.

aha
28-12-2006, 22:19
cijene ti se kreću : bez papira 450-500 eura,sa papirima 700-800 čak i do 1000 eura!!!
ko može nek izvoli,ja ga kupujem il franc. il eng. i jako su skupu...
najjeftinije možeš naći u virovitici!!
Sretno :)